Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) difit


difit
tag

Day of defeat a kedvenc játékom!......ebből kicsit magyarítva: difit! :)

„Ha ötvenmillió ember mondja is a butaságot, az attól még butaság marad! '' (Anatole France)

(#602) Tűzkígyó


Tűzkígyó
tag

A kínai horoszkópom a nickem. Egyébként az életben Alfa (a lányok hajlamosak Alfinak mondani) a becenevem, ami már lassan 20 éve megvan. Általános iskola alsó osztályában kaptam a családnevemből: Alföldi.

Minél bölcsebb az ember, annál egyszerűbb dolgokra vágyik.

(#603) Kiskokó


Kiskokó
veterán

nah kép már van akkor most ide !
a Djsaabe azért mert szabolcsnak hivank és Tesóm már lefoglalta a Djkookaii-t a Kókai vezetéknévből ! A Kiskokó meg onna nhogy a kókaiból a kokesz aztán kokó és mivel én vagyok a kisebb ezért kiskokó
ennyiu !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#604) somé


somé
őstag

Kezdő netes koromban,mikor regeltem,a soma név foglalt volt-ami a becenevem-,ezért lettem somé.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#605) m-bazsi


m-bazsi
tag

Molnár Balázs. aliasz Bazsi -> M-Bazsi

(#606) Pala


Pala
veterán

nekem gőzöm sincs miért ez a nickem:) egyszerűen mikor reggeltem, akkor kinyitottam egy reklámújságot a közepén és amit először megláttam, az lett....hát a hullámpalát láttam meg először, csak az elejét lehagytam:)

(#607) redbiro


redbiro
őstag

A gimis éveim derekán ment a mozikban a Dredd Bíró című Stallone film. Nekem meg vöröses hajam volt akkoriban... Valamelyik idióta rám ragasztotta... :DDD

it never gets easier, you just go faster

(#608) he7edik.


he7edik.
addikt

A nickem és az arcképem magáért beszél :DD Elöször csak a CS-hez választottam aztán már mindenhova ezt használom :C

Égő szöveg a flém vázon

(#609) brownus


brownus
veterán

igy lett ez: Barnabás(barnus)->brown(us) :)
(kigyó meg a kinai horoszkóp miatt mert az volnék)

[Szerkesztve]

(#610) Qorthral


Qorthral
őstag

No reason :P !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#611) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Rupius Cassus
en voltam egyik elozo eletemben. a romai birodalom egyszeru polgara.:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#612) eri válasza rup1u5 (#611) üzenetére


eri
tag

Jó az arcod!:C

(_8(l) - The Simpsons

(#613) eri


eri
tag

Nekm Ernőből lett eri.

(_8(l) - The Simpsons

(#614) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Biztos voltam benne hogy ilyen még nincs :DDD

(#615) erdeya


erdeya
senior tag

erdey --> családnév
a --> a-val kezdődő keresztnév

De ti hívhattok mácsómennek is :))

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#616) tailor


tailor
őstag

vezetéknevem Szabó, ez angolul: taylor, de ''i''-vel dizájnosabb:DDD

(#617) bullseye válasza -Jackson- (#596) üzenetére


bullseye
addikt

Austin Powersben van :)

Én meg amikor a számgépek 3 betüs beírható nevekről átáltak 8-ra, keresni kezdtem valami dögös callsign-t :)

az éppen nyúzott szimulátor (asszem a Strike Eagle II) állandóan ezt mondta, ha eltaláltam egy földi célt. azóta számgépen mindíg ezt használom - ha foglalt (netes játékok, külhoni fórumok) akkor HUN elő vagy utótaggal.

Erre jön ez a Colin Farrell a hülye tetováltfejű karakterével... :DD

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#618) rup1u5 válasza rup1u5 (#611) üzenetére


rup1u5
nagyúr

thx
cartoon network oldalarol szedtem

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#619) bobace


bobace
őstag

A bob kedves angol tanárom hozadéka aki régen órán mindig Bob-nak hivott a Róbert után aztán ezt megjegyezte egy két osztálytársam és utána mindenki. Az Ace része meg talán nagyképüségböl, na jo azért nem, vagy mégis?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#620) ReJim


ReJim
őstag

az én nevem hosszas gondolkodás után született, éppen nagydolog végzése közben :DDD
szóval előszőr regge akart lenni, aztán kiejtve, majd angolosítva lett, a reji (redzsi) aztán hogy jó név legyen lett belőle rejim, és hogy bonyolult legyen lett ReJim...
mindez régi szép idő, mikor naívan biztam a cseteknek a ''jó'' ságában...
akkor még modemes nettel, szóval ezért Re :)

de játékokban általában: RoLcSi :); vagy CoRoNeR....
általában nem foglaltak ezek a nickek...
sajna a becenevem mindenhol foglalt (inci) :((..

szóval iylen egyszerű

</end.?>

(#621) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Nálam ekég egyszerű a helyzet, mert korábban mindenféle nickeket használtam. Ami eszembe jutott. Aztán rájöttem, hogy ez így nem lesz jó. Az áttőrés akkor történt amikor a szépreményű délutáni napilapnál hirdetésgrafikus is lettem ls kellett egy céges emil. Így lett grafiqs@estihirlap.hu.

Szép volt, ennyi maradt. :P

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#622) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Én ilyen néven cs-ztem.

Good to be good, but better to be lucky.

(#623) Killer!


Killer!
csendes tag

Nekem azé' mert angolos vagyok, és ha beidegelek akkor képes vagyok mindenkit egy kanál vízbe...
a gyilkos meg hülyén hangzik.Ezé' KILLER!
A felkiáltó meg azé hogy vigyázat!!!

Sajna pizzastom meghalt :( de nincs gáz.van új! Az MSN-em: kisstomi@hotmail.com

(#624) X@b3e


X@b3e
addikt

Sztem az enyém magától értetődő, keresztnév...kicsit speciáisan

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#625) tildy


tildy
nagyúr

Nem a Tildából(akkor még nem is ment a bk mikro már ez volt a nevem...)
Hanem a teljes nevemből van.T. Ildy

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#626) L|zsidoboz válasza tildy (#625) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Csak az a PH-nagyúr szúrja a szememet! Valahogy nem lehetne megváltoztatni?

Good to be good, but better to be lucky.

(#627) tildy válasza L|zsidoboz (#626) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tom, de szerintem nem:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#628) winamp


winamp
tag

Én meg egy lejáccó vagyok.:C

(#629) L|zsidoboz válasza tildy (#627) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Pedig a PH! úrnő egyedi is lenne, és még jobban is mutatna. De mind1

Good to be good, but better to be lucky.

(#630) Drótszamár


Drótszamár
őstag

''sokat'' biciklizek...

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#631) yksz


yksz
aktív tag

Lehet hogy már írtam, ha igen, akkor bocs. Réges régen egy messzi messzi galaxisban Jujj ez más...:FNah még1szer Réges régen egy messzi messzi lanpartyn játszottumk Mohaa-t. Volt egy ypszilon nevezetu gyerek, aki idegileg még jobban kikészített, mint VladimirR réges régen... Gondolkodtam mi a f*szt csináljak és felvilágosultam egy lámpa hatására, hogy át kéne írni a nevem... Milyen név lenne ypszilonkillerhátású? Egy másik lámpa hatására ismét felvilágosultam és beírtam: YKSZ. Láss csodát ettol kezdve őtet tobbet ette az ideg mint engem és meghagytam.

Fly away my precious knowledge fly far away

(#632) deadguy


deadguy
aktív tag

Én éppen a The Dead Guys-tól hallgattam pár érdekes mixet (Bővebben: link), miközben meredten bámultam a PH! regisztrációs oldalát, és nem jutott semmi az eszembe...semmi..de a zene nagyon ott volt! Meg ha rám néz valaki (főleg az utóbbbi hónapokban), biztos ez jut az eszébe: deadguy....

(#633) TakkerX


TakkerX
aktív tag

Még középsuli 2.ban Takker-nak hívott az egyik haver vmiér, azóta rámragadt. Az X azért van a végén, mert reggeltem vmi oldalon, és a Takker foglalt volt:(((, aztán utánavágtam egy X-t, kicsivel utána reggeltem ide, aztán véletlen itt is odakerült az X:D

[Szerkesztve]

(#634) cornfake


cornfake
aktív tag

hackers..cereal killer.....
kellett egy huje szojatek:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#635) L_ajos


L_ajos
őstag

Egyszer szerelmet vallottam egy sörösüvegnek ugy berugtam és hát elkellett nevezni...... (ezé is :D )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#636) szatocs


szatocs
őstag

Mert megérdemlem;]

=== Szatocs ===

(#637) szatocs


szatocs
őstag

Áh, na jó. Még általános 7. - ben ragadt rám. De nem bánom, már megszoktam, sőt , mint látható, használom is:))

=== Szatocs ===

(#638) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Rejtő Jenő Elátkozott Part, meg Három Testőr Afrikában c könyveiben az egyik szereplő, becenevén Török Szultán, a Csülök-nek írt rengeteg helyesírási hibát tartalmazó figyelmeztető leveleit írja alá így: neduddgi. Ha szegény Rejtő Jenő nem magyarnak születik, ma már világhírű lenne. Így is az lehetne, mert nagyon jó filmeket, sőt rajzfilmeket lehetne csinálni a könyveiből. ( Pl Korcsmáros Pál által képregényben megrajzolt karakterekkel, és abban a stílusban.) Az egyetlen próbálkozás sajnos a magyar filmgyártás legkisebb költségvetésű darabja volt. Ha arra szántak volna annyit, mint a Sorstalanságra, viágsiker lehetett volna. Valljuk be őszintén, a Sorstalanság témája már eleve annyira nyomasztó, hogy üzletileg nem lehet sikerfilm.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#639) gozso válasza neduddgi (#638) üzenetére


gozso
senior tag

teljesen igazat adok neked. van valahol egy kockás füzetem, régen abba gyűjtöttem a Rejtő képregényeket. azt sajnos nem tudom ki rajzolta őket, arra határozottan emlékszem hogy fekete-fehér volt:))

személy szerint, Rejtő összes könyvét 2 évente mindig ujraolvasom:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#640) neduddgi válasza gozso (#639) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Én is. :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#641) gozso válasza neduddgi (#640) üzenetére


gozso
senior tag

van olyanom, ami anno 12 ft volt:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#642) golyani


golyani
addikt

hát negem it a kis falumba ahol élek még régen amikor 6-7-es lehettem a haverok elkezdtek baszogtatni azzal h golyagolya mer hosszú a lábam. idegesített de rám ragadt.
Gimibe meg asszem valaki félra értette a Dani és lettem Jani ott ez ragadt rám. itt meg ötvöztem a 2-őt.:))
néha a telefonba is janizok még akkor is ha valaki olyannal beszélek aki golyázik engem.

(#643) kismanus


kismanus
tag

Rám egyszerűen illik ez a leírás...:):):)

Úgy is mondhatom mintha rám öntötték volna. :DD

[Szerkesztve]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#644) neongorack


neongorack
senior tag

Még amikor először megismerkedtem a moddolással, gondoltam hogy ki kéne találni valami ''művésznevet'' és nemtudom honnan de ez jutott eszembe: G.O.R.A.C.K.!! ez olyan kicsit ogre-s név ! vagy nem? :D:D:D
Aztán mivel elég sok katód volt a gépembe meg szerettem a különféle fényforrásokat ezért hozzávágtam hogy Neon!

Ezért mostmár mindenki úgy hív hogy Neon és ez megmaradt rajtam!
Szal ha látsz valahol egy olyan nevű user-t hogy Neongorack az csakis én lehetek!:))

Üdv:Neongorack

(#645) TéKrys


TéKrys
senior tag

TéKrys = Té (a vezetéknevem első betűje kiejtve) + Krys (Krisztián) :C

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#646) sharker


sharker
aktív tag

Sharker:)
Egyszerűen amikor elkezdödött a Cs láz:D vmit ki kellett találni...
És lett belőle a Shark+er képző..
''Cápás:D''Hamm:))

(#647) bandiras2


bandiras2
senior tag

A Bandiból és a Banderas (Antonio) -ból ötvözték az osztálytársaim. Aztán amikor bereggeltem a freemailra, akkor szembesültem azzal, hogy a név foglalt. Úgyhogy hozzátoldottam egy 2-est z betű gyanánt, és ez lett a végeredmény.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#648) Certee


Certee
senior tag

Certee = Kerti (külföldies írással) Ez a becenevem.
Mivel a Kerti elég gyakori név a reg-eknél ezért így alakítottam át.
Eddig még nem ütköztem olyanba, hogy már foglalt.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#649) orbano


orbano
félisten

Nekem Orbán a vezetéknevem. ezt gyerekkoromban külföldiesítettem orbano-ra. megszoktam, hivatalos helyeken ezt használom. bár elég hátrányos, mert az összes Orbán Ottó (Olga, stb.) potenciális konkurencia :) Ilyenkor jön a Mortal Vombat :) Ami pedig a kedvenc állatkámra utal, a Vombatus Ursinus-ra. De mókás, mert mindenki azt hiszi hogy a Mortal Combatot írtam el, Pedig azt K-val írják, ami messze van a V betűtől...

jóéjt

A vér nem válik VAZZE!™

(#650) mbit


mbit
tag

Engem nagyon megérdekelt pár éve a színkeverés, ebből is az additív. Elkezdtem képmegnyító, konvertáló progikat írni, majd videózni...
A három alapszín angol mozaikszavát ti is gyakran láthatjátok a grafikus prgikban, innen a nevem!

[Szerkesztve]

RGB voltam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.