Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39951) akom válasza Chaser (#39950) üzenetére


akom
senior tag

(#39952) Chaser válasza akom (#39951) üzenetére


Chaser
titán

Sapka vagy borotva? sentinellel tesztelt mind2 ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39953) bartucc


bartucc
addikt

Nap hírdetése :DDD

Wifi routerhez keres antennát: "lényeg hogy nagyon jól vegye a szomszéd jelét " :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39954) alázógyík válasza Chaser (#39948) üzenetére


alázógyík
őstag

Naa. Ez G-s, tehát ha n-es kellene, akkor arra felejtsd el. 54 MBit elméletileg az átviteli sebességes, tehát jó ha 40-et tud. :)
Az antenna jó ha van, ha netalán gyenge a fogott jel, rá lehet tenni érzékenyebb/nagyobb antennát.

2K

(#39955) faragojof válasza bartucc (#39953) üzenetére


faragojof
senior tag

Azért az is jelent valamit, hogy valaki már írt PM-et neki. Holott ma már nincs gép közelben, hívni kell a csókát... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#39956) GrandeP válasza bartucc (#39953) üzenetére


GrandeP
őstag

Annyi pénzért tud venni vagy 5 db külső antennát.. ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39957) alázógyík válasza akom (#39951) üzenetére


alázógyík
őstag

Milyen sallert tudnék neki adni. :DDD

(#39958) GrandeP válasza alázógyík (#39957) üzenetére


GrandeP
őstag

Ma nagyon kemény vagy! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39959) alázógyík válasza GrandeP (#39958) üzenetére


alázógyík
őstag

A f@szom ki van már mindennel. :DDD

Holnapra hozzá dvd-rw-t. ;]

(#39960) GrandeP válasza alázógyík (#39959) üzenetére


GrandeP
őstag

Lemezt? ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39961) alázógyík válasza GrandeP (#39960) üzenetére


alázógyík
őstag

Na emész te is.... :DD :DDD

(#39962) bartucc válasza alázógyík (#39954) üzenetére


bartucc
addikt

Ha chaser nem viszi, engem érdekelne.

Chaser: van egy eladó Tp-Link WN721N-em. Tud N-es szabványt is.

Mai beteg vicc:
A 98 éves Sára néni megnyeri a lottóötöst, ez alkalomból kivonul az RTL Klub, TV2, ATV, szóval mindenki…Élő adás, megkérdezik az öreglányt mégis mire költ 2 milliárd forintot?
- 10% az unokáknak, 10% a gyerekeknek,10% a zsinagógának, 20% nekem, a maradékból pedig szeretnék felállíttatni a Hősök terén egy 2 méter magas színarany Adolf Hitler szobrot.
Na bumm, kamerák leállnak, óriási a káosz.
- Sára néni! Maga megőrült? Maga nem volt koncentrációs táborban?
- De igen! – alkarjára mutat – Be is jöttek a számok….
:DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39963) Norb3rto válasza bartucc (#39962) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Huh b+ :W :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39964) faragojof válasza bartucc (#39962) üzenetére


faragojof
senior tag

:)) :)) :C :C
Bazz+!! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#39965) Chaser válasza bartucc (#39953) üzenetére


Chaser
titán

Mi a baj ezzel? amíg nem volt routerem én is olyan wlant kerestem a noteszba ami fogja a hülye szomszédok netét mert levédeni egyiknek sincs esze :DD :B

gyík: 54-es jó, router is csak annyit tud, holnap mondom kell-e és akkor megyek is érte. hirtelen ötlettől vezérelve lehet inkább eladom az asztalit, megint rájöttem nem használom semmire:D

jah nekem meg van 2db 10/100-as lanom, ha kell vkinek monnyon' rá valamit. Tesztelni nem tudtam, de 1 hét próbagart adok, 300-as p4 tápra is cserélem, lehet codegen is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39966) aXXon


aXXon
senior tag

A segítségetekre van szükségem.

Hogyan győzzem meg anyámat arról, hogy ez baromság? [link]

Normális, emberi indokokat várok, hülyeségeket, meg bunkóságokat én is tudok, de valami normális értelmes érveléssel hátha megtudnám győzni.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Még valami : az édesanyám észbeli képességeit minősítő hozzászólásokat is nélkülözzük, ha lehet. Köszönöm.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39967) Norb3rto válasza aXXon (#39966) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Estére :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39968) DeltaPower válasza aXXon (#39966) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ezeknek az a lényege, hogy az ismerőseiddel megvetess egy csomó szart. Az emberek pedig alapvetően utálják, ha baromságokat próbálnak rájuk traktálni.
Az "ajándékként" kínált "módszertani" csomagok értéke gyakorlatilag nulla. 18 ezerért adja, legalább 17000 haszna van rajta. Ha 10 balek megveszi havonta, az már 170 ezer bevétel neki.
"Csak az első 150 megrendelőnek" adna kiba sok ajándék szutykot. Tipikus beetető szöveg, amire ugrik a nép, hogy le ne késse. De honnan tudod, hogy benne vagy-e, vagy hogy tényleg csak 150 kap?
A referenciaként beidézett emberek iwiwen, facebookon, egyéb helyeken megtalálhatatlanok.
A partnerprogramokban említett 50-60%-os jutalék baromság.
Bloghoz, adsensehez, youtubehoz édesanyád nem hiszem, hogy túlságosan értene.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39969) Norb3rto válasza DeltaPower (#39968) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Megy a dance :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39970) george11


george11
senior tag

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39971) GrandeP válasza aXXon (#39966) üzenetére


GrandeP
őstag

Legegyszerűbb módon...

Mutasson valakit, aki ebből gazdagodott meg, és 10 évesnél fiatalabb az autója, márkás ruhája van, vagy legalábbis divatos stb stb..!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39972) DeltaPower válasza george11 (#39970) üzenetére


DeltaPower
őstag

Erről a Britni Spriccnek a Sofa King Crazy című száma jutott eszembe.

Grande: az nem jó. Egy hogy ez netes, személyes találkozó valószínűtlen, kettő hogy esetleg kerít egy akárkit, messziről jött ember meg azt mond amit akar.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39973) GrandeP válasza DeltaPower (#39972) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkor nem tudom, Mutteromnál ezek mindig beválnak...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39974) bartucc válasza GrandeP (#39971) üzenetére


bartucc
addikt

Ismerek olyat, múlt héten akartak beszervezni aole vera-s cuccba... a nőnek 5-ös bömbi van a garázsban, tele a fal az aole verás, képekkel, rendezvényekkel. De olyan tukmálós, és akkora önbizalma van, hogy bizony olyat még nem sokat láttál szerintem. Na így lehet érvényesülni, lesz sok haverod (aki ugyanilyen módon szerzi a sok lét, vagy épp keveset, kinek mekkora az arca), ennél a cégnél, de valódi kapcsolatod nulla, mert mindenki utálja az ilyeneket. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39975) GrandeP válasza bartucc (#39974) üzenetére


GrandeP
őstag

Baazz... akkor már ebből is kiöregedtem....

:W :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39976) bartucc válasza GrandeP (#39975) üzenetére


bartucc
addikt

Mindig is volt egy vékony réteg, akit a pénz tényleg boldogít, a többi meg jön vele, már amilyen minőségben. Ez van, ki mitől lesz boldog, én ebből köszönöm nem kérek.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39977) titko válasza aXXon (#39966) üzenetére


titko
tag

Szerintem felesleges győzködni. Ha még nem vett részt ilyenen, nem bukott pénzt akkor ez lesz a tanulópénz. Ha lebeszéled, hallgathatod, hogy az évszázad biznicéről maradt le miattad :D .
Ha gondolod nekem hetente jönnek ilyen és egyéb szarok különböző "haveroktól" ha kell küldöm hozzátok. Most az asztalborogatós aranybiznic a nyerő

(#39978) GrandeP válasza bartucc (#39976) üzenetére


GrandeP
őstag

Mármint arra gondoltam, h már ezeket sem lehet felismerni konkrétan... :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39979) bartucc válasza GrandeP (#39978) üzenetére


bartucc
addikt

Ha nem ismered igazán, rohadtul nem.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39980) alázógyík válasza bartucc (#39962) üzenetére


alázógyík
őstag

Aztaqrva!?!?! :Y :DDD :DDD

(#39981) bartucc válasza alázógyík (#39980) üzenetére


bartucc
addikt

Na még egy, ha annyira tetszett. Bírom, mindig én mondom a haverok között a legmorbidabb vicceket :DDD

Szülészeten az újdonsült apuka várja hogy kihozzák az imént megszületett kisfiát. Jön is az orvos, kezében a kicsi. De mielőtt az apa átvenné, az orvos elkezdi falhoz vágni, taposni, rugdosni a kisbabát. Az apa elszörnyedve áll, és csak néz hirtelen ámulatában. A doki rövid idő után abbahagyja, és megszólal.
- Vicceltem, halva született.
:DDD

Jó, elég határeset vicc, pl csajok nem vevők már rá, de valahol mégis jó. (én se vagyok százas, aláírom ;] )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39982) GrandeP


GrandeP
őstag

Érdekelt h mit adnak a moziban mostanság, hát megnéztem az oldalt... :)
Van is valami nagy akció, szokásos módon végig is olvastam a kisbetűket, aztán a hsz-eket... link

Kérdem én, ebben mi az akcijóóó? :F

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39983) bartucc válasza GrandeP (#39982) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, ha 25 filmre jogosít, annyira nem rossz az a 6000 forint. Ha elmész 8 filmre min. már megéri. Csak legyen annyi nézhető számodra.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39984) tibibi


tibibi
őstag

dvd polírozást csinálnak kecskeméten? és nem bazzeg nem george11 nem csinál :N

(#39985) GrandeP válasza bartucc (#39983) üzenetére


GrandeP
őstag

De áááá, na hagyjuk....

Szóval, ha voltál már a malomban, akkor tudod h annó az Árpád mozi hozzá képest, FULL HD LCD TFT MEGBRIGHT BLURÉLY minőségű volt...
Tehát minimum 8 filmet meg kell néznem, sz@r minőségben, h a 9. filmre elmondhassam h olcsóbb volt a jegy..

Ehhez nagyon betegnek kell lenni....plusz ugye tele spammelnek.

(#39984) tibibi

Próbáld meg banánnal... viccen kívül... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39986) tibibi válasza GrandeP (#39985) üzenetére


tibibi
őstag

nem elb@szni akarom hanem megcsináltatni. :DDD

(#39987) bartucc válasza GrandeP (#39985) üzenetére


bartucc
addikt

Persze, de mit tudok erre mondani, más alternatíva nincs, a 22"-on, hiába van már korrekt hangrendszerem, még sem ugyanaz, és 600Ft az nem sok pénz manapság, főleg ha leköt 2-3 órára. Ha így nézzük megéri. Mondjuk nekem az is kellemetlen volt Arénában hogy a középső sor közepén alig láttam át a mozivásznot. :U

Tibibi: és tényleg. :DD (mondjuk ha még lementhető az adat, inkább kiírnám újra, a banán drágább mint a dvd, és finomabb is... ;] )

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39988) faragojof válasza tibibi (#39984) üzenetére


faragojof
senior tag

Fogkrém nem jó polírozni? Polírpasztának minősül. :K

GrandeP: Tulajdonos váltás lesz a moziban? Olyankor szoktak lenni hosszútávú kedvezmények. :K Vagy már én vagyok a paranoiás... :F Nem, az lehetetlen. A hangok nem ezt mondták. :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#39989) bartucc válasza faragojof (#39988) üzenetére


bartucc
addikt

Utánakérdek, moziba dolgozik haver srác 4 éve, mindig mindennel képben vannak. Egyébként nem valószínű, eddig nem említette, egy hete hogy utoljára beszéltem vele.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39990) bartucc


bartucc
addikt

Na egy linkelés a "jóéccakát"-hoz. (volt jobb is, de annak olyan "Mi lett veled, elestél?!" jellegű, vagyis szvsz ronda fejszerkezete volt :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39991) tibibi válasza faragojof (#39988) üzenetére


tibibi
őstag

gyári xbox lemez oszt nem szeretném mégjobban elbakni. :U

(#39992) Chaser


Chaser
titán

Milyen film van mostanság amit moziban érdemes megnézni :F évente 1, 2, 3, vagy lemaradtam vmiről:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39993) tibibi válasza GrandeP (#39985) üzenetére


tibibi
őstag

(#39994) faragojof válasza tibibi (#39991) üzenetére


faragojof
senior tag

Esetleg ha kipróbálnád előtte egy semleges lemezen? :U
Bakker! Nem csináltál róla biztonsági másolatot? :N

MOD: Hoppá hoppá! Mondtuk, vagy nemmondtuk??4
Megint bebizonyosodott, hogy ez a brigád egy figyelmes, mások problémájával szemben érzékeny, segítőkész csapat! :K Minden ellenkező híreszteléssel szemben... :U Te meg GrandeP, csak egyszer mondasz jót, azt azsse hiszik el! :C ;]

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#39995) tibibi válasza bartucc (#39987) üzenetére


tibibi
őstag

inkább eztválasztom :U
bakhatom a biztonsági mentést nem flasheltetek kemény vagyok mint tarzan sarka ;]

[ Szerkesztve ]

(#39996) george11


george11
senior tag

Milyen jó is volt gyereknek lenni :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39997) Agyasima válasza aXXon (#39966) üzenetére


Agyasima
senior tag

Kérdezd meg tőle, akarja-e azt, hogy az ismerősei elforduljanak tőle, mert ő lesz az a személy, aki "folyamatosan azzal tukmál, hogy vegyél ezt meg azt a neten, nem lehet vele meginni egy kávét sem, hogy ne hozná elő a témát". Ha van ilyen ismerőse, akkor talán észbe kap.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#39998) george11


george11
senior tag

muzsikááá :))

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39999) Chaser válasza Agyasima (#39997) üzenetére


Chaser
titán

Csak annyit kell kérdezni tőle ha akkora biznisz mért nem azt csinálja mindenki? :F ;) nah, pontosan azért.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40000) faragojof válasza george11 (#39996) üzenetére


faragojof
senior tag

Mijé? Mert megfoghatta a bátyjai seggét? :F :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.