Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Akybron


Akybron
aktív tag

Mikor először kerültem Chat (Pirch98) közelébe, akkor gondoltam, legyen Norbi visszafelé, Azaz Ybron, pár hét használat után változtattam Akybronra. Azóta mindenhová ezt használom. Elég egyedi, eddig még nem találkoztam másik Akybronnal.
Érdekesség képpen: Van "vezetéknickem" is.
Tehát a teljes nevem: Köbgyökfejű Akybron.
A Köbgyökfejűt a kollégáim ragasztották rám, mert néha elég "érdekes" dolgokat szoktam csinálni.
Pl.:

Filmecske is van róla

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#1302) syC


syC
addikt

Volt egyszer, hogy elkezdtem quake3 arénázni, és kellett egy nick. Akkor , 13 éves fejjel, valami igen-überfrankót akartam, és akkoriban ment a moziban a Star Wars , a Sith-ek bosszúja. Csak egy gond volt, rosszul emlékeztem :) Azóta mindenhova ezzel regelek.

(#1303) meroly


meroly
veterán

Me=vezetéknevem
Roly=Roli

Impossible is nothing

(#1304) Ariadne


Ariadne
őstag

Nicsak, milyen topik. Olyan sacc/kb. nyolc-tíz éve alkottam meg az első karakteremet a Diablo I című csodálatos játékban. A választott rogue karakterhez és a játék hangulatához egyaránt illő nevet kerestem, ezért mitológiai női nevek között nézelődtem, így bukkantam rá erre.

Ráadásul a leányzó sztorija is tetszik. Ariadne Minósz krétai király lánya, aki beleesik Thézeusz királyfiba, azzal a bizonyos fonállal segít neki megölni a Minótauroszt, viszont a hálátlan pasas átvágja és kiteszi egy lakatlan szigeten. Ekkor a lány bosszúért imádkozik, ami be is jön: hazafelé menet Thézeusz elfelejti felvonni a győzelmet jelentő fehér vitorlákat, ezért apja elkeseredésében a tengerbe veti magát. Ezek után kiderül, hogy Dionüszosz (aki azért elég menő, bulizós fajta isten :D ) már régóta szereti, így aztán a sztorinak jó a vége, az isten elveszi feleségül, és együtt élnek boldogan amíg meg nem halnak. Illetve mivel a görög istenek halhatatlanok voltak, ezért egyáltalán nem is halnak meg. :))

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1305) csoda120


csoda120
tag

Az első autóm egy Skoda120L volt és ebböl jött a csoda120 név :DD
Csoda motor vígan kotor :DD

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#1306) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azért az mert az.
Kb 10 éve egy haverom elmesélte egy ismerősének hogy én Amerikából jöttem meg hogy amerikai tanár vagyok és Bo nak hívnak. Kb 1 napig megjátszottam magam, másnapra haver megmondta neki hogy átvertük. Volt röhögés!...
Hát azóta bo vagyok, aztán végülis egy volt szeretőm aggatta rám a nevet bo, az úgy nem jó, Balázs, jó akkor legyen bobalazs... ;)

(#1307) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Mr.Grincs hogy honnan jött ez az egész? Hát onnan hogy az egyik kedvenc filmem a Grincs...és durván ebből..vagyis abból a részből amikor énekel, hogy " de galád vagy..Mr.... Mr.Grincs......" és így jött a név.

De hogy jön a képbe Leslie Nielsen? Úgy hogy ő meg az egyik kedvenc szinészem. Sokak szerint ripacs de szerintem nem. Én nagyon értékelem a poénjait.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1308) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Ebből azt hiszem kiderül nagyjából az ok...;) :
[link]

(#1309) Wictor


Wictor
senior tag

Az én nick nevem szerintem nem olyan nehéz kitalálni, hogy honnan jön... ;] (a W és a C pedig onnan jön, hogy anno a többi Viktor-os nick foglalt volt... :D).

(#1310) planbmokus


planbmokus
senior tag

Az enyém eléggé komplex :D
Szóval egy volt főnököm adta nekem a mókus nevet, mert mindig Alvin és a Mókusok pulcsiban jártam dolgozni :D
A planb az meg onnét jött, hogy bringás koromban mindig azt lestem, hogy hol lehet versenyen szabályosan időt nyerni a nyomvonalon belül illetve hol van menekülő útvonal. Ezeket hívtam b-tervnek. Majd 2003-4 tájékán megjelent egy gördeszkás márka (PLAN B) amelynek nagyon szerettem a sapkáit és a logójukat ami ha forgattad egyszerre volt P-B keveréke, gördeszka és rádiós magnó -ez így kettős jelentéssel bírt számomra :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#1311) Mobi28


Mobi28
tag

Nővérem hív mobydick -nek mert testes 110kg-s nagydarab, magas, fehér állat vagyok. Valahogy rámragadt és ma már a baráti körömben szinte mindenki így szólít. Amikor 2009ben regisztráltam ide 28éves voltam. Hát így lettem én Mobi28. :))

(#1312) moha21


moha21
addikt

Fateromat is mohának hívták én is moha lettem a 21 a szerencseszámom:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#1313) csaba54 válasza moha21 (#1312) üzenetére


csaba54
tag

ragadós :C

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#1314) csaba54 válasza Ariadne (#1304) üzenetére


csaba54
tag

megvan az istened amig meg nem....? :F

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#1315) mario11


mario11
tag

Érdekes ez nick topik.
De engem az érdekelne hogy több mint 3 éve ph-zok(álltalában vásárolok.de nagy ritkán el is adok valamit-eddig panasz nélkül) és még mindig lelkes újonc vagyok.
Na nem mintha zavarna csak nem értem

mario11

(#1316) C4mp3r válasza mario11 (#1315) üzenetére


C4mp3r
addikt

(#1317) Rozoga62


Rozoga62
tag

Nekem meg lumbágóm (is) van, gyakran becsípődik a derekam, ezért vagyok rozoga. :O
A 62 meg egy jó évjárat - akkor születtem. :)

(#1318) nem_tom


nem_tom
őstag

nem_tom miért lettem nem_tom. Csak úgy ezt találtam ki, azt jó napot! :D

(#1319) #40835072


#40835072
törölt tag

azért lettem tankagogy mert amikor még msn en csináltam nevet minden foglalt volt és láttam egy tankot egy hirdetéseben az volt a tank engem ágónak hívnak ed az hogy tankago az nem tetszett és az lett hogy tankagogyökér (ökér nélkül)

ez nagon érthető volt... :P

(#1320) #40835072 válasza zH. (#1253) üzenetére


#40835072
törölt tag

akkor ért kis z nagy h és mért van utána pont? és alatta van a h ellette a t-u meg a j-g van :R

(#1321) Probber


Probber
őstag

Probber - mint professional a Fruity Loops Pro után (~5évig nyúztam)
Probber - Róbert vagyok
Probber - összeraktam a Pro és Róbert-et
Valahogy így alakult ki... :)
Van olyan oldal, ahová csak egyszerűen Prob-ként vagyok regisztrálva.
Ez tartalmazza a Pro és rob-ot is egyben.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#1322) Newyorker


Newyorker
addikt

szeretem a várost, ennyi :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1323) oxox


oxox
addikt

oxox (szigoruan kis betükkel)...réges rég elég jó voltam amöbában (pl. jojatek.hu-n)...már nem nagyon játszok (azt), de mindenhol ezzel reggelek/játszok.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1324) Ice!? válasza oxox (#1323) üzenetére


Ice!?
őstag

csóköleléscsókölelés?:D

(#1325) oxox válasza Ice!? (#1324) üzenetére


oxox
addikt

jaja :B az is a levelek végén...meg ökörökör *ami ugye nem más mint herélt marha :DDD
lehet marha vagyok...de kasztrált nem!!!

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1326) Tocska válasza oxox (#1325) üzenetére


Tocska
tag

azért lett ez a nevem mert nem tudom amúgy :DD az edzőm adta de nem tudom hogy hogy sikerült neki mert az ő elmondása szerint TóCsa lennék nevem alapján de nem tudom miből jött neki a Tocska :DD biztos annyira szarul játszottam meccsen ;]

(#1327) Ice!?


Ice!?
őstag

tényleg. valaki árulja már el nekem, h miért ice a nick-em.:F

(#1328) philoxenia válasza Ice!? (#1327) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hasonlít.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1329) westcoastog


westcoastog
veterán

Régen még codozáskor kellett egy jó név amit használhatok, és éppen gta san andreas közben jött az ötlet hogy westcoastog, az og-t og loc nevéből loptuk, gondolom original gangsta-t jelent. :D Mindenhol ezt a nicket használom, teljesen hozzámnőtt. :DDD

(#1330) Ice!? válasza philoxenia (#1328) üzenetére


Ice!?
őstag

hja. rokon. nágy á cálád.

(#1331) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Mert barátommal 11 éves korunkban Warcraft 3-omhoz kellet nick, ezért az ő mintájára lett gaborr11(övé Viktorr11). Mikor regisztráltam a ph!-ra, elfelejtettem a jelszavam, ezért lett vsgaborr11(a vs azért lett elé, mert versus, meghát másikat nem lehetett). Így végeredmény dupla-nickes voltam, de ezt senki nem vette észre, végül most tél végén egy moderátorral inaktivizáltam a gaborr11 acc-om.

Aztán van egy másik, a torituri, az még két évvel régebbi a gaborr11-nél. Apámmal freemail fiókot csináltunk nekem, és akkor mondta, hogy mivel szeretem a történelmet, és szívesen is olvasom, miért nem a nevem Történelem Turkász. Abból lett TöriTuri, de azt ugye nem lehetett, így lett torituri. Ez a legegyedibb accountom, csak tényleg nagyon fontos helyeken vagyok így fent(Steam, e-mail). Sajnos valaki csinált YouTube-on ilyet, hogy vsgaborr11, máig nem tudom miért, mert több utalást a személyre nem találtam.

(#1332) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Van egy ilyen Logout cikk majdnem ugyanezzel a névvel. Valaki felhívta a figyelmet rá, hogy már van ilyen topik. Én ezt eddig nem tudtam, úgyhogy itt is megosztom nicknevem születését.

A harmadik általános iskolámban (7-8. osztály). Én voltam a legszőrösebb, és Jetinek hívtak. A rulezről meg dunsztom sincs, hogy mit keres ott, csak akkor gyerek fejjel menő szónak találtam. :)

Játékokban és más helyeken mást használok: SzPeti91 (saját nevem alapján), RuMsZeSz, vagy HakaMC (a Hakapesziből átalakítva).

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#1333) had423


had423
aktív tag

Had423. onnan jött h egyszer k*** gyorsan regisztráltam egy játékra és Nicknek had nevet attam meg. A 423 meg amikor egy rpg-re regisztráltam a had423 ajánlotta.
Selmeczy a vezetéknevem, és apám egyik haverja selónak hív. De mivel én vok a legkissebb a családba selóka lettem. Az ékezet lekopott...Most má mindenhol seloka vagy seloka423 a nevem.

(#1334) a Római ™


a Római ™
csendes tag

Spiler - Rock n Rolla c. filmbol ered a felhasznalonevem. Mivel a Miki elegge snassz lett volna mivel Bencenek hivnak ezert lett a Romai... :Y

█ ﺪﻖﺼﺭﺺﻄﺐﺘﻤﻟﻅﻅﻼ █

(#1335) RC9


RC9
csendes tag

Hát nekem egész egyszerű:D
13éves koromban átt mentem szembeszomszédomhoz és elkezzdtünk nfs-ezni és hát mi legyen a nickem :F Mire válaszoltam volna már beirta az RC-t nyilván RiChárd-ból adodóan. Igy ez már adott volt a 9es a kedvenc számom. Igy alakult meg az egyszerű és nagyszerű nickem:D én sem találkoztam még ilyennel egyébként.
és 14 évesen reggeltem itt és azóta használom a hardveraprót lassan 4 éve. Mondhatni itt nőltem fel.

Nyithatnánk ilyen topicot is, hogy az első üzlet :DD . Én 14 évesen mentem elöször egy AMD Athlon 1800+-ot venni Dryman kollégától. Amin meglepődtem, hogy nem lepödtek meg a fiatalságomon. Az üzlet sikeres volt minden oké volt és itt ragadtam:D A gépek már nagyon kis srác korom óta érdekelnek.<--- egykis történelem :))

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#1336) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

András a keresztnevem és TDI mániás vagyok. ilyen simple.

(#1337) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

pr1mzejEE Az én nickem onnan jött, hogy 2-3 éve cod2 waron láttam egy srácnak Sony volt a nickje. Gondoltam tök jól hangzik én is egy ilyen hasonló márkanevet választok magamnak. A választásom a primax-ra esett. Gondoltam legyen benne egy "z" betű is így lett a primz, ami szerintem a legjobban hangzik a lehetőségek közül. A pr1mzejEE az csak egy hosszabbított verzió, amit csak itt használok, mivel mikor regeltem láttam, hogy szeretik a fórumozók így ilyen "csicsásan" írni a nickjüket. Azóta változott a közösség valamennyit és mára már az egyszerű nickek lettek többségben.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1338) romero28


romero28
senior tag

még annó a szakközépben neveztek el romero-nak a haverok , de mivel ilyen felhasználó már volt itt , ezért mögé biggyesztettem a szerencseszámom :K

(#1339) B1T3


B1T3
addikt

B1T3… (Részben) L337. :U Nem igazán a jelentése miatt tartottam meg, de már hozzám nőtt ez a név. :) Szintén fiatalkori élmény, amikor a BiteFight nevű játékkal játszani kezdtem, akkor a bite szót választottam nevemnek, de az túl szimpla lett volna, így kicsit színesebbé varázsoltam számok használatával. :)

(#1340) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Először poénból regeltem, de amikor elkezdtem aktívan fórumozni, már nem akartam újra regelni... Kretén egy név de ez van... :DDD

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#1341) Zolás


Zolás
addikt

Azért se mondom meg miért ez a nickem itt :DDD
Játékokban pedig Gyilkos Molylepke néven nyomom. Az első online játékom a Day of Defeat volt és egy pályán olyan kevés fps-em volt hogy alig tudtam mozogni. Na itt egy lámpánál addig laggoltam mig bedaráltam mindenkit ha velem volt ha nem. Igy kaptam a nevem. A lámpa körül szálldosó Gyilkos Molylepke :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1342) Asador


Asador
tag

A számítógépes játékok állásának mentése és az El Camino miatt van az egész.
Többnyire értelmetlen nevet adok a save-eknek pl: asdad, adsdasaas stb, lényeg hogy gyorsan be lehessen kalapálni és menjen tovább a gyilok:). Aztán jött az internet és úgy tűnt ide-oda regisztrálgatok ezt-azt aláírogatok erre lett az Asad. Ezután 2000-ben megjártam a Caminot és itt-ott láttam Asador /nyárs, pecsenyesütő/ feliratokat amiből rögtön jött az ötlet.

(#1343) Malachi


Malachi
addikt

Kedvenc könyvem főhőse, az aláírásom is tőle van. :)

(#1344) tariattila


tariattila
veterán

talán ez fedi legjobban a valóságot... és így ismernek legtöbben...mivel ez a nevem :DDD
(titkolnivalóm sincs ebből kifolyólag) :N

(#1345) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én utálom a legjobban a nickemet!:D
Pár évvel ezelőtt, amikor regisztráltam, akkor poénból nővérem második nevéből (ami Enikő) asszociáltam egy vicces "ugratásnak" (mivel a Flinstones családban magyarul Enikő a kislány neve, olaszul pedig Ciotolina, ami lefordítva edényke, én pedig elkönyveltem, hogy Enikő=edényke, és ezzel ugrattam őt), majd idővel egyre többet jártam fel ph-ra, és most hogy már őstag is lettem, nem szívesen kezdeném el elölről a hsz-ek gyűjtését+már páram ezen a néven ismernek.
Pedig már próbáltam megoldást keresni a nick megváltoztatására, de sajnos nincs rá lehetőség (neten amúgy mindenhol máshol egy bevett nick-et használok, és arra szerettem volna megváltoztatni), így most maradtam eme gyerekkori tévedés rabja :D
Hülyén is érzem magam miatt néha, mert nem biztos, hogy komolyan vesznek ilyen nick-el :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1346) művésznő4 válasza Zirowe (#1345) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nekem tetszik. :) Szerintem aranyos. :C
És a történeted is nagyon édes. ^^

(#1347) Zirowe válasza művésznő4 (#1346) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1348) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Nekem még a Vietcong fist alpha megjelenése hozta ezt a nicket cirka 7 éve, felhúztam magam egy picit a sok sok külföldi akcióhősön és egy-két wh2 negatív hős nick en, nagyon sok volt akkor fent a 13-14 évesek ilyen nevekkel, és nem is igazán tudták melyik mögött mi van, ami persze lapból nem is lenne gond, de ezt hangoztatták is, gondoltam viszek egy kis szint ebbe a kavalkádba és a külföldieknek pedig ismeretlen/vagy érdekes, persze volt aki megkérdezte lengyel vagyok e, na mind1, megkedveltem és rajtamaradt a sok lanparty miatt,

(#1349) papaya96


papaya96
csendes tag

De nehéz lehet az enyémet kitalálni :B : :U

(#1350) puttputt válasza Zirowe (#1345) üzenetére


puttputt
őstag

Dobd be még neki a "Ciccolina"-t is! :D
Ő is olyan házias... ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.