Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39851) M_o_g_y_i válasza Chaser (#39847) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Arra gondoltam elsőre, de ahhoz hogy jön a 960T? :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39852) Chaser válasza M_o_g_y_i (#39851) üzenetére


Chaser
titán

Azt hittem vga-ról beszélsz :DD :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39853) george11


george11
senior tag

Mindenki mennyen aludni. :U
Elég mára a zsinatozásból :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39854) M_o_g_y_i válasza Chaser (#39852) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39855) Chaser válasza M_o_g_y_i (#39854) üzenetére


Chaser
titán

link

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39856) daninet válasza M_o_g_y_i (#39854) üzenetére


daninet
veterán

egyszer nagy házam lesz tele luxuskurvákkal tuti lesz egy ilyen fekete házvezető nő aki ráklevest fog főzni :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39857) M_o_g_y_i válasza daninet (#39856) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Jah, mint B.B. anyja... :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39858) Chaser


Chaser
titán

office gép 150k-tól :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39859) daninet válasza M_o_g_y_i (#39857) üzenetére


daninet
veterán

:K [link] :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39860) george11


george11
senior tag

Nem is tudtam, hogy grandeP járt már Pizza-ban is :Y

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39861) aXXon válasza Chaser (#39858) üzenetére


aXXon
senior tag

Szép. Az már részletkérdés, hogy az Apple kategóriába tette a szerencsétlen.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39862) aXXon válasza george11 (#39860) üzenetére


aXXon
senior tag

<troll>

Pisa

Pizza

</troll>

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39863) george11 válasza aXXon (#39862) üzenetére


george11
senior tag

Hátbazmeg ezt máá nem tudom szerkeszteni :DDD
Kimondva úgyis ugyan az, nameg lehúztam 11 órát a műhelyben, így erre is rá tudom fogni :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39864) DeltaPower válasza Chaser (#39858) üzenetére


DeltaPower
őstag

Inkább maradt volna az építőiparban... az ilyenek húzzák le a szakma színvonalát és ezekből lesznek a mindent jobban tudó, szomszéd rokona informatikusok :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39865) george11


george11
senior tag

e

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39866) george11


george11
senior tag

e2

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39867) george11


george11
senior tag

Elsőmásodikharmadick.
11 órát melóztam ma, és még mindig itt baszom az eget :U :DDD puhány népség ... :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39868) KTU válasza george11 (#39867) üzenetére


KTU
addikt

akkor miert nem alszol :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39869) alázógyík


alázógyík
őstag

EZT olvassátok el. :U :W :W

(#39870) GrandeP válasza alázógyík (#39869) üzenetére


GrandeP
őstag

A büdüsqrvaanyjukat... :DDD

Én ezért félek állandóan vezetni a külföldi rendszámos autókat, nincs pénzem bírságra..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39871) God Vazzeg válasza alázógyík (#39869) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nincs mostanában elég gond, szopassuk a parasztot ezzel is.. Úgy egyébként nem értem miért nem lehet külföldi rendszámú autóval menni itthon?! Nem uniós tagállam vagyunk, ott veszek autót ahol akarok, pláne ha még ne adj isten kint is dolgozok, ami ugye nem lehetetlen mostanában.. :U

Van demokrácia, mindent lehet, amit megengedek :W

(#39872) GrandeP válasza God Vazzeg (#39871) üzenetére


GrandeP
őstag

Nekem ez is tetszett annó.

És ami még borzalmasabb, nem fogadhatják el az idegennyelvű adásvételit, én fordíttassam le, több tízezerért, és még akkor is úgyanúgy megbas, mert külföldi autó...

De takarodjon már véreresfasomba az összes kötsög abban a parlamentnevű izében, megszűntek a határok, de azért még sem....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39873) God Vazzeg válasza GrandeP (#39872) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Olvastam ezt is, és azt se értem, hogy miért nem sűrű bocsánat kérés közepette adják ilyenkor vissza a jogtalanul lefoglalt autót, miért kell csak azért is szopatni a jó népet. Csodálkoznak hogy mindenki tiplizik innen??

(#39874) bartucc válasza God Vazzeg (#39871) üzenetére


bartucc
addikt

Az a baj itt, hogy nem csak állami szinten vannak elcseszve a dolgok. De vajon miért csak ott lennének? Ha ott hülyék az emberek, alsóbb körökbe majd megterem az értelem?! Na persze hogy nem. Itt is az van, hogy a kedves rendőr nem azért lett rendőr, mert az szeretett volna 4 éves kora óta lenni, hanem mert jól fizetnek, és hamar mehet nyugdíjba. Ha pedig mégsem így van, akkor a szolgálat alatt tanulta meg élvezni a magasabb tisztséggel járó szopatási lehetőségeket.

Nem a rendőrséggel van bajom, félreértés ne essék, de minden munkakörben vannak emberek, akik visszaélnek a hatalmukkal. Sajnos egyre inkább ez a jellemző, de így volt ez mindig is. :(

Meg gondolom a két rekesz sört is biztos szolgálat után fogyasztják el, de lehet, hogy én is paranoiás vagyok. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39875) bartucc


bartucc
addikt

E' :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39876) chipi-85 válasza bartucc (#39875) üzenetére


chipi-85
aktív tag

:O

(#39877) faragojof válasza bartucc (#39875) üzenetére


faragojof
senior tag

:Y :Y :Y :W
Na most nem mondom, ami a legelső pillanatban eszembe jutott, mert nem csak bant kapok, hanem távirányítással ip-n keresztül felrobbantják a személyi számítógépemet is. :P

Elmentem egy kis időre meghívásos sárkányvadászatra Skyrim-be. Jó volt nagyon, kellett már a kikapcsolódás... Kb. a mai helyzetet tekintve, ennyi futja egy nyaralásra. :(
De az élmény kárpótol mindenért. Volt esztrád műsor kivégzéssel, megnéztük a helyi folklór csoport direkt a vadászok kedvéért összeállított zenés-táncos műsorát is. A szolgáltatásban benne foglaltatott egy a testi kényeztetésre szakosodott hölgy is. :U :DDD
Összességében megérte. :DD

Nagy az isten állatkertje... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#39878) DeltaPower válasza bartucc (#39874) üzenetére


DeltaPower
őstag

Itt is az van, hogy a kedves rendőr nem azért lett rendőr, mert az szeretett volna 4 éves kora óta lenni, hanem mert jól fizetnek, és hamar mehet nyugdíjba.
Vagy pl a logouton az egyik gyerek, aki azért tervez rendvédelmire (vagy művészetire) menni, mert máshova nem veszik fel, ugyanis matek érettségiből fel van mentve...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39879) bartucc válasza DeltaPower (#39878) üzenetére


bartucc
addikt

Persze, sok más oka is lehet, a következő mondatom első tagmondata erről szólt. De akit mostanában látok ismerősök között rendőrnek menni (két ember volt utóbbi időkben), egyik a pénzért, a másik meg azért mert rasszista, és így akar hatalmat szerezni.

faragojof: mostanában én is azzal ütöttem el főként az időt, úgy néz ki egy ideig ez is marad :))

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39880) faragojof válasza DeltaPower (#39878) üzenetére


faragojof
senior tag

Ez egy életpályamodellnek indult. Mint olyan, nem is lett volna rossz. Mindenki szeretné, ha olyan életpályát tudhat magáénak, ahol látja a jövőjét. Csakhogy innen is kimaradt az emberi tényező. Annak idején a törvényalkotók úgy gondolhatták, hogy majd mindenki kihasználja az öregségig a szakmáját, fentebb jut a ranglétrán, ezáltal példát mutat a következő generációnak. Az, hogy huszonöt év szolgálat után nyugdíjba mehet, az ad egy biztonságot. Megsérülsz, meglőnek, autóbaleset üldözés közben. Ez fizikailag teszi tönkre az embert. Mentálisan is kikészülhetsz. Nem mindenki van felkészülve helyszín biztosítás közben egy darabokra szakadt testű motoros, vagy egy szétnyílt fejű autós, esetleg egy isten ne adj megzakkant családirtó "munkájának" közvetlen látványától. Jó lett volna ez az egész, ha tisztelt törvényalkotó beleveszi az emberi tényezőt. És nem engedi, hogy a megadott idő letöltése után, mindenki habzó szájjal menjen nyugdíjba. Ezen sajnos kellett volna finomítani az évek során. Nem pedig elégedetten hátradőlni a kib@szott bőrfotelében, és elégedetten nyalatni tovább a s@ggét a fullajtárokkal. Igen így, ebből a szempontból ez az egész el van b@szva.
De!
Az, hogy az éppen aktuális állami vezetés, egy törvényben határozott, szabályozott dolgot, pusztán jóakaratból mert hát nyilván sok mindenkinek b@ssza a csőrét, és hát őket is ki kell szolgálni a szavazataik miatt :U , visszamenőleg változtatgassanak meg!!! :Y :Y Az katasztrófa! :W Ki az a barom, aki ezek után szerződést köt az állammal??! Nem fog e benne motoszkálni, hogy a kitűnő ajánlat elfogadása után egyoldalúan szerződést bontanak vele, és a szemébe röhögnek. :(
És itt a visszamenőlegességen van a hangsúly.

bartucc: Én nem elütöttem vele az időmet, hanem konkrétan belecsavarodtem... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#39881) faragojof


faragojof
senior tag

Itt meg ez jön be... :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#39882) alázógyík


alázógyík
őstag

Van egy eladó notim. Új venti van benne.

ASUS F5
2magos Athlon64 X2 1.9GHz
2GB DDR2 ram
80 GB HDD
DVD-RW
Wifi
Webcam
Táska

(#39883) Norb3rto válasza alázógyík (#39882) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Enyém enyém enyém ezeöccáz :DDD :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39884) faragojof válasza alázógyík (#39882) üzenetére


faragojof
senior tag

Ezeöccáz! Még új ventivel is! :DDD
Bár ennyiért nem adod el... :U

Nem én vótam... :U

MOD: B@sszus .. :C :DD

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#39885) alázógyík


alázógyík
őstag

ezeöccá kevés, no biznic. :N

(#39886) Norb3rto válasza alázógyík (#39885) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:O :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39887) chipi-85 válasza alázógyík (#39885) üzenetére


chipi-85
aktív tag

adok érte 2db "ezeöccá"-t!!!!! :R

(#39888) Norb3rto válasza chipi-85 (#39887) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Na ne már mi ez a túllicitálás :Y :((( :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39889) chipi-85 válasza Norb3rto (#39888) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Unatkozom :DDD

(#39890) Norb3rto válasza chipi-85 (#39889) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39891) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Hmm :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39892) alázógyík válasza chipi-85 (#39889) üzenetére


alázógyík
őstag

Ne unatkozzá, hanem kapd be! :DDD ;]

(#39893) chipi-85 válasza alázógyík (#39892) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Mit? :U

(#39894) #05377536


#05377536
törölt tag

Ez elmaradt:

Köszönöm Remington-nak a lapot és a procit :R

(#39895) M_o_g_y_i válasza Norb3rto (#39891) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Na ennek a végkifejletére kíváncsi vagyok.. :((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39896) M_o_g_y_i válasza faragojof (#39881) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

[link] :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39897) faragojof válasza M_o_g_y_i (#39896) üzenetére


faragojof
senior tag

Vótmá... :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#39898) M_o_g_y_i válasza faragojof (#39897) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Csak f@x@ hátteret "gyártottam" belőle. :DDD

Emmeg mie'??? EZ

Ott szabad, itt nem??? :W

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39899) bartucc válasza faragojof (#39897) üzenetére


bartucc
addikt

Na, kicsit én is belebolondultam a délelőtt a Skyrimba, vártam a postást, mondom addig játszok, de b@szott jönni, pedig 2 csomagot is várok. Majd mászhatok át a szomszéd faluba, és cipelhetek haza 25 kilónyi cuccot, valahogy. Normálisak ezek?! :U Végeredményképp lezúztam az összes mágus küldetést, elég vicces, hogy csak kardot használva főmágus vagyok.

Egyébként egy idő után a Master fokozat se kihívás, néha le kell hajtani egy-két gyógyitalt, de semmi extra. Pedig nincs is agyonfejlesztett páncélom, ahogy a fórumon leírtak alapján sokan azzal foglalkoznak.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39900) alázógyík válasza chipi-85 (#39893) üzenetére


alázógyík
őstag

Unalom ellen, akármit. ;] :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.