Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) Hegyirabló válasza Plata (#6000) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Embercsempész vagy. Leváglak, ha szemem elé kerülsz. :D

Most megint nagyon bírom ezt a játékok, legszívesebben egész éjjel játszanék vele,.

Viszont a craft az új kombó után sem úgy meg még, ahogy remélem, Egyszerűen nem dob craft itemeket.

Aquila non captat muscas.

(#6002) Plata válasza Hegyirabló (#5999) üzenetére


Plata
félisten

Ami nekem be jött a kereséseknél az a sith sorci vagy jedi sage,van egy képessége.
Valami teleportálás féleség.Az jól jön ha le esnél.
Alderaan-on igen magasan kell ügyeskedni néha,van hogy egy kötélen kell egy szakadék felett át menni,ha le esel szívás.De a teleportálás megmenthet,nem teleportálás a neve de nem vagyok játékban ésnem jut eszembe.Lényege hogy le teszel egy vackot a földre ahova vissza tudod magad teleportálni,zuhanásnál benyomod és meg vagy menekülve.
Na és akkor ne is beszéljün makeb-ről,az totális szivatás,fél napom ment rá csak egy datacronra.Ott már úgy szivatnak mint a franc.

(#6003) Plata válasza Hegyirabló (#6001) üzenetére


Plata
félisten

Küld el az embereidet olyan cuccért mint amit kér.
Nem embercsempész.
inkább csak fúszer,ékszer,fegyver és néha műtárgy csempész,vagy ami éppen akad.
Han Solo szerű ügyeskedő. ;)

(#6004) Hegyirabló válasza Plata (#6002) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ez azért mondjuk nem annyira tetszik, ez ilyen konzolos, kontrolleres Tomb Raider bohóckodás. Megint csak nem kifejezetten RPG-s elem. No meg mennyi bug van a játékban! Főleg a infoablakokkal van gond.

Aquila non captat muscas.

(#6005) Plata


Plata
félisten

Csempészeknek a második társuk egy wuki.

Ha már bug,véletlen nyomtam space-t. :D

(#6006) Plata


Plata
félisten

A csempészek igazán nem rossz arcok.
Tatuinon segítettem egy jedi hölgynek szétrúgni egy randa pofa meg egy sith néni hátsófertályát.Na és megszerezni valami sith holocron-t,ami egyenesen Darth Nihilius-é vót.

(#6007) Hegyirabló válasza Plata (#6005) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Jó nagy melák ez is.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#6008) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Egyébként szintet léptem legacyban, csak nincs eredménye, mert addig nem oldja fel a dolgokat, amíg nem teljesítek valamit.

Aquila non captat muscas.

(#6009) Plata válasza Hegyirabló (#6008) üzenetére


Plata
félisten

Mit?
Mit ír ki mutasd meg?
Sajnos én ebben nem nagyon tudok segíteni,az én legacy-m már régen maximális szintű. :B
Egyébként ma vettem egy házat rishi-n,de ez cseszettül nagy át verés,ez nem is ház hanem egy brutális nagy állati hely,van benne arénától kezdve az anyám kínjáig minden,meg valami háromszintes kiképző terem is van benne ahola harcot lehet gyakorolni,sőt tartozik hozzá egy az égen lebegő valami is,még nem volt időm megnézni.De az valami űrhajó vagy állomás eszetlen magasan,a felhők felett és van benne pvp terület. :F
Az biztos hogy jól néz ki,de berendezni ezt ép ésszel lehetetlen.
Olyan mennyiségű berendezés kell bele hogy az para.Ha neki állnék rá menne egy napom az fix.
Viszont tartozik hozzá tengerpart úgy nézem.

Valahonnan szereznem kell nyugágyat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6010) Hegyirabló válasza Plata (#6009) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Itt vagyok, bocsi!

Ezt a ház dolgot én nem nagyon értem. Pont erre van időm, mikor rohangálok küldetésről-küldetésre a játékban.

Aquila non captat muscas.

(#6011) Plata válasza Hegyirabló (#6010) üzenetére


Plata
félisten

Az a class sztorira vonatkozik,ahhoz késznek kell lenni a sztori második és harmadik fejezetével.
A házzal még ne nagyon foglalkozz,kell hozzá rengeteg dísz.
Ha mázlija van az embernek flashpointon esik dísz,de eventen is lehet kapni.
Mostani főzőcskézős eventen vettem jó pár díszt.
De a flottán keresd meg a stronghold berendezés vendort,fejből nem jut eszembe a neve. :B
A tizedik évfordulós vendornál vegyél annyi ingyenes díszt amennyit csak tudsz.
A táskádba kerül de onnan kattintással aktiválod.

(#6012) L3zl13 válasza Hegyirabló (#6010) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Legacyból számodra jelenleg csak a Character Perks és a Global Unlocks/Other érdekes szerintem.

Aki hülye, haljon meg!

(#6013) Plata válasza Hegyirabló (#6010) üzenetére


Plata
félisten

Nézd azon a fülön úgy tudsz unlockolni dolgokat hogy az adott osztály vagy class sztorit végigviszed és az összes társaddal minden dumát végignyomsz. :D
De a fontosabb dolgok a többi fülön vannak.
Az other fülön unlockolt dolgok minden karinak közösek.

Némelyik hülyeség,például a hajón lévő tréning egy baromság,mostmár tudom. :D
Character perks az adott karaktert turbózza.Csak azt vedd meg ami tényleg kell.


Ha egy faj-t elviszel 50-es szintre unlockolod a legacy-ba utána már olyan karit is csinálhatsz amit egyébként a játék nem enged most.
Például republic fajt sith-nek vagy sith faj-t republicnak. ;)

(#6014) Plata válasza Hegyirabló (#6010) üzenetére


Plata
félisten

Az eheti szezon egyik küldije hogy a lökött robot társsal ölj meg 100 ellenséget.
Jah és 25 ellenséget társ nélkül.
Kapd elő a furi robot csajt és hajrá.
Coruscanton öt perc volt kb. :D

[ Szerkesztve ]

(#6015) Hegyirabló válasza Plata (#6014) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Na, ez jópofa! :)

Az előzőt meg köszönöm, + #6012 L3zl13!

Aquila non captat muscas.

(#6016) Plata válasza Hegyirabló (#6015) üzenetére


Plata
félisten

Az eheti season küldik nem nehezek,nekem kész is az összes. :D

(#6017) Hegyirabló válasza Plata (#6016) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Amúgy küldtél megint pénztet?

Aquila non captat muscas.

(#6018) Plata válasza Hegyirabló (#6017) üzenetére


Plata
félisten

Igen valamelyiknap küldtem.
Mert láttam kevés van.

(#6019) Hegyirabló válasza Plata (#6018) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nagyon rendes vagy, szórod a pénzed. De még mindig külső beavatkozás nélkül akarok játszani. Ha meghalok, hát meghalok. Vader nagyúr is megmondta a Halálcsillagon Lukenak, hogy az Erő alakítja a sorsunkat.

Aquila non captat muscas.

(#6020) Plata válasza Hegyirabló (#6019) üzenetére


Plata
félisten

De Vader kamuzott,mert ATM volt a páncélja elején. ;) :D

(#6021) Hegyirabló válasza Plata (#6020) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Inkább egy kinyomtatható checklist kellene nekem, mert kezdek belezavarodni az ismétlődő küldetésekbe.

Meg egy erősebb fénykard, mert a mostani már alig sebez. De ne küldj! Majd találok.

Aquila non captat muscas.

(#6022) Plata válasza Hegyirabló (#6021) üzenetére


Plata
félisten

Figy.
Ha van olyan kardod amibe lehet rakni modult,akkor vegyél a flottán párszáz creditért bele modot.

(#6023) Plata válasza Hegyirabló (#6021) üzenetére


Plata
félisten

Az ismétlődő küldiket hagyd a frászba,koncentrálj a class sztorira.
Ha túl nagy a szinted a bolygóhoz képest a bolygó küldijeit sem kell tolni,régen a szinteződés sokkal nehezebb volt,akkor még minden vacak küldi kellett mert különben a következő bolygóhoz kicsi voltál.
De már az alap sztoriban a fejlődés fel van gyorsítva hogy hamarabb elérd az aktuális kieget.
Ha elvégezted az alap sztorit,ne hogy a revan-t kezd el vagy az eternal-t,a revan nem is oylan nagy gubanc,de ha bele vágsz eternalba akkor lőttek a többi kiegnek.Már csak eternal marad meg.Bár tény hogy az eternal sztoriban nagyon erős.
Viszont vannak benne elég felemás döntések,nem könnyű ügy,mert vannak olyan fordulatok a sztoriban amikor valakit sajnos nyakig a kakiban kell hagyni.A hutt és a revan utáni post küldiktől viszont a frász ap el,ziost szerintem egy istenverte elcseszett rész.
Ki is szoktam hagyni,mert a parókám is visítva menekül ha szóba hozom. :D

(#6024) Hegyirabló válasza Plata (#6023) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Gondolod ezt meg tudom jegyezni! :DDD Egy rakás kardom van, de csak egy van, ami igazán jól modolható. De annak a kardnak a legalacsonyabb a sebzése.

Aquila non captat muscas.

(#6025) Plata válasza Hegyirabló (#6024) üzenetére


Plata
félisten

Ha teszel bele modot megváltozik.
Season jutalmakat ki szoktad venni?
Mivel előfizető vagy hetente fixen jár 8 pont.Ha nem felejted elminden nap kivenni a napi jutalmat.

[ Szerkesztve ]

(#6026) Hegyirabló válasza Plata (#6025) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ezek a "Claimed" bigyók? Ha igen, minden nap ezzel kezdem, de zöld is a hub, amikor van új cucc.

Aquila non captat muscas.

(#6027) Plata válasza Hegyirabló (#6026) üzenetére


Plata
félisten

Igen,a season fül alatt is nézd meg.

(#6028) Hegyirabló válasza Plata (#6027) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Azokat is claimelem. De olyan nagyon hasznos cumókat nem szoktam kapni. Most lesz majd valami, ha elérem a szintet. Nem emlékszem, hogy mi, de jónak tűnt.

Aquila non captat muscas.

(#6029) Plata válasza Hegyirabló (#6028) üzenetére


Plata
félisten

Kapsz belőle cartel marketes dobozokat és cartel coin-t is,na és szuper jó fegyvereket.
Legacy wide-ok.
Na meg robot fejlesztő vackokat.
Kapsz olyan tokeneket amitől a robotcsajszi akit kaptál erősebb lesz.
Azokat úgy kell neki oda adni ajándékként.
Le hívod és a tokenre kattintasz.

[ Szerkesztve ]

(#6030) Hegyirabló válasza Plata (#6029) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ez az! Cartel Coint kapok, 200-at. Így lesz nyolcszáz, bár abból sem tudom, hogy mit lehetne venni. Nem olyan sok az.

Aquila non captat muscas.

(#6031) Plata válasza Hegyirabló (#6030) üzenetére


Plata
félisten

Tedd el későbbre.
Én is tartogatom,az eventen ugyanis kapsz olyan itemeket amiket unlockolhatsz az accountodra CC-ért.Az unlockolt cuccaid külön fülön vannak.

(#6032) Hegyirabló válasza Plata (#6031) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Event az mi?

Aquila non captat muscas.

(#6033) Plata válasza Hegyirabló (#6032) üzenetére


Plata
félisten

Hát a season.
Az event,vagyis esemény.
Én így állok vele.
Balra a jutalmak és ahol most állok,jobbra egy két item ami esett a dobozokból és még nem vettem ki.
Hogy miért nem?Mert lusta vagyok. :D

Ez a collections fül,láthatod az a dolog amit cartel coinból unlkockoltam accountra azoknál alul csak ládika ikon van,vagyis mehet a táskába bármelyik karimnak,amelyiknél a láda mellett van egy kis cartel coin-os jel az még nincs unlockolva a többi karinak,ezeket mindet a seasonból kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#6034) Hegyirabló válasza Plata (#6033) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ja, hát én az elején néhány dobozra azt hittem, hogy trash, nem vettem észre a szöveget, hogy jobb klikkel lehet nyitni, és eladtam vagy kidobtam. A felső képen, jobboldali ablakot hogyan nyitod meg?

Aquila non captat muscas.

(#6035) Plata válasza Hegyirabló (#6034) üzenetére


Plata
félisten

Ha kapsz ilyen dobozt és kinyitod,de a benne levő jutalmat egyből nem veszed ki,akkor utána az az ablak bármikor előhúzható a cartel market menüben.
Pedig azokban a dobozokban sok sok milliós,vagy töbszáz milliós cuccok is lehetnek.
Ezek a jutalom dobozok mind fizetős dobozok,a bennük található item pedig cartel market-es ruha szett,mount vagy egyéb dolog.Mint például strongholdba való berendezés.
Nézd meg a legközelebbi vendornál a buy back menüt,hátha ott van valamelyik dobozod.A ritka és értékes dolgok elég sokáig vissza vásárolhatók.
Bár ládát még nem adtam el,de a 80-as gear-t véletlen igen. :B

[ Szerkesztve ]

(#6036) Hegyirabló válasza Plata (#6035) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ja, és már napok óta meg akarom kérdezni, a társaim cuccait érdemes upgradelni? Mert statot nem látok az ő cuccaikon.

Aquila non captat muscas.

(#6037) L3zl13 válasza Hegyirabló (#6036) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem, ha egy tárgy fölé ész az egérrel szokta is írni a popupban, hogy a társaknál a felszerelés csak a kinézetet befolyásolja.

Arra kell csak ügyelni, hogy legyen náluk fegyver (mindegy milyen szintű) mert anélkül nem tudják használni a képességeik egy részét, de azon kívül akár meztelenek is lehetnek.

Aki hülye, haljon meg!

(#6038) Plata válasza Hegyirabló (#6036) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
A társad nem kap az itemekből statot.
Ha netalán női társad van és rá aggatsz egy sztriptíz táncos ruhát,az ugyan olyan jó mintha talpig szuper tápos páncélt raknál rá.
Régen a társak ruháját fejleszteni kellett és számított a stat,az armor típusa.
Plusz a társak vagy hílerek voltak vagy tankok vagy dps-ek,nem az összes egyben.
Pár kieggel ezelőtt azonban ezt kivették,többé nem számít a gear,bár ha nem adsz neki fegyvert nem tudja használnia fegyveres képességeit. :D
Mostmár az számít hogy mennyire vagy vele jóban.
Attól erősebb hogy magasabb a befojásod.
Eternal sztoriban vannak olyan helyek amihez minimum 20-as barátság kell,de inkább 30.
Gemini nevű csaj a leg szemetebb a játékban.Jó erős társ nélkül reggelire is kevés vagy neki. :D
Bár jedi lovaggal az alap sztori vége is eléggé b+ kategória. :B

Ó látom közben válaszoltak,csak sokáig körmöltem.

[ Szerkesztve ]

(#6039) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Köszi mindkettőnek!

Nem akarok megbántani senkit, de ez nekem megint ilyen hülyegyerekek RPG-je. Más RPG-ben a társakat is menedzselni kell. Nincs ez egy kicsit túl leegyszerűsítve?

Aquila non captat muscas.

(#6040) L3zl13 válasza Hegyirabló (#6039) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Eredetileg induláskor a társak cuccait ugyanúgy fejleszteni kellett, meg úgy általában minden egy kicsit életszerűbb és ezáltal kényelmetlenebb volt.
Pl nem volt quick travel, csak taxi. Vagy ami volt quicktravel annak hosszú CD-je volt.
Vagy pl, szintlépés után vissza kellet menned a trainerhez, hogy megtanuld az új képességeket ill fejleszd a meglévőket.
Aztán az évek során, gondolom a casual játékosok kedvéért mindent leegyszerűsítettek. Ez valahol jó, de valahol veszített is a varázsából.

Emlékszem hogy adogattam át a cuccokat a társaimnak ahogy szereztem jobbat belőle. Persze nem mindegyik társam tudta használni az én cuccaimat. Robot társaknak pl külön robot páncélzatuk volt stb.

Aki hülye, haljon meg!

(#6041) Plata válasza Hegyirabló (#6039) üzenetére


Plata
félisten

Nézd ez régen nagyon nem így volt,a játék nehezebb volt.
A társakat legalább négy szintenként újra kellett cuccolni.
Akkor még a modok sem úgy voltak mint most,igaz jobb modokat lehetett szerezni,kéket a mostani ződ helyett.
De például jedi lovaggal a robot társnak alkatrészt szerezni úgy emlékszem tök feszkó volt,vagy csak kezdő voltam és nem értettem hozzá. :D
Egyébként mindegyik osztály valamelyik Star wars karakterről lett mintázva.
A csempész például elég erősen Han Solo,a sztorijában is találsz erősen hasonló dolgokat.
Például ha a csempészed pasi akkor egy hercegnővel is összejöhet és megkérheti a kezét.Vajon honnan ismerős. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6042) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Mindegy, ez van, ettől még szeretem. Kicsit azért hiányoznak a KOTOR vagy fantasy RPG-k elemei, de azért jó ez.

Aquila non captat muscas.

(#6043) Plata válasza Hegyirabló (#6042) üzenetére


Plata
félisten

Meg akartam nézni a jedi knight karimnál a robit hogy megmutassam régen milyen cuccok voltak rajta,de eltűnt róla minden,csak a fura fegyója maradt meg.
Táskában sincsenek az ősrégi robot alkatrészek.
Egyébként vicces de a nagyon régi karikra belogolva több régi társ is elég alul van öltözve.
Csempész karimra belogoltam és a hajóján a legénység alsóneműben grasszál. :Y
Jó pár éve nem játszottam vele az fix,na de hova lett a legénység felszerelése?
A wukinak még fegyvere sincs. :F

(#6044) L3zl13 válasza Plata (#6043) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem is ez van.
Régi kariknál legtöbb companionnak nincs nacija, meg fegyvere.
Valamelyik teljesen pucér.
Kicsit fura bug, hogy pont a nadrágja tűnik el mindegyiknek. :DDD

A fegyver dolgot meg is szívtam. Nézem miért healel olyen bénán ez a comp, hát a skilljei közül fele szürke volt, mert hiába csak kozmetika náluk a felszerelés, azért a fegyó az követelmény sok skillnél.

Aki hülye, haljon meg!

(#6045) Plata válasza L3zl13 (#6044) üzenetére


Plata
félisten

Ha már fura bug.
Az alderaan-i kégliben a társam bent van.
A társam talpig zakuul vagy mi a ragya páncélban van,erre a házban meg nincs rajta ruha. :F
Ezt még is hogy hozta össze? :W
Vagy nem tudja megjeleníteni azt az armor szettet?
Na és ha már kégli.
Nincs valami könnyítés berendezni egy házat?
Őszintén szólva attól frászt kaptam csak hogy a rishi kecót be jártam,oltári nagy kégli,iszonyúan sok dísz hellyel.Szerintem többezer dísznek van hely.
Ezt még is hogy lehet ép ésszel be rendezni?
Az Alderanni kuckó ki glancolásától is megőszültem.Rishi kóceráj minimum agyvérzés.

[ Szerkesztve ]

(#6046) L3zl13 válasza Plata (#6045) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem tudom, én még a kissebbeknek sem mertem nekiállni, mert annyira komplikáltnak tűnt, nemhogy az olyanoknak mint Alderaan, Rishi vagy Yavin.
Valamikor majd kinézek egy szobát valamelyikben és berendezem kezdésnek aztán meglátom ölök-e bele több energiát.

Aki hülye, haljon meg!

(#6047) Plata válasza L3zl13 (#6046) üzenetére


Plata
félisten

Az alderaani piskóta rishihez képest,rishiben van pvp aréna,training aréna,az égen lebegő hajó vagy mi a ragya,plusz a bejáratnál is van valami pvp zóna.
De van benne huttbal aréna is.Iszonyatosan naaaaaagy.
Alderaani palota sem kicsi,de ekkora eszetlen területek nincsenek benne,szerintem.

(#6048) Hegyirabló válasza L3zl13 (#6044) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szégyentelenek!

Aquila non captat muscas.

(#6049) Plata válasza Hegyirabló (#6048) üzenetére


Plata
félisten

Igazából nem teljesen ruhátlanok,mert olyan az Sw ToR.ban szerintem nincs,ha nincs ruhájuk akkor alsóban vannak.
De az hogy a társak cucca eltűnt az már cinkes,elugrottam heroicba csempésszel és a wukinál nincs fegyver.Ott jöttem rá harc közben,olyan szép cifra szavak hagyták el a számat. :D

[ Szerkesztve ]

(#6050) Hegyirabló válasza Plata (#6049) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ha már ezt említitek, ma iszonyat bugos volt a játék nálam. :W Térkép ikonok nem jelentek meg, átvezető videók helyett csak fekete. De lehet, hogy a küldetés amiben voltam ma, az bugos, az Essel. Kicsit későn vettem fel, mert régebben nem találtam. De legalább kaptam egy erős kardot, bár ez sem modolható. Kicsit fura hangja van, amikor kivonom.

Aquila non captat muscas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.