Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) joshua7


joshua7
veterán

'Joshua' Roger R Cross karaktere volt a First wave című sorozatban, viszont mivel a sima név foglalt volt anno (a hwsw-n), ezért hozzáraktam még egy hetest, mivel dec. 7-én születtem. Aztán meg mindenhol ezt kezdtem el használni, így itt is.

Semper Fi

(#1552) Garada


Garada
őstag

Az én történetem nem annyira színes mint gondolná az ember.Nekem szorosan kötődik a valós, teljes nevemhez ugyanis a vezeték és a keresztnevem első 3 betűje szóköz nélkül egybeírva.Ezt akkor fedeztem fel, mikor próbálgattam magamnak egy kreatív és egyedi nevet kitalálni és egyszerűen megszületett a "garada" név.Manapság már használom a 0211 is mögé (garada0211)az pedig a születési hónapom és dátumom.Annak idején mikor ezt a nevet kitaláltam kb 10 éve nem gondoltam volna hogy ennyire szorosan fog hozzám kapcsolódni.

(#1553) moonlight115 válasza Garada (#1552) üzenetére


moonlight115
tag

Garbacsfalvi Adalbert? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1554) Garada válasza moonlight115 (#1553) üzenetére


Garada
őstag

Majdnem.Garancsi Ádám :))
.............................Ada

[ Szerkesztve ]

(#1555) Bjørgersson válasza moonlight115 (#1553) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Garancsi Ádám :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1556) moonlight115 válasza Garada (#1554) üzenetére


moonlight115
tag

Ó, majdnem eltaláltam! :DD

kovy29 Ez ennyire nyilvánvaló? :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1557) Garada válasza moonlight115 (#1556) üzenetére


Garada
őstag

Nem, csak az adatlapomon fel van tüntetve a teljes nevem. :))

(#1558) Bjørgersson válasza moonlight115 (#1556) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ott van az adatlapján. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1559) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Az én nickneve, története nem érdekes, de azért leírom:

Anno GTA SAMP-hoz kellett nekem egy nickname, mivel amit ezelőtt használtam, nem illett oda. Gondolkoztam 3 percig, majd a "Driftking" szó jutott először az eszembe(azelőtt nem hallottam ezt a szót). Egyébként nem tudok jól driftelni, de ez a név azóta megmaradt, még akkor is, ha nem jellemez.

Prohardver-en a driftking név foglalt volt, az i-ket kicseréltem ilyenekre: |. Így lettem itt DR|FTK|NG(ejtsd: Driftking :DDD )

(#1560) Redneck


Redneck
veterán

Anno mindenféle hülye néven toltam a Quake 2-t és a Half-Life-ot de a 2000-es évek elején mikor már Counter-Strikeoztunk még mindig nem volt állandó nickem. Csajozós voltam és egy házibulin az egyik kiscsaj rácuppant a nyakamra ami másnap meg is látszott a LAN-klubban. Egyből kaptam a savazást hogy vörös nyakú és átírtam a nevem Redneckre. Tudtam hogy mást jelent (erről jut eszembe, a kőkorszakban toltuk a Redneck Rampage játékot is) de nem foglalkoztam vele.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1561) endib


endib
tag

endi a keresztnevemből lett még általános iskolában, a "b" meg az első mássalhangzó az ábécében :D

(#1562) total90


total90
veterán

Anno vettem egy Nike Total90 cipot es amikor regelni akartam ide, akkor minden nem foglalt volt... raneztem a dobozra, beirtam es lam, ez lettem :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1563) r4z válasza RaZroX (#1384) üzenetére


r4z
nagyúr

Nyihaha, akkor nem vagyok egyedül :D

Eredetileg csak a Most Wanted online részéhez akartam valami nevet nagyon ifjú koromban. A Razort nem fogadta el, így hozzácsaptam még egy GTR-t, mivel egy M3 GTR volt a játékban elnyerhető legjobb autó - így már elfogadta a rendszer. Ezzel regisztráltam be később Citromailre is (ehh). Az egyes a végére akkor került, amikor elkezdtem Travianozni, és multiaccot akartam használni. Nem voltam túl kreatív :D

Azóta hozzám nőtt ez a nick, bár egy ideje már kezdem unni. :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1564) domerator válasza Reibek (#1529) üzenetére


domerator
veterán

Tudom regi a poszt, de csak kiejtve Reibek, leirva Ryback.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1565) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Az én nickem egy gyerekkori hülyeségből született.

Volt egy csaj osztálytársam általánosban, akivel suli után nem sokkal lettünk jóban megint (hosszú sztori, a lényeg, hogy rögös út volt). Sosem vallotta be, de apakomplexusos volt, mert a szülei elváltak. Emellett a felfogása olyan volt, hogy minden hülyeségbe benne volt, meg nem vett komolyan semmit. Így kitalálta végül, hogy én vagyok az "apja". És egyszer vén szatyornak nevezett. Ezzel meg is bélyegzett hosszú időre, mert mindenki Szatyornak hívott. A két szám pedig a szokásos, azaz a születési évem utolsó két számjegye.

Megmondom őszintén, már baromira utálom ezt a nevet. Poén, meg egyedi, de rossz emlékeim vannak az eredetéről. Egyre jobban gondolkozom azon, hogy inkább hátrahagyom ezt a fiókom, és újraregisztrálok. Csak hardveraprón megint összeszedni 20 pirosat, meg elölről kezdeni mindent... :O Tudom, "nem lehet". De nem lehetne csak fejenként egyszer változtatni? Légyszilégyszíííí. :B

Nyugodj békében Integra!

(#1566) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

MR_Joe-> Nos a Joe egyértelmű talán, József a becsületes nevem. A MR pedig még véletlenül sem a mister rövidítése :DDD Anno előző regem valahogy elveszett itt a ph!-n és mikor újra regeltem az akkori munkahelyem nevét beleszőttem a nickbe. Azóta már a cég mint olyan nem létezik, de a név megmaradt :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#1567) daenerys


daenerys
tag

láttam, hogy ez még szabad, és örültem, hogy az enyém lehet :D

(#1568) erzol


erzol
őstag

A zasszony és az én keresztnevem betűiből született a nickem.
Nem tanultam a hibámból és másodszor választottam ezt a stratégiát. :U
2007-2010 között futottam már egy másik nickkel, de a válásom kettétörte a további pályafutásom a fórumon.
2010 újrareg ugyanezzel a szisztémával...
Nem válhatok el még egyszer, sok időt töltöttem már el a nick(nej)-emmel... :N :DDD

(#1569) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ő vajon honnan kapta? :D

(#1570) Ри́чард


Ри́чард
újonc

A keresztnevemet fordítottam le tükörfordítással oroszra. Aztán csak remélem, hogy nem valami egészen mást jelent, mert mondjuk elcsesztem. :D

Kiskoromban becsaptam egy ajtót. Azt mondtam neki, hogy nyitva van.

(#1571) XtremLor


XtremLor
őstag

Amikor regisztralni akartam, persze nem ugrott be semmi, az asztalon viszont volt egy doboz, egy 8800GTS vga-n csereltem hutot, AC Xtreme szep robusztus darab( kb mint en :DDD ), na innen jott az usernev elso fele, a masodik fele a vezeteknevem kezdo betui...ennek 6 eve, tyu repul az ido! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1572) Penguin95


Penguin95
senior tag

Lassan már törzsvendég leszek ebben a topikban. :DDD

Egyik kedvenc énekesem kereszt és vezetéknevét vontam össze. Azért lett cirill betűs, mivel az illető Orosz származású, emellett mostanra rajongója lettem az Orosz nyelvnek. Talán egyszer még meg is tanulom, ha megengedik az anyagi kereteim.

(#1573) Loner


Loner
tag

Kedvenc zenészem (nyugodjon békében) Gary Moore, és a kedvenc zenéje a Loner cimü szám.
Ezért választottam ezt a nick nevet. :R

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#1574) 3shae


3shae
aktív tag

Történt az egész egy téli hideg estén, amikor még a net nem volt annyira megszokott, és alapvető dolog, mint most, hogy szinte minden háztartásban van már..

Szóval átmentem unokanővéremhez, és kértem a fiát hogy hozzunk létre nekem egy nicket, mert többször is olvasom a fórumot, néha-néha pedig én is hozzászólnék :)

Akkor a srác szobája autója, meg mindene tele volt firkálva a 2shae felirattal, amit elmagyarázott hogy mi, de ma már nem tudom mi volt a jelentése. Mindegy, azt mondtam hogy jó lesz a 2shae, de azt mondta hogy az már foglalt. Erre azt mondtam hogy jó, akkor legyen 3shae :DDD

ennyi..

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#1575) shifty!


shifty!
senior tag

Na mármost...
Aki ismeri annak nem kell bemutatni, az Elit Alakulat c. remekművet, amit először még jó pár évvel ezelőtt láttam, a kedvenc karakterem pedig az egészből "Shifty" Powers lett, így adódott hogy amikor elindult a COD és a COD: UO-zás a haverokkal, Ő adta a becenevet. Persze amikor aztán később olvastam az eredeti könyvet, ami a filmsorozat alapját adta ( Steven E. Ambrose - Band of Brothers), még jobban megkedveltem mind a story-t, mind a karaktert, így aztán amikor ide regisztráltam, ez lett a biztos megoldás - nyilván kicsit okosabban oldanám meg így utólag, kicsi hazánk nevét mindenhova utánaírom, hadd tudják merről fúj a szél ;]

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#1580) hito válasza Bjørgersson (#1579) üzenetére


hito
nagyúr

Ebben a legmegdobbentobb - a joember viselkedesen tul-, hogy van energiaital topic :Y :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1582) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Szeretem a nagy kövér bogarakat ráadásul ez hazai:) mákosgubát akartam de az foglalt volt:D

(#1583) #16939776


#16939776
törölt tag

Amikor még menőek voltak az internetkávézók, meg a lan-os lövöldözések, kellett valami hosszú név.
Amit sokáig tart elolvasni és kicsit jellemez is.
Duracellmumus-t találtam ki, másoknak is tetszett, így maradt meg rajtam.
A kitartást, lerázhatatlanságot jelöli, véletlen hogy 13 karakter hosszú lett.

Amikor regisztráltam ide, nem lehetett csak 12 karakter hosszú Nick nevet megadni, kénytelen voltam rövidíteni... pillanatokon belül jön hozzá a megfelelő arckép is.

[ Szerkesztve ]

(#1584) adika4444


adika4444
addikt

Az én nickem egyszerű, de még is nagyszerű.
Ádámnak hívnak, de ez a nickemből is kiderül.
Amikor pici voltam, akkor az első szó amit kimondtam "Ádi" volt, ezt követően a családban főként az idősebbek Ádikának kezdtek hívni, ami rámragadt. Innen az adika. A 4444 pedig onnan, hogy a négyes a kedvenc számom, és ebből mindjárt 4 darab, a 4444. Azóta így hívnak mindenütt, suliban is...
Innen jöt az adika4444.
Ja és hogy miért kisbetűs? Nem a Pál utcai fiúk miatt. Hanem azért, mert amikor megtanultam gépen írni, mindent, de mindent kisbetűvel írtam le, utána meg megmaradt, hogy kisbetűs nickkel regeljek mindenhová.

üdv, adika4444

(#1585) somogyib


somogyib
őstag

Hát nekem egyszerű: vezetéknév + keresztnév első betűje.

Olyan topic nincs, hogy kinek mi a jelszava? :D

(#1586) Bjørgersson válasza somogyib (#1585) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyiss egyet. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1587) somogyib válasza Bjørgersson (#1586) üzenetére


somogyib
őstag

Inkább nem. Nem lenne túl felkapott :)

(#1588) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Innen eredeztetem a nickem, a J2ME-s mobilokon kedvenc játékomból, a Galaxy on Fire 2-ből. Ez volt benne a legjobb űrhajó.

Az s jelenléte egyszerű, second-öt jelent. Merthogy ez a másik regisztrációm. Az előző nem sikerült, VoidXH (mint HUN rövidítése) néven regisztráltam, de nem jött meg az aktiváló email. Akárcsak az évekkel ezelőtti, talán tőlem származó VoidX regisztrációnál sem. Ha az tényleg az enyém (szerintem az), akkor ez a harmadik regisztrációm, és a neve hibás.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1589) Intruder2k5 válasza somogyib (#1585) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pedig én elmondom, nekem 12 csillag. :)

(#1590) moleculez


moleculez
veterán

15-16 eves koromban szerettem bele az elektronikus zenébe, és Moleculez volt az aktuális kedvenc dj-m/producerem. Ma is kedvelem a sajátos, elvont hangzását, de ma már nem ez lenne a nevem. (annyira rajta voltam, hogy majdnem tetkó készült belőle)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1591) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

logout-on volt egy cikk, ami leírt a nick váltás menetét, kinek, mit kell írni, stb.
nem tudjátok melyik az?

(#1592) Jorus válasza Sanyi.mTs (#1591) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tudtommal erre nincs lehetőség, de ha írsz Kalandornak az a biztos.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1593) Sanyi.mTs válasza Jorus (#1592) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

thx. a menete ez volt emlékeim szerint: írt valamelyik modinak, h ezt szeretné, a régit törölték, és az újat beregisztrálta a régi mail címére

(#1594) Jorus válasza Sanyi.mTs (#1593) üzenetére


Jorus
nagyúr

De az rémlik, hogy akkor bukta az addigi rangját is.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1595) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nem valami érdekes sztori, de azért leírom.
LAN party volt egy helyen, elmentem. Alapból egy haverom nevével kezdtem el játszani, aminek az volt a neve, hogy szopogASD. A szopogot levettem, az ASD-t meghagytam.

(#1596) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ha, már erre tévedtem leírom én is a nick-em történetét.

Az Argos-t egy kedves hölgyeménytől "kaptam" sok-sok éve. Nagy Fantasy-faló lévén, a regényciklus megolvasása után, valamilyen módon, kifejezetten jól tudtam azonosulni a főhőskolompos Khazai Argos karakterével. :K
Így lett Argos akkoriban a választott nick-em, majd mindenhol.
Sajnálatos módon ide a PH!-ra már korábban regelt valami hülyegyerek ezzel a névvel, viszont elfelejtette a jelszavát és az e-mail cím is halott volt akkorra.. :W
Evégre, hatalmas kreativitásról tanúbizonyságot téve, az új reghez hozzácsaptam a születési évem.
(Mit nem adnék érte, ha egyszer itt is lehetne nevet váltani.. :B )

Utóbbi években már ritkán használom, túl sokszor futottam bele a már foglalt-ba. Így egy újabb lelményes csavarral lett Sogra. Azóta néhanap rám ír egy-egy portugál anyanyelvű egyén, széles mosollyal gratulálva az ötletes névválasztásomhoz, amin elsőre meglepődtem, majd miután magyarázatot kaptam jót röhögtem..
Tudniillik a sogra portugál nyelven annyit tesz: anyós... :DDD

...elmúlik...

(#1597) #41133696


#41133696
törölt tag

Stanley GoodSpeed volt a neve az egyik főszereplőnek az akkori kedvenc filmemben, a Sziklában (The Rock 1996).

2001 körül akartam egy jól csengő nevet, és ez lett, aztán sok olyan hely volt ahová magammal vittem, ahová meg nem tudtam, ott meg rövidítettem, és kiegészítettem :D

[ Szerkesztve ]

(#1598) fuze


fuze
őstag

Az enyém egy latin névből kreált mozaikszó. Még tizenévesként találtam ki. Kimondani nem lehet, leírva jól néz ki szerintem :) Kérdés, hogy a 7-est le tudnám -e szedetni valamikor. Magam sem értem miért volt jó nekem odaírni :) Lehet 2007-ben még menő volt :D

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#1599) eventus


eventus
veterán

Tisztelgés egy csodás program előtt ;] Aki ismeri, tudja...

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#1600) MattM


MattM
tag

Amikor még az fiókomat csináltam, nem ragadt rám semmilyen becenév, úgyhogy ez a régi "játékos nevem" használtam. Mivel Máté a keresztnevem ebből jött a Matt a vezetéknevem pedig szintén M-mel kezdődik és afféle FreddyD copyként összeraktam a kettőt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.