Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40151) GrandeP válasza daninet (#40150) üzenetére


GrandeP
őstag

És mégis mire kell neked manapság egy P1-es gépház nyitó kulcs / 3,5-ös belső IDEs rack kulcs? :U

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#40152) M_o_g_y_i válasza KTU (#40135) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

"Állítólag ezt azzal indokolják a kormányban, hogy a járművek területi hovatartozását is feltüntető új rendszámok segítenék a bűnmegelőzést, mert a rendőrség könnyebben kiszúrhatná, ha az ország egy másik részéből való autó tűnik fel az adott vidéken, vagy egy bűncselekmény helyszínén."

Mer'??? Csak "idegenek" lehetnek bűnözők, saját városában f@x@gyerek mindenki??? :((

"A hvg.hu az Európai Bizottságnak küldött jelentésben szereplő 12 milliárdos tételről az NGM-ben és az NFM-ben is érdeklődött, de a minisztériumoktól az elmúlt egy hétben nem kaptunk választ. ... a hírt nem kívánják kommentálni ..."

Persze, mert már most foschnak tartanak a társadalom haragjától, azt gondolják amíg nem jelentik be fixre, az emberek szép nyugodtan ülnek a s.ggükön, és befogják a pofájukat. :W

SP pedig be fogja copni ezt... :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#40153) faragojof


faragojof
senior tag

Uraim! :R
És Hölgyem is természetesen! :R
Na meg persze ha hölgy létére titokban figyelné a topikot, akkor rá is vonatkozik.. :K Többen kérdezték, hogy szülinapom alkalmából iszunk e? Hát én igen, az tuti. Ha esetleg valakinek van szabad ideje holnap este, akkor szívesen látom a Kerékben. Annyim nincs, hogy mindenkit berúgassak, de egy-két sörre azért a vendégem a tisztelt megjelenő! :R Azért szólok, aki jön! Idöben érkezzen, mert tíztől félmeztelen parti, fél egy felé meg randim van Elvisszel... :U :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#40154) akom válasza M_o_g_y_i (#40152) üzenetére


akom
senior tag

Ebben csak az a vicc, hogy 2 perc alatt a mostani rendszám alapján is meg tudja a rendőr állapítani, hogy ki nevén van a kocsi, illetve ki fizeti a biztosítását....

Szóval az egész egy nagy lehúzás...

(#40155) M_o_g_y_i válasza akom (#40154) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

De most komolyan, ennyire nyilvánosan hogy merik a tulajdon választóikat hülyének nézni??? :F
Persze tudom a választ: simán, gond nélkül... :W
Aki meg igazán "kemény" bűnöző, az úgyis lopott kocsival nyomja szerintem, akkor meg nem mindegy? :F

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#40156) akom válasza M_o_g_y_i (#40155) üzenetére


akom
senior tag

A kormány próbálja az autóval való közlekedés kiváltsággá tenni.
Vagyis csak magas jövedelműek tudjanak fenntartani, vagy üzemeltetni egy autót.
A legjobb módszer pedig az, hogy az üzemanyagot az egekbe emelik, illetve még több felesleges terhet rónak ki az autósokra.

Dani barátom erre mondhatná azt, hogy OK leszarom, és járok gyalok, biciklivel, vagy tömeg közlekedek.

Csak az egész dolognak egy nagy buktatója van. Mégpedig az, hogy a boltba a tejfölt, kenyeret diesel üzemű kocsikkal szállítják, és akár hiszitek, akár nem minden egyes Ft drágulás a terméket megvásárló vevőt terheli, ergo azt is aki gyalog, biciklivel, vagy villamossal jár..

(#40157) GrandeP válasza akom (#40156) üzenetére


GrandeP
őstag

Majd mikor aztmondja a tűzoltó vagy a mentős...

"Hát, ne haragudj öcs, de IJ, az állam nem adott kedvezményt, nincs üzemanyagunk!'

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#40158) bubi92


bubi92
őstag

OFFFFF:

srácok nincs valakinek egy singlespeed-es országúti váza elfekvőben sörért?

(#40159) tibibi válasza bubi92 (#40158) üzenetére


tibibi
őstag

van otthon ilyen porcelán váza az asszony tartja benne a virágokat :U

(#40160) tibibi válasza akom (#40156) üzenetére


tibibi
őstag

nagyon helyes végre tudok normálissan közlekedni pesten is :C
és nem hiszek neked ,mert a kenyér nem benzinböl van. :N

[ Szerkesztve ]

(#40161) akom válasza tibibi (#40160) üzenetére


akom
senior tag

Van lóvé mííí ?! :DDD

(#40162) tibibi válasza akom (#40161) üzenetére


tibibi
őstag

van a F@szt ,de olyan dagadt vagyok,hogy már várom a szegénységet hátha lebirok fogyni ;]

(#40164) KTU válasza tibibi (#40162) üzenetére


KTU
addikt

a fenét, tartalékolunk a rosszabb idökre :D :DD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40166) gabe_


gabe_
őstag

upsz (ezt nem ide akartam...) :B

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#40168) Norb3rto válasza george11 (#40167) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Jó 8vágyat az estebédhez :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40169) george11


george11
senior tag

Eztilyet lehet?

:DDD
elsőre csalóka mi? :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40170) Norb3rto válasza george11 (#40169) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Apa: Fiam Látom Facebookon '' Bonyolultra'' változtattad a kapcsolatodat.
Fiú: Ja. . .
Apa: Nehéz Választani a 2 kezed közt??
:DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40171) george11 válasza Norb3rto (#40168) üzenetére


george11
senior tag

Ez nem estebéd, mert az ebédem kimaradt ... sikerült 10 órát lenyomni a műhelyben 1db szendviccsel.
Mert ugye a "két nappal előtte szólok, ha megyek a felnikért" (határon túlról jön), az úgy néz ki, hogy "holnap reggel ottvagyok".
Koppra tele van a f@szom a mai nappal. is. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40172) Norb3rto válasza george11 (#40171) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Faxa, jó kis felár neki és jobban is érzed megad :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40173) george11 válasza Norb3rto (#40172) üzenetére


george11
senior tag

Nem a saját cucca. "Viszonteladó" :U
De azért egy napra 8 felni az valahogy nem fasza. :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40174) Norb3rto válasza george11 (#40173) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Faxa ombre :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40175) george11


george11
senior tag

Már nem bírok többet enni, és még mindig éhes vagyok :F
Reggel nyilván lesz minden bajom :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40176) akom válasza george11 (#40171) üzenetére


akom
senior tag

Nem sírnék a helyedbe dzsordzsi..
Valaki már annak is örülne ha lenne munkája...

(#40177) george11 válasza akom (#40176) üzenetére


george11
senior tag

A lehetőség adott. :U
Nekem sem az ölembe hullott a dolog, hanem megdolgoztam/megdolgozok érte elég keményen.
Mondjuk aki látta már, hogy miről szól ez a dolog eddig mind azt mondta, hogy semmi pénzért nem csinálná.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40178) Chaser válasza akom (#40176) üzenetére


Chaser
titán

Most kivételesen egyetértünk. Jönnek hozzánk melózni külsősök 12 órába, nappal éjszaka össze-vissza, 60-70k-ért néha 30-50km-ről. És mindegyik helyére van másik száz jelentkező...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40179) tibibi válasza george11 (#40177) üzenetére


tibibi
őstag

én pl.nincs azapénz :K csináltam pár órát igaz rezet,de kurvanehézfárasztó meló :( Borsos Gyuri-t ismered esetleg?lehet már kérdeztem. :B

[ Szerkesztve ]

(#40180) akom válasza Chaser (#40178) üzenetére


akom
senior tag

Több ismerősöm is elvesztette a munkáját az év elején.
Két ismerősöm is abbahagyta a vállalkozását.

Egyre több az országba a rokkant, a nyugdíjas, sorozatosan megszűnnek a munkahelyek.

Nagyon érik bennem a külföld.

(#40181) george11 válasza tibibi (#40179) üzenetére


george11
senior tag

Személyesen nem találkoztam vele, de le a kalappal a munkái előtt.
Mondjuk ő javarész rezet csinál, meg egyszerűbb darabokat.
Felninek tavaly egyszer állt neki(közben beteg lett vagymi), és félkészen nálam kötött ki, nem is meló volt helyretenni amit elcsiszolt rajta :DDD Nagyon különálló szakma a felnizés a fémcsiszoláson belül is. :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40182) tibibi válasza akom (#40180) üzenetére


tibibi
őstag

késő most már nincs értelme lassan itt a világvége ;] mi meg úgyis levagyunk maradva vagy 10 évvel mindenkitől :DDD ide majd csak 2022-be ér el.

(#40183) george11 válasza Chaser (#40178) üzenetére


george11
senior tag

Na ezért nem kezdtem el melóhelyet keresni, amikor legutóbb megszűnt az állásom.
Csak a parttalan szopás van vele, és nem jut az ember egyről a kettőre :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40184) tibibi válasza george11 (#40181) üzenetére


tibibi
őstag

na nem is vállal többet :N én látom a bőrén a beleivódott polirpasztát a tüdejét nem cserélném el :o :Y remélem legalább anyagilag megéri. :R

(#40185) george11 válasza tibibi (#40184) üzenetére


george11
senior tag

Nekem csak a körmöm koszos mindig, és van pormaszk(persze nem mindig van az emberen, így megy befelé is az anyag a szervezetbe):))
Mondjuk én rezet nem vállalok, mert az valami okádék. Fél óra csiszolás, és garantáltan egy napig fáj a fejem utána. :F

"na nem is vállal többet"
Remélem is, mert nem kis mutatvány volt visszafaragni a formáját a küllőknek :D
Ellenben a rezet úgy meg tudja csinálni, hogy még a rongykorong nyoma/száliránya is eltűnik. Nemtom hogy a fakkba csinálja, de sejt valamit a polírról.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40186) Chaser válasza akom (#40180) üzenetére


Chaser
titán

Nálunk bővítettek, kellenek a rabszolgák. Előre lépni lehetetlen, a közhiedelemmel ellentétben nem vagyok annyira hülye, de aki jó pozícióban az nem megy tovább. Hova menne? mind ezt mondja ha szóba jön. Lassan ott tartunk két pozícióval feljebbi munkát megcsinálok, amiért 2x annyi fizetés jár. Kapok egy köszönömöt, mert azt muszáj az éves gallup felmérés miatt /verseny a legjobb munkahely címért aki nem tudná, egyik kérdés: rendszeresen megköszönik a munkádat? anyád/. Egyre többet dolgozni egyre kevesebb pénzért, mert idén már kevesebbet kapok mint tavaly, fizetésemeléssel együtt is. Menjen a f@szomba az összes politikusnak csúfolt majom a 40ft/db tojás árával együtt.

george11: Csak sokaknak nincs családi háttere, és kénytelen robotolni 60-70k-ért mert az még mindig több mint a 0 ft. Jut annyi hogy nem hal éhen a családjával együtt. És nem olyanokról beszélek akik hitelt vettek fel erre arra, hanem olyanokról akiknek soha nem volt semmijük és nem is lesz. Azért dolgoznak szó szerint hogy ne haljanak éhen :( És egyeseknek van pofájuk azt mondani hogy xx éve megszűnt a rabszolgaság. Meg a f@szt, csak legalizálva van. EU szintű itt már mindennek az ára, csak a fizetések vannak alulméretezve mellé.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40187) God Vazzeg válasza Chaser (#40186) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezért röhögök fel, mikor orbánc apánk kijelenti hogy nálunk nem csökkentek a nyugdíjak olyan mértékben mint más országokban... Fákk bazze, ott még mindig 5x olyan nyugdíjak vannak mint itt, gyakorlatilag ha itt lejjebb veszik, éhen halnak a nyuggerek.. És bazze bele mondja a tv-be, hogy örüljünk neki!! :W

(#40188) Chaser válasza God Vazzeg (#40187) üzenetére


Chaser
titán

Meg tegyük mellé kinn az egyik legdrágább dolog a lakás/lakásbérlés. Ideális esetben nyugdíjasnak van lakása, csak rezsit kell fizetnie. Ha most egy német nyugdíjat megfelezünk valszeg ő még minden gond nélkül ellesz úgyis, lehet 60%-kal is, max nem fog duhajkodni. Rezsit kifizeti, eszik, még pénze is marad. De ha egy magyar nyugdíjat lefeleznének még soknak a havi étel adagot se futná, nemhogy rezsit, gyógyszereket. És megmagyarázza hogy nálunk kevesebb a csökkentés :F Én azt látom hogy egyre több guberáló van, olyat is láttam már hogy összeverekedtek a "szajrén" :U Soknak már szégyenérzete sincs, fényes nappal belemászik a kukába. Pár éve még csak hajnalban meg késő este láttam hasonlót...vagy csinálja és eszik amit talál meg fizeti a rezsit, vagy éhen hal, ennyi :(((

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40189) george11 válasza Chaser (#40186) üzenetére


george11
senior tag

12.000ft befektetéssel kezdtem el a melót ;)
Ez bárkinek belefér talán.
Ettől függetlenül ma is szó szerint lukasra/véresre csiszoltam 4 ujjam, ami nem olyan fasza, főleg, hogy holnap ugyan úgy meló lesz. Ahogy szombat, és vasárnap is.
Ezzel nem azt mondom, hogy cserélnék azzal, aki havi 60-70K-ért opja a f@szát bárkinek 12 órában, de azért semmi sem fenékig tejfel. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40190) george11


george11
senior tag

LÁÁL :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40191) george11


george11
senior tag

A nénit meg nem tanították meg rendesen bánni a nyeles mikrofonnal

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40192) bartucc


bartucc
addikt

Na ha már sok itt a fotóguru, vélemény erről a gépról? 32k-ért jutnék hozzá, ismerős vette még Franciaországban, nem használja, eladná, minden tartozék, doboz, 2-3szor ha használta össz, vagyis új.

george11: hiába na, a rutin. :DDD

Ezt a kemény rokker gyerekeknek küldeném ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#40193) alázógyík válasza bartucc (#40192) üzenetére


alázógyík
őstag

Samsung....

;]

(#40194) bartucc válasza alázógyík (#40193) üzenetére


bartucc
addikt

Na igen, bár ebben a kategóriában már kevesebb a panasz rá, 1 éve csúcskompakt volt. Inkább az a kérdés, megtartsam-e ennyiért, vagy eladjam. :))

Ez meg régi, de jó :D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#40195) GrandeP válasza bartucc (#40194) üzenetére


GrandeP
őstag

Samsung

;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#40196) bartucc


bartucc
addikt

Orbán Viktortól kapott ígéreteimet szénre, tüzifára, benzinre , vagy BÁRMI HASZNOS dologra cserélném!!! Van belőle bőven nem kell kapkodni...
:DDD

GrandeP: ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#40197) GrandeP


GrandeP
őstag

Egy másik topikban meg habzik egy gyerek szája, h a forgalmazóhoz bevitte a cuccot, javításra, ott meg elhajtották, és h most van neki egy garis cucca, ami sz@r, de aztmondták rá h jó és izé, és stb...

Komolyan h ennyi esze legyen az embereknek, nem ám a hivatalos szervizbe vinné be?! :U :W

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#40198) bartucc válasza GrandeP (#40197) üzenetére


bartucc
addikt

Linket, hagy trollkodjak ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#40199) GrandeP válasza bartucc (#40198) üzenetére


GrandeP
őstag

Nemár, így is utálnak abban a topikban (is)! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#40200) Chaser válasza george11 (#40189) üzenetére


Chaser
titán

Vannak régiók ahol nem sok mindenre van kereslet :U Ebből a szempontból Kmét még jó helyen van, kérdés meddig. Nem gondoltam hogy egyszerű lenne amit csinálsz, csak sokaknak ilyen alternatív melóra nincs lehetősége. Aki ért vmihez és van hozzá háttere nyilván azt csinálja.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.