Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) WonderCSabo válasza peterszky (#2200) üzenetére


WonderCSabo
félisten

LOL. Remélem tartjuk magunkat a jó szokásunkhoz és elverjük őket. Bár most már kevésbé erősek mint anno.

(#2202) leslieke válasza peterszky (#2200) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Viborgban hogy örülhetnek a Fradinak. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2203) vans?


vans?
őstag

(#2204) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Női kézi KEK: a Viborgnál állnak a kihívás elé

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2205) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Női kézi BL: már 9900 forintért látható a budapesti final four

Nem lesz olcsó mulatság!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2206) WonderCSabo válasza leslieke (#2205) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha jól látom a meccset csak a 35 ezres helyekről lehet majd látni, meg a 25 ezres egy részéről... [link]. Remélem a digi megint átadja a királyi tévének a jogokat és akkor itthonról mi is megnézhetjük a meccset.

(#2207) leslieke válasza WonderCSabo (#2206) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én sokfelé ültem már a arénában és a 9900-as helyeket leszámítva mindenhonnan látható volt a pálya. Kéziben ráadásul palánk sincs, ami takarná a játékot.
De ilyen árak mellett erősen meggondolandó.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2208) peterszky válasza leslieke (#2207) üzenetére


peterszky
őstag

Hoki VB-n simán tudtam követni a "kakasülőről" is, ahogy levertük a kazahokat, nem hiszem, hogy sokkal rosszabb lenne a kézi élmény. Bár fene tudja, volt egyáltalán ott már kézilabda? Én voltam már ott hokin, kosáron, futsalon, kézi egyáltalán nem rémlik.

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#2209) leslieke válasza peterszky (#2208) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mi már hagyományosan a 213-214 szektorok valamelyikébe veszünk jegyet, belátni a pályát és szurkolói szektor felett van, így a hangulat is megfelelő. Az áprilisi meccseket is onnan fogjuk nézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2210) ruti


ruti
Közösségépítő

azon a hétvégén van ugye WTCC is,
a 4 kézimeccset tehát biztos nem látom, ha a ringen is akarok lenni.

mivel egyik eseménynek sincs még időterve, fogalmam nincs, hogy tudok majd kettéosztódni :F

de mindenesetre nem tűnik olcsónak, én titkon reménykedtem, hogy lesz csak vasárnapi jegy is, de nem...

a 18e-es helyek sem tűnnek jóknak...marad a 25e ? hmmm...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2211) WonderCSabo válasza ruti (#2210) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Örülök, hogy ilyen problémáitok vannak. :)

(#2212) vans? válasza ruti (#2210) üzenetére


vans?
őstag

En is ezt neztem, hogy csak a 25k-s (meg persze az aranyaru) tunik jonak. :(

hábm bábm

(#2213) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ami eddig pletyka volt, most már hivatalos:

Németh András az új kapitány

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2214) WonderCSabo válasza leslieke (#2213) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ki gondolta volna.

(#2215) Neoteric


Neoteric
addikt

A dánok majdnem meglepetést okoztak, de aztán mégse. A végét szokás szerint elk*rták. :))

ZsRK Vardar SzCBT - FC Midtjylland 24-23 (10-12)

más:
Alexandra do Nascimento és Barbara Arenhart aláírt Nagybányához.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#2216) WonderCSabo válasza Neoteric (#2215) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Fradi ellen nem szúrták el sajnos...

A Veszprém 7-tel verte a Zágrábot és ezzel csoportelső.

Holnap: Győr - Krim 18:00

(#2217) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megvan a 2 pont, de nagyon sok volt a hiba...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2218) Neoteric válasza leslieke (#2217) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja.. bár azért a román bírók se voltak semmik. :N
Ha szlovák v román bíró van, akkor kb borítékolható h lejteni fog a pálya, és ugye mondani se kell h nem nekünk. :(((

PSN: ne0teric_sAN

(#2219) ruti válasza leslieke (#2217) üzenetére


ruti
Közösségépítő

igazából végig vezettünk, nem tudtak érdemben zárkózni,
bár a végjátékban (28:00 perc, kimaradt a hetesünk, és ők támadtak a -1 -ért) még én ijedtem meg, de a csajok szerencsére nem, belül tudták, hogy ha egész meccsen közte tartották azt a 2-3-at, akkor nem lehet belőle baj a végén

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2220) Neoteric


Neoteric
addikt

Buducnost - Larvik 19:19

PSN: ne0teric_sAN

(#2221) leslieke válasza Neoteric (#2220) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennél jobb már csak az lett volna, ha a Larvik nyer. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2222) Neoteric válasza leslieke (#2221) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát.. nézőpont kérdése. Ha hozza ezt a formát a Larvik és be tudná hozni magát másodiknak, akkor király lenne, de így nagy valószínűség szerint azt gátolta csak meg, h az ETO biztos továbbjutó legyen a 4. meccs után.
Viszont Larviknak így még nem drukkoltam sose, nagyon budunostnak fújt a két francia bíró, azt meg már meg se említem, hogy a podgorica már inkább birkózik és judozik, mint kézilabdázik.. ezerszer szívesebben látnám ff-ban Larvikot, mint őket.

PSN: ne0teric_sAN

(#2223) ruti


ruti
Közösségépítő

Érd-Fehérvár eredmény alakulása:
44.p.: 16-10
60.p.: 28-17 (16 perc alatt 19 gól, előtte 44 perc alatt 26) :U

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2224) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Veszprém kikapott Ukrajnában. :( Motor - Veszprém 26:22

[ Szerkesztve ]

(#2225) fatal` válasza WonderCSabo (#2224) üzenetére


fatal`
titán

Gondolom a B csapat játszott kb. Semmi tétje nem volt :)

(#2226) WonderCSabo válasza fatal` (#2225) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Persze, de én akkor se szeretem, ha semmibe vesznek egy meccset.

(#2227) TaliGa válasza WonderCSabo (#2226) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Gyalázatosan játszottak. Gulyás, Terzic annyi labdát adtak el, hogy... áh. Nyilván nem kell megfeszülni egy ilyen győzelemért, főleg ha a bírók is idiótán fújnak, de fájdalom volt nézni az egészet.

"So say we all"

(#2228) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Digisport 1, 19:00, Kézilabda (élő) Férfi EHF Kupa, Csurgó-Lugi

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2229) WonderCSabo válasza TaliGa (#2227) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#2230) ruti válasza WonderCSabo (#2229) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én már tegnap sejtettem, h ezzel fognak előállni a horvátok

amúgy meg mindegy is, mert 1. kalapos ellen rövid úton kihullottak volna

-
a veszprémi alulmotiváltság meg borítékolható volt a körülmények miatt is,

felháborító, h nem szervezték ki a meccset ukrajnából,
foci BL-ben egy TOP4 de akár egy TOP10-es nagynevű csapat biztos bojkottálta volna a meccset ilyen helyzetben, és igaza is lett volna neki, sőt a szövetségük is helyt adott volna nekik, tuti

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2231) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Csurgó - Lugi 25 : 22. Jó pörgös meccs volt, kár, hogy a végére picit lement az előny.

(#2232) leslieke


leslieke
Jómunkásember

FÉRFI KÉZILABDA BL, A NYOLCADDÖNTŐ SORSOLÁSA (február 25., 12.00, Bécs)
A KALAPBEOSZTÁS
ELSŐ KALAP
MKB-MVM Veszprém (magyar)
THW Kiel (német)
Barcelona (spanyol)
HSV Hamburg (német)

MÁSODIK KALAP
Rhein Neckar Löwen (német)
KIF Kolding (dán)
PSG (francia)
Flensburg (német)

HARMADIK KALAP
Celje (szlovén)
Kielce (lengyel)
Metalurg Szkopje (macedón)
Gorenje Velenje (szlovén)

NEGYEDIK KALAP
Zaporizzsja (ukrán)
Wisla Plock (lengyel)
Vardar Szkopje (macedón)
Aalborg (dán)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2233) fatal` válasza leslieke (#2232) üzenetére


fatal`
titán

Simán tovább kell jutni a 8 közé.

(#2234) Traxx válasza fatal` (#2233) üzenetére


Traxx
őstag

Igen, és emellett egy üveg sörrel, az arcomon kaján mosollyal néznék egy PSG-Kielcét ;]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#2235) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A nyolcaddöntő párosítása:
Wisla Plock (lengyel)-MKB-MVM Veszprém
Motor Zaporizzsja (ukrán)–THW Kiel (német)
Aalborg (dán)–FC Barcelona (spanyol)
Vardar Szkopje (macedón)–HSV Hamburg (német)
Velenje (szlovén)–PSG (francia)
Celje (szlovén) – Flensburg-Handewitt (német)
Metalurg Szkopje (macedón)–KIF Kolding (dán)
Kielce (lengyel) – Rhein-Neckar Löwen (német)

1. mérkőzés március 19-23., visszavágó: március 26-30.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2236) WonderCSabo válasza leslieke (#2235) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Illik győzni mindkét meccsen. Ha továbbjut a Veszprém akkor kivel találkozhat? Vagy akkor megint húznak?

(#2237) Traxx válasza WonderCSabo (#2236) üzenetére


Traxx
őstag

Megint sorsolás lesz...annyi megkötéssel, hogy csoportelsőt nem kaphatnak, ill. olyan csoportnegyediket, ami ebben a körben kiveri az elsőt. Nemzetek közötti megkötés sincs, és találkozhatnak volt csoporttárssal is.

Reálisan a PSG, Flensburg, Kolding / Szkopje, Kielce / Löwen csapatok jöhetnek. Bár a Kielce meccse a leginkább 50-50%-os, de szerintem a Szkopje is okozhat meglepit.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#2238) WonderCSabo válasza Traxx (#2237) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Köszi!

(#2239) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Én még sosem láttam akkor hype-ot Veszprém-Szeged meccsre mint most. :) Sajnos nem tudom nézni.

Egyébként Csurgó-Szeged 25:24 a Magyar Kupában!

(#2240) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Női kézi BL: elindult a jegyárusítás a négyes döntőre

Kíváncsi vagyok lesz-e roham a jegyekért.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2241) Neoteric válasza leslieke (#2240) üzenetére


Neoteric
addikt

Aki meg akarja nézni az összeset, annak mondhatni jó áron van. Viszont ha pl csak az esetleges magyar érdekeltségűeket, akkor már drágább, mint a tavalyi.

Gondolom így akarják elkerülni azt h a magyar meccseken telt ház legyen, a többin meg pangás.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#2242) Gergello válasza WonderCSabo (#2239) üzenetére


Gergello
addikt

Nem lesz rajta mit nézni.
Ma jelentették be, hogy a szegedből Vranjes kéztörés miatt kiszáll egy időre.

(#2243) leslieke válasza Neoteric (#2241) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én mennék, de nincs kivel. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2244) Neoteric válasza leslieke (#2243) üzenetére


Neoteric
addikt

A 10 és 18 ezres jegyek már el is fogytak.

PSN: ne0teric_sAN

(#2245) leslieke válasza Neoteric (#2244) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor erről ennyit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2246) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Utólag néztem vissza a Veszprém-Szeged meccset. Elég jó mérközés volt, a Szeged nagyon felpörgött és rendkívül jól tartotta magát. Örülök, hogy mindkét magyar kapus jól védett a félidejében. Csak azt sajnálom, hogy a Szeged a második félidő elején elszállt és így nem lett még izgalmasabb a vége.

(#2247) Neoteric


Neoteric
addikt

Tegnapi ETO meccs is hasonló volt mint az idei többi.. látványtalan volt, de hoztuk amit kellett.
Görbicz viszont eléggé kettős volt tegnap, védekezésben nagyon jó volt, de támadásban volt pár eladott labdája és két ziccert se tudott belőni, így akciógól nélkül maradt. Az 5 hetest ennek ellenére hibátlanul lőtte.
Az a gáz h kb nincs használható cseresor + Korsós sajna még nem olyan jó bal szélen, így Göricznek nem sok ideje van pihenni. FinalFourba ez még nagyon visszaüthet. :( De persze remélem a legjobbakat, meg azt, hogy a Podgorica ellen nem valami szomszédos országból kapjuk a bírót..

Amit Larvikban tegnap leműveltek az se volt semmi, elég gáz h ilyen irányba megy a női kézilabda.

PSN: ne0teric_sAN

(#2248) WonderCSabo válasza Neoteric (#2247) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vissza se nézem azt a meccset.

Viszont a Fehérvár jól megverte a Kolozsvárt idegenben, szép volt! Kiss Évi nagyon jól védett.

(#2249) leslieke


leslieke
Jómunkásember

DigiSport 1, 19:55 Kézilabda (élő) Női KEK, Viborg-Ferencváros

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2250) vans?


vans?
őstag

Laurencz: A Győr csak küszködik, Görbicz vasággyal együtt 20 kg Szeretem a megmondoembereket. Persze igaza is van tobb dologban, de akkor is. :W

hábm bábm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.