Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Wolverine válasza Matess (#250) üzenetére


Wolverine
félisten

MMORPG lesz; időpont nincs; mivel alfa sincs, így gépigény sincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#252) Matess válasza Wolverine (#251) üzenetére


Matess
tag

kössz.

"I'll face it with a grin! I'm never givin' in"

(#253) Kanczy


Kanczy
veterán

Nesztek, itt egy kis finomsag a jonepnek [link] :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#254) tiv83us


tiv83us
veterán

Nemi friss ropogos uj screenshot:

The Jedi Enclace /Temple/.

Droidok

Village of Thython

Jedi Meeting Room

"Sith Attack Plan"

Sith Academy

Starts lookin' :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#255) peterszky válasza tiv83us (#254) üzenetére


peterszky
őstag

Továbbra is csak egy gondom van vele: hogy MMO lesz :O

-------------------------
HK-47: Query: Can I kill him now, master? I'd like ever so much to break his neck. It's been a long time fantasy of mine...
Revan: Maybe later...
HK-47: Did you hear that meatbag? I WILL BE BACK!
:))

What else you gonna do on a Saturday?

(#256) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Üdv!

Olvasgattam a játék után és találtam egy olyan hírt, miszerint nem lesz havidíjja a játéknak. Ez most igaz, vagy csak flame? Mellesleg a megjelenés időpontja ismert már?

Hard work beats talent.

(#257) Wolverine válasza Tsumaas (#256) üzenetére


Wolverine
félisten

Megjelenés: 2011-12, de ez csak tipp.
Havidíj: erről nincs információ.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#258) Tsumaas válasza Wolverine (#257) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Megjelenés: :(((
Havidíj: Gamekapcson olvastam. Egzee is írta, kicsivel lejjebb.

Hard work beats talent.

(#259) Wolverine válasza Tsumaas (#258) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha találsz erre vonatkozó infót a hivatalos oldalon is, oszd már meg velünk :U Mert én annyit olvastam náluk, hogy nem döntöttek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#260) Wolverine


Wolverine
félisten

A képregény egész jól alakul, bár az a wookie meglepett :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#261) Gergello válasza Wolverine (#260) üzenetére


Gergello
addikt

Jobbról balra kezdtem el először olvasni, nézem vmi nem stimmel. :DDD

(#262) leviske


leviske
veterán

Az első TRAILER!!! :C

(#263) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Rohadt durva a grafikája meg minden más, piszkosul várom már!! :Y

(#264) Wolverine válasza Black Dragon (#263) üzenetére


Wolverine
félisten

A trailer nem ingame volt, hanem render - ugye ez is feltűnt? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#265) mate0217


mate0217
aktív tag

A star wars knights of the old republic is mmorpg volt???

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#266) Wolverine válasza mate0217 (#265) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. Sem a KotOR, sem a KotOR2 nem MMO volt, hanem hagyyományos RPG-k.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#267) mate0217


mate0217
aktív tag

Megjelenés mikorra várható???

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#268) Vistaboy válasza mate0217 (#267) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az eddigi legvalószínűbb megjelenési dátum 2012. De ez csak találgatás. ;) Konkrét időpont nincs.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#269) mate0217 válasza Vistaboy (#268) üzenetére


mate0217
aktív tag

Hát az még messze van :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#270) Nunder válasza Vistaboy (#268) üzenetére


Nunder
őstag

2012? :Y És már ott volt az E3-on? Pedig a folyamatosan érkező infókból arra következtettem, hogy talán még idén, de legkésőbb 2010 elején megjelenik. Akkor mellényúltam de nagyon. :B

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#271) mate0217 válasza Nunder (#270) üzenetére


mate0217
aktív tag

Hát egy kicsit nagyon :DD :DD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#272) Wolverine válasza Nunder (#270) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy MMORPG-nél teljesen bevett dolog, hogy a megjelenése előtt 3-4 évvel bejelentik. (pl. Tabula Rasa: 2002-> 2007; WoW: 2001 -> 2004; Warhammer: 2004 -> 2008).
Ha megnézed a hivatalos site-ot, a timeline-ban rengeteg üres hely van, és a 8 kasztból eddig csak 3-at láttunk.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#273) Nunder válasza Wolverine (#272) üzenetére


Nunder
őstag

Mélységesen szégyenlem magam :B Akkor még egy pár napot kell aludni, mire ezzel játszhatunk. Csak hát a videó alapján olyan közelinek tűnt :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#274) tiv83us válasza Nunder (#273) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat a Star Wars univerzum nem kicsi, kell neki ido boven, hogy igenyes, osszetett, elvezheto, minden eddigi MMORPG-t agyonver /;]/ jatekot kapjunk.
A BioWare pedig nem szokta elaprozni, ha 2012-ben lesz kesz amit kigondoltak, akkor akkor.
De szart meg nem adtak ki a kezukbol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#275) mate0217 válasza tiv83us (#274) üzenetére


mate0217
aktív tag

Ez így van :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#276) mate0217


mate0217
aktív tag

Jobb késöbb egy jó mint előbb egy sokkal rosszabb :)

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#277) Nunder válasza tiv83us (#274) üzenetére


Nunder
őstag

Teljesen jogos, csak szíven ütött az információ :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#278) Vistaboy válasza Nunder (#277) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bízz bennem, annyira nem üthetett téged szíven ez az infó, mint amennyire engem az, amikor kiderült, hogy MMO lesz a K.O.T.O.R.3.-ból. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#279) Nunder válasza Vistaboy (#278) üzenetére


Nunder
őstag

Nem tudom miért kellett így kiszúrni a játékosokkal. A KotOR mindkét része a kedvenc RPG játékaim közé tartozik, erre meg MMO-t csinálnak belőle... Nem tudom hogy lesz, de ha nem kell havidíjat fizetni, akkor lehet belekóstolunk, majd valamikor 2012-ben. :DDD Még kimondani is sok.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#280) Vistaboy válasza Nunder (#279) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mondjuk belekóstolni bele fogok - csak lesz egy 10 napos Free Trial -, de valószínűleg ha havidíjas lesz, akkor nem fogunk vele sokat játszani. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#281) Nunder válasza Vistaboy (#280) üzenetére


Nunder
őstag

Ha tényleg lesz trial - és miért ne lenne - akkor el lehet dönteni, hogy megéri e, de aki szereti az MMO-kat és a SW-t az úgyis játszani fog vele.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#282) cor


cor
őstag

az SW érdekel igy gondoltam szolok h valahol láttam a cimke szerint ingame jeleneteket ebböl, a Duel of the Fate volt a zene alatta...
szolva aki várja keressen rá..de ha mégse ebböl volt akkor sorry :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#283) leviske válasza Wolverine (#272) üzenetére


leviske
veterán

A 8 kasztból 3, valamivel több, mint fél év alatt azért nem kevés. És ne feledkezzünk meg arról sem, hogy ez a 3 kaszt 3 hónap leforgása alatt fedte fel magát. Ezzel a tempóval lehetséges, hogy be lesz jelentve az összes kaszt már az év vége előtt.

És lehet, hogy MMO téren nagyon tapasztalatlan vagyok, de nem hiszem, hogy 2012-ig lehetne tartani ezt a marketing felhajtást. Túlságosan úgy hat, hogy már lassan ellőnek minden puskaport PR szempontból.

Én még mindig úgy vélem, hogy 2010 végére már a boltok polcaira kerülhet, főként, ha 2010 elején megkezdődik a beta fázis. :)

(#284) Wolverine válasza leviske (#283) üzenetére


Wolverine
félisten

Meglepne, ha 2011 előtt bármilyen bétáig eljutnának :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#285) Xirtam


Xirtam
veterán

Elsző HSZ-t kiegészíthetnétek az új kasztokkal amiket bejelentettek!Na meg nem utolsó sorban Sith/Jedi kasztot is feltünthetnétek! :R

(#286) Wolverine válasza Xirtam (#285) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy kasztot jelentettek be pluszban, a Smugglert; és nincs megerősítve, hogy milyen formában lesz játszható a Jedi/Sith lovag, egyáltalán játszhatóak lesznek-e.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#287) Xirtam válasza Wolverine (#286) üzenetére


Xirtam
veterán

Játszhatóak lesznek! és be is lett jelentve! Még az első bejelenteni valók ezek voltak! Első gameplay képek is jedi/sith karakterel kerültek napvilágra!

(#288) Wolverine válasza Xirtam (#287) üzenetére


Wolverine
félisten

Hivatalos infó nincs róluk az SWTOR honlapon - márpedig amíg ez meg nem történik, addig csak spekulálhatunk... (bejelentett kaszt = részletes leírás a honlapon, megnevezett kezdőbolygóval és feature-ökkel; ilyen 3 van, a Trooper, a Smuggler és a Bounty Hunter)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#289) leviske válasza Xirtam (#285) üzenetére


leviske
veterán

Nyugi, ki lesz egészítve, amint megjelenik a Smuggler sötét oldali párja. :)

A Jedi/Sith még nem kerül be, mert lehetséges, hogy nem lesznek választhatók. Egyáltalán nem lehetetlen, hogy később lehet majd csak Jedi-vé, Sith-vé válni. Másképp a játékosok 80%-a lenne Sith, vagy Jedi és a maradék 20%-on osztozna a többi 6 kaszt.

[ Szerkesztve ]

(#290) Wolverine válasza leviske (#289) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondjuk a legfrissebb infók fényében a Mandalorian vagy a Mercenary a valószínű, mint a Smuggler ellenpárja :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#291) Vistaboy válasza leviske (#289) üzenetére


Vistaboy
veterán

Inkább a játékosok 80%-a lenne Sith, 20%-a pedig Jedi. :DDD

Plusz még szerintem - az egyensúly miatt - arra is figyelni fognak, hogy egy adott szerveren ne legyen nagy eltérés a Jedik-Sithek között. Így lehet hogy csak akkor engednek újabb játékost Jedivé/Sithé válni, ha az ellenkező oldalon megfelelő a felállás.

Tudom, ez így túl bonyolultnak tűnik, de valamilyen formában biztosítaniuk kell majd mindkét oldal részére a tisztességes küzdelmet - bár egy Sith ezt magasról... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#292) leviske


leviske
veterán

"A Star Wars rajongók és sok más MMO játékosai is már epekedve várják a The Old Republic megjelenését, amely az egyik legígéretesebb online játéknak tűnik. A minap azt is megtudhattuk, hogy bizony szövegben sem lesz majd hiány, ugyanis véget értek a felvételezési munkák, s összesen több, mint ezer órányi beszéd lesz majd megtalálható a játékban, amelyeket 100 színésszel vettek fel. Úgy tűnik, hogy szövegben nem lesz hiány."
:))

GKCS 09/07/12. hír

(#293) Wolverine válasza leviske (#292) üzenetére


Wolverine
félisten

Az MMO-kat ismerve csak átmenetileg álltak le a hanganyaggyártással :DDD (itt azért nem jelent meg, mert jelenleg nincs időm hírezni - sorry)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#294) mustang_f


mustang_f
csendes tag

Az biztos igaz,hogy nagyon szép lesz a grafikája,ahogy láttam a videoba amit a lucasarts a weboldalán közzétett. :) Grat :C

(#295) Wolverine válasza mustang_f (#294) üzenetére


Wolverine
félisten

Az nem ingame trailer volt, hanem render :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#296) leviske válasza Wolverine (#295) üzenetére


leviske
veterán

Ez viszont már tele van ingame videóval. :)

Végre egy kis ízelítő a vezérlésből és magából a játékból. :) És ahogy látom, eléggé személyre lehet majd szabni a karaktereket.

(#297) -conrad-


-conrad-
addikt

Egyik szemem sír, másik meg nevet ettől a 2012-től.
Egyrészt jó lenne minél hamarabb játszani vele, mert az alaptörténet hatalmas.
Másrészt viszont jó lenne, ha nem csak egy összecsapott game lenne belőle, hanem egy nagyon jól kidolgozott mmorpg, amivel évekig leköti magát az ember.
Talán ha 1-2 évet még várni kell rá akkor addigra lecseng a WoW-láz is, és esélye van másik játéknak is az eddigi etalon mellett. (ugye megjelent a warhammer online és az age of conan is, de már alig hallani róluk, egyelőre nem tudnak labdába rúgni a nagy testvér mellett)

(#298) Wolverine válasza -conrad- (#297) üzenetére


Wolverine
félisten

A WAR és az AoC tele volt elbaltázott módon megvalósított kitűnő elképzelésekkel. A TOR első blikkre jónak tűnik - de mivel jelenleg erősen sztoriközpontúra tervezik, inkább a HC RP-sek igényeit fogja kielégíteni szvsz.
Aztán majd persze meglátjuk az első closed bétánál :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#299) leviske válasza -conrad- (#297) üzenetére


leviske
veterán

Míg nem megerősített a 2012, addig még nem érdemes arra számolni...

Ott van nekik a MassEffect, ott a Dragon Age... ezekből mind meríthetnek és letudhatnak sok plusz munkát.

Egy még az elején tartó MMO készítésénél szükség van szinte az egész stúdióra, a BioWare viszont már be is jelentett egy új, még titkos projektet, amin már elkezdtek dolgozni. Annyira orbitális nagy világot meg nem kell alkotniuk, hiszen a későbbiekben még nyugodtan dobálhatnak ki a játékhoz kiegészítőket.

Én még mindig nem hiszem, hogy ahhoz, hogy kidolgozott legyen, a BioWare esetében 2012-ig kéne várni. Majd meglátjuk... :)

(#300) Xirtam


Xirtam
veterán

Hopp de igazam volt anno, bejelentették a Sith Warriort na hopp ! :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.