Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40851) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Vigyetek többet és alkudjatok!

[link]

ízelítő:

24" Samsung monitor hdmi-vel

15,6 HP Laptop 4gb ddr3 és ati HD vga

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#40852) george11 válasza vikcsi (#40851) üzenetére


george11
senior tag

Nemkő :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40853) Chaser válasza vikcsi (#40851) üzenetére


Chaser
titán

Hö! Innen hova tűnt a gyerek tegnap beszólása hogy az SD40 boltban újan 60-62k :F ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40854) alázógyík válasza Chaser (#40853) üzenetére


alázógyík
őstag

Troll vagy ugye, bammeg!?!? ;] :DDD :DD

akom: Na azé annyiért nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40855) akom válasza vikcsi (#40851) üzenetére


akom
senior tag

Ezeőccázé viszem a moncsit! :DDD

(#40856) faragojof válasza george11 (#40850) üzenetére


faragojof
senior tag

Na most ide nagyon kőne egy nyálcsorgatósszmájli... :Y

Meg van az új bringám. Egy kicsit spórolok, és meg is van. :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#40857) Chaser válasza alázógyík (#40854) üzenetére


Chaser
titán

Troll az aki monnya' !:D

szerk: Vikcsi: amúgy érdekel a kamera :K dobsz rá 80k-t adok cserébe egy dell E4300-ast, tudom piaci árnál picit drágábban adom, de vedd figyelembe hogy te is a kamerát :DD

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40858) george11


george11
senior tag

ezt meg a gyúrós topicba akartam betenni, de nem vagyok olyan gecc, hogy megkérdezzem: ezeknek mozdulatoknak/kitartásoknak hány százalékát tudnátok megcsinálni? :DDD

ezt meg faragó kollégának :DDD e

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40859) Ramius válasza faragojof (#40856) üzenetére


Ramius
őstag

Ezzel is nagyot lehet esni jégen...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#40860) M_o_g_y_i válasza faragojof (#40842) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Vigasztalásul: Gisele vs Cadillac CTS-V Coupe :B

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#40861) faragojof válasza george11 (#40858) üzenetére


faragojof
senior tag

Ezt meg én csinálom meg akár egy ujjal! :DDD

Ramius: Bírná! Karbon a váza... :D

"Formicate Under Command of the King,,

(#40862) chipi-85 válasza M_o_g_y_i (#40860) üzenetére


chipi-85
aktív tag

(#40863) george11 válasza M_o_g_y_i (#40860) üzenetére


george11
senior tag

Monnyá nekem nevet, amit rá tud rajzolni holnap a zoli a garpapírra.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40864) M_o_g_y_i válasza chipi-85 (#40862) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ezt láttam valamelyik nap, csak ne szilikon vóna... :(((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#40865) M_o_g_y_i válasza george11 (#40863) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Elfelejtettem! :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#40866) chipi-85 válasza M_o_g_y_i (#40864) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Az ilyen lányokat nem az eszükért szeretjük :)
Miért van az hogy ezeken, és a hasonló videókon a biztonsági öv nem szeli keresztbe a dekoltázst?! :U

(#40867) faragojof


faragojof
senior tag

Hogy lukadok én ki böngészés közben mindig ilyen sörsátras bulivideóknál?? :W :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#40868) Devid_81


Devid_81
nagyúr

50.000Ft

...

(#40869) faragojof


faragojof
senior tag

A titok nyitja... :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#40870) aXXon


aXXon
senior tag

Egy szép napon Álmosék, miközben honfoglaló vezéreivel, népével és fiával, Árpáddal a Kárpát - medence tájain keresztül vitt útjuk, hirtelen megtorpantak, mert láttak valami furcsát. Árpád leszállt lováról, hogy közelebbről is szemügyre vegye a földön heverő csillogó, apró tárgyat. Kézbe vette, látja, hogy ez egy üvegbúrába és foglalatba zárt, spirálisan felcsavart wolfrám - szál. Nem tudta mi ez pontosan, ezér
Homlokához érintette és csodák csodájára, az izzó hirtelen világítani kezdett! A nép sem tudta ezt mire vélni, éljeneztek, Árpád pedig meghatódottan szólt Álmos vezérhez: -Atyám, kérem, tudja kend mit jelenthet ez?
Álmos térdre borul és könnyezve mondja: - Azt fiam, hogy Árpád, a fejed elem!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#40871) george11


george11
senior tag

beszarok de ez is magyar zene :Y :C :R (mondjuk az MR2-n kívül sehol nem hallani köszönhetően sok tátika megcsinált "zenének" :U )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40872) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40873) God Vazzeg válasza george11 (#40850) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Uhh bakker :R :R

(#40874) george11 válasza God Vazzeg (#40873) üzenetére


george11
senior tag

fapfapfap :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40875) God Vazzeg válasza george11 (#40858) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez kb olyan, mintha a boxolót megkérdeznéd, tud-e úgy futni mint egy hivatásos futó :F Nyilván nem, mivel 2 külön sport.. A rúdtánc technikán alapul, nem igazán kell a testépítőknek ez egyetlen gyakorlat elvégzéséhez se :D

(#40876) God Vazzeg válasza george11 (#40874) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kipikopi, mert csak gépelek ahogy látod :D

(#40877) george11 válasza God Vazzeg (#40875) üzenetére


george11
senior tag

Hát azért van pár ez az, amit illene tudnia egy powercsávónak.
Meg amúgy is jó basztatani őket/téged ilyenekkel :DDD

Látod ő is testépítő, mégsem robotra gyúrta magát [link] (megintköcsögvótam :D )

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40878) God Vazzeg válasza george11 (#40877) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De ő nem is ettől a mászókázástól néz ki így :D Nem beszélve róla, hogy ízület gyilkos amit csinál :U Mindenkinek magánügy miért edz, én speciel nem azért hogy ilyeneket tudjak csinálni. Bár szerintem meg tudnám ha nagyon akarnám, igaz nem is vagyok "robotra gyúrva" :D

(#40879) faragojof válasza God Vazzeg (#40878) üzenetére


faragojof
senior tag

Áááá! Te lennél a saját ízületeid gyilkosa, ha elkezdenéd utána csinálni. Ezek mind genetikailag néznek ki így. Ha nem csinálna semmit, csak mondjuk valami teljesen átlag fizikai szakmunkát, akkor is ilyenek lennének. :(
Csak meg kell nézni a négerek között mennyivel több a tökéletes felépítésű ember.

"Formicate Under Command of the King,,

(#40880) God Vazzeg válasza faragojof (#40879) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ebben is sok az igazság :K

(#40881) george11 válasza God Vazzeg (#40878) üzenetére


george11
senior tag

Pont azért linkeltem, hogy szintén kigyúrtcsákó, de használni is tudja nem is akár hogy azt amit magára szedett. A gépi edzés meg eleve izületgyilkos, ahogy a betonon futás, meg a fizikai munka, a tüdőre meg káros a szmog, és a stb ...
Magyarul mozgékony maradt, nem egy 150 kilós basz, aki már csak szuszog ha odébb kell mennie:DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40882) george11 válasza faragojof (#40879) üzenetére


george11
senior tag

Banyek, akkor én néger vagyok? :Y :Y :Y

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40883) faragojof válasza george11 (#40882) üzenetére


faragojof
senior tag

Forduljál azonnal cíjjáterhez... :))

"Formicate Under Command of the King,,

(#40884) george11 válasza faragojof (#40883) üzenetére


george11
senior tag

Onnan jövök :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40885) fero02 válasza george11 (#40884) üzenetére


fero02
veterán

Akkóóó igyáááááhéééééééééééé!

Elvileg ma is Te vagy az ünnepelt! :K

(#40886) george11 válasza fero02 (#40885) üzenetére


george11
senior tag

Dél körül kezdtem a sörözést ... :DDD
Monnyuk elbasztam, mert közbe dolgoztam 8 órát is. :W

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40887) faragojof válasza george11 (#40884) üzenetére


faragojof
senior tag

Akkó ne!
:DDD
Ez meg lemaradt a nagy sietségban :B

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#40888) csaszi72 válasza vikcsi (#40851) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Azzal a nemkicsi monitorral szemezek!!!!
Valahogyé be kéne számolni egy Samsung 2043MW-t.
Vagy nagyon ócsóé kéne adnod.
Én is jól járjak meg te is ráb@xá alapon. :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#40889) God Vazzeg válasza george11 (#40881) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A gépi edzés pont hogy nem ízületgyilkos, ami szétbassza az ízületeket az a szabadsúlyos edzés pont.. A gépek az izom természetes működését követik le, nem sérülés veszélyes mert nem billensz meg, nem rándulsz meg, stb.. ;)

Az ilyen rángatózás ami a videóban van, és az izom természetes mozgására merőleges mozdulatok amik odabasznak az ízületeknek és a szalagoknak :K

Ezt most vagy elhiszed nekem vagy nem, egyik se érdekel :DDD ;]

(#40890) faragojof válasza God Vazzeg (#40889) üzenetére


faragojof
senior tag

Azt nem tudom hogy george mire gondolt izületgyilkosságnál. De én arra, hogy szabadsúlyos edzésnél vagy elejted a súlyt, vagy meg sem emeled. De túlterhelni nem tudod az izületet, max egy pillanat alatt szétszakítani, ha mégis markolnád azt a súlyzót ezerrel. Gépi edzésnél viszont nem érzed úgy a súlyt, ezért bírom még alapon vagy megemeled az ismétlésszámot, vagy a súlyt emeled. Ebbe roppan bele az ízület, begyullad, idővel pedig a gyulladás miatt beszűkül, és folyamatosan fáj. Szerintem... :K
Ezt nekem így mondták a hangok... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#40891) george11 válasza God Vazzeg (#40889) üzenetére


george11
senior tag

Teljesen mindegy, mee nekem van igazam :DDD
Ha valaki egész nap gyakja halálra minden izületét/bőrét/izmát, akkor az én vagyok, és még mozgok.
Bár minden ujjam, csuklóm, könyököm, vállam ropog, de ezt nem árulom el ;] Az elmúlt öt év eredménye, hogy két ujjam(eltört meló közben, szartam rá nem mentem egyikkel sem dokihoz, dolgoztam törött ujjal is), és a bal vállam(ez nem tört el, de nonstop túl van terhelve, mert nem volt hitelesítve rá, hogy napi 3-4 órában 20 kilós súllyal/felnivel tornázzak egy 3 kilowattos gép előtt) műteni kéne, mert picit csapágyas lett.

Faragojof: hát ezzel el tudnék elmélkedni egykét dologról egy egy terápia alatt :D
ui: a gépi edzés akkor is suxx akárki akármit mond az egy "mű" mozgás. Azt nem vitatom, hogy van látható eredménye, de az ember nem erre van kitalálva. Az izületgyilkosságot meg arra értettem, hogy a géppel mindig ugyan úgy olyan szögben terheled magad, ami látszólag kényelmes, de, ha változnak a körülmények, akkor meg szopó van, mert az izmok erősek, de az izület nincs hozzászokva ennek kihasználására csak bizonyos kereteken belül...
Példa erre a két kollégám, akik testépítők, akkorák, mint a hegyomlás, meg ilyenolyan bajnoki cím, de amikor odaállt a polírgép mellé, akkor 5 perc után panaszkodott, hogy fáj a háta, meg görcsöl a keze ... én meg az 55 kilómmal órákig elvagyok vele(hozzátenném, hogy ez nem monoton mozgás, mert folyamatosan mozgatni kell a felnit is, meg hajolni, felhúzni, forgatni, tekerni, ellentartani stb). :U

na ez mostmá így a sokaDICK szerkesztés után igen hosszú lett :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40892) george11


george11
senior tag

Áééééggy :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#40893) alázógyík válasza george11 (#40871) üzenetére


alázógyík
őstag

Bakker, ezt én se tudtam hogy magyar. :Y

Jó féle, Mr2-őn mindig van. :R

(#40894) alázógyík


alázógyík
őstag

Basszus, egy film kifejezetten NagyP-nek! :DDD

(#40895) GrandeP válasza alázógyík (#40894) üzenetére


GrandeP
őstag

Uhhhh... és még a full videó is ott van.....

:R :R :R

Egyébként ez olyan, mint lekváros csokis palalcsinta kombó... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#40896) GrandeP


GrandeP
őstag

[link] :U

Az a gáz, h bár "szép", de tudom, h miatta 20 évig káosz lesz, és mikor kész lesz, akkor is egy nagy sz@rt adnak át, ami következő évre leakar majd omlani...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#40897) alázógyík válasza GrandeP (#40896) üzenetére


alázógyík
őstag

Szerintem ez olyan lesz mint a 4-es Metro. Sose lesz kész. :DDD

Jaa, a Fontot már csak 351 és 348 között veszik meg. :U :B

[ Szerkesztve ]

(#40898) chipi-85


chipi-85
aktív tag

'reggelt! pálinkásat! :U

(#40899) GrandeP


GrandeP
őstag

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#40900) gabe_ válasza GrandeP (#40899) üzenetére


gabe_
őstag

Ilyen kék siemensem nekem is volt! Imádtam. Már volt rajta QCIF kamera (176 x 144 felbontású)

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.