Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) La Magra


La Magra
tag

A La Magra név a Penge című film első részéből származik, ugyanis ez annak a vámpíristennek a neve, aki beleszáll gonosz férfi főszereplőnkbe, hogy le tudja győzni Pengét, és meghódítsa a világot vagy ilyesmi...
Az éedekessége a dolognak, hogy szerintem nagyon rossz az a film, ugyanis én elég kritikus vagyok a vámpíros filmekkel kapcsolatban, mert nagyon szeretem ezt az általuk képviselt rejtelmes ''mondakört''!! Az Interjú a vámpírral bezzeg nagyon tetszett, ezért egy darabig Lestat néven futottam, de amikor már vagy a 20. névrokonommál futottam össze a neten, akkor úgy döntöttem, akármilyen rossz is volt a Penge, a vámpíristen neve nagyon jó benne, ezért La Magrára kereszteltem át magam...

Jah, rövidítést kedvelő gyp-sek szeretnek csak simán Magrának hívni, úgyhogy már arra is hallgatok, de nem nagyon szeretem...:((

(#752) @lbert


@lbert
tag

Én valamely szinten a saját nevem reggeltem be.
Azért írom hogy valamely szinten mert az alapul szolgáló név nem egészen a valódi. Az @lbert jól érthetően az Albert névből származtatható. Azonban hogy komplikáltabb legyen az Albert is egy módusulat.
Az Adalbertből csökevényesedett.

Az Adalbert viszont szinoním vonatkozásban van az eredeti keresztnevemmel.
Egyébként civilként is használgatok néha aféle álnevet, ami nem is annyira álnév.
Kőröshi Adalbert.

Ezt még közép iskolában találtam ki, de az Ad előtag miatt el kellett szenvednem némi támadást. Nem igazán állt rá az emberek nyelve a késbbiekben sem. Valahogy mindíg Albert maradtam.
Muszály volt váltanom igazodnom. Már az elég kiváltságossá tesz hogy nevet váltok. Akkor tegyem már úgy hogy azért a többieknek ne legyen oly szemetszúró és nem háboratnak.

Az emil címem azért kszalbert, mert végül a Kőröshi Adalbertet, Kőröshi Szabó Albertre módosítottam. Így ha családot alapítok tovább örökíthetem a család nevet a Szabót.

Annak is van története miért pont Kőröshi lettem, de nem akarok életrajzot írni és a lényeget így is leírtam.

(#753) ladybug


ladybug
őstag

Katalin vagyok. De ez így elég snassz, meg nem is szeretem, akkor már inkább Kata.
A közelibb barátaim Katicának szólítanak. Még a főiskolán ragadt rám ez a név, mert 3-an is voltunk Katalinok a csoportban. V.hogy meg kellett különböztetni minket. Nekem ez jutott.
A katica ugye angolul annyit tesz, mint ladybug.
Ezért ez a nevem.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#754) parandroid válasza ladybug (#753) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is beszélve az ifjú hölgy 'Nők, nőügyek' topikban végzett munkássága alapján felmerült magyarázatról, ami a 'lady' angol kifejezés és a 'bug' számítástechnikában elterjedt értelmezésmódja közötti egyértelmű kapcsolatra világít rá... :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#755) Korcsii


Korcsii
őstag

A nevem Nagy Károly.
Ennek az egyik becézése Karcsi.
Viszont az egyik volt osztálytársam Korcsi-nak hívott.
Ezt (mivel mind a ketten szintetizátoroztunk) a szinti tanár is meghallotta és már ő is néha így hívott.
Később az osztály többi tanulója is Korcsi-nak hívott.
És akkor gondoltam hogy rakok még egy i-t a végére.
Így született a Korcsii nick.

(#756) Deathjay^


Deathjay^
tag

nekem az egyik spanom deadjay volt. megteccett ez a név és átmodositottam deathjay-re :))

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#757) JagdPanther


JagdPanther
aktív tag

az én nevem egy második világháborús harcjárművet takar... a véleményem szerint legjobb harcjárművét:DDD ja és kurva jól néz(ett) ki!:))

[Szerkesztve]

(#758) ByB


ByB
addikt

A nicknév valaki által megváltoztatható itt a Ph!-en?

(#759) Vangelis válasza ByB (#758) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Parci által..csak nehéz menet lesz:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#760) Grafiqs válasza ByB (#758) üzenetére


Grafiqs
őstag

nem

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#761) Laserdance


Laserdance
csendes tag

Nekem régen volt a Syolase nickem az pedig a Solase amerikai fúziós reaktor nevéből jött egy Y megtoldással, amúgy tesóm fúziós reaktorokról szóló előadásán hallottam, aztán megtetszett, a mostani pedig a CS-ben az egyik botom neve volt:DD

''A philosopher is like a blind man in a dark room looking for a black cat -- which is not there!!! (LOL)'' Bocs a helyesírásomért, sz@r vagyok nyelvtanból!

(#762) NorDezs


NorDezs
senior tag

Elég nagy hatással volt rám a Dungeon Keepre :R, hát innen a nickem.

(#763) musclemuseum


musclemuseum
aktív tag

Egyik kedvenc zenekarom a Muse. Egyik (legjobb) számuk ciméböl jött a nickem.
Az a nick, amit más helyeken (pl wapos fórumok) használok, már foglalt volt itt (newl).

People always talk about the weather...

(#764) akom


akom
senior tag


a k o m = alattomos kórokozók orbitális mechanizmusa :DDD

(#765) parandroid válasza NorDezs (#762) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk azt nem tudom, tudod-e mit jelent angolul. ;]
Mert nem (csak) szarvacskát... :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#766) Brae


Brae
őstag

Ejtsd ki latinosan a nickem...:DDD

(#767) ssolitude


ssolitude
őstag

...tiszta LOL ez a topic,de aranyos:)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#768) Harrylles


Harrylles
aktív tag

Nekem Harry a Harry Potter-ből, és ylles mert a keresztnevem Illés. :) Ezt egyébként a testvérem találta ki még régen. :)

(#769) oettinger01


oettinger01
őstag

nekem azért ez, mert anno az első autóm nagyon mély nyomot hagyott bennem és mivel versenyezni is jártam vele ezért lett a 01 a végén, mert sokszor nyertem:C ez egy Oettinger Golf GTI 16V volt.

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#770) jasszer


jasszer
senior tag

Én azért vagyok (itt) jasszer, mert egy időben az egyik metróállomás mozgólécsőjénél ki volt ragasztva h ''MIÉP-es hiénák = Arafat köcsögei'' - ez pedig nagyon megtetszett (bár logikát azóta sem találtam benne), szóval Arafat, Jasszer. :D

Hja, ''LoL''-nak lol, mikor először megláttam, majdnem átestem a korláton...

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#771) oettinger01 válasza jasszer (#770) üzenetére


oettinger01
őstag

:YLOL:Y

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#772) rebel56


rebel56
tag

Meg szeretném kérdezni, hogy van-e valami sejtésetek, tippetek, hogy honnan származhat a nickem. /Azt hittem egyértelmű, de más helyeken már többször rákérdeztek az eredetére, így elbizonytalanodtam./

(#773) tiv83us válasza Harrylles (#768) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor inkabb IllesPotternek kellene lenned, hiszen igy ketto keresztneved van :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#774) oettinger01 válasza tiv83us (#773) üzenetére


oettinger01
őstag

:C

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#775) Sanya válasza rebel56 (#772) üzenetére


Sanya
nagyúr

56 éves vagy?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#776) Sanya válasza Grafiqs (#760) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem sanya1 volt kb 1 éveig a nickem. aztán ez lett, emvy segített. :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#777) Gambit válasza Sanya (#775) üzenetére


Gambit
őstag

Én az 56-os forradalomra tippelnék.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#778) ISZOLE


ISZOLE
senior tag

Nekem ezt egy gügye svéd szerver kreálta a nevemből, nem tudván magyarul. Megtetszett. Azóta használom mindenhol (Az UBI-n pl. legtöbbször egy Messerscmitt fölé van írva.). A csupa nagybetű meg biztos csak föltűnési viszketegség....
A csiga meg a koromból adódó lassúságomat igyekszik szimbóleonozni.

[Szerkesztve]

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#779) szumoo


szumoo
senior tag

my nick=becenevem. :D
De azért mesélek róla egy kicsit.
Középiskolában egyik oszt.társam találta ki alkatom után, de volt annyi gerinc benne, h engem is megkérdezett róla. Eleinte nem naon tetszett,de most már majdnem mindenhol ezt használom. :) Gondolom nem naon kell ecsetelnem,h mi után kaptam eme ''megtisztelő nevet''. :DDD /de akkora nem vok mint az igazi sumo-sok :)/.
Már mondhatni is szeretem.
Szumoo

A nyúlon túl?

(#780) Sanya válasza Gambit (#777) üzenetére


Sanya
nagyúr

ő csinálta, vagy ő verte le?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#781) sasa311


sasa311
veterán

az én nickem mennyivel egyszerűbb :DD

Úgy alakult ki, hogy kellett egy akármilyen e-mail cím ami még arra lett kitalálva, hogy ezzel regelek mindenhová, és erre jöjjenek a hülye reklámok :C
De fantázia kevés volt, úgyhogy a 4. és 5. ujjam letettem a billenytűzetre és megnyomtam 2X.. S+A+S+A... :DDD
a 311 meg azért, mert ez meg a köv. 4 próbálkozás foglalt volt, gondoltam ilyen idegbeteg degenerált meg aki 311 van a mélcímébe nincs még1 :C

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#782) Gambit válasza Sanya (#780) üzenetére


Gambit
őstag

Vagy csak annyi köze van hozzá, mint moonman-nek a Holdhoz.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#783) rebel56 válasza Gambit (#782) üzenetére


rebel56
tag

Te állsz közelebb a valósághoz - mindkét tippeddel... :))

Ezek szerint mégsem annyira egyértelmű, mint gondoltam. Mindegy, de legalább viszonylag rövid és abszolút egyedi.

(#784) riska1982


riska1982
tag

András -> Andriska -> Riska

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#785) sedo


sedo
tag

Az én nevem még anno a Jagged Alliance 2 játékból ered (úgyemlékszem ez volt a neve), ahol a kedvenc emberem neve volt Shadow. Csak ugyebár ezt a nevet már rengetegen használták, legtöbb helyre már nem tudtam regelni vele, ezért lett belőle (fonetikusan) sedo... ennyi :)

(#786) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Én is voltam már sokminden, a c64-es időkben GoD, ami ugye az egyik leggyakoribb nick, aztán a az igazi becenevem Móci, amit még 5.-ben kaptam az orosztanáromtól, de ez is gyakori mert persze rövid o-val kell írni a címekben.Aztán voltam Albínó Batman is ami sztem qrva jó név és saját agyamból pattant ki, aztán egyre több albíno batman jött szembe, megint váltottam.Eredetileg Fortissimus Fingus lenne, amit a Brain életéből vettem kölcsön.sztem elég hülye név ahhoz, hogy jó legyen.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#787) cocki


cocki
tag

Familiárisan a ragadványnevem mert az Milichovszki ,na ebből lett összenyomorítva és már általánosban is így hívtak

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#788) bandus válasza riska1982 (#784) üzenetére


bandus
veterán

engem is hívtak Riskának, amíg úszó pályafutásom tartott :) de a Bandus is az Andrásból ered, nagymamám által :C

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#789) jagada válasza sedo (#785) üzenetére


jagada
őstag

max respect......

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#790) Tom5


Tom5
addikt

Tamás - TOM , az 5ös szám pedig a kedvenc és szerencseszámom!Tán mert 5.én születtem...De én is voltam/vok sokminden,szűk családi körben :DD de ezeket nemírom le mert...gáááááááz :))

Egy a lényag!Tomi-ra ugrok!!!!
TOM..... :C

Jó a topic!!!! :DD :DD

(#791) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Ha jól emléxem, nekem ugy jött, hogy a honfoglalóra regisztráltam, azt nem tudtam kitalálni nevet, és ott volt ledobva az asztalra a sharp calculatorom,aztán csak így beugrott hogy rá egy papa azt kész. Mikor ide regisztráltam il2 probláma miatt, már ez auto jött.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#792) twollah


twollah
nagyúr

Azert mert sajt.

(#793) g@ben2


g@ben2
csendes tag

érdekes névtörténetek :) télleg szórakoztató. sosem értettem ki miért választja magának azt a nevet, ami. de már vágom. általánosan megállapítható, hogy ''csak''.

rám az üvegtigris gabenje volt nagy-nagy hatással. lali ugye nem lehettem, mert hát azért mégsem, gaben meg olyan eccerű. beletettem a @-om, meg egy 2-est,, mivel életemben mindig erre az érdemjegyre törekedtem, és így született meg a netes oldalam :)

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#794) !attis!


!attis!
tag

Azért mert Attila vaok. És ha már Attila, akor attis csak ez már biztos foglalt és ezért lett !attis! :DD

(#795) sharpapa válasza !attis! (#794) üzenetére


sharpapa
aktív tag

A nővérem is Attis-nak hívja a báttyámat.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#796) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Én felfedeztem Amerikát... :D

(#797) Solad


Solad
őstag

Nekem egy ismerosom adta par evvel ezelott a sanis solad nevet vagyis nem nekem, hanem annak a karakternek a regenyeben akit rolam mintazott. Altalaban Saniskent ismernek az emberek, de mivel a PH-n volt mar egy Sianis igy inkabb solad lettem

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#798) Sanya


Sanya
nagyúr

mert rühellem a kekszet

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#799) Solad válasza Sanya (#798) üzenetére


Solad
őstag

lol :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#800) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Hát én azért mert a Piritós-t bannolták,(félreértés) és az MZ/X foglalt volt és pont az >-ra esett a tekintetem és gondoltam hogy... :) és azért MZ/X mert szeretem a mézga családot. Ki gondolta volna.. :D

Original's never fit - Socket 370

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.