Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) ng0ofy válasza Darth_Revan (#800) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

De az amerikai serveren van, nem?

Mint megtudtam, az EU serverek is kaliforniában vannak :(((

(#802) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Első tapasztalatok:
1.: Amcsin kezdtem, mert nem bírtam EU-n a sorbanállást.
2.: Imperial Angent-ként kezdtem és mindenhol csak Bounty Hunter-eket látok, én kasztomból alig. Arány kb: 20 BH-ra jut 1 IA :D
3.: Néha eléggé tud akadni a játék, pedig nincs ratyi gépem, jó nem is high-end.
4.: Amerikai szerveren is teljesen "smooth" az élmény, egyáltalán nem érzek lagot :)

(#803) ng0ofy válasza Mooka-Miki (#802) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ha már beléptél a játékba tudod frissíteni a lobbít és megnézni, hogy hányan várakoznak, melyik serveren van hely? Mert queue-ből nem lehet semmit csinálni csak hallgatni az űrhajót...

(#804) RockHaRD


RockHaRD
addikt

ha csinálok egy karaktert, akkor az csak azon a szerveren fog menni, amelyiken csináltam?

(#805) PhilBrick válasza RockHaRD (#804) üzenetére


PhilBrick
őstag

Igen.
Nyugodtan választhatsz amerikait, a játék 99,9%-ban nem számít a ping.

(#806) RockHaRD


RockHaRD
addikt

most már azért kicsit szánalmas amit csinál ez a játék... minek hirdetik meg a bétát, hogyha nem lehet kipróbálni... :(((

vártam majdnem 2 órát a queue-ben még mindig 2000. voltam, mondom akkor ok, hagyom a picsbe, és megnézek vmi amerikai szerót. Nem sikerül felmenni. Ok.. akkor ujraindítom a játékot. Most meg már a töltő képernyőn sem jut túl ez a fos :W

megérte 40 gigát leszedni :W

(#807) ng0ofy válasza RockHaRD (#806) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Itt hagytam pár percre a gépet, egyből kirakott a queue-ből...

(#808) PhilBrick válasza RockHaRD (#806) üzenetére


PhilBrick
őstag

- Stressztesztnek hirdették, nem demónak.
- Miért töltötted le kétszer?
- Töröld a Logs és a Temp mappa tartalmát a játékon belül, utána túljut a töltőképernyőn.

- Indult egy új, üres EU szerver! -

[ Szerkesztve ]

(#809) RockHaRD válasza PhilBrick (#808) üzenetére


RockHaRD
addikt

egyszer töltöttem le, nem kétszer...

töröltem az említett mappákat, még mindig nem jut tovább...

max saját stressz teszt, hogy meddig bírom ki idegesség nélkül, de nem hiszem, h az lett volna a céljuk... eddig pedig szerettem a bioware-t, de ez botrány. Legalább írja ki, hogy megtelt, vagy akármi. Nem fogom újra leszedni a 30 gigányi fost a töltőképernyő bámulásáért...

[ Szerkesztve ]

(#810) ng0ofy válasza PhilBrick (#808) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

hely van rajta?

Még van 800 vissza, addig legalább elmosogatnék, ha itt lehetne hagyni valahogy, hogy ne dobjon ki.

[ Szerkesztve ]

(#811) PhilBrick válasza ng0ofy (#810) üzenetére


PhilBrick
őstag

Gyorsan fogy, még standard.

(#812) ng0ofy válasza PhilBrick (#811) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mi a neve?

Kiléptem a queue ből és lafagyott a game... :O

update: lenico gargantuan és 85-ik vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#813) Gergello


Gergello
addikt

Állítani kell valamit, mert nagyon kevés az FPS-m. Az előbb logoutoltam, kilépett, néztem egy darabig a háttérképet, de nem jelent meg semmi. :F

(#814) RockHaRD


RockHaRD
addikt

akkor én jót bétáztam :W :(((

szerk.: megoldódott a probléma :))

megoldás: le kellett törölni a játékot, és visszamondani az előrendelést
:R

[ Szerkesztve ]

(#815) kexksz


kexksz
addikt

Gondoltam, hogy ez lesz, hiába lett leírva 40szer.

NEM azért van a beta, hogy te jólérezd magad.
NEM azért van a beta, hogy kipróbálhasd a játékot.

A beta azért van, hogy stresszteszteljenek, szimulálva ezzel a rendes startot, flekészülve rá, hogy tudják mit kell akkorra változtatni. Előre szóltak, hogy rohadt sok leállás, lagg, hiba lesz.

(#816) FuRiONight válasza RockHaRD (#814) üzenetére


FuRiONight
őstag

Elég gyorsan feladtad.. :F

És már rengetegszer le lett írva: nem az a lényeg, h kipróbálhasd a játékot, ez alapján meg visszamondani az előrendelést.. :W

Ez azért csinálják, hogy amikor elindul a tényleges játék, ne legyen lagg meg ilyenek, nem azért hogy téged szo...nak.. szóval érted remélem!

(#817) RockHaRD válasza kexksz (#815) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor sincs igazatok. Igenis arra van a béta, hogy kipróbáld a játékot. Nem arra, hogy a kezdőképernyőt bámúld. Főleg, hogyha ilyen gányul oldják meg, hogy 2-3 napra engedik csak fel a népet...

de nyilván azok osztják az észt, akiknek megy a játék. Ha nekem menne, és neked nem, akkor én is könnyen írnám, hogy nem azért van a béta, hogy te kipróbálhasd... :o

(#818) FuRiONight válasza RockHaRD (#817) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ne haragudj, de ne legyél már ennyire értetlen! Ez nem egy rendes béta, stress teszt, hányszor írjuk még le neked? :W

Elárulom nekem nem megy a játék, mert én a 2. hullámba kerültem bele, és akkor sem sírok itt a forumon mint te!

A lényeget kiemeltem, hátha így könnyebb!

a teszt célja nem az, hogy kipróbálhassátok a játékot, hanem az, hogy a BioWare tesztelhesse a megjelenéskor/early accessnél tervezett lépcsőzetes indulást és a nagy tömegek kezelését
a teszt sorokkal, szerverleállásokkal és minden egyébbel fog járni, hiszen pont az a célja, hogy megnézzék, milyen hibák jöhetnek elő, illetve mennyire bírja a rendszer a terhelést. Bármiféle, az előbbiek vagy egyéb kellemetlenségek miatt jogosnak érzett felháborodás sajnos teljesen alaptalan – ha kiakadsz, nem érted a teszt szó jelentését.
mindez vonatkozik a launcher/kliens letöltése körülötti problémákra is – tesztfázisban ezek teljesen normális jelenségek, örülnünk kell, hogy több millió emberrel tehetik próbára a dolgokat, hiszen ez – reményei(n)k szerint – simább, jobb éles indulást fog eredményezni. Tehát türelem! :)
a hivatalos oldalon több maintenance is tervben van, ha nem megy az oldal vagy nem tölt a kliens (server not responding), erről is szó lehet, megintcsak türelem
a saját érdekedben minden mailt alaposan olvass át, minden infó megtalálható bennük

Forrás: http://swtor.hu/

[ Szerkesztve ]

(#819) kexksz válasza RockHaRD (#817) üzenetére


kexksz
addikt

Igazatok? Ezt nem én/mi mondtuk, hanem a Bioware nyilatkozta, hogy ne legyenek ilyen sértődések.

Nekem megy a játék, de nem játszom vele, mert nincs kedvem.

(#820) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagy király a játék. :D

Live-Die-Respawn

(#821) RockHaRD válasza FuRiONight (#818) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem értetlen vagyok, hanem egyszerüen nem fogadom el ezt a hülyeséget. Linkelhetsz nekem magyar rajongói oldalt, azzal nem leszünk beljebb... Az nem stressz teszt, hogy a kezdőképernyőt bámulod. Ha kiírná, hogy túl van terhelve, akkor egy szót sem szólnék, de így...

(#822) fluidpwn válasza RockHaRD (#817) üzenetére


fluidpwn
tag

Nem gond az, ha nem tudod a szavak jelentését. Behívztak téged egy béta tesztre ahol a játékot kell tesztelni és visszajelzést küldeni a fejlesztőknek, hogy a hibákat javítsák. Ez a fejlesztőkért van nem a játékosokért.

A próbaverziós játékokat szokták trial verziónak hívni. Mint ami WoW-ban is van. Na az tényleg azért van, hogy kipróbáld a játékot.

Nekem még mindig nem megy a játék, mert még a launcher se indult el és újra kell tölteni a játékot. :)
(bár én már bétáztam eleget)

(#823) RockHaRD válasza fluidpwn (#822) üzenetére


RockHaRD
addikt

ja értem... ti még ott tartotok, hogy a bétát azért adják ki, hogy kijavítsák a játékot :D

nyilván nem azért, hogy még több vásárlójuk legyen...

(#824) RockHaRD


RockHaRD
addikt

újra kellett rakni a frissen letöltött játékot, és egyből megy minden...

a character creation error #3 helyett pedig kiírhatná, hogy a válaszott név már használatban van. Graf egészen türhető. (wownál legalábbis sokkal szebb ). Este majd kicsit bővebben meglesem, de egyelőre nem rossz. (már ha éppen megy)

(#825) fluidpwn válasza RockHaRD (#823) üzenetére


fluidpwn
tag

Mi még itt. De van egy G^zC^mp€r nevű prófétánk aki leszállt közénk és megtanítja mi a helyes. ;)

Ha nem lennének béta teszterek nagyon nagyon sok hibára csak release után derülne fény. De mindegy hagyjuk is.

(#826) Gergello


Gergello
addikt

Annyira tetszett a béta, hogy abba is hagytam. Nem akarom ellőni a story legelejét sem erre a pár napra. Először kezdtem egy jedi knightot (ilyet úgysem fogok a rendesben), kiléptem, amikor vissza akartam lépni, akkor 4 órát kellett volna várni. :DDD Aztán nem akartam sithet, de csak inkvizitort választottam, nagyon jó.

FPS elég alacsony. 5-55
Holnap is játszok egy kicsit + kipróbálok egy új vga drivert.

[ Szerkesztve ]

(#827) kexksz


kexksz
addikt

Amúgy sokat optimalizáltak nagyon a játékon. 1.5 hónapja még 50-60 fps volt mediumon, ingadozva, most meg mindent fullra téve 80+

(#828) Wolverine válasza RockHaRD (#824) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt például jelezhetnéd bugreportban a fejlesztőknek, hogy a hibaüzenet lehetne informatívabb :P Amúgy a béta nem a játék kipróbálására van. Igen, sokan arra akarják használni, de ez más kérdés.

Amúgy ma megtapasztaltad, mi lesz a release napján :P Isten hozott az MMO-k világában :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#829) -conrad-


-conrad-
addikt

Eddig tetszi, a storyline egész jó, a sith warriorral legalábbis. 2. karakterem a smuggler volt, hát nem nagyon jön be a folyamatos fedezékkeresés, így megnézek egy másik ranged classt. a grafika nem rossz, bár a karakter nekem nagyon furcsán mozog, élettelen kicsit. illetve ami zavart, hogy nem találom a keybindings állításának lehetőségét, az pedig kellene nagyon. egy bugba futottam még bele, a cameradistance megnövelésével messzebb volt a karakterem, viszont néha futás közben lehagyta a kamera, azaz csak a feje búbját láttam :)

ja igen.. logout nálatok nem fagy le? nekem csak alt+f4 és újraindítás után lehet másik karakterrel menni, mert minden logoutkor csak végtelen loading screen van.

[ Szerkesztve ]

(#830) fluidpwn válasza -conrad- (#829) üzenetére


fluidpwn
tag

Pedig van oylan beállítás.
Preferences/Controller és alul van a fül, hogy Key Bindings. Ha jól emlékszem.
A kamera bug pedig azért van, mert "beakad a kamera" valamibe ami ott van a "kameránál". Sokszor előfordul.

(#831) Gergello


Gergello
addikt

Be lehet kapcsolni, hogy a párbeszédek alatt végig legyen felírat?

(#832) PhilBrick válasza Gergello (#831) üzenetére


PhilBrick
őstag

Persze:
Preferences - User Interface - Conversations

-conrad- Ismert és általános bug.

[ Szerkesztve ]

(#833) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Lehetséges hogy aki holnap vagy vasárnap jön az még nem kapot emailt?
Én már mátol vagyok, de a havernak az eurogamer.com-ról van beta kulcsa, és ő még semmit nem kapott, nem is él neki a play gomb.
Én viszont már szerdán megkaptam a levelet hogy pénteken kezdhetek.

(#834) kexksz válasza Malibutomi (#833) üzenetére


kexksz
addikt

Vasárnapi wave nem lesz, aki vasárnapra kapott időpontot az is szombat mehet.

-conrad-: Detto, nekünk is.

[ Szerkesztve ]

(#835) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na 5 órától mostanáig toltam a játékot. Tetszik, tetszik. Korriban-t mint kezdőbolygómat teljesen kitoltam.

Grafika egész jó, sztori tetszik, szinkron nagyon jó. Maga Korriban nem valami szép bolygó, de nézegettem másokat akik többi bolygón járnak már. Vannak egészen gyönyörű planéták is.

Sith Warrior-ral kezdtem, a teljesben Jedi Knight leszek. De valszeg kitolom majd mindegyik kasztot is valamikor sokára.

Live-Die-Respawn

(#836) PhilBrick válasza Malibutomi (#833) üzenetére


PhilBrick
őstag

Azt a kódot 11.18. előtt aktiválni kellett volna. Megtette a haverod?

(#837) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dejó, 11 óráig szerverleállás. :(

Live-Die-Respawn

(#838) kexksz válasza oriic (#837) üzenetére


kexksz
addikt

Szegenykeim ;) En meg ma egesz nap nem leszek, szal nekem ez a hetvege felejtos. Pedig szivesen megneztem volna milyen a SW nagyobb szinten, mert nem tudom, hogy JKt vagy JCt inditsak.

(#839) Zsoldo válasza kexksz (#838) üzenetére


Zsoldo
csendes tag

Szegény Kacsa! Majd játszunk helyetted is! :D A másik a weboldallal mi van? Utána néznél?

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#840) Malibutomi válasza PhilBrick (#836) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen még 15.-én aktiválta, bent is van az accountján.

(#841) oriic válasza Zsoldo (#839) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos megette az ATW. :DDD

Live-Die-Respawn

(#842) Zsoldo válasza oriic (#841) üzenetére


Zsoldo
csendes tag

A kis éhenkórász! :))

Mindjár mehetünk vissza Oriic! :C

[ Szerkesztve ]

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#843) oriic válasza Zsoldo (#842) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja megcsináltam én is melómat már, kaja pia, fürdés, aztán jövök is. :) :D

Live-Die-Respawn

(#844) kexksz válasza Zsoldo (#839) üzenetére


kexksz
addikt

Nálam megy.

(#845) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Eh.
10 körül kellett volna elmennem a dolgomra, de eltolódott 12-re, pont mire benézhetnék :(
Na majd este.

BTW, van itt olyan aki nyomta anno a SWG-t?

[ Szerkesztve ]

(#846) -conrad- válasza kexksz (#844) üzenetére


-conrad-
addikt

nálam meg nem. -.-
még mindig offline a szerver

jah, a weboldal, nem a game, értem :)

[ Szerkesztve ]

(#847) Zsoldo válasza kexksz (#844) üzenetére


Zsoldo
csendes tag

Most már nálunk is megy! Csak reggel nem ment, de megoldódott a probléma! :)

BattleTag: Netuddki#2259 Stream: https://www.twitch.tv/netudd

(#848) Kartács


Kartács
aktív tag

Srácok!

KÉPEK VIDEÓK???????!!!!

Toljátok az képi anyagokat 1000-el én most pl kisem tudom próbálni a hétvégén,
bár jobb is mivel ez ilyen említett "stressz teszt" szóval csak szívnám a fogam.

Havertól elkértem már a CLOSED BETA kódját majd inkább tolom jövőhéten azzal nyugisan :R ha kilövik a mostani playereket! :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#849) -conrad-


-conrad-
addikt

Ki az a hülye aki a heti karbantartást a teszt idején is megtartja, illetve nem képes tartani a határidőt..áh..
:O

(#850) BlackTreff


BlackTreff
tag

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy elinduljon a játék?
Mert szépen letöltögettem mindent, nem volt semmi probléma, viszont folyamatosan ez a kép fogad induláskor, pedig a szerverek elvileg futnak...
( A figyelmeztetés egy másodperc alatt eltűnik és nem tölt semmit, egyszerűen áll egy helyben a Launcher, persze szürke Play gombbal! )

Csináltam róla egy képet:

Kép!

A választ előre is köszönöm! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.