Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) Xantomas válasza Tithian (#64) üzenetére


Xantomas
őstag

Mi megtettük... Felülbíráltattunk az osztályból 5 matek érettségit, és mivel átlag 6 pontot találtak benne pluszba az egész évfolyamét átnézték.

Az év vége nagyon relatív dolog. Hiába voltam egész évben lusta, mint a homoki bivaly, nem tanultam sose, maximum szombatonkén egy kicsit, de erre nem vagyok büszke - mert még a felsőoktatásban ezt nagyon megfogom szívni - mégis tantestületi dícsérettel éretségiztem, a felvétéli tárgyak kívételével, pedig az átlagom néha-néha közelítette meg a 4-est. Aki pedig álandóan szín ötös volt, épphogy 3-as átlaggal éretségizett.
A tanáraim nagyrésze az eredmények kihírdetése után egyből le is szúrt, mert tudták, hogy erre vagyok képes, ha tanulok is.

Személy szerint a szövegértéssel nem nagyon értek egyet. Föleg koncentráció, alapvető műveltség, és olvasottság az egész. Bármit lehet máshogy értelmezni, amit, mint hibát én is gyakran elkövetek.

Az idöszaki vizsgák preferálásával tökéletesen egyet értek, szerintem is jobb lenne bevezetni.
110 pontom van, ezzel szerintem sehova se vesznek fel ahova jelentkeztem. Se BME VIK, se BMF-KVK. Bezzeg Pázmányra 120 pontom lenne...
Egy nyelvvizsgát se tudtam összehozni, csak a szóbelit.
Maradok technikusnak, majd jövőre szintemelő és reménykedek, hogy a nyelvvizsga is összejön. (7+7+7 pont) remélem elég lesz.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.