Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Annyiszor, annyi helyen és annyi néven regeltem már be, hogy folyton elfelejtette(m), és mindig meg kellett keresnem a regisztrációt visszaigazoló e-mailt, ha be akartam lépni. Ezért gondoltam az 'elfelejtettem' nicknévre, csak úgy látszik, hogy nagyon kapkodtam, ezért lemaradt az utolsó betű, így született meg ELFELEJTETTE, és végül is nem bánom, hogy ez lettem.
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#952) tökfey


tökfey
tag

Gyorsan akartam regelni és semmi nem jutott eszembe. Később meg akartam változtatni, de rájöttem erre nincs mód. :)

Ezt most mondtam, vagy csak gondoltam?

(#953) Kasza08


Kasza08
őstag

Névből és szerencse számbol adódóan :B

(#954) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Az én nevem a keresztnevemből származik és valamilyen ok folytán úgy éreztem egy kis ruszkis beütéssel teszem izgalmasabbá :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#955) boszizsu


boszizsu
tag

Vezetéknév+keresztnév rövidítve ékezetek nélkül, kisbetűvel. Amúgy nemcsak megszoktam, hanem szeretem is, valahogy a boszi az én vagyok. Az első freemailem óta szinte mindenhol így regeltem. (Ahol nem, ott vacskamati vagyok)

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#956) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Nem szeretek nick mögé bújni.
Mellesleg nem kellett sokat gondolkodnom hyper-szuper angolcsengésű néven.
Lusta vagyok/voltam.
Egyszerű.
Ennyi.

(#957) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

04ahgy - középiskolából ered, ez lett a számtech. loginom. Jelentése: 2004-ben érettségiztem (illetve eleinte így tervezték, mert már 2000-ben is ez volt a nickem, de nem okoztam nekik csalódást. :) ), a - A osztályba jártam, hgy - Hajdu György. Ilyen tuti nincs sehol máshol, legalábbis még sosem láttam... Aláírni pedig úgy szoktam, ahogy most is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#958) Necc


Necc
addikt

Kedvenc játéktípusom az FPS és az IQ néklüli elmebeteg hentelés (nem doom meg quake, hanem serious sam! :D ) de csapatjátékban szeretem a ''golyófogó'' szerepét betölteni azaz úgy fedezem a többiek akcióját, hogy erősen feltűnősködök, kikényszerítve az ellenséget, hogy levadásszon. A necc pedig egy prémállat, amit régen a bundája miatt vadásztak, ebből az iróniából van a nickem :DDD

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#959) Csákk


Csákk
senior tag

Szegény Chuck Norris nem róla nevezik el az M0 ás hidat :(((
hát ennyi jár neki :DDD így lettem :D

^^

(#960) Hack3er


Hack3er
őstag

Hát énnekem azért ez a nick nevem mert tetszik :D Előszőr 2db e-vel irtam de mostmár 1 3-ast raktam az e helyére igy méjobban tetszik :DDD

Nem szoktam hackerkedni.

(#961) userZ


userZ
tag

Ezt a béna nicket muszáj megmagyarázni: :D
Tehát az úgy volt, hogy volt nekem egy imádott p2-es konfigom (RIP), és hát idővel (ad 2005 nyara :D ) haladni kellett a korral, így dvd író vásárlására adtam a fejem. Igen ám de egy p2-es konfig azért csak egy p2 es konfig (p2 cerka 400 Mhz alapon minden :B ), így felmerült bennem a kétely, hogy a szegény vas nem fogja elbirni a dvd író általi szükséges minmum rendszerigényt. Elhatároztam, hogy mindenáron meg kell tudnom azonnal az igazságot, és hogy hol máshol kereshettem volna azt, mint a mai kor információs sztrádáján, azaz a világhálón. Pár klikkes netszörfölés után eme mélyen tisztelt fórumportálon kötöttem ki, ahol láttam, hogy mindenféle topikokban lehet kérdezősködni, és ami igazán bámulatos volt, hogy voltak akik válaszoltak is ezekre igen kulturált hangvételben. Pillanatok alatt tudtam, hogy nekem is itt kell feltennem azt a bizonyos égetően fontos kérdést, amire titkon pozitív választ vártam, így rögvest tettek követték a gondolati elhatározást, ergo regisztráltam magam. Na igen, mivel rettenetes dvd író lázban égtem nem pazarolhattam felesleges pillanatokat holmi fantáziadús felhasználói név kiagyalására, így nemes egyszerűséggel maradtam felhasználó, amibe azért tettem egy ma már közkedvelt, majdhogynem mindennapi csavart, miszerint nem anyanyelvemen, hanem világnyelven lettem az. És hogy mégis valamivel tanúbizonyságot adjak korlátlan kreativitásomnak, egy hirtelen ötlettől vezérlve rögtön a végére biggyesztettem egy nagy betűt, ami hihetetlen mód a tényleges polgári nevem kersztnevének kezdőbetűje. Nos a regisztráció megtörtént, (a passwordom történetére most nem térnék ki, de ha lesz ilyen topik esküszöm megírom azt is, bár előrevetítném, hogy az nem lesz ilyen szórakoztató minden bizonnyal :) ) és ami az egyediségét bizonyítja: ment elsőre, tehát nem volt senki sem ilyen névvel regisztrálva. A kérdésemre választ kaptam, a dvd írom meglett, nagy volt az öröm, a ph így el is felejtődött jó ideig. Igenám, de idővel új kérdések születtek meg, amikre megint csak itt leltem választ. Ekkor már erősen gondoltam arra, talán lehetnék eredetibb nick mögé bújva, de nagy sajnálatomra rá kellett jöjjek, ennek technikai feltételei nem adottak. Meg is ragadnám a kezdeményezést és javasolnám is ennek a problémának az orvoslását (kedves moderátorok, házigazdák :D ). Ez hát, amit feltétlen tudnotok kell mikor 'szürke' nickemet látjátok, és előítéletektől vezérelve kétes gondolataitok támadnának irányomban. ;]

Stop the Earth, I want to get off!

(#962) EchoNorbi


EchoNorbi
tag

Volt egy ekko márkájú polom, és a középsuliban eggyel alattunk lévő osztájban nekiálltak ekkozni, majd kisidő múlva, mivel annak semmi értelme lettem echo., vagy echonorbi (norbi a keresztnevem).

Nyugtával dicsérd a papot.

(#963) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

A nevem Fekete Gábor igy angolositottam, kötöjeleztem s ez lett belöle: B-L-A-C-K. :)

(#964) Rover623 válasza Necc (#958) üzenetére


Rover623
félisten

A necc pedig egy prémállat, amit régen a bundája miatt vadásztak...
A biosz tanárod adja vissza a diplomáját...;]

Nerc: a nyérc (más néven vidranyest, mustela lutreola) prémje...;)

Téged ''magyarul'' hálónak kellene hívni...végülis az is golyófogó...:P
Netz >> necc...szép magyarsággal...:(

primus inter pares

(#965) Loretto válasza Rover623 (#964) üzenetére


Loretto
veterán

Rover szokott nálad kupi (rendetlenség természetesen) lenni? ;] Alaposság rlz.

Soirée...

(#966) Rover623 válasza Loretto (#965) üzenetére


Rover623
félisten

De még mekkora...:Y
De hát tudod: a zseni átlátja a káoszt is...:B

primus inter pares

(#967) Necc válasza Rover623 (#964) üzenetére


Necc
addikt

Meg a nyestet, is nem akartam annyit rizsázni erről a jelentéktelen dologról, hogy ''pagedown'' gombot kelljen nyomkodniuk az embereknek :DDD

dupla off: a harisnya (necc harisnya) bezzeg eszedbe se jutott, pedig az szó szerint illik rá :DD


mod: ja még egy apróság, ha a google-ba valaki beírja a nevem, és a magyar lapok szerint szűr akkor az 5. találat én vagyok :))

[Szerkesztve]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#968) várnarancs


várnarancs
addikt

Hát. Nekem azért lett ez mert Winner_Hun elcsórta előlem a motkányt! Így lett ez. A sok narancs nem volt nekem szimpi...
A nevem meg, hát nemtom, az úgy csak jött...


[Szerkesztve]

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#969) Winner_hun válasza várnarancs (#968) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez nem avatar hanem nick topik:U
meg nem is úgy írom a nevem:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#970) várnarancs válasza Winner_hun (#969) üzenetére


várnarancs
addikt

Te mindenhol ott vagy?:DD Már javtottam. De nekem a jick az nem a felhnév. Ezek szerint tök hülye vok:DDD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#971) Silencer83 válasza várnarancs (#970) üzenetére


Silencer83
addikt

hivhatod az avatart nicknek is, max mindenki furcsan nez majd rad ;]

(#972) Winner_hun válasza várnarancs (#970) üzenetére


Winner_hun
félisten

Javítottad, de rosszul:)
A többi meg az előző hsz-ban:)

Ja és nem mindehol, ide se szoktam benézni, csak most valahogy úgy éreztem, hogy be kell néznem:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#973) djtoomi


djtoomi
addikt

az én nickem eredete:

Még asszem 6.-ban suli bulit rendezett az osztályom és hát mint mindig nekem voltak a legjobb hangfalaim mivel apum a SAL-nál dolgozik és a hifi a kocsiba is meg mindenhol meg oldav ezáltal.Szal nekem voltak a legjobb hangfalaim a suliból mindig én vittem és valamelyik gyereknek volt egy DJ pultja és nem tudta használni.De mivel nekem volt a keverőpultom a hangfalakhoz senkit nem engedtem hozzányúlni szal mindig csak én voltam ott.Aztán megbirkoztam a feladattal és kezdetben (a buli előtt egy órával)elekezdtem gyakorolni és egész jól belejöttem bulira és a hülye osztálytársaim rámragasztották hogy dj és mivel Tamás vagyok becenevem Tomi ezért már akkor a sok majom angolosan gondolkozott és igy lett djtoomi(kiejtve dídzsétúúmi,djtúúmi).most mindenhol ez a nevem vagy a keróm tipusa Merida Kalahari 590.Már mindenki csak Meridának szólit szal djtoomi-nak semmi értelme de azért mégis. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#974) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Az én nickem még a Quake III Arena korszakból való. Egyik haverom adta oda a játékot, de úgy írta ki, hogy előtte ő már játszott vele és a föltelepített játékot írta ki. Beírt magának egy nevet, ez a név természetesen a C4mp3r volt. Én lévén kezdő Quake 3-mas nem foglalkoztam vele, aztán amikor belejöttem már nem érdekel, mert Ő a nevét megváltoztatta Dancer-re. Mindenki így ismert meg a servereken így rám ragadt a név. Ahol csak tehetem ezt használom. :R

(#975) luzerboy


luzerboy
csendes tag

még anno, amikor működött, ''neveltem'' deszkást egy ilyen nevelős oldalon, és ott lehetett játszani is egymás ellen. és, h direkt gyengének tűnjek -persze egyáltalán nem voltam az, ez volt a trükk :)- ez lett ott a nevem. aztán ph-n is ezzel regeltem, mert hitelen kellett a fórumot használnom. ezután jó sokáig nem is nagyon használtam a fórumot se. gondoltam utána, h regelek új néven, de ez már több, mint 1 éve megvan, nem volt szívem csakúgy elhagyni, szóval marad :) megváltoztatni meg elvileg nem lehet :/
egyébként ndavid42 -ként vagyok szinte mindenhol. ezt meg nem magyarázom, aláírás segít kicsit :D

[Szerkesztve]

(#976) frame>24


frame>24
addikt

na, mit tippeltek? :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#977) germanh


germanh
senior tag

a helyzet egész egyszerű és praktikus:
vezetéknevem: Németh
ebből ugye: német + h -> german + h = germanh
még 3-4 éve ragasztották rám angol kéttannyelvű középsuliban haverok a ''dzsörmi''=german becenevet, ebből jött az ötlet :B

Enjoy the pain!

(#978) gorillala válasza germanh (#977) üzenetére


gorillala
újonc

Az első PC-m asztalán a tapéta egy szép gorillát ábrázolt :)
véletlenül lala is vagyok így lettem >gorillala< :P :P :))

g

(#979) Ricardo


Ricardo
félisten

Gondolom nem kell magyarázni :)

(#980) mcmike


mcmike
őstag

Becsületes nevem: Farkas Miklós
Farkas -> innét az avatar... :B
mc -> anno diszkós voltam, de a DJ olyan ''elcsépelt''
mike -> asszem egyértelmű... :D

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#981) STC Speed


STC Speed
őstag

NEM SZEDEK SPEEDET :DDD :D

(#982) Lenry


Lenry
félisten

ez enyém kifejezetten fantáziátlan...

Lengyel Richárdnak lettem anyakönyvezve, amiből első freemailes fiókom létrehozásakor lett lenri, majd miután a lenri2@freemail.hu és lenri3@freemail.hu-hoz is elfelejtettem a jelszót, és nem akartam lenri4@freemail.hu-t így lett a sokkal dizájnosabb lenry (illetve itt, PH!-n Lenry)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#983) Finwe


Finwe
őstag

Én is megtaláltam ezt a topikot :))

Mikor regisztráltam eléggé nagy Gyűrűk Ura mániában voltam (most is :D ) és nemigen volt becenevem. Az-az azokat nem szívesen használnám :DDD. Ez sem igazi becenév, nehézkes kiejteni de igyekeztem olyat keresni ami nem túl gyakori és Finwe-nek a lotr-ban elég jó története van, gyakorlatilag Feanor apja aki miatt az egész lotr létrejöhetett. (igaz ez a Szilmrilokban van leírva).
Nah, ez nem lotr kiselőadás... szal a Finwe Magorfy jónak tűnt csak hosszú :DDD rövidítés és kész :)

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#984) _stick_


_stick_
őstag

Az én nick-em véletlenűl született, mikor még nagyban nyomtam a chat-et a treforton. Volt egy haverom, akivel elég sokat játszottunk autós játékokat split screen-en. Ő billentyűzeten én joy-jal. Egyik nap kérdezte, hogy nem megyek-e át hozzá Fatal Racing-ezni ;] Mikor írtam neki a választ, hogy ''nem tudok, mert beszart a joystick'' abból a stick, egy másik chat-előnek ment, aki épp akkor írt és kérdezte, hogy hogy hívnak. Vele vagy 1 évig tartottam a kapcsolatot. Sajnos a stick nick érdekes módon foglalt volt, ezért tettem elé és mögé _

(#985) Blaise


Blaise
veterán

A keresztnevem Balázs -> franciásan/angolosan Blaise

(#986) mazda626


mazda626
addikt

Volt egy 1987-es Mazda 626 2.0D típusú gépjárművünk. Nagyon szerettem az autót, így ez lett a nickem. :)

(#987) djane


djane
csendes tag

mert én vagyok a dj, lány dj... tehát djane, bár a művésznevem a sima nevem de ez a név mindig is tetszett. ezért lettem a DJane :C

...djane...

(#988) Sipi16


Sipi16
senior tag

Nekem meg Sipos a vezetéknevem, de a Sipi már foglalt volt ezért az akkori életkor társult a nickhez.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#989) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

háh jó ez a topik :) így legalább kideríthető hogy egyeseknek miért az a neve, ami...

az enyém nagyon egyszerűen Ndruu, mivel az András névre hallgatok, amit általában Andrew-nek mondanak külföldön, így megpróbáltam leegyszerűsíteni, így jött az An-ből kiejtés alapján N d r ew-ból pedig uu mivel hosszan ejtik :D...
az interneten is nézegettem mennyie használt ez a név, hát talán még 1-2 ember használja rajtam kívül :D rövid egyszerű és találó

az e-mail címemben szereplő ubul3 pedig a freemailre vezethető vissza... azzal kezdődött az egész, így a hotmail-em is és a többi címem is ubul3 előtaggal rendelkezik:D
mindezt a kedves freemail rendszernek és az én hülye fantáziámnak köszönhető... mikor regisztráltam freemail-re, akkor ki kellett találnom egy nevet... ekkor én beírtam neki hogy andrás, majd kiírta hogy foglalt, aztán teljes nevemmel is próbálkoztam, az is foglalt volt... sok variációt kipróbáltam, mindre az volt a válasz, hogy foglalt... erre bedühödtem és azt mondtam hogy (kedvenc képregényem Garfield-ból a jól ismert Ubul...:D) legyen ubul... beírtam mire kiírta hogy foglalt :U aztán észrevettem egy kis feliratot (ha azt látja hogy a név foglalt, tegyen elé vagy mögé számot... v vmi ilyesmi volt...) aztán elkezdtem próbálgatni és a 3-as már megfelelt... így lett ubul3:DDD

Harrrr!!!!

(#990) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nemááá... szentül meg voltam győződve, hogy én már beírtam ide, miért lett a nickem ez...

de aki kicsit gondolkodik, úgyis rájön :D

(#991) Thrawn válasza ngabor2 (#990) üzenetére


Thrawn
félisten

[kép] :D
#992: Tudnak hát! :P

FehérHolló: Lehet az is ő volt csak hát tudod, izé... ;]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#992) ngabor2 válasza Thrawn (#991) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a postaládák tudnak gondolkodni? :F

ha beírod a helyes megfejtést, kapsz 2 millert holnap :D

mod: basszus, a varnyú lelőtte a polyént...

(#993) FehérHolló válasza ngabor2 (#990) üzenetére


FehérHolló
veterán

Valamelyik galád regelte előtted az ''ngabor''-t, de talán egyszer sem jelentkezett be. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#994) ngabor2 válasza FehérHolló (#993) üzenetére


ngabor2
nagyúr

[link] ez nem én vagyok.
[link] ez viszont én voltam...kemény 2 hsz-ig, amiből az egyik a modkerbe ment, hogy bannoljanak, mert van másik nickem :D (ja, és én is topiknyitással kezdtem annak idején :D zárva is lett gyorsan.)

(#995) FehérHolló válasza ngabor2 (#994) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én azzal kezdtem anno, hogy lefaszlámáztam valakit. Első vagy második hsz-emben. :)
Nem volt hosszú életű az a regisztrációm, de a hozzászólásaim sem.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#996) Vandit.


Vandit.
addikt

Kedvenc DJ-m kiadója a Vandit Records. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#997) subaruwrc


subaruwrc
félisten

subaru iránti rajongás :D

[Szerkesztve]

(#998) Bordoi


Bordoi
őstag

Van 4 ilyen kutyám ;)
Bordeauxi Dog .

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#999) tts válasza subaruwrc (#997) üzenetére


tts
addikt

ez az egyik legszimpibb válasz :C

a tts iránti rajongás :D

(#1000) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szeretem a Vistát... :DDD

(Gondolom, most sokan kapnak a fejükhöz... :DDD )

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.