Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) atee07


atee07
tag

Ha emlékeim nem csalnak,akkor az ''atee'' az Ati angolosításából jön(milyen meglepő), a 07 meg valahonnan onnan,hogy akartam magam valahol regisztrálni,de az atee már foglalt volt,melléraktam a 007-et(nem mondom inkább,hogy honnan jön),de az is fogi volt,így levettem egy nullát,ami meg amúgy az akkori kedvenc focistám mezszáma is volt-0 nélkül-,David Beckhamé.
Na valami ilyesmi.

''Egyszer annyira depressziós voltam,hogy le akartam ugrani a tizedikről.Hívtak egy papot,aki ennyit mondott:Elkészülni... Vigyázz...'' - Woody Allen

(#502) Ergil


Ergil
aktív tag

Az én nevem ugyancsak szerepjátékos körökből származik, de még a hőskorból, mikor az ilyen neveknek jelentésük van. Ha valaki felüti a Gyűrűk Ura sorozat Szilmarilok részét, megfejtheti.... Jelentése: ''magányos csillag''
Anno mesélő voltam, és ennek a karakternek a története a szívemhez nőtt.

A másik becenevemet egyébként sem szeretem, tipikus rövidítés és még vezetéknév is van olyan így inkább ezt használom. :)

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#503) Biaggio


Biaggio
őstag

Keresztnevem Balázs, a magyar nyelven kívül ritkán fordul elő, angolul talán Balage :D Nos, egy kedves ismerős mondta, hogy olaszórájukon mindenki megkapta olaszul is a nevét, egyik srác szintén Balázs volt, a Biaggio (és nem Baggio:((( ) nevet kapta. Nekem megtetszett, felvettem, azóta is használom. Mellette meg gyakran a Nero-t, mert az meg a vezetéknevem. Így lettem Biaggio Nero :)

Legközelebb azt is elmesélem, miért éppen a Répa:DDD
Répa :C Répa :C Répa :C

(#504) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Rejtő Jenő a 30-as évek egyik legjobb beskatulyázhatatlan írója, / = P. Howard, hogy éhen ne haljon,.../ a 3 Testőr Afrikában + Elátkozott Part / ugyanott Afrikában / könyvében a ''Török Szultán'' nevű kissé rovott multú úriember ezzel az aláírással írta alá leveleit, amelyekben a szintén nem feddhetetlen, + gyanútlan Csülök nevű barátját szokta óva inteni az újabb elb@ltázott akcióktól. / ...változó sikerrel.../

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#505) _az


_az
senior tag

nekem meg azért _az a nevem, mert nem tudtam jobbat kitalálni. Bár eleinte nyomultam ''én'' néven is de aztás jobban megragadt az ''_az'' Az előke azért van ott mert egyszer valahova regelés közben már foglalt volt nekem meg leszakadt a pofám, hogy koppintanak... De így most jó

_az :)

az

(#506) F-ECT$


F-ECT$
titán

Én is elmesélem majd 1x...

Dive ever, work never.

(#507) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

CRAY egy BAZInagy számítógép valahol Los Alamosban, a Tyler meg eccerüen csak jól hangzik, a CHS meg má nem fért oda...:DD

(#508) Bandit21


Bandit21
addikt

21 éves voltam amikor lett itthon netünk, Andárs a becsületes nevem. Útálom ha Bandi-nak hívnak, a Bandit viszont angolul ''jól hangzik'' Édesanyám Banditának is hívott kiskoromban, ez elég magyarázat... Sztem jó.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#509) konrad


konrad
aktív tag

Elég ha megnézitek az emíl címem ...

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#510) konrad válasza F-ECT$ (#506) üzenetére


konrad
aktív tag

Ne csigázz minket :))

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#511) panda


panda
tag

South Park- Szexuális zaklatás panda:)) a cégnél infósként tartom számon magam (valójában jogtanácsos vagyok :O), hát lettem in-fos panda:DDD. mostmár csak panda:U. Judge Dread pillanatnyi elmezavar volt.:O

[Szerkesztve]

Our choices define us, sometimes doom...

(#512) td válasza rlazol (#114) üzenetére


td
senior tag

Uhhh... :)

Tudom, régen volt, és nem is ez a lényeg, de: miért nem csak bélyeget kértél? :)

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#513) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

erre a kérdésre én nem tudok válaszolni.........

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#514) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Az en nickem rem egyszeru...
csaladi nevem GERLAI...na most ugyebar abbol elso 2 betut megtartva azt megduplazva kijon a gege (egyebkent meg gimiben akasztotta rám vki). a 71 a szuletesi evszam a .hu-t gondolom nem kell magyarazni, azt eloszor Unreal Tournamentes jatekban raktam hozza, hogy ne kerdezgessek allandoan jatek kozben, hogy where r u from ?
Mondjuk igy is soxor megkerdeztek a tudatlan kűfődiek :) hehe :DDD

(#515) @Töki15


@Töki15
tag

Nem took válaszolni!Csak!

(#516) Sick Boy


Sick Boy
őstag

jeéééj ilyen is van itt?

Hát én...
Trainspotting...
A Beteg Fiú a legjobb az összes közül, kikészült és imádja a James Bond filmeket. Név szerint ismeri az összes Bond-lányt, kitéve-betéve. Meg tán ő a leghülyébb a bandában... ennyi.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#517) Sick Boy válasza Salgó Béla (#482) üzenetére


Sick Boy
őstag

Csá itt Béla! :D

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#518) Esmein


Esmein
nagyúr

Jééé... remélem nem írtam még le.
A belső url not foundos hibaüzenetet elég soxor láttam a matávos időkben az internet explolerben, ennek a 11. sorában az első három szó első két betűjéből jövök ki én(Eszközök MeInternetbeállítások). Azt hittem így elég egyedi lesz a nevem, de rá kellett jönnöm hogy már kilőtték előttem, Volt egy Esmein nevű francia festo a 19. században.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#519) konwktor


konwktor
tag

eh én meg el írtam :))

(#520) _az válasza Esmein (#518) üzenetére


_az
senior tag

te művészlélek :D

az

(#521) Esmein válasza _az (#520) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hívjatok nyugodtan Esm-nek vagy Esmy-nek. :C
Művész mi ? Egy vajaskenyeret nem tudok segítség nélkül megkenni nemhogy fessek :DD

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#522) Sirpi


Sirpi
senior tag

Általánosban a vezetéknevem (Szobonya) becézése folytán Szobinak hívtak, később Szobi Szörpnek, gimiben már csak Szörpinek. Aztán ezt próbáltam ''modernizálni'', így egy idő után Sirpi-ként írtam (igaz, hogy ezt inkább Szörpáj-nak kéne ejteni, de igazából nem zavar a dolog - már függetlenítődött).

Poén, hogy van egy ilyen nevű indiai énekes is, meg egy olasz festék/tintagyár (pl. nemrég láttam boltban ilyen márkájú gyerekfüggönyöket), de mindkettőt csak jóval a nickem kitalálása után tudtam meg (hajrá gúgl).

Szóval így lettem Sirpi

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#523) Esmein válasza Sirpi (#522) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az aláírásod valamelyik gépelőprogiból van nem ? Ádeutáltam, pedig önszántamból gyúrtam rá :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#524) Arhel


Arhel
senior tag

Hát nekem rém egyszerű >> nekem ez a nick-em Q3 alatt és onnan hoztam át ide >> ott meg úgy találtam ki, hogy fogtam az ABC betüit fölirtam sorba és becsukott szemmel elkezdtem bökdösni, és kész :DDD :DDD Aztán már csak vmi értelmeset hoztam ki belöle :C

(#525) I_Am


I_Am
veterán

Hát mert Én vagyok:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#526) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nekem Zsolt a nevem és volt egy Alkatel 501-es telóm amit az aszony miatt megúsztattam annak az emlékére jöt a szám hogy emlékezzek rá hogy máskor nem kell a telót úsztatni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#527) Steelheart


Steelheart
senior tag

STEELHEART - fordítsátok csak le! ;]

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#528) The Creature


The Creature
tag

Nekem meg azért, mert középen ki tudom nyomni a szegycsontom, ahogy Ripley hadnagynak az alien jött ki anno :D ebből jött... :DD

''Nem te vetted el, én adtam neked..''

(#529) MarKoo


MarKoo
őstag

Az én nevem onnan ered, hogy még 4 évvel ezelőtt amikor felraktam a gépemre az RTCW-t és elkezdtem játszani vele multiplayeren, akkor gondolkoztam mi legyen a nevem. Egy ideig Shark volt a nevem, de akartam egy olyat keresni amire felfigyel az ellenfelem :P , innen jött a Killerman. Azóta mindenhol ezt használom, pl.: PH, CoD ligák, az eddigi összes klánom, az összes weblap..... :) ;]

(#530) Bencom


Bencom
senior tag

Bencom.
Ez onnan ered, hogy mikor bekötötték hozzánk az internetet, akkor mindenki csinált magának E-mail címet, mert hogy az milyen jó.
Eredetileg bencének hívnak, de a Bence, Beni, Ben stb. nevek már mind foglaltak voltak, úgyhogy beírtam azt, hogy bencommander.
Ez hosszú is, meg egy idő után rühelltem is, így rövidítettem rajta: Bencom lett belőle.
Azóta majdnem mindenhova ezzel a névvel reg-elek.

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#531) Sam


Sam
csendes tag

Üdv!

Olvastam valamikor egy igen jó regényt - műfaját tekintve leginkább sci-fi paródia - a címe Viszlát jövő Plútónap, és ebben a történetben hívják a főhőst Sam-nek.

Ennyi.

Összefüggés az nem sok van. :)

[Szerkesztve]

Sam, a Lélek Tükre

(#532) Ijk


Ijk
nagyúr

Én még nem árulom el miért ez a nevem, fejtsétek meg!

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#533) Dufresne válasza Ijk (#532) üzenetére


Dufresne
addikt

Részegen regisztráltál:F ;]

(#534) Ijk válasza Dufresne (#533) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nézz le a billentyűzetre

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#535) MarKoo válasza Ijk (#534) üzenetére


MarKoo
őstag

Mert háromszög? :B

(#536) Ijk válasza MarKoo (#535) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem volt ötletem és csak úgy lenyomtam ''háromszögben'' a billentyűket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#537) Pizzafutar válasza Ijk (#536) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

Mióta láttam a Taxi-t mindig Pizzafutár szerettem volna lenni. Csak sajnos túlképzett vagyok :)

(#538) net84


net84
őstag

gondolkodnom kellett, hogy honnan is maradt rajtam ez a név, de rájöttem :)
Nagy Matrix-os voltam és mikor rászoktam a c6-re voltam minden (Neo, Matrix és u.e. kiegészítve _ ). Majd mikor a reg. elterjedt a c6-eken, hogy ne legyen probléma és mivel a Matrix_ név már foglalt volt, ezért elétettem egy net előszót.
Így lettem netMatrix_ (van, ahol még most is ezt használom). A haverok közül többen hívtak így ''civilbe'' is. Majd leszakadt a Matrix és csak net-nek becéztek.
Leszoktam a c6-ről, bedig én aztán függő voltam.. mikor megjött a számla, akkor meg független :O. Ez lesz a 6. netes évem és ebből 4-et szinte végig c6eltem
Maradt a net, de az már megint foglalt volt, így gondoltam megtoldom valamivel.
Ez lett a 84 (emlékként a születésemnek :DD ).

net84

Read only...

(#539) Cathfaern válasza net84 (#538) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mi az a c6?

(#540) Karex válasza Cathfaern (#539) üzenetére


Karex
senior tag

Az neki a chat. :)

(#541) Cathfaern válasza Karex (#540) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha ütnek se jöttem volna rá magamtól :) Kösz.

[Szerkesztve]

(#542) MarKoo válasza Cathfaern (#541) üzenetére


MarKoo
őstag

Nyugi, mert én sem jöttem volna rá. Lehet fáradt vagyok.... :B

(#543) net84


net84
őstag

bocs, igazatok van, írhattam volna legalább az elsőt chat-ként

Read only...

(#544) ByB válasza PeliScan (#9) üzenetére


ByB
addikt

Csak beleolvastam a topicba és látom: ezekszerint, az űrhajós és kukás akartam lenni kiskoromban érzés másoknál is élt... :B:U:C

ui.: B.B. a nevem monogramja és mivel tőlem van ezért by, a kettő együtt pedig ByB...

(#545) PoliZoli


PoliZoli
csendes tag

jó reggelt mindenkinek!

Nekem már ősidők óta ez a becenevem. A valódi nevemből ered..

Polacsek Zoltán

Korábban itt a PH-n már próbálkoztam a SIMpatikus nick-el is, de az nem jött be. Bizonyára sokaknak nem volt túl szimpatikus. :) Nem nagyon akartak hozzászolni a topicomhoz, gondoltam, talán a név nem stimmel. A SIM a munkám végett jött volna (mobiltelefonok), a patika pedig egy magyar sorozat címe volt, ahol a főszereplőt Polacsek Norbinak (Koltai Robi játszotta) hívták és patikust alakított benne.

Köszönöm a figyelmet!

(#546) Grass


Grass
aktív tag

Na most volt egy olyan téma is hogy sok az OFF. erre a fáradt gőzbe bezárják a ''miért aza nicked ami'' topicot ésátírányítanak ide a szakmai részbe. hát tök jó....

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#547) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Régebben sokat játszottunk a Shadowrunnal (sajna manapság már nem :() és ott mindig trollal voltam, de mivel az olyan snassz, hogy troll, hozzá vágtam a Bálint (ami a nevem is :) ). És lett volna Troll Bálint, de akkoriban sok olyan játékkal játszottam, ahova nem lehetett sem szóközt, sem ékezetet írni, egyszerüen TrollBalintnak irtam és a végén már megszoktam, és úgy maradt....
UI: Néha lerövidetem Troll-ra, ahogy mások is teszik :)
:U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#548) Tithian


Tithian
őstag

Tithian a WotC szerint: Bővebben: link
Pap, lovag, mágus-király a Dragonlace - Dark Sun környezetben.

A PH!-s Tithian második a Google-on :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#549) Cathfaern válasza Grass (#546) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerinted ez szakmai rész? ;) Ha mégnézed ez is az ''általános témák'' közt jelenik meg

(#550) Bencom válasza Tithian (#548) üzenetére


Bencom
senior tag

Magust is ismered?

nincs MSN-em már ez is baj:(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.