Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Neoteric


Neoteric
addikt

Vardarnak meglett volna, ha az edzőjük nem kér időt a lehető legrosszabbkor. :(
Remélem a mieink holnapra kitaláltak valami újat a hentesek ellen.

PSN: ne0teric_sAN

(#2452) TaliGa válasza Neoteric (#2451) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Minden szempontból rossz időkérés volt. A Vardar éppen lendületben volt, kiegyenlített, ment a győzelemért, ilyenkor pont nem kellett volna belenyúlni...

"So say we all"

(#2453) Traxx válasza TaliGa (#2452) üzenetére


Traxx
őstag

Igen, én is lestem, hogy miért kéri ki...mondjuk már a bírók keze fent volt, lehet oda akart még egy figurát kitalálni, de pont góltól fosztotta meg a csapatot. Mocsainak volt talán a Veszprémmel ilyen időkérése, bár nem ilyen kiélezett helyzetben, de szintén 1 gól mínusz lett miatta.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#2454) TaliGa válasza Traxx (#2453) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Mocsainak, ha jól emlékszem a férfi válogatottat sikerült az EB-n gól közben megállítani az utolsó másodpercben. Bár utólag vita volt, hogy amúgy is időn túl született a gól, úgyhogy mindegy. A Vardar időkérése viszont - magánvélemény, de úgy látom nem vagyok vele egyedül :) - eldöntötte a meccset.

"So say we all"

(#2455) unravel


unravel
őstag

Adzsics: Szurkoljanak ellenünk, ettől csak jobbak leszünk
Szerintem nincs ember a Földön aki rezzenéstelen arrcal tűri, hogy ezrek fütyülik és anyázzák. Adzsics sem képes erre.
Bármi lesz az eredmény miénk a jobb csapat.

¯\_(ツ)_/¯

(#2456) venember83 válasza Neoteric (#2451) üzenetére


venember83
nagyúr

A bírók nem engedik a henteskedést szerencsére.

(#2457) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egy félidő letudva. Kell még egy ilyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2458) concret_hp


concret_hp
addikt

[link] itt frissül tán a leggyorsabban a szöveges tudósítás, ha vlakai csak azt tudja nézni

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2459) mefistofeles

Az a 27. Görbitz gól! :Y Úristen mekkora!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2460) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megérdemelt győri győzelem!!! :C :C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2461) Sdi


Sdi
addikt

Szép volt lányok, nagy gratula :R :R :C :C

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#2462) mefistofeles

Ennél tisztábban, egyértelműbben nem is lehetett volna BL-t nyerni! :C :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2463) fatal`


fatal`
titán

Szép volt. :C

(#2464) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Szép volt :R

"So say we all"

(#2465) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Gratula! A szurkolók mit műveltek a végén?

(#2466) Neoteric


Neoteric
addikt

Gratula!! Kitűnő játék volt majdhogynem végig, abszolút megérdemelt a győzelem! :C :R

PSN: ne0teric_sAN

(#2467) kali


kali
legenda

gratula, tényleg szép volt! :C :R

(#2468) unravel


unravel
őstag

Így utólag az az érzésem, hogy ez könnyebb volt mint a tegnapi -ha lehet ilyet mondani-, mert a Mütyürland legalább kézilabdázott (értitek mire gondolok).

¯\_(ツ)_/¯

(#2469) ruti


ruti
Közösségépítő

minden elismerés a Győré :R :C

ami a legnagyobb pozitívum a válogatottunkra nézve, hogy mindkét meccsen a szélsőkre bátran lehetett támaszkodni, magabiztosan dobáltak a fiatalok
-
ha a fiúk sem adnák alább az ő négyes döntőikben, az mekkora lenne már :)
-
arra én is kiváncsi lennék, mit adtak elő a Barbárok, ha van esetleg YT video, linkeljétek plz

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2470) WonderCSabo válasza unravel (#2468) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezt én is kiszúrtam, nagyon tetszett Martínnak az eset. :)

(#2471) mefistofeles

Nem is az a meglepő, hogy BL-t nyert a Győr, hanem az, hogy ilyen egyértelműen. Gyakorlatilag mindkét meccsen magukhoz ragadták a kezdeményezést és az ellenfél ettől kezdve még döntetlenre sem tudott felzárkózni egy pillanatig sem! Halvány kétség sem férhet ahhoz melyik európa legjobb klub csapata!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2472) vans? válasza WonderCSabo (#2465) üzenetére


vans?
őstag

Titkon szerintem mindenki erezte, hogy csak ez lehet a vege. Koszonjuk a jatekvezetoknek, hogy nem engedtek ugy jatszani ezeket a terminatorokat, ahogy szoktak.

Mi vagyunk a legnagyobbak! Csak az ETO!

PS: koszonjuk az Audinak ;]

mod: nem valaszkent akart menni, a barbarok nem birtak elviselni a vereseget, csak ennyi.

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#2473) unravel válasza ruti (#2469) üzenetére


unravel
őstag

"arra én is kiváncsi lennék, mit adtak elő a Barbárok, ha van esetleg YT video, linkeljétek plz"
[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#2474) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kézimámor selfie-vel - Amorim szaltója, Löke magyar mondókája

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2475) ruti válasza unravel (#2473) üzenetére


ruti
Közösségépítő

köszi,

gratulálok nekik :O

csak az a baj, hogy kevesen fogják a fejüket ;]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2476) WonderCSabo válasza unravel (#2473) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Pff, szégyen. Nagyon bátrak voltak mondhatom, alig indultamkmeg rohantak a rendőrök elől... Az okozott kárt ki fogja kifizetni? Igazán megtehetné a klubjuk ha már ingyen idehozza ezt a csőcseléket. A EHF meg fogja őket büntetni?

(#2477) vans? válasza WonderCSabo (#2476) üzenetére


vans?
őstag

Nagyon kemenynek ereztek magukat, aztan jegelgettek a kis fejsebeiket az idiotai. Remelem rajuk ver az EHF egy szep kis buntetest, ki is tilthatnak a szekeket kitepo barmokat.

hábm bábm

(#2478) Neoteric


Neoteric
addikt

2014-es női MVM EHF Final4 mérkőzések teljes terjedelmükben:

Győri Audi ETO KC vs FC Midtjylland

Vardar vs Buducnost

Vardar vs Midtjylland

Győri Audi ETO KC vs Buducnost + Díjátadó

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#2479) Neoteric


Neoteric
addikt

Győri ünneplés

PSN: ne0teric_sAN

(#2480) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez már tényleg komédiába illő: :D

"Egy embert kórházba kellett szállítani, miután átbukott a korláton, és több métert zuhant, de szerencséjére éppen egy kanapéra esett"

"a Buducsnoszt beállóját hordágyon vitték le a pályáról, és bár először leugrott róla, és elfutott, későrbb rosszullétre panaszkodott, így őt szintén kórházba vitték kivizsgálásra"

"A székdobálás közben eltalálták a pálya szélén tartózkodó JJ Rowlandot, az EHF kommunikációs vezetőjét is, aki könnyebb sérülést szenvedett"

(#2481) fatal` válasza WonderCSabo (#2480) üzenetére


fatal`
titán

Balkáni csőcselék... Remélem nem az lesz, hogy emiatt jövőre más helyszínen fogják rendezni a final fourt.

(#2482) unravel válasza WonderCSabo (#2480) üzenetére


unravel
őstag

Ó, hogyaza...majdnem biztos voltam benne, hogy Cvijic szimulál...Tervel a koccanás után néhány másodperccel már játékra kész volt. :) A román bálna meg csinálja a showműsort.
Felfoghatatlan, hogy miért csinálják, nem veszik észre, hogy minden épeszű sportszerető idiótáknak tartja őket?!

¯\_(ツ)_/¯

(#2483) venember83 válasza unravel (#2482) üzenetére


venember83
nagyúr

Cvijic mióta román?

(#2484) unravel válasza venember83 (#2483) üzenetére


unravel
őstag

Upsz ... elnézést mindenkitől. :(((

¯\_(ツ)_/¯

(#2485) peterszky válasza WonderCSabo (#2447) üzenetére


peterszky
őstag

Nem tudom mennyi pénzük van, de enélkül kongana a Moracsa.

Gratulálok az ETO-nak a címvédéshez, teljesen megérdemelt volt és én úgy gondolom, hogy a nyilatkozatok ellenére ez nem volt nehezebb, mint a tavalyi győzelem.

What else you gonna do on a Saturday?

(#2486) Neoteric válasza peterszky (#2485) üzenetére


Neoteric
addikt

Nézőpont kérdése szerintem ez a nehézség dolog. Tavaly Valcea ellen majdnem ugrott a dolog, viszont idegenben magabiztosan nyertünk, és ahogy mondta Görbe is, nem volt sérült senki se napokra-hetekre-hónapokra.
Idén viszont voltak sérülések, ha most még pl kidől egy Löke vagy Amorim, akkor kb esélytelen lett volna a címvédés, mert szerintem tavaly kisebb volt a difi az első és a második sor között, mint idén.
Lényeg h behúzták a csajok mind2 évben, és remélhetőleg jövőre lesz esély arra, hogy történelmet írjanak.

PSN: ne0teric_sAN

(#2487) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Eddig jobb a Veszprém...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2488) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kézi: a Szeged bejelentette a világbajnokok érkezését

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2489) WonderCSabo válasza leslieke (#2487) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Reménykedtem egy jó meccsben, de sajnos kiütés lett a vége. Nem szurkolok egyiknek se különösen az NB1-ben, de egy jó kiélezett meccset megnéztem volna.

[ Szerkesztve ]

(#2490) TaliGa válasza WonderCSabo (#2489) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Basszus ma reggel láttam vmi sportcsatornán, hogy Nándi keze eltört. Állítólag FF4-re rendbe jön, de azért én kétlem....

"So say we all"

(#2491) ruti


ruti
Közösségépítő

balkáni csürhe :(

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2492) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Katasztrófa volt ez a meccs. :O

(#2493) Neoteric válasza WonderCSabo (#2492) üzenetére


Neoteric
addikt

Elég rendesen elkenték a Fradi száját ja.
Léderer nagyba kiemelte h második félidőt az FTC nyerte egy góllal, csak azt nem tette hozzá, hogy a második félidő javarészét már az ETO második sora nyomta. :D

Abramovics helyére ki jöhet? Illetve csak szülni megy v végleg befejezi?

PSN: ne0teric_sAN

(#2494) WonderCSabo válasza Neoteric (#2493) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Valami német kapust emlegetnek, de fingom sincs ki lehet az, akik jók azok nem mennek sehova.

Én kint voltam, szerencsére így nem kellett hallgatnom az RTL Klubot, de inkább maradtam volna otthon.

[ Szerkesztve ]

(#2495) Neoteric


Neoteric
addikt

Csináltam egy kis győri bestof videót az idei BL szezonról, enjoy:

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#2496) vans?


vans?
őstag

Azt beszeli mar az egesz vaaaros...

hábm bábm

(#2497) Neoteric


Neoteric
addikt

Először is grat a dupla-tripláért Győrnek, másodszor pedig úgy néz ki Fradi tv helyett végre a királyi tv-n lesz jövőre a bajnokság + magyar kupa. :C
Technikailag hatalmas előre lépésre számítok (HD adás az egész országban), reméljük tartalmilag is sikerül előre lépni. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#2498) ruti válasza Neoteric (#2497) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a Sportklubnak milyen összefonódása van a Fradival?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2499) Neoteric válasza ruti (#2498) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát ezt tőlük kéne megkérdezni. Szimpátia biztosan, amivel nem is lenne gond, csak ennek a közvetítésekkor nem kéne hangot adni. Nem véletlenül volt amúgy tegnap felhúzva egy molinó "SportKlub: Köszönjük a mindig pártatlan közvetítést" felirattal a győri B középen.

PSN: ne0teric_sAN

(#2500) unravel válasza Neoteric (#2497) üzenetére


unravel
őstag

Elképesztő sz*r képe van a Sportklubnak + Léderer sem kedvenc. Bárhova kerülnek a meccsek csak jobb lehet.

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.