Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#372) Thyb válasza Varga Csaba (#358) üzenetére


Thyb
senior tag

Ugy látom egy konzervativ család szerető emberrel állunk itt szemben. Nos mutatnál nekem olyan esetet, ahol fűtől betépett apa esett neki a családjának fejszével? Nem nagyon emlékszem ilyenre. Ugyanakkor alkohol hatása alatt éves szinten is elég szép számmal található. A kemény drognál más a helyzet. Mondjuk ott sem a családon belüli agresszivitás a jellemző, inkább a függőségben szenvedők rablásra irányuló tettei okozzák az esetek nagytöbbségében előforduló eseteket. Nos, mint már irtam (és mások is felhozták) az iskolákat (főleg a közép) megkörnyékező dillerek sok esetben árulnak átiatatott (szennyezett füvet). Általában valamilyen amfetamin származékot kevernek a fű közé, ami jobban is üt, és gyakoriságtól függően függőséget is okoz a fogyasztók között. Nos amennyiben a legalizálással az ilyen szennyezett cucctól meg lehetne menteni a gyermekeinket (amit szigorral sohasem lehetne hatásosan elérni) akkor én azt mondom tegyük meg. Akiknél mindezek ellenére olyan anyagot lehetne találni, amely nem hozzájuk tartozik, azokat viszont sokkal szigorubban büntetném.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.