Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) sharpapa válasza Sanya (#798) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ezt a rengeteg logikát ami összekapcsolja a neved és az állitásod....egyetemi professzor vagy mi? :D Tényleg utálod a kekszet?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#802) Sanya válasza sharpapa (#801) üzenetére


Sanya
nagyúr

:), dehogy, csak ugye az én esetemben lehet egyértelmű dolog :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#803) sharpapa válasza Sanya (#802) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ja kitalálom, biztosan Pistának hívnak ugye? :DDD

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#804) peterszky


peterszky
őstag

még kiskoromban balcsin homokhegyet építettünk unokatesómmal
rólam neveztük el, de a mount pétert viccesnek találtuk és ezért lett Mount Peterszky
megtetszett és azóta is ezt használom

What else you gonna do on a Saturday?

(#805) czappa


czappa
aktív tag

Még középiskolások voltunk (de rég volt :( ) és Vampire-t játszottunk (az eredeti ''papíros'' RPG-t), ahol is nevet kellett volna adjak a magyarországi karakteremnek. Azonban az ilyen nevekkel mindig gondban voltam, de végül ráírtam a karakterlapra, hogy Czappa Béla.:D

Frank Zappa (így írják?) akkor se és azóta sem volt nagy hatással rám, de lehet, hogy tudat alatt ő rá emlékeztem.
A lényeg, hogy azóta a czappa-t (kis c -vel) használom mindenhol (email, ph!), és így is mutatkozom be.

szerk.: Nem én akartam, hogy czappának szólítsanak az osztálytársak, de amikor elkezdték nem zavart; hamar megtetszett, bár az ''első napokra'' - amikor már így hívtak - nem emlékszem, kár.

[Szerkesztve]

(#806) SEK3


SEK3
tag

Egyszerű, mivel már minden foglalt
az első hozzászólásomat telefon ugyben akartam így lett:

Sony Ericsson K300i

[Szerkesztve]

(#807) Parsifal2


Parsifal2
tag

Szasztok!

Parsifal:
Az Arthur király mondakörben egy furi lovag, aki kereste a grált.....
Nietsche ábrázolásában nagyon tetszett. (Remélem jól írtam a nevét)
A 2-es szám azért van, mert elfelejtettem a legelső ''Parsifal'' kódját :))
Hát, ennyi......

Minden annyit ér amennyit adnak érte......

(#808) Palkó


Palkó
tag


Engem meg csak igy hínak.......

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#809) NoLF válasza NoLF (#658) üzenetére


NoLF
addikt

még mindig. :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#810) Fortissimus válasza NoLF (#809) üzenetére


Fortissimus
őstag

:DD

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#811) roPHka


roPHka
senior tag

Mivel a keresztnevem Robi, ezért annak becézésének (Robika) továbbfejlesztett változata a rophka, ex-em néha annyira gyorsan mondta, hogy a Ro''bi''ka inkább már Ro''ph''ka-san hangzott :DDD

(#812) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Nem akarom,hogy megőszüljetek mire rájöttök a névadóra,így itt egy kis segítség. :R

[link]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#813) PPeter


PPeter
addikt

Az első PCGurus cikkem leadásakor a Laza megkérdezte, hogy mi legyen az aláírásom a cikk végén. Mondom legyen P.Péter (ponttal), erre ő: - Faszom se pontozik itt neked... Így esett. :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#814) burgatshow


burgatshow
veterán

Mittomén miért ez a nickem! Najó, talán mert engem is Tamásnak hívnak, csak a Thom az olyan túl szimpla ezért lett t|-|om! Egyébként már anyám is így hív, de a Tomira nagyon allergiás vagyok... Még a párom sem mer így hívni pedig Ő az egyetlen ember a földön, akinek olyat is megengedek, amit senki másnak (még az anyámnak sem) a világon... :)

(#815) Xelo


Xelo
addikt

hát nézzük csak.. régen KonfigÚr nickem volt, iylet nem használt-használ senki rajtam kivül... akkor kezdtem megérteni a szgépek világát, még kicsi voltam... Ezért Konfig, mondjuk.. Úr azért mert fiu vok, pl.... ebbben benne van hogy figúr is, hát igen egyedi ember vagyok... :D Xelo -> kitaláltam, de aztán észrevettem hogy már van egy ilyen cég is... és amióta ezt a nicket használom szinte márm indenhol bevan regelve :( MoTi-ON[X2] mee nemtom... ProTH.K.O. mert protkó, nem, nincs olyanom, csak tetszk.... vOrteX70K mert sajt ;] FEAR69 is sajtos.... DHebirD7 mert egyik bartnőm (barát és nő.. ;] ) madárnak hivott, de mivel sokakat hivnak, becéznek ugy, lett Bird, de máá olyan is volt sok.. szal lett The Bird, A Madár, de az is volt, de akkor átalakült a The Döre, ami meg Do lett mivel sok helyen nincs ékezet, de az meg fogyi volt igy De, és összealakult a Birdel és igy debird lett, de mert 7es a szerencse számom igy debird7 lett és DHebirD7 me kukac... meg azért is mert DH mert az az egyik driver moddoló csapat ami elgé jó cuccokat csinál és hát akkor má DH... :Y ............................................

[Szerkesztve]

(#816) Benmartin


Benmartin
senior tag

Nekem a Benjamin Martinból jött hogy Benmartin szinte mindenhol ezt a nicket használom.

(#817) Franklin


Franklin
addikt

Volt anno 97 tájékán egy levelezős szerepjáték, a Káosz Galaktika. Abban hívták a kapitányomat Franklin Daniels-nek. Amit nem is én találtam ki, hanem egy haverom, mert eleinte ketten játszottunk egy karakterrel, de később ő abbahagyta...

TF, KG, ŐV, nyomja még ezeket vki? :-)

(#818) Angelvictory


Angelvictory
csendes tag

Sziasztok!

Nos, én anno másfél évvel ezelött a chaten regisztráltam magam elöször ezzel a névvel, netmom, hogy hogyan jött..igazából érdekelnek az angyalok, és a victory-t csak hozzátettem ;)

Üdv: Niki

http://angelvictory.try.hu

(#819) SLYM válasza PPeter (#813) üzenetére


SLYM
veterán

mióta írsz a Gurunak?

(#820) raszputyin


raszputyin
senior tag

Ha tudnátok, hogy örültem neki, hogy végre egy namespace, ahol még üres ez az azonosító :D

Az ifjaknak, akik talán még nem hallották dicső hírét: hősöm egy igazi államférfi volt, a nagy Szovjetunión is túl [visszafelé az időben]. (Nemes szerepét a Pokolfajzat/Hellboy c. film is feldolgozza, életrajzilag némileg tévesen a II. világháborúra datálva zseniális ténykedését.) Ez az egyedi stílusú szerzetes könnyedén csinált hülyét egy százmilliós birodalom teljes elitjéből, a cár alig titkolt felszarvazásától kezdve képtelen hazugságokon át a legperverzebb orgiákig mindent megengedhetett magának, és még hálásak is voltak neki.

Szegény végül mégis orgyilkosság áldozata lett. Előbb orbitális mennyiségű ciánt etettek vele, majd két ízben közelről mellbe lőtték, végül egy nagybunkóval agyonverték -- mindhiába, mindez vajmi kevés kárt tett Isten kegyeltjében. Amikor azonban a gondosan Néva jege alá dugták, már az ég sem segíthetett rajta.

Grigorij igazi csodadoktor volt, emellett még sokféle neméhez értett az ezotériának. Megjövendölte például, hogy ha a cári család egy tagja meggyilkolja őt, akkor két éven belül mind meghalnak. A jóslat beteljesült, nem is akárhogy: a vörösök Jekatyerinburgban brutálisan lemészárolták, majd a nyomokat eltüntetendő, a szóbeszéd szerint pirokénsavban feloldották a teljes -- még Péterváron foglyul ejtett -- uralkodói családot, mikor a csehszlovák szabadcsapatok a város felszabadításával fenyegettek (mod.: az előbbi tény kellő értékeléséhez javaslom megkeresni a térképen Jekatyerinburgot, és összehasonlítani Csehország pozíciójával!)

Aki szeretne még szórakoztató dolgokról olvasni, az kutasson idolom férfiúi büszkeségének utóéletével kapcsolatban... az kész :D

Remélem, sikerült némi derültséget okoznom :)
Григо́рий Ефи́мович Распу́тин

[Szerkesztve]

(#821) Thomas1


Thomas1
őstag

Nekem simán csak Tamás a nevem, és nagyon sokan csak Thomas-nak hívnak (sok sváb ismerősöm volt), de mivel itt már foglalt volt a Thomas nick, ezért lettem Thomas1.
Bár jobb lett volna a THomas, vagy ThomaS, esetleg Thomas_ vagy ThomasNR1, de akkor ez jutott az eszembe.
Tényleg ezt utólag meg lehet változtatni? :F

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#822) Sanya válasza Angelvictory (#818) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem azért, hogy kötekedjek, de mit értesz azon, hogy érdekelnek az angyalok? mekkora a lábuk pl?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#823) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Nekem igazábol véletlenül lett ez a nevem ;)

Valami gáz volt azelött a nettel mielött regelni tudtam volna,és amikor sikerült végre(kb 10edszer) akkor pont ez volt beirva :B ;)

Komolyan :DDD

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#824) Agostino válasza AMD!4ever (#823) üzenetére


Agostino
addikt

Elnéztem hopsz.
Semmi.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#825) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Algieba= gamma Leonis csillagpáros neve. Az Oroszlánban láthatóak akár ma este is. Csillagtérkép dögivel van a neten. :D
A hangzása miatt választottam, és azért, mert szeretem a csillagos égboltot nézni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#826) Ripley


Ripley
tag

Nekem a vezetéknevemből jött, méghozzá úgy, hogy nem tudták kiejteni, ma már minden ismerősöm így hív, és ha tudok, így is regelek mindenhova.

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#827) Scream007


Scream007
őstag

nfshs-ben volt ilyen nevű versenyző, és mivel mindig jó helyezést ért el, meg is vert párszor ezért lett ez a nickem.mivel szeretem az nfs sorozatot így jött pont innen.
a 007 azé mert stílusosabb :C (mondjam azt zoralabb? :DD )
amugy meg azé mert valaki már regelte a simát.

gyakorlatilag mindenhol ezt a nevet használom.

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#828) sasa311


sasa311
veterán

egymás mellett van a két betű :DDD
a 311 meg értelemszerűen, mert simán már regelve volt :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#829) Csimoka


Csimoka
tag

Sziasztok!
Én azért lettem Csimoka, mert egyszer azt mondta a barátom, hogy igy fog nevezni, mert ez olyan aranyos... :B (jah és a Csimoka a Csimotából jött, ez utóbbi pedig a Csemetéből-asszem)
És onnantol kezdve én mindig igy köszönök el tőle akkor, ha sms-t írok neki :U
(Bár mostanában ''Daginak'' is szokott szolitani :B )

[Szerkesztve]

(#830) Sanya válasza Csimoka (#829) üzenetére


Sanya
nagyúr

biztos, mert csontsovány vagy ;]

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#831) Motion_Blur válasza Algieba (#825) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Erre már ''régóta'' kíváncsi voltam:)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#832) Dizson


Dizson
tag

Ezt a nevet egyszer hallottam és megtetszett.
És hogy miért? Magam sem tuodom. :) Egyébként nem így hívnak engem.

(#833) Remington


Remington
őstag

A San Andreas-ban van egy ilyen lowrider autó és a regelésnél ez jutott eszembe. :)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#834) oettinger01


oettinger01
őstag

az én nickem az első autóm tuningcégének a neve ami VW és Audi modelleket tuningol, ez volt az első komoly tuningcég ami ezekkel a márkákkal foglalkozott.
mivel ez ez ominózus verda (Golf II GTI 16V Oettinger tuning, ami nem holmi magyar szelepdekni tuning volt) mély nyomot hagyott az életemben, ezért sosem fogom tudni igazán elfelejteni....

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#835) bandita001


bandita001
tag

Ezt a nevet egy haverom adtta. Az igazi nevem András tehát Bandi és gondolom ebből jött neki a bandita :))

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#836) Motion_Blur válasza oettinger01 (#834) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt már ''régóta'' gyanítottam:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#837) oettinger01 válasza Motion_Blur (#836) üzenetére


oettinger01
őstag

igen? ;) miből gondoltad, hogy volt ilyen autóm és nem csak egyszerűen megtetszett ez a név? :U

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#838) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

A ''God''-ot nem engedte regisztrálni, és egyéb hülyeségeimet, így mire az 5.-et is visszadobta beidegeltem magam -> így lett God Vazzeg :(( :D

(#839) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Batta Gyula Juventus

Resistencia eterna

(#840) Angelvictory válasza Sanya (#822) üzenetére


Angelvictory
csendes tag

Sanya Te nagyon gonosz vagy... :)

http://angelvictory.try.hu

(#841) Motion_Blur válasza oettinger01 (#837) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Valahol mintha már említetted volta ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#842) oettinger01 válasza Motion_Blur (#841) üzenetére


oettinger01
őstag

remélem nem 2x írtam be ebbe a topikba :B :U

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#843) VladimirR válasza oettinger01 (#842) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de igen => Bovebben: [link]

(#844) oettinger01 válasza VladimirR (#843) üzenetére


oettinger01
őstag

:B ;)

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#845) ronaldo


ronaldo
őstag

Eddigi 16 élőként eltöltött évemből 10-et focival töltöttem (''él''focival) és ezidő alatt meghonosodott bennem a magyar mentalitás, és edzésen, meg haverokkal mikor focizgatunk akkor teljesen Ronaldo játékstílusát művelem. (egy métert arrébb nem mennék a labdáért) és ezúton ragadt rám ez a nick. Természetesen nem tíz éve, hanem úgy 3-4. Így csapattársaim, régi bajtársak roniznak :)

(#846) ragazzo


ragazzo
őstag

Nálam az olasz nyelv szeretete adta az ötletet, meg az hogy XY kromoszómás vagyok.Szóval ragazzo=fiú.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#847) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az én nevem egy filmből való a címe leszámolás kis tokióban.Ugy 3 éve láttam a tv ben és nagyon megtetszett benne a Jégkokó , és azóta ezt a nevet használom.Gondolkodtam már azon, hogy le kéne védetnem.De senki más nem használja ezt a nevet az egész interneten, és erre büszke vagyok, hogy nem kell se elé se mögé írni semmilyen egyébb plusz karaktert :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#848) Furious válasza Jégkokó (#847) üzenetére


Furious
tag

Hát mer anyukám azt mondta,hogy ne legyél ideges(=Furious) kis fiam Én meg állati ideges lettem?
6' nem!
1.Mániákus kocsi''buzi'' vok!
2.A kedvenc filmjeim egy éven keresztül a F&F1-2 voltak.
3.Mert rövid :F .
4.MW the Best!(És a Fable is,de az nem dudús!)
Ezt válaszoltam volna régen.
de!
(lehet egy olyan kérésem vmelyik HÁZIGAZDÁTÓL,h változtassa meg a nick nevemet?)
Mert szeretném,ha nem vesznének el a hsz-im,és minden ugyanúgy +maradna,viszont a nicknevem más l1en.(Ha vki meg tenné nekem akkor írja át FRESH RATE-t re.)
Nagyon +köszönném, és örök hálám üldözné! :R :R :R :R :R :R :R :R
:F

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#849) geree@bl


geree@bl
aktív tag

Na én is csatlakozom ehhez, a feltörekvő topikhoz! :DDD

A én nevem Gergely, ebből lett a geree, de mivel ilyen volt a lakhelyem rövidítését utánnaírtam még (mivel @=''at''), ezért lett az ami. :)

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#850) ballington


ballington
addikt

NEkem a középiskolás oszifőm monta régen, hogy Ballintó. Hát ezt variáltam meg.

''Hát''-al nem kezdünk mondatot

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.