Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Gambit válasza fekeandras (#1099) üzenetére


Gambit
őstag

Mentek volna inkább ők is moziba...

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1102) marinea2


marinea2
addikt

Úgy találtam ki!
magamtól :) :DD :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#1103) alex89


alex89
senior tag

alex vagyok, 89-es évjárat, egyebet nem tudok mondani ,kérem kapcsolja ki :DD

[ Szerkesztve ]

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#1104) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jó kis topic! :C

Dr. Romano

A Vészhelyzet egyik sűrgősségi orvosa volt, amíg rá nem esett egy helikopter :D Beszólós és "picit" bunkó stílusa miatt rögtön megtetszett a karakter és ő volt a kedvencem a sorozatban. Azonban ha most kellene reggeljek a PH-ra tuti Dr. House lenne a nickem :K

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1105) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Fiatal koromban nagy gin-tonic fogyasztó voltam, ebből faragtunk nevet haverokkal.
Azóta ezt a nevet már nem nagyon használom, de egy-két ismerős máig Jimnek szólít.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1106) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Férjem hívott így szerelmünk hajnalán! Keresztnevemből találta ki, így elég egyedi!
Szép emlék :K Azóta már lerövidült: Tíííí

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1107) KillHates


KillHates
nagyúr

A MicroSuck Quake klán atyja voltam, a Kill Hates név adta magát!
(jujdenagyon rég volt már az...)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1108) Boci_83


Boci_83
őstag

Én is egész gyorsan regeltem, de korábban már olvasgattam a fórumot, és rémlett hogy van Boci-s avatar, amúgy is szeretem a Boci csokit. :D A szám a végén pedig egyértelműen születési évre utal. :K

Időközben azt az avatart meguntam, ha lehet majd saját avatarom, valami bocicsoki mintás bocikát szeretnék! :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#1109) #56573440


#56573440
törölt tag

egy kedves barátom aki akkoriban grafikával foglalkozott lepett meg egy fekete pólóval amikor ezt a színt preferáltam kizárólag, és nagyon komolyra sikerült. semmi más nem volt rajta csak hogy "Black" így ragadt rám az előtag, a rulz pedig még a régi kosarazások közben jött amikor még gimiben rommá vertük 10.esen az összes felsőbb osztályt is, és én dobtam a legtöbb pontot. hát ez se ma volt az tuti :DDD

(#1110) west


west
őstag

szilveszter ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1111) Borzoló


Borzoló
senior tag

Hali!
Szerintem nem kell írnom semmit!
Imádom őket!

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1112) NoX


NoX
senior tag

Azért NoX1 a nick-em, mert a nox már foglalt volt, de a srác/csaj meg már 2521 napja nem jelentkezett be, konkrétan a regisztrációja óta, úgyhogy így jártam :(((
Sajnálom, hogy ennyi ideig take-elik a nickeket, szerettem volna sima NoX lenni. :O

Jah, egyébként meg az én NoX-omnak semmi köze a magyar együtteshez, már régebb óta megválasztottam magamnak, mint ők megalakultak. Innen ered: [link]
Egy szerepjáték PC-game 2000-ből, Diablo-klón, aztmondják...
Éjszakát jelent latinul (asszem most így hirtelen :) ).

[ Szerkesztve ]

(#1113) coyote55


coyote55
őstag

A coyote, vagy prérifarkas az a farkasféle, amelyik nem verődik falkába vadászathoz, hanem maximum a család "dolgozik össze"...
Az 55 pedig születési évszámom- igen, ilyen "fiatalka" vagyok ;]
A nicket - szám nélkül - még a WAP-os időkben kezdtem el használni, több, mint 10 éve, de ide nem tudtam beregelni vele, foglalt volt :(((
Ennyi a történet, dióhéjban :)

Memento Mori!

(#1114) C3motox!


C3motox!
csendes tag

én azért lettem c3motox!,mert nagyon megteccet a "hehogy már a légy fújja a cemotokszot" szólás hogy elősször lettem kemotoksz majd modernizáltam:DDD

"senki sem tökéletes...sajnos én sem mert hiányzik belőlem a hiba és az ego-m is elveszett"

(#1115) SP!T


SP!T
addikt

Az én nickem a Slipknot zenekartól a Spit It Out zenéből van. Annyira imádtam azt a számot és megszerettem a "spit" hangzását benne, hogy ez lett a nevem! :D Jelentése: köpés, csula, turha! :DDD Néhol az i helyett ! jelet használok, csak dizájn miatt! :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1116) Prof01


Prof01
veterán

Huhh ez már régen volt, :) még vmikor általános 8-ban amikor haverokkal hobbi szinten ismerkedtünk a dj-skedéssel, akkor találtunk ki magunknak nevet és nekem a Prof tetszett meg. :)) Azért Prof01, mert a Prof sajna foglalt volt. :P

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1117) Shorty16


Shorty16
tag

hát nekem azért shorty mert a vezetéknevem kenderes,ezt nem kell részleteznem,hogy jött így a shorty. a 16 pedig azért,mert ez a szerencseszámom :DD

(#1118) csakegyreg


csakegyreg
tag

én általába ott szoktam lenni fórumnyitáskor mint pl www.snipereliteonline.hu-n 2005 be és az a nickem ait akarok álltalába attila csak simán de a logouton egyszerűen minden foglalt volt és csakbeakartam regelni :D :K :DDD

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#1119) Oconnor


Oconnor
csendes tag

Én a tuning és amcsi izom autók megszállottja vagyok. Egyik kedvenc filmem a Halálos Iramban (1.rész). Ennek főszereplője fut Brian O'Connor néven. A Brian nevet sokan használják, így maradt az O’Connor egyszerűsítve Oconnor. Képnek meg azért ezt választottam, mert a fekete után a kék a kedvenc színem, és tetszett az arckifejezése.

(#1120) WhiteSkyline


WhiteSkyline
tag

Kedvenc Autóm a Nissan Skyline :U
Kedvenc színem a fekete és a fehér ( mielött valaki elkezd velem veszekedni hogy az nem szín akkor magyarázza meg micsoda :U )
és mivel a Fekete az olyan lehangoló ... és nem vagyok se depressziós... se EMOs (Vicc) ezért jó lesz a Fehér... álá White_Skyline (Space meg nem engedélyezett karakter ezért _ ) :C :R

Honda ~ The Power Of Dreams

(#1121) Dr.Manó


Dr.Manó
csendes tag

Kisgyerek korom óta Manó vagyok
és a Dr. tól talán kicsit hitelesebbnek tűnök :C

(és annyi helyen talán nem foglalt :B )

A manó mitikus népmesei hős, nem igazán része a magyar hiedelemvilágnak. A mesékben alacsony, de rendkívül erős, okos, olykor rosszindulatú lény. Lakóhelye leginkább az erdő mélye

(#1122) Prof01 válasza WhiteSkyline (#1120) üzenetére


Prof01
veterán

De nincs is a nicked-ben ilyen karakter: "_" :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1123) WhiteSkyline válasza Prof01 (#1122) üzenetére


WhiteSkyline
tag

tényleg :DD akkor annak a kódját vesztettem el... akkor azért van egybe írva :DDD :DDD

Honda ~ The Power Of Dreams

(#1124) Prof01 válasza WhiteSkyline (#1123) üzenetére


Prof01
veterán

:DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1125) Klemens


Klemens
őstag

Klemens Wenzel Nepomuk Lothar Fürst von Metternich :D :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#1126) k_laci


k_laci
tag

Kerber _ Laci. Nem vagyok túl kreatív, ugye ? :)

(#1127) Muton válasza k_laci (#1126) üzenetére


Muton
addikt

hát nem :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1128) Gave


Gave
addikt

? | !

[ Szerkesztve ]

(#1129) janeko


janeko
őstag

János a keresztnevem és ezért rámakasztoták a janeko nevet.. hát ennyi a nagy történet :))

(#1130) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Hmm hát a DarthVader nicket lefolglalta tőlem aza súnya öregedő Anakin Skywalker, de a Darth-ot nem hagytam annyiban. Megvettem tőle a licenszet és jogosan is viselhetem már a DarthPeeter nevet :DD
Egyébként már FatalError néven regelnék, mert ezen név alatt járom a Call of Duty 2 multis csatáit :)

(#1131) feka007


feka007
nagyúr

Nevemmel ellentétben igazából nem vagyok feka, sőt, inkább skinheadnek mondanám magam. :DDD Persze csak belsőségek alapján, nem vagyok kopasz divatnáci sem :) Nem tudom mért ezt a nevet választottam, talán még a The Simpsonsba volt egy fekás rész, és ez ugrott be... :DDD

(#1132) No-kia


No-kia
őstag

én ovodában hallottam azt hogy : Öregbácsi felveszi a telefont és azt mondja: No kia?

akkor még nem értettem, de azóta már csak nokia telót veszek, és a Nokia olyan egyszerű lett volna és eszembe jutott ez a "vicc" és raktam eg kötőjelet a No után, háát nekem ennyi

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1133) Carpio


Carpio
tag

Horgászom gyerekkorom óta és kedvenc célhalam a ponty. Latin neve: Cyprinus carpio

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1134) RidDiCh


RidDiCh
tag

az én nickem az első lan-party óta ez, kb 6éve , jah és riddick lett volna de nem akartam az lenni, és a k-t h-ra cseréltem :)

[ Szerkesztve ]

(#1135) RidDiCh válasza No-kia (#1132) üzenetére


RidDiCh
tag

:D

(#1136) P@trick


P@trick
tag

Azt hiszem nem kel mondanom :))

semmi

(#1137) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Én régen sokat Call Of Duty 2-tem és kedvenc fegyverem a Sniper volt...Elég jól is toltam vele :DD ÉS így haverommal találtuk ki egyik délután...De már nem is akarok rajt változtatni nekem tetszik... :R

(#1138) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Én nagyon-nagyon régóta CovBoy néven votlam ismert, ami mint később (egy bizonyos 576 KByte nevű újság megvétele után) kiderült, nem túl egyedi név, egészen pontosan van egy teljesen ugyanilyen nevű emberke, aki ráadásul kissé ismertebb volt akkoriban, mint én. Ez személy szerint engem nem igazán zavart, itt a PH-n is CovBoy néven voltam regisztrálva, ám mikor átjöttem dolgozni, Bog közölte, hogy találjak ki más nevet, mert össze fognak keverni a másik CoVboy-jal. Mondtam, hogy találjon ki nekem ő egy nevet, mert ötletem sincs, mondta, hogy legyen Botcha, mert Bodnár Csaba. Mondtam, hogy "t" nélkül ok lesz, így lettem Bocha, idő közben egészen hozzámnőtt. Bár azon meglepődtem, amikor valaki "Boka"-ként emlegetett, mert én úgy mondom: "Bocsa".

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#1139) Cocó


Cocó
tag

Jóatyám 1szer autóval ment vhova, és éppen előzni készült egy IFA-át, aminek a hátulján egy Cocó felireat díszelgett. Ja, az IFA 1ébként disznókat szállított... :((

(#1140) szilva01


szilva01
őstag

Szilveszter vok és 1 poénos gyerek ált.isk 2. osztályában szilvának kezdett hívni és azóta szinte mindenki így hív csak a szilva név már foglalt volt ezért ez

(#1141) lajosx


lajosx
őstag

Hát mert ez a nevem:) Az X meg azért mert a sima laost nem fogadta el:))jobb meg nem jutott az eszembe:)Kreativ voltam:))

[ Szerkesztve ]

(#1142) máyköl


máyköl
veterán

Nekem a bátyám adta.

(#1143) Zola007


Zola007
veterán

természetesen Zoli, valahogy egyetem elején nevezett el a szobatérsam Zola-nak.
A 007 meg a munkahelyemre utal = titkosügynök. De mivel elmondtam, így meg kell ölnöm az összes PH tagot. Menekülj!! :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#1144) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...töllem már többszőr kérdezték...volt aki nem jött rá...pedig megfejthető...megoldás itt...az hogy én miért választottam több mint öt évvel ezelött,az még régebbi sztori...teenager korombol indult... :B ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1145) didyman


didyman
őstag

F29 Retaliator, röviden a retal :D . Ez volt a túlélőkódja (új pilótánál írd be, hogy "the didyman" és kattints a colonel ikonra :D ). Első email/icukaregisztrálásnál ez jutott eszembe. Szóval egyezés bármiféle női irányultságú szervekkel csak a véletlen művel és elutasítom :D

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#1146) FehérHolló válasza didyman (#1145) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tudod, vannak olyan játékok, melyek készítői nem honorálják a csalást.
Rage of magesben például a csalás aktiváláshoz az kellett beírni, hogy iamcoward (gyáva vagyok), a retilatorban kicsit tovább mentek a készítők, a férfiasságát firtatják a csalni kívánó játékosnak. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#1147) nike_


nike_
addikt

Hátőő, nem tudom :F

(#1148) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Csak annyi a történet, hogy annak idején, több, mint tíz éve volt egy játék, az volt a neve, hogy Cyberia 2: Resurrection. Akkoriban nem volt ilyen egyszerű hozzájutni játékhoz, mint most, egy brit gamer újság CD mellékletén volt a demója, nagyon tetszett. Azt nem tudom, miért teljesen nagybetűvel van írva, most 2008-ban úgy érzem elég lett volna az első betűt naggyal írni :) .
Azt még hozzá tenném, hogy a játékot a mai napig nem sikerült megszereznem!

Ez az.

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#1149) entrópia


entrópia
újonc

Nekem tök véletlenül, mert a kedvenc, kitaposott kis nickem már foglalt volt (kinek kell rajtam kívül és miért, fel nem foghatom). Szóval ezért. Persze, a második választás is első választás voltaképpen - az entrópia kicsit tudósos, kicsit nagyképű, de jól benne van a zűr is, ami nem is olyan rossz. Már akkor, ha jó.

(#1150) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hogy én miért vagyok "clown", és a nevem előtt miért van egy kis kalapocska (^) ? A Clown név onnan ered, hogy nagy mókamester voltam régebben (ma már kicsit visszafogtam magam), főleg a tanárokat tudtam nagyon cikizni. A bohócból meg lettem Clown...Nagy történet, igaz? :D
És a ^? Volt egy counter-strike-os időszakom. Az egyik legjobb barátom benne volt a ]HAB[ klánban, és egy időre, mint kisegítő, én is csatlakoztam hozzájuk. Ott volt az a szokás, hogy a nevük elé beírták ezt a karaktert. Az ott töltött szép emlékek miatt maradt meg a "kalapozás" a nevem előtt. Nos, így lettem én ^Clown :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.