Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8892) Jancsi válasza dunc (#8886) üzenetére


Jancsi
aktív tag

Motibol azért van több, mert az viszi boldog boldogtalan, nálunk is szinte csak montik vannak pedig az a legközelebbi hegy majd 100km.
A nagypapás fém sárhányókat nem leszolni, nekem sem votlak szimpik eleinte, utána meguntam hogy eső után alulrol ázok el, így feltraktam a városigépembe egy pár retró krómozott sráhányót azóta már riktaságszámba meg 1-2 sárpötty a ruhámon.
Majd nézegesd meg a Magellan-okat is, igaz az idei festésük szeritnem nem valmai jó, a csúcs 2003-2004 volt, de a brikgáik elég jol egyben vannak. pl.

Becuszabi
Az biztos hogy jobb ha az ember nem össztelóssal kezdi a montizást, én akkor fejlődtem sokat amikor megépült a fixim és elromlott montim. Ha nem volt akkora sár, hogy felninig sülyedjek akkor elmászkáltam haverokkal a környező erdőkben és a mezőkön, országúti vázzal és 23-as gumikkal. Bár a félév merevvillázás sem volt rossz montival, főleg a Zempléni túra.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.