Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) hoffman_ válasza albert8 (#1400) üzenetére


hoffman_
nagyúr

[link]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1402) tvse1995


tvse1995
senior tag

Hát az én nevemben a tvse Tatabányai Vízmű Sport Egyesületet jelent. Itt töltöm a napjaim felét, így gondoltam benne lehetne ez is a nevemben. :D Az 1995 pedig a születésem éve. :U

Amikor cod2-ztem akkor Pokmalac néven játszottam de igazából a vége felé már nem nagyon szerettem így nem lett ez itt se.

[ Szerkesztve ]

(#1403) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nekem csak azért, mert épp az a sorozat ment a TV-ben, amikor regeltem :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#1404) fatallerror


fatallerror
addikt

nekem 2 olyan reg miatt akik csak 1 percig használták az oldalt, szemét dögök xDD kár h nem lehet módosítani :/

fatal error és fatalerror haragszom rátok :DD

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#1405) zolee5016


zolee5016
őstag

A Zoliból ugye a Zolee A számok meg a legelső bankkártyám pinkódja volt vagy 15 éve.Azóta mindenhol szinte ezt a kombit használom :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1406) Tibinho


Tibinho
tag

az én nick nevemet kb 10évvel ezelőtt aggatták rám, trükkös foci stílusom miatt, ma már nem nagyon használom, de itt nem tudom megváltoztatni ;]
:)

[ Szerkesztve ]

I'm Gotham's reckoning.

(#1407) Déta


Déta
tag

Na vajon? :U

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#1408) VIPowER


VIPowER
senior tag

Mer hülye vagyok. :)

(#1409) madgie


madgie
titán

Gyerekkorom óta Mazsinak hív mindenki, anno Danny Cavanagh egy koncert utáni közös bárpult-támasztásnál (údebeittunk!) Madgie-nak írta alá egy plakátra. Rám ragadt.

(#1410) 8th


8th
addikt

Lehet találgatni... :DD

(#1411) szoke12 válasza 8th (#1410) üzenetére


szoke12
őstag

Versenyeredmény? Szülinap?
hmmm.... miben lehet vki nyolcadik? azért van egy pár dolog. :)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#1412) 8th válasza szoke12 (#1411) üzenetére


8th
addikt

Nem talált. :D

(#1413) zolee5016 válasza 8th (#1410) üzenetére


zolee5016
őstag

A 7 mesterlövész után..............ő a 8. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1414) szoke12 válasza 8th (#1412) üzenetére


szoke12
őstag

Tipp az enyémre?

zolee5016 mondassz valamit, ha csak nem Ő a 8. a 7 törpe után.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#1415) spuros


spuros
őstag

Nekem kb. 13 éve amikor még aktívabban graffitiztem, rajtam maradt.. Azóta a dolog megkopott, de a becenév elkísért..(:

(#1416) rob83


rob83
aktív tag

Az enyém nem ilyen tér-hajlító mint egyes kollégáké!

Robi vagyok és 83-ban születtem!

Ki gondolta volna? :F

:R :R :R

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#1417) TwentyFour


TwentyFour
tag

A kedvenc sorozatom címe. :)

(#1418) F e Z o


F e Z o
veterán

Munkatársam nevezett el szellemi fogyatékosnak - talán nem véletlenül - ebből lettem előbb Szefó, majd Sepho, s ennek az ismételt módusolása a Sephi. :DDD

H2O über alles!

(#1419) MZsoltee válasza fatallerror (#1404) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nem vagy egyedül:[link]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1420) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Az enyém azért ez, mert így van. Nagyon szeretem a számítógépeket. Mindenhogy.
Egyébként az igazat nem merem leírni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#1421) koshmar válasza 8th (#1410) üzenetére


koshmar
őstag

ZF 8 sebességes automata váltó utolsó fokozatban? :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1422) gajdikuka


gajdikuka
tag

A vezetéknevem Gajdár, még az ovódában is Gajdinak hívtak. Aztán mikor lett internetem nagyon sok oldalon nem volt elég az 5 betűs nick ezért sokat gondolkoztam majd egyszer haverom aztmondta Hát Gajdi, te elmehetnél kukának (gyűjtöttem mindenkitől fémdobozokat, üdítős üvegeket stb-t hogy majd "moddingolok" belőle valamit) és ez így megragadt, bár most visszagondolva elég hülyén hangzik. :DDD Ti mit gondoltok? :)

[ Szerkesztve ]

(#1423) Иван


Иван
őstag

Hasonlít az eredeti keresztnevemre, és gondoltam cirillel írom ki, a nyelvhűség miatt. MA már nem ezt választanám :N

Egyáltalán van rá lehetőség, volt már példa nick változtatásra?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#1424) koshmar válasza Иван (#1423) üzenetére


koshmar
őstag

Nincs lehetőség rá, szóval nem hinném, hogy valaha is történt ilyen.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1425) Winner_hun válasza Иван (#1423) üzenetére


Winner_hun
félisten

Technikailag lehetséges de nem lesz megváltoztatva. Ha nem tetszik regisztrálj új nevet és használd azt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1426) fattyu


fattyu
veterán

fable fattyúdal.
inspirálóan szociopata karakter volt. rajtam ragadt...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1427) #56230144


#56230144
törölt tag

Dánielnek hívnak.Ezért lettem Danielssss :D

(#1428) moonlight115 válasza TwentyFour (#1417) üzenetére


moonlight115
tag

24 :C Nekem is az a leg leg leg.....! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1429) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szóval a koliban sokat ment Quake 2 multiban. Akkoriban Killer666 néven futottam, de abból minden sarokban volt egy, ezért valami újat kerestem a Quake 2-ben az egyik karakter a Recon névre hallgatott ezért ezt választottam Mivel itt már foglalt volt ez a nick ezért hozzácsaptam a 666-ot a killerből és így lett a "chocapic"....izé Recon666. :DDD

(#1430) Samus


Samus
addikt

Nekem sokan azt hitték, hogy a Metroid Prime-ből van a név, (Samus Aran), de nem. A Serious Sam 2, azon belül is a mocsaras rész végén, mikor majdnem elsüllyedünk az iszapban, jönnek a bennszülöttek. Ők hívják Samus-nak a főhőst. Annyira megtetszett.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1431) KYZRR válasza ChromeX (#1235) üzenetére


KYZRR
őstag

+1
En csak a TcK feliratot szeretnem eltuntetni...

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#1432) koshmar válasza KYZRR (#1431) üzenetére


koshmar
őstag

2009-08-05 23:09:09. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1433) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

húúú már nem is emlékszem miért lettem AlexWolf, pedig nem is Farkas Sándor vagyok... vagy mégis eszembe jutott.

Annó még baromi sok évvel ezelőtt még Mágusoztunk a haverokkal (ez egy szerepjáték, ha valaki nem tudná). Ott volt évekig egy karakterem akit Arxan Zeon-nak hívtak, és aki egyszer meghalt...
Akkor kellett egy új karaktert csinálnom, de mivel már hozzászoktam, úgy döntöttem kell X-nek szerepelni a névben, és valami olyat akartam, ami sokat mond (a játék szempontjából, így jött a Farkas/Wolf), és esetleg valós név x-el (ebből jött az Alexander). Évekig ezzel toltam utána.
Akkoriban még nem nagyon volt internet, de amikor bejött, akkor még nagyjából olyan volt a technika, hogy max 8 karakter lehetett a bejelentkező név mindenhova. Így lett AlexWolf.

Azóta már lehet ugye több karakter, szóval ahol lehet Alex Wolf vagyok. sajna mostanság már sok alexwolf nick van, ezért csomó helyen kibővítem a születési dátumommal, ami 78.
(Most látom, hogy itt nem kellett a 78)

Hát így.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1434) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nekem úgy jött a név, hogy ifjú titán koromban sokat jártam zsé nélkül haverokkal játékterembe, és volt ott egy dínós játék. (hasonló a Mortal Combathoz) Ebben állandóan egy lila színű Wertigho nevű dínóval voltam, de állandóan kikaptam vele. Onnan ez a név. :DD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1435) moonlight115 válasza wertigo1984 (#1434) üzenetére


moonlight115
tag

Good luck! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1436) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Régi történet, amikor kis srác voltam és belevágtam a makettezésbe, a Tamiya készleteinél volt mindig kiírva a cég címe a doboz aljára "Shizuoka City, Japan". Aztán évekig nem modelleztem, de az elmúlt néhány évben fokozatosan visszatértem ehhez a hobbihoz és elkezdtem érdeklődni a japán kultúra iránt is, így végül ennél a névnél kötöttem ki. Kimondva nagyon tetszett a szó és stilizálva is szimpatikus volt ezért szinte mindenhol ezen a néven futok.

Továbbá ha netán a fülhallgató gyártás környékén kötnék ki az életben, szeretnék egy kis vállalkozást nyitni a már említett japán városban SCS - Shizuoka City Soundworks névvel.

[ Szerkesztve ]

(#1437) etejedu


etejedu
őstag

Én nevet akarok változtatni mert ez egy baromság...
Csak úgy jött mert nem lehetett azt választani amit akartam!
PROHARDVER Jézuska én ezt kívánom karácsonyra! Köszi :R

(#1438) koshmar válasza etejedu (#1437) üzenetére


koshmar
őstag

Akkor neked szomorúan fog telni az ünnep.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1439) etejedu válasza koshmar (#1438) üzenetére


etejedu
őstag

Akkor bereggelek másik névvel is! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1440) koshmar válasza etejedu (#1439) üzenetére


koshmar
őstag

Vigyázz, hamar megtalálják! ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1441) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Az én nickem egyértelmű :)
Példakép mind a sport, mind a gondolkodás területén.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#1442) mefistofeles


mefistofeles
addikt

A név még a sötét, ködös múltból származik de nagyon hozzám nőtt szeretem. Most pedig már szerencsére a nick-hez tökéletesen passzoló avatarom is van! :C :DD

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1443) Misály


Misály
addikt

Reszegen haverom nem tudott donteni a Misi es Mihaly kozott.

(#1444) vivera


vivera
csendes tag

Kellett egy név és ránéztem a nyomtatómra :D "Vivera"
Tehát nem "vivien+erika" kombó, mint egyszer egy úriember gondolta :P

"Régi kerámia procikat keresek gyüjteménybe" = kilóra gyűjt paraszt vakítással :D

(#1445) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Hogy miért ez? A tipikus fogalmam sincs :D
Nagyon rég ragadt rám aztán megszerettem és így maradt meg. De egy biztos. Nincs közöm ehhez a taghoz :D

All→M8

(#1446) Blyan


Blyan
félisten

18 voltam, akkor éppen nagy kedvenc volt a Brian élete (persze azóta is a kedvencek közt van) c Monty Python klasszikus, aztán azon a nyáron rajtam maradt. Azóta használom, mindenhol. Azért írtam y-nal, mert így tetszett.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1447) catroot


catroot
veterán

Nos az én nevem forrását nem olyan nehéz kikövetkeztetni, főleg nem egy ilyen oldalon :DDD

De azért egy kis segítség:

C:\Windows\System32\catroot

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1448) Blyan válasza catroot (#1447) üzenetére


Blyan
félisten

Sosem gondoltam volna, megmondom őszintén. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1449) catroot válasza Blyan (#1448) üzenetére


catroot
veterán

Hááááát még ez is benne lehetett volna a pakliban, mint "megfejtés". ;]

Macskagyökér.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1450) gzbotii


gzbotii
veterán

Nekem eleg egyszer es nagyszeru:

12 eves fejjel az elso Yahoo -s ID-mat hozotam letre, sikeresen. Aztan egy het mulva elfelejtettem a jelszvam. :DDD Uj ID kellet...
gyboti egy drb i-vel, foglalt volt igy gondoltam, en 2-vel irom. Csak aval nem szamoltam, hogy magyar nyelvre van allitva a billentyuzet. Igy lett belollem gzbotii. Ket i-vel a vegen.

Vegul ez az osztalyban annyia rajtam maradt, hogy vegul minehol ezt hasznalom, nehany ismerosom meg igy is szolit

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.