Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) kaktusztea válasza Kígyó (#400) üzenetére


kaktusztea
tag

Uh, hát igen.
Plusz különleges ismertetőjegyem a fokozott szenilitás, pedig még csak huszas éveiben járok :O

(#402) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Vikthor mert Viktornak hívnak és még mindig Viktor vagyok... :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#403) tomcica


tomcica
addikt

Tom a valodi nevem (nem Tamas en is csodalkoztam,de ez az anyakonyvezett nevem) a Cica pedig onnan szarmazik,hogy a kozvetlen kornyezetemben (ha jo kedvem van,ami azert surun elofordul) mindenkit fiut-lanyt cicanak hivok,ezert ok engem Tomcicanak neveznek.
A kep meg mert piszkosul szeretem a spiritualis temakat,ez meg a Stonehendge-re hasonlitott.
Mielott valaki megkerdezne igen en a lanyokat szeretem :)))

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#404) mormota


mormota
senior tag

még anno középiskolában IRC (oldschl rulz) kellet egy név.
először roger akartam lenni, de az már volt, asztán mormota lettem, mert szeretek aludni:)) (mijen jó is az) a chat.hu-n meg már van mormota 1 R-el ezért ott 2 R-el használom
haverok még hivnak mormi, mormy, morr-nak is

Illusztrálok, tehát vagyok

(#405) burgatshow


burgatshow
veterán

Apám adta ezt a nevet mert állandóan vigyorgok!! :DDD

(#406) burgatshow


burgatshow
veterán

Egyébként a magyar Q3CA szervereken (www.kolonia,hu, ca.bdtf.hu) [L.C]|fliCk|. néven szoktam szaladgálni!

Ez is apámtól származik!!! Játszott az Unreal 2-vel azt lenyomta a gép :
apám: fliCk ,!,
a többit találjátok ki!!

(#407) _Volkovy_ válasza burgatshow (#406) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Apád hány éves,és mi a szakmája?:DD

(#408) burgatshow válasza _Volkovy_ (#407) üzenetére


burgatshow
veterán

Mért fontos ez???

(#409) c* válasza burgatshow (#408) üzenetére


c*
aktív tag

gondolom azert mert nem sok csaladapa ut zik :DD


az en nevem azer c* mert sok c vitamint szedem meg c ben tanulok programozni meg c volt az oviba a jelem meg ez a kedvenc betum meg cernanak hivnak es faradt vagyok kiirni . . . tul hosszu. . .

(#410) mormota


mormota
senior tag

ugy látszik itt majdnem mindenki kis korába (iskola) kapta nikkjét:D

Illusztrálok, tehát vagyok

(#411) Zed


Zed
tag

Zoltán néven élem életem, ebből adott volt a Z.
Eredetlieg Zét akartam, de ezt már egy hangya lefoglalta. :)
S jött a drámai fordulat. Legyen Zed.
A Z angol megfelelője + lökött csávó a rendőrakadémiában.
Aztán a Men In Black-ben meghallottam, hogy ők is kitalálták, amit én.
De gondoltam beregelem, mert úgyis az enyém az eredeti. ;]

"A munka nem farok, effektíve állhat napokig..."

(#412) lvd


lvd
csendes tag

lvd mint LowVoltageDifferential (SCSI specifikáció).
storage mérnök vagyok és szegényes a fantáziám :D
meg aztán rövid is

Üdv
lvd

(#413) lvd


lvd
csendes tag

nem a fantáziám, hanem a nick a rövid....szempont ez is...már akinek :))

(#414) Celtic


Celtic
tag

Lóg a nyakamban egy kelta kereszt (amit egyébként Patrick atyától kaptam), de melyik volt előbb?...
Valami ilyenágú felmenőmről tudok, meg bejön az ógermán hit/monda/''kultúr''-világ is.
http://coolink.hu/pub/celt_x_small.jpg

[Szerkesztve]

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#415) Matr x


Matr x
aktív tag

Én KAPTAM a nevet, nem magam találtam ki.

Tehát a suliban vagyunk, egyik srác mellett párszor elmegyek egy szép nagy bőrkabátban. Erre a reakciója: nem mátrikszozzál már itt előttem....

Ezen egy kicsit gyúrtam, s íme a név. :)

Általában szóköz van, de ha a progi nem engedi... ez vagy sima minuszjel :))

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#416) emvy


emvy
nagyúr

A rendes nevemből jön. (v.m. a monogramom...)

while (!sleep) sheep++;

(#417) Phantom


Phantom
tag

Hello

Az eredeti már foglalt volt, így csonkolnom kellett rajta:

''Sound is ripping through your ears
The deafening sound of metal nears
Your body's waiting for his whips
The taste of leather on your lips

Hear the cry of war
Louder than before
With his sword in hand
To control the land
Crushing metal strikes
On this frightening night
Fall onto your knees
For the Phantom Lord

Victims falling under chains
You hear them crying dying pains
Fist of terror's breaking through
Now there's nothing you can do

Hear the cry of war
Louder than before
With his sword in hand
To control the land
Crushing metal strikes
On this frightening night
Fall onto your knees
For the Phantom Lord

The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed
Smoke is lifting from the ground
The rising volume metal sound

Hear the cry of war
Louder than before
With his sword in hand
To control the land
Crushing metal strikes
On this frightening night
Fall onto your knees
For the Phantom Lord

Fall to your knees
And bow to the Phantom Lord''

Tudod, hogy nincs bocsánat...

(#418) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Hehe, jó topic!:) Én elkezdtem írni egy fantasy regényt (aminek persze soha nem lett vége), és a világot is elkezdtem kidolgozni hozzá (írtam történelmet meg ilyenek, rajzoltam térképet:C ), és ott Verthil egy Caedum volt. Ezt úgy írtam, mintha rajtam kívül tudná valaki, hogy mi az a Caedum:C Dehát végülis csak a nicket kérdeztétek...:))

hey-ho-let's-go

(#419) slapec


slapec
tag

Egyszer volt egy vígjáték még (anno) az RTL KLUB-on, ahol egy család hajókázott, és a hajó kapitánya (aki mindig ugráltatta a kisgyereket) Slapec nek hívta a gyereket. Most van amikor még 1 S kerül a nevem elé, azt meg egyszer elnyomtam :))

(#420) Anor


Anor
csendes tag

Na ki találja ki? :D

Az értelem csodákra képes. A hiánya mindenre! - V.H.

(#421) zaba


zaba
tag

Zabának hívnak 6-ikos korom óta. De ez még a szocializmusban volt.
Azé' lehet, hogy megváltoztatom 12trees-re a Cengetett? M'lord iránti tiszteletből.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#422) w9033626


w9033626
tag

w=0630

mert ez a telszámom és ez biztosan egyedi, nem kell százszor próbálgatni a reg-nél
kérem csak fontos esetben használni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[Szerkesztve]

(#423) z12145


z12145
újonc

z=Zetor 12145 pedig a típus.
(w9033626 szobatársa vagyok :) )

(#424) tigga


tigga
tag

Mert volt egy ilyen pólóm ami vhogy nem akart lerohadni rólam:
Egy kigyúrt rasta hajú rappernek öltözött tigris állt a gettóban egy baseball ütővel
alatta felirat: tigga :D
mint nigger nigga stb :C

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#425) Chapell


Chapell
aktív tag

Na kérdés: Miben is volt Mr. Chapell?

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#426) dEn303


dEn303
csendes tag

dEn = Dániel (kis-nagy betű hogy változatosabb legyen)

Amikor elkezdtem ircezni dEn2 lettem, mivel a dEn nick már foglalt volt. Innen (és bizonyos zenei irányzatok kedveléséből :) ) adódott hozzá a 303.

Üdv,

Dániel.

(#427) maniac


maniac
senior tag

Hello!

Nem tudom hogy kerult elo a topic, de ott volt oldalt, tehat en is leirom a nickem eredetet mert nem lattam hogy irtam volna :)
Na szoval, mivel en egy elegge olyan gyerek voltam aki mindenben benne volt alt. iskolaban (is), ezert lettem elnevezve mad-nek - meg voltak ''hulyesegeim'' is - ami persze csak kivulalloknak tunt annak. Az igazgatoi irodaban mindennapos vendeg voltam, mar igazan csaladias hangulat alakult ki - elkuldtem az igazgatot (is) a picsaba. Aztan emiatt (is) beragtam ram a tanarok, es mondtak a tobbi gyerkocnek hogy velem ne baratkozzanak meg ilyenek - mondjuk akkor is csak 2-3 igazi baratom volt, a tobbi 10 meg csak haver. Aztan jott valahonnet hogy nem vagyok normalis, ergo egy allat, orult vagyok igy a mad. Aztan a mad meg megse mutatott olyan jol lanpartykon meg ilyeneken, ugyhogy lett a nevem a maniac (a Mayhem enekese, ami meg egyik kedvenc zenekeraom Bővebben: link). Aztan ennyi, azota a barataim meg ugy szinte mindenki igy hiv :) - a gabor-ra csak nagy ritkan szoktam hallgatni :)

(#428) klewy


klewy
aktív tag

Nekem a nevemből adódik:Kernya Levente

music4ever

(#429) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Én is megosztom veletek, nickem történetét:

A kevesem egy borus őszi estén funkcionális anatómiát (FA) tanult, éppen gépeztem, de megütötte a fülem, hogy többször is elhangzik ez a kifejezés. Mivel pedig FA-t eredményesen tanulni csak szemléltetés útján lehet, ezért rövid idő múlva átlényegültem MOHAA harcosból anatómiababává:))
latissimus dorsi >> nagy hátizom, ezért nem is volt olyan kellemetlen a szemléltetés gyk. hátmaszzázs:DD

Ez olyan mély nyomokat hagyott bennem, hogy elkezdtem használni elég sok helyen. Az aláírásom amikor odabiggyesztem 1-2 hozzászólás után, is ehhez kapcsolódik: BigH >> NagyHátizom

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#430) Yutani


Yutani
nagyúr

Hát én nagyon régóta használok nicknevet, leírom, hogyan lettem Yutani.

1991-től a Commodore 64 scene-en Oberon volt a nevem, és ezt is használtam nagyon sokáig, egészen kb. 2000. tavaszáig, amikor is elkezdtem CS-zni a neten. Mivel a magyar CS közösségben volt már egy Oberon, ezért új nevet kellett keresnem. Volt egy CS-s srác, akinek Weyland volt a neve, én pedig a páros másik tagjának nevét, a Yutani nevet vettem fel. Aztán ''természetesen'' beléptem a klánjába -> [NST], és egy ideig ott is játszottam. Kb. 1 év után a [.dot.] nevű, ismerőseim által alakított klánba igazoltam át, és azóta is annak vagyok tagja, habá. eléggé inaktívak vagyunk.

Sci-fi rajongók előtt nem titok, hogy a Weyland-Yutani Corporation az Aliens (Bolygó neve: Halál) filmben tűni fel, és a név is innen származik. Azóta ezt a nevet használom, tehát most már 4 éve, és szerencsére Magyarországon nincs másik Yutani.

Hát ez a nickkem története. :)

[Szerkesztve]

#tarcsad

(#431) Wolverine


Wolverine
félisten

Nálam egyértelmű volt 5 és fél éve, amikor elkezdtem Fórumozni az iNteRNeTTón, hogy hangzatos nevem csakis az X-Menből jöhet. Rozsomák rulez foreva'! Szerencsére a legtöbb helyen nem nyúlták le magyarföldön a nicket, ahol meg igen, ott a témát ragozva Weapon X-et kell keresni :))

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#432) Ye_Nő válasza Latissimus Dorsi (#429) üzenetére


Ye_Nő
tag

//OFF
Hehe, volt is aláírásom egy darabig:
''Alkarcsont válasza Latissimus Dorsi üzenetére'' :DDD
//FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#433) Zethepolee


Zethepolee
tag

Hello!

Nekem a nevemből adódik a nick. Egy egész jól átmulatott éjszaka után, enyhén kábult állapotban egy régi barátom csak így tudta kimondani a nevem.
Pethe Zoli=Zethepolee. Az 'ee' végződés csak úgy ráragadt. Azóta is így hív a baráti kör.

Üdv.: Zethepolee

(#434) sai


sai
aktív tag

hi all
én 1filmből kaptam a nevem :) eleinte sairus voltam (gondolom tudjátok melyik filmbe volt ez.. (fegyencjárat) aztán elkezdtem cs zni neten és már volt 1 sairus nevü egyén ezért eleinte egészen más lett a nevem xenomorph (alienből) de ez nem tetszett.. aztán vissza akartam térni a sairus névre.. de ircen nem tudtam ugy felmenni.. igy aztán röviditettem ircen sai ra.klán társak is sainak kezdtek el hivni igy aztán rajtam maradt a sai név.. :) ilyen nincs cs ben sem (tudomásom szerint ha igen akkor az váltosztason nevet!!! :D de cs ben egyébként nem sai néven játszok csak ircen + warokon (ami mostanság nincsen) az a nevem :) másik nevem amit cs ben használok.. az a abu :D szóval igy lettem sai :)

(#435) Skylark


Skylark
tag

Érdekes milyen sokunknak a gyerekkorba nyúlik vissza a nick eredete.
A saját történetem: második nevem Attila, családi körben így szólítanak. Egy 2 éves kislány nem tudta kimondani, notóriusan pacsirtának szólított addig, amíg rámragadt...angol megfelelője Skylark.

(#436) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Hát, az úgy történt, hogy én utáltam anno, ha Bazsinak, vagy Bazsesznek szólítottak. Aztán az osztálytáérsam elkezdett ezzel hüölyülni, meg szivatni a fejem, hogy Bazsika, meg társai, és onnantól én azzal szivattam a fejét, hogy megtartottam ezt a nevet, őt meg le-juhfejeztem, és azóta nem cseszegetjük egymást.

Aztán a Balázs, vagy a Balu az túl általános lett volna, és ezért lettem Bazsesz. Egyesek szerint jó nehéz leírni a zs meg a sz miatt. (Direkt ;] )

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#437) b0unCe


b0unCe
aktív tag

En nagy elmas voltam eleg sokatig. (elasto mania). es ott van egy bounce nevezetu trukk. naes ez lett a nickem.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#438) guminyúl


guminyúl
tag

Hát, én azaz...a helyzet az, hogy párom nyuszinak hív. Eleinte némileg bátortalanul osztottam meg a nagyközönséggel eme becenevemet, mivel hááát ....nem a nyúl az, amihez szeretnék hasonlítani. Egyetlen pozitívuma, hogy kellően szapora :B meg finom (bár ez kettő). Nade. A gumi meg gumi (legyen bármilyen is). Aki a csepeli HÉV-vel jár, annak nem lesz meglepetés, Szent Imre tér és Szabadkikötő között rá lehet találni a nevemre egy nagy feliraton, erre én is csak később jöttem rá. Van még pár becenév, de ez stabilan illik közösségi énemhez (csak a kaja meg a nők érdekelnek :D) Kicsi vagyok, nagy piros szemekkel és tudom mozgatni az orrom. Na, elég lesz már....

(#439) HiperG


HiperG
addikt

Én meg mikor kicsi voltam a Sárkányfészek nevezetű szerepjátékon nyomtam és ugye oda dragonballos név illik... és UltraGoku már volt és ezt valahogy űberelni kelett... így lettem HiperGokou :DDD

Aztán nagyobb lettem és az SF-t abbahagytam, a DB már nem lett olyan divatos ezért picit megvágtam :)

(#440) Matr x válasza HiperG (#439) üzenetére


Matr x
aktív tag

/off

Húú! Az nagy királyság volt... Létezik még? És ha igen, hol? (pls. offtopicba)

/off off

[Szerkesztve]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#441) Flash (The Original)


Flash (The Original)
tag

Helló mindenkinek!
Most láttam hogy itt ez a topic, és gondoltam felteszek egy kérdést, ami már régóta foglalkoztat: Kinek a nickje a Flash? Én mindenhol ezt a nevet használom, sokan csak így ismernek az ismeretségi körömben, és tavaly amikor regisztráltam sajnálattal kellett tapasztalnom, hogy a nick már foglalt volt. Annyira nem lepődtem meg, mert ez egy elég népszerű név (szerintem), de azóta viszont Én egyszer sem láttam senkit sem Flash néven hozzászólni, szóval ha jól vettem észre akkor az illető nem valami aktív, ha egyáltalán figyeli még a ph-t!
Szóval ha valki tud valamit az üggyel kapcsolatban, pls írjon!
u.i.: Modoknak/házigazdáknak, stb. Nincs olyan, hogy bizonyos inaktív idő (x év) után a nick törlése?

No Comment.

(#442) Ivanchen


Ivanchen
tag

Ivanchen=ivánka......
:))
mive apca is iván, ezért lettem ka.....
s mivel német-matek szakos voltam gimiben......ka=chen

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#443) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Vikthor vagyok mert Viktor vagyok... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#444) Mania


Mania
senior tag

SZIASZTOK!


Az ismerosok mar maniakusnak tartjak azt,hogy ha valaki megker hogy allitsak ossze neki egy konfigot kizarolag nalam csak AMD johet szoba.Ha valaki mast akar tuzzel vassal beszelem le rola.Aztan egyszer LAN partyn azonos nevu geppel talalkoztam akkor ajanlottak a Mania nevet.Azota rajtam ragadt.Ez lenne diohejban a sztori.:)

(#445) lordjancso


lordjancso
senior tag

Nekem a full nevem: Jancsovics László. Még ált. isk. 3. osztályban kaptam a Jancsó nevet. Ez máig meg is van. A Lord pedig a nemesi számrazásomat igazolja... :))
Nem! Ez a Stratega.hu-s loginnevem volt, és ez is megmaradt...

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#446) 8zabi


8zabi
őstag

Engem meg Szabolcsnak hívnak. Az S távolról olyan mint egy 8-as, ennyi!:DD

(#447) goshawk válasza PeliScan (#1) üzenetére


goshawk
tag

goshawk=sólyom
4 évig repültem és itt kaptam

Desktop: MSI P35 Neo2-FIR, Intel Q6600, 4G RAM, Galaxy NV9800GTX+ 512 | Notebook: Dell D630 (Gentoo linux)

(#448) goshawk válasza 8zabi (#446) üzenetére


goshawk
tag

a tranzfesztita is távolról úgy néz ki mint egy nő :) :DDD

Desktop: MSI P35 Neo2-FIR, Intel Q6600, 4G RAM, Galaxy NV9800GTX+ 512 | Notebook: Dell D630 (Gentoo linux)

(#449) tr00p3r


tr00p3r
őstag

tr00p3r = trooper (akinek nem tünt volna fel)

és azért trooper, mert hosszú-hosszú évekig ez volt a nickem a MP gyilok játékokban. (Wolfenstein, doom1, doom2, Q1, Q2, Q3!!!!!, UT, UT2k3) rámragadt és ha már így történt használom is!

(#450) KovacsUr válasza Flash (The Original) (#441) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nincs ilyesmi, ha lenne, szerintem kb. két-háromszázan lennénk, nem 15000-en :)
[Szerk.]
(Mielőtt valaki belekötne... igen, túloztam a két-háromszázas becsléssel, többen lennénk :D)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.