Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) venember83 válasza RoyalFlush (#1049) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert sosem oblitetted le kiraly modjara a wc-t?

(#1052) N0zer0


N0zer0
senior tag

2004-ben ezt sikerült kitalálnom egy másik fórumon. Eredileg zero vagy zer0 akart lenni, de ott ezek már foglaltak voltak, így odatettem elé a no-t. Aztán más fórumokon is ezzel a nick-kel regeltem, így a ph!-ra is.

Újabban persze már más nick-ekkel szoktam regisztrálni...

(#1053) R.P.


R.P.
aktív tag

Me' a keresztnevem Árpád ----> Árpi ----> ÁR PÍ ----> R.P.
:))

(#1054) Pajoz


Pajoz
őstag

Még anno a freemail indulása után az email cím regisztrálásánál lett ez a nevem.Visszautasított a rendszer,vagy 8 nicket,végül a vezeték/keresztnevem kezdőbetűiből alkottam.
Azóta mindenhol ez a nickem.

(#1055) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Brazovics Athanáz, az Aranyember milliomos kereskedője. :DDD
:DD

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#1056) ttower


ttower
aktív tag

4-5 éve valami játékhoz kellett nick és akkor találtam ki a tejfel-t. aztán egyik haverom benyögte hogy a tejfeltower az majdnem olyan mint az eifeltower. ebből lett a t(ejfel)tower. bár inkább a tejfel nickemet használom a legtöbb helyen

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#1057) becuszabi


becuszabi
aktív tag

Az égvilágon semmi kapcsolat nincs a nick és valódi nevem között.
Egyszer valami letöltős oldalon reggelni kellett (név, email cím, stb.), de arra már korábban rájöttem, hogy az ilyen helyekről állandóan jönnek a spam-ek ezért kitaláltam, hogy egyszerűen Szabó Béla leszek (ez jutott éppen akkor az eszembe :U ), ugyanilyen email-lel, had menjenek arra a kéretlen levelek (elnézést az ilyen nevű fórumtagoktól). Becenévnek meg kitaláltam a becuszabi-t.
A PH!-n azért használtam ezt, mert ugye regisztráció nélkül nem engedett kérdést feltenni egy apróhirdetésnél...gondoltam itt se fogok sokat időzni, de tévedtem, itt ragadtam, arra meg csak később jöttem rá, hogy nem lehet módosítani (az adatlapomon viszont minden valódi).
Egyébként jelenleg a google összes "becuszabi' találata én vagyok :DD

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1058) lúzer


lúzer
veterán

én mikor reggeltem a ph-n 4 éve, olyan idióta kérdésekkel jöttem, hogy a lúzert nagyon találónak éretem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1059) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Becenevem egy már a középiskolás évek végén megszokott (akkor divatos :DDD ) írásmóddal és a kedvenc autómárkám legsportosabb verziójának jele.

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1060) paramedic


paramedic
aktív tag

Mi lehet a hivatásom? :U

(#1061) Thrawn válasza paramedic (#1060) üzenetére


Thrawn
félisten

Mentős? Mentőorvos?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1062) RoyalFlush válasza venember83 (#1051) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nekem legalább nem kell pelenkát cserélnem :P

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1063) Fényhozó


Fényhozó
tag

Tudjátok én mit vettem észre? Soka ph-s emberkével találkozom, hiszen itt bazároskodok én is, és azt figyeltem meg, hogy a nagyjából hellyel, közzel mindenki olyan avatárt választ magának, ami valamennyire, legalább kontúrjaiban hasonlít saját magára. :DDD Vannak egyesek, akiknek a kinézete, szinte teljesen megegyezik önmaga kinézetével.... Ez miért lehet vajon...? ;]

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1064) RoyalFlush válasza Fényhozó (#1063) üzenetére


RoyalFlush
őstag

és te tényleg ilyen csúnya vagy ? :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1065) Fényhozó válasza RoyalFlush (#1064) üzenetére


Fényhozó
tag

Tényleg sajna :DD Közeli barátom Lucifer... Az ő kedvéért választottam az avataromat! ;)

Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

(#1066) Tim82


Tim82
nagyúr

Tim - monogramból két betű megcserélésével. igazából nem én találtam ki, még csikókoromban kaptam ezt a nevet, aztán nagyjából két és fél éve "leporoltam" és elkezdtem használni, mint becenevet.

A "82" meg születési év - sima Tim-ként a PH! nem engedett regisztrálni.

:R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1067) ócskás


ócskás
aktív tag

A '80-as években mindeféle ócska motorkerékpárral és alkatrészeivel sefteltem, majd repertoárom bővült ócska autók mégócskább alkatrészeivel.

avatár: ez hasonlít még leginkább a: koszvadék,benzinszagú,sörtvedelő,szőrös,torzonborz,sárban dagonyázó,környezetrongáló terepmotorosra,amivé az enduromotorokon eltöltött két és fél évtized alatt váltam. :DDD

http://fotki.yandex.ru/users/mn5818/albums/

(#1068) emre33


emre33
addikt

emre a török focistáról neveztek el.

és 33 mivel a sima emre már foglalt volt :O :O

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1069) hyster


hyster
csendes tag

Engem Attilának hívnak de belefáradtam niknév keresésbe próbáltam ati,attila,atila,atus...stb vagy ezeket számozni belefáradtam
munkahelyem ültem a gép előt és gondolkodtam mi legyen a nikkem mikor kinéztem az ablakon és meglátam a targoncámat(mivel targonca vezetővagyok) ami történetesen egy HYSTER 1.5 XM tipusú targonca beírtam hogy hyster és elfogatta a gép nicknek innestől mindenhol ezt írom és indig elfogatta eddig :DD

(#1070) Genius007


Genius007
őstag

Honnan is van a nickem ... ?!
Hát nem arról vagyok híres, hogy nagy Genius lennék :DDD :B
Egy pár éve még nem volt otthon internetem, ezért a helyi könyvtárba jártam internetezni.
Rátaláltam az oldalra, húú de jóóó ez tetszik! :))
De hoppácska, regisztrálni kell. Mi is legyen a nevem... hmmm...
Rápillantottam az egérre, és Genius márkája volt ! (mellesleg golyós egér volt :DDD )
A Genius megvan, de ez igy rövid ! (és azt hiszem már volt ilyen felhasználó)
A 007 meg gondolom sejtitek honnan jött ! :B

Kb. ennyi az én nickemnek a története ! :) :R

Mod.: Mellesleg nem sűrűn használom ezt a nevet !
Általában MoonDoom néven "futok" a különböző oldalakon/online játékokban ! :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1071) zso73 válasza paramedic (#1060) üzenetére


zso73
veterán

Robotgyógyász? Lakatos? Parafenomén medic=gyógyító,orvos. Fémhajlító gyógyász. :))

98-ban regisztráltam így az LX-re. Azóta ez van. De sokan ismernek így, ezért nem is változtatom meg. :(

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1072) tzimash


tzimash
őstag

áá végre egy topic, ahol leirhatom, mit jelent, honnan jött ez a nick :)
kb 6 éve volt egy macskám, mivel nem jutott eszembe semmilyen jobb név számára, ezért ideiglenesen :) Cimas-nak neveztem el, először úgy gondoltam, hogy rövid időn belül találok neki valami macskához illő nevet, de aztán rajta maradt. sőt mivel ez maradt a neve, adtam neki egy vezetéknevet is, hogy hivatalos legyen: a "jól csengő" Cimasergi Cimas nevet kapta. (kiejteni is igy kell, ahogy irva van)
aztán a macsek egyik reggel már nem jelent meg reggelinél... :( mondjuk ilyen névvel... nem csodálom, hogy elbújdosott szégyenében :)
szóval az ő emléke miatt lett a nevem először cimas, majd pofásitottam kicsit, hogy angol ajkúak is nagyjából úgy ejtsék ki hogy Cimas.
honfitársaim viszont előszeretettel keresztelnek át csizmásnak, csipasznak stb :O :)
mondanom sem kell, bárhol regeltem ezzel a néven, sehol nem volt foglalt :D

(#1073) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Hát, őőő, én a annó Quake3ból nyúltam, mert teccett a karakter, és Doom-ban is szereplt már, mint utólag megtudtam. És azért a szögletes zárójel, mert eccerű és naccerű, sima Phobos-ból meg van 1001 is a neten. Ami szomorú, hogy sok helyre nem lehet ][-t írni, pl. Steam, meg UT3 reg, meg csomó játékban player name-hez :(( 2008-ban ezt kicsit cikinek tartom... Lehet, hogy röhejes a magyarázat meg a nick, de én viszont 1. gépem( 2000 ) óta ezt használom mindenhol :K CS-ben így össze futottam már 1-2 PH! taggal :P Ja, meg versenyeken is. Amúgy hiába félelem én 1 végtelenségig jámbor ember vok, de csak amíg ki nem húzzák a gyufát :D Amúgy ősember szinten érdekel az űrkutatás, és tök véletlen( télleg ) a Mars érdekel a legjobban, mint az emberiség lehetséges jövőbeli outpost-ja, és hát tök véletlen a Phobos az 1ik holdja ugye. Másik érdekes dolog, hogy legjobb haverom Deminos nickkel tolja, és a Mars másik holdját meg Deimosnak híjják, van 1 ilyen mp3 is, tök tuti, de ez is véletlen :))

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#1074) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

szaisztok én azért kaptam a MR Anderson nevet mert egyszer nyáron mikor mentem a konditerembe ugyanúgy vettem le a napszemüveget mint a mátrixban neó ezért a konditerem tulaja elnevezett MR andersonnak :DD

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#1075) Daweee


Daweee
őstag

Huhh nem emlékszem már a gyökerekre, mióta gépen játszok ezt használom. Eredetét tekintve a Dávidból jött, megfűszerezve egy kb 10 éves gyerek (korabeli én) fantáziájával és bummm.. így lett a Csokapik :D
A legtöbb helyen még mindíg ez a nickem, de egyre gyakrabban használom a Maki nevet, haverok is így hívnak, Makranczi-ból képezve. Még mindíg komolyabbnak hat :DD

(#1076) luw2win


luw2win
őstag

Amerikai rendszátábla :) (NEVADA)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1077) Jofi81


Jofi81
őstag

Jofi a becenevem, így szólítanak, és 81- ben születtem. Ki gondolta volna... Sajnos simán Jofi-ként nem tudtam regisztrálni, mert ezt már megtette valaki 6 évvel ezelőtt, aki egyébként azóta be sem lépett, és egy hozzászólása sincs. :(((

(#1078) bandita001


bandita001
tag

én nagyon rosssz vagyok :C :Y :DD

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#1079) Hasek válasza bandita001 (#1078) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

és elfenekeljünk? :DDD

Üdv. H

(#1080) littlelion21


littlelion21
addikt

Úgy kb. 3éve az akkori barátnőmmel (aki azóta már a Menyasszonyom :DD ) csináltunk egy új mail címet, akkoriban "oroszlán"-nak becézett, a "kicsi" az, ami végképp nem használható rám, és 21 voltam. Ezt persze angolosítani kellett, mert csak. :U
Azóta mindenhová ezen a néven regelek be, mert így legalább nem felejtem el! :B

Régen CotNW néven voltam fellelhető itt-ott - na ki találja ki,h mely játék nevének rövidítése...? :)

(#1081) Thrawn válasza littlelion21 (#1080) üzenetére


Thrawn
félisten

Call of Tuti - No Way? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1082) littlelion21 válasza Thrawn (#1081) üzenetére


littlelion21
addikt

Nem egészen... :D

Kicsit korábbira tessék gondolni és stratégiára...

(#1083) PPeter válasza littlelion21 (#1082) üzenetére


PPeter
addikt

Conquest of the New World? :) Jó régen volt az, ha jól emlékszem.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#1084) littlelion21 válasza PPeter (#1083) üzenetére


littlelion21
addikt

Ön nyert! :)
Bár én már csak akkor játszottam vele, mikor a PcGuru-hoz adták teljesnek, 99' őszén, de imádtam!
Jól emlékszek,h akkoriban kezdted firkálgatni :D (pardon: alkotni) a grab rovatot?

Úristen, lassan 10éve...bazi öreg vagyok...

(#1085) zvaragabor


zvaragabor
senior tag

Mert a nevem kisbetűkkel, egybeírva, így könnyű megjegyezni. :)

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#1086) PPeter válasza littlelion21 (#1084) üzenetére


PPeter
addikt

Kicsit korábban, de már az is nagy öröm és megtiszteltetés, ha valaki csak nagyjából emlékszik arra, amit abban az időben tettünk, köszönöm a többiek nevében is. :B

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#1087) littlelion21 válasza PPeter (#1086) üzenetére


littlelion21
addikt

Részemről a szerencse! Jó néha ilyen régi motorosokkal találkozni, mint Te.
Egyébként mindig elolvastam a rovatod; a dvd-s - régiókódos cikkedre még most is emlékszem, onnan tudtam meg,h mi is az az egész dvd-banzáj. ;)

(#1088) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Patikusként a szakma közeléből választottam. A pisztillus az az eszköz, amivel a kenőcsöket és hasonló finomságokat keverjük a patikában.

PPeter! Azok voltak a régi szép idők, amikor azok az írások indultak... Akkor még nem volt úgy túlbonyázva az optikai eszközök világa mint most... Még emlékszem arra, amikor az egyetemen sorba álltunk a cd-írónál, a nehezen összekapart anyaggal a vinyón...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1089) babacsillag


babacsillag
csendes tag

Szerelmem kisbabamnak hivott es hiv is mindig. Valamelyik szerelmi vallomasaban azt talalta mondani, hogy en vagyok az egyetlen csillag az o egen, ami beregyogja eletet...Hat igy lettem kis babacsillag, majd teltek az evek, es siman babacsillag lett belolem.

(#1090) fatal`


fatal`
titán

Még 5 éve mikor UTzni kezdtem, akkor lett Fatal a nevem mert kellett valami frapáns:D Itt meg azért került elé a hun, mert a sima fatalnak elfelejtettem a jelszavát:D

(#1091) FehérHolló válasza fatal` (#1090) üzenetére


FehérHolló
veterán

sF?

Skynet is real. It's called Google.

(#1092) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az én nicknevemnek sok jelentése is van, ill eredete is.
Elsőnek a zodiákus, mint film fogott meg, ebből lett a z0d1AK, aztán a jelentéshez akpcsolódik még a csillagjegyem, a bak is, mivel ezt is jelenti.
kezdetben a CS-ben használtam, ott jól jött egy sorozatgyilkosságból átvett név, és azóta is ezt használom mindenhol :C
ha esetleg bárki bármire kiváncsi még, szívesen vároma jelelentkeztését, kézségesen segítek!
by z0d1AK

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1093) szasanyi


szasanyi
félisten

Ejj ez egy hosszú történet... és rendkívűl bonyolult is. :D

(#1094) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Aki esetleg várt már rám megbeszélt találkozó helyszinén, az tudja honnan a név. ;]

"Kapkodó idegbolond" vagyok, aztán rajtam ragadt:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1095) Lucif-R válasza Fényhozó (#1065) üzenetére


Lucif-R
senior tag

:) őőő semmiközöm nemvan ehez ;)

Hátakkor:
--------------

Hát neeekem olyan 14-15 éve ez a nickem kb. Eredetlieg ás általában ^Lucif-R^ ként írom CS stb... csak a Ph! nem szereti az ilyen karaktereket... igy maradt a lényeg. Általában mindenütt ezt használom, ahova csak 3 betü fér el oda LcF -kerül.

Suliban annó a nagy sulinetes időkben kerestem valami gyó nikcet... mivel Bach vagyok igy gyött a Szebi... de az már bocsi de "gyász"... azt kb 3nap alatt átváltottam arra hogy Lucifer... de az meg olyan snassz... meg az mindenkinek van... gondoltam nesze kiveszem az E betüt mert az úgyis ott van az R ben kiejtésnél... ;) Hát igy lettem az aki most vagyok... amúgy vicces mert ált az emberekhez alakul a nickjük... nálam ez fordítva van... egyre gonoszabb és rosszab vagyok...

Középsuliban és előző munkahelyemen is igy voltam "hires", illetve a mostanin is igy irom alá az összes kezemen átfuró "incidenst" ügyet... stb... :U

ps1.: ja és nem vagyok sátánista... csak me má azt is megkaptam párszor... amúgy ha meg azvagyok akkor RESZKESSÉÉÉ !!! ;] :P

ps2.: Amúgy a GraFicer vagy valami GrafománÖrdög nick is jólenne amennyit szoktam karistolni... :))

szerk.: csak kimaradt egy elválaszáts... ott fent... igen az...

[ Szerkesztve ]

(#1096) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Egy belga ale sör vagyok - nem a legtutibb fajta, de legalább jól hangzik a név.

(#1097) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Nekem 3 éve Des1gnR a nevem (dizájner) COD:Uo-ban alakult ki (sokszor csináltam csapatoknak logókat vagy betűszínkombinációt és hát valahogy inenn..), de azóta már csak DesigN vagy DsgN néven nyomom és imádok photoshoppolni :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1098) 14adam


14adam
addikt

azért 14,mert 14éves voltam amikor regeltem és azért Adam mert Ádám vagyok :D

(#1099) fekeandras


fekeandras
őstag

Hát wazze.Anyámék így neveztek el.Mit csinálljak? :DD

(#1100) nádasi


nádasi
tag

Apukám adta.
Velem egykora.
Kérem kapcsolja ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.