Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) Chaser válasza Riuko (#25994) üzenetére


Chaser
titán

GB 74gm-s2h am2+ athlon2-t is kezel és tudja a core unlock-ot 1.5-2év lingvin gar
athlon 3000 v 3200+
1x2GB kingmax 800mhz, teljesen új, 1 év gar hozzám
160GB wd sata hibátlan
valami lg p-ata dvdrw
maxdata lowprofil ház 250W FSP táppal
Amiknél nincs gar írva ott 1 hét próbagar.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26002) Riuko válasza M_o_g_y_i (#25998) üzenetére


Riuko
senior tag

már "tag" vagy nem "újonc" így a szlogened már FAIL! :K

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#26003) DeltaPower válasza bartucc (#26000) üzenetére


DeltaPower
őstag

erre benyúlod a 26 ezrest... :Y :C

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#26004) E_richard


E_richard
csendes tag

Asus P4B533 + 2,0ghz celeron (hűtővel)+ 2*512+1*256 ddr ram + hálókártya
pézé eladó :DDD :R .ja meg vga 9550 128 megás passzív piros izé..

induljon 6,5e huf ról.... privi..

[ Szerkesztve ]

Jelenleg nem tartózkodom Hungarisztánban...ha egy forint lesz a CHF szóljatok, indulok haza ;)

(#26005) poffsoft


poffsoft
addikt

AM2 hűtőkeret nemdehogynem sürgében köllene jelképes összegért, Tibit elszólította a megélhetési kötelesség.

Ha esetleg Asrock N68C-GS UCC , vagy nagyon hasonló lapod van eladó pici pézé', ne fogd vissza magad, hamahama!!! :R :C

[ Szerkesztve ]

(#26006) Szlovi


Szlovi
aktív tag

(#26007) GrandeP válasza Szlovi (#26006) üzenetére


GrandeP
őstag

Ez mindennapos, mikor nyári szünetre jönnek haza a románok meg a bulgárok.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26008) vikcsi


vikcsi
aktív tag

:o

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#26009) GrandeP


GrandeP
őstag

Van valami online lehetőség arra h megnézzem az idei év gyászjelentéseit? :F

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26010) GrandeP


GrandeP
őstag

Ezt is meg lehetne ám "könyveltetni"! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26011) KTU


KTU
addikt

magyar mentalitás:
60 év körüli férfi (nem alkesz jól öltözött), dobozos sört kiürítette, bevásárlókocsit felveszi a tárolóból, a tároló kb. 4cm-es zártszelvényére nagy körülményesen elhelyezi a pillekönnyű sörös-dobozt, persze arrébb megy pár lépést leesik, ekkor már nem az Ővé mivel már 3 lépés távolságban volt
befele-menet természetesen az áruház ajtajánál van szeméttároló

hungarisztán, Én így szeretlek :W

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#26012) alázógyík válasza KTU (#26011) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez egy alap, minden nap előforduló szituáció. Nem értem megdöbbenésedet. ;]

(#26013) GrandeP válasza KTU (#26011) üzenetére


GrandeP
őstag

Te meg mit leskelődsz? Dogozzá! :DDD ;]

Én azon lepődtem meg h nem ugrott rá senki sem, műanyag palackokért is 1 ft-ot ad a tesco, ahol van szelektív hulladékgyűjtés onnan rendszerint "kilopják" az üres műanyag palackokat...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26014) tibibi válasza KTU (#26011) üzenetére


tibibi
őstag

mé nem szóltál rá héé paraszt valamit elhagytál ;]

(#26015) aXXon válasza GrandeP (#26009) üzenetére


aXXon
senior tag

Próbáld meg itt megkeresni!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26016) GrandeP válasza aXXon (#26015) üzenetére


GrandeP
őstag

:R :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26017) aXXon


aXXon
senior tag

Szőke nő telepíti a Windows-t. A gép kiírja:
"Kérem, tegye be a harmadik lemezt!"
Mire a szőke:
-Anyádat, már a második is alig fért be!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26018) Maxon


Maxon
tag

Sziasztok van valakinek DDR1 -1Gb memóriája eladó olcsón akkor írjon PÜ-t mert azt hamarabb észreveszem :R

(#26019) alázógyík válasza aXXon (#26017) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y :C :C

(#26020) Norb3rto válasza aXXon (#26017) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#26021) GrandeP


GrandeP
őstag

Sóher Norbi már olyan kemény h már a kutyákat is lefogyassza.... :W :W

Nem is tudom h melyik a dúrvább, az h ezzel a tévében van, vagy az h téléeg ezzel foglalkozik majd, vagy az, h ebből is megfog majd gazdagodni?! ::DDD

Vodkafone topik nagyon hallott...

Kérnék még kauciót új előfizetésnél? :F
Illetve ingyenes 2 szám közti hívásnak mennyi a havidíja?

:R

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26022) tibibi válasza GrandeP (#26021) üzenetére


tibibi
őstag

egyén függő ,az ingyen duma szintén :DDD 1270 híjjad fel

(#26023) GrandeP válasza tibibi (#26022) üzenetére


GrandeP
őstag

Hát de ha van még kaució, akkor tárgytalan.... akkor tmobile.

Utoljára 2005 környékén akartam átmenni hozzájuk, mire közölték h a két telefon árán felül, még csengessek be 60k. röhögtem egyet és maradtam a pannonnál... már akkor is furcsállottam ezt...

Csak most már telenor is kotsogoskodik, beszabályozza a bónusz beváltást, ha vihar van akkor nincs szolgáltatás, de amikor jónak mondható akkor is elég gáz a szolgáltatás...
Nem tudom h ki hogy van velük de az elmúlt 1-2 évben valami iszonyatosan csökkent a minőség...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26024) aXXon


aXXon
senior tag

Nekem valami mobilnet kellene, abban mi most a király?

Illetve az Opticon mikrós szolgáltatását próbálta már valaki?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26025) aXXon válasza GrandeP (#26023) üzenetére


aXXon
senior tag

Én már voltam mindnél, de messze a telenorral voltam/vagyok megelégedve eddig a legjobban.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26026) Riuko válasza aXXon (#26025) üzenetére


Riuko
senior tag

én is :K

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#26027) aXXon


aXXon
senior tag

Vettem anyámnak egy laptopot. Manapság már nem szokás hozzá driver cdt adni?

Na majd holnap jól feltelepítem rá a zikszpét, azt jövök ide panaszkodni :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26028) bubi92 válasza aXXon (#26027) üzenetére


bubi92
őstag

manapság egy rejtett partíciót csinálnak amin rajta van minden. így spórolva az 50 forintos cd-n és foglalva a te gigabájtjaidat

(#26029) fero02 válasza aXXon (#26027) üzenetére


fero02
veterán

Már régóta nem adnak lemezt. Esetleg egy recovery sz@rságot, de hát az meg... :(

Azt vásárlás előtt nézted, h Xp support van egyáltalán hozzá? :U

(#26030) aXXon válasza fero02 (#26029) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát őszintén szólva nem nagyon érdekel, hogy van e hozzá Xp support :DDD Ha nincs, akkor tolunk rá egy Win7et, aztán örömbódottá :))

Csak alapvetően Xpben gondolkoztam volna, de ha nem megy, akkor nem megy, ettől még nem megyünk a falnak :D Egyébként alapból van rajta egy SUSE, gondolkodom, hogy fent hagyjam e a muternak, de szerintem legyalulom. Ennek a legyalulásáról kell valami egetrengetőt tudnom, vagy csak sima format c, azt helló?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26031) fero02 válasza aXXon (#26030) üzenetére


fero02
veterán

Csak a diverek miatt mondtam, nem nagyon van már xp support...de ha jó a win7 is, akkor kussolok. :)

Telepítő lemez be, partícókat törlöd, felveszed az új ntfs-t a tetszőleges méretben, formázod és mehet is rá a win. ;)

(#26032) God Vazzeg válasza aXXon (#26030) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Telepítéskor particiókat megszünteted, újra particionálod és ennyi :K

(#26033) aXXon


aXXon
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek :R :R

Cserébe itt egy kis videó, állakat felkötni, szemeket kinyitni, popcorn, sör a kézbe, azt nézés :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26034) fero02 válasza aXXon (#26033) üzenetére


fero02
veterán

Csávó lehet érzi a kocsit? :U :DDD

(#26035) #05377536


#05377536
törölt tag

ASUS K52N-EX375D notit megvettem, most megy rá a win7, ehhez viszont van win7 driver cd, persze gondolom ha zixpét szeretnék rátenni akkor probléma lenne a driver támogatás...

[ Szerkesztve ]

(#26036) fero02 válasza #05377536 (#26035) üzenetére


fero02
veterán

Persze, mert leszedted a gyártó oldaláról és kiírtad magadnak lemezre... :P ;] :D

(#26037) #05377536 válasza fero02 (#26036) üzenetére


#05377536
törölt tag

gihi, az sem rossz, de tényleg van hozzá driver cd, persze only win7 64bit, csak hogy lehessen válogatni az oprendszerek közül :)

(#26038) bartucc válasza fero02 (#26034) üzenetére


bartucc
addikt

Hát egyrészt azért kiváncsi lennék, minden jelenet egy kör alatt készült-e... Másrészt pedig, sok pénze van, meg ideje gyakorolni, de tehetséges, annyi szent.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#26039) aXXon


aXXon
senior tag

Az állat :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26040) Steve1979


Steve1979
csendes tag

fuckin' first.....................................................................................

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#26041) GrandeP válasza bubi92 (#26028) üzenetére


GrandeP
őstag

Meg egyébként sem szoktunk, ki tudja mikori drivereket felrakni egy friss rendszerre... :DDD

A telenor meg sz@r, 2000 óta vagyok náluk, de valami borzalmas idén a "support".

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26042) GrandeP


GrandeP
őstag

Valaki múltkor sírt h nincs itt semmi sem...

Na tessék,a media markt után jön a h&m is... tiszta budapest vagyunk... csak nálunk senki nem fog ott vásárolni. ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26043) K6000 válasza Maxon (#26018) üzenetére


K6000
tag

Van. Mivel pontos kritériumokat nem írtál sem azt mibe kellene így feltételezem nem vagy válogatós.
Kingston KTC7494/1G RAM - 5000 Ft
Előre szólok hogy ECC RAM, és leginkább szerverekben működik!

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#26044) alázógyík válasza GrandeP (#26042) üzenetére


alázógyík
őstag

Hát, H@M-ben sok embert még soha nem láttam, pláne vásárolni. :DDD

(#26045) tibibi válasza aXXon (#26024) üzenetére


tibibi
őstag

nordtelekom ha nem kell a hűség akkor verhetetlen a 1gb csomag lassitás után szinte ua.a sebesség.Az opticon wifi-s netével rengeteg szívtam bár rálátási problémák voltak viszont korrektek voltak a szerelők szinte napi kapcsolatban voltunk :DDD

(#26046) bubi92 válasza alázógyík (#26044) üzenetére


bubi92
őstag

pedig szerintem fasza cuccaik vannak, es kecskemeten eddig nem is volt tömeg üzlet, mint a nyujorker es tarsai.(foleg, h nem is volt eddig:d sikerult nagyon gyokerul megfogalmaznom) a lenyeg, h nem jott veled szembe csomo ugyanolyan ruha.

(#26047) poffsoft


poffsoft
addikt

hubakkker! :B

[ Szerkesztve ]

(#26048) GrandeP válasza K6000 (#26043) üzenetére


GrandeP
őstag

Sztem jobban jársz, ha kettétöröd, normális ember tuti h nem veszi meg! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26049) K6000 válasza GrandeP (#26048) üzenetére


K6000
tag

Már 4x eladtam az elmúlt 1 évben :O De az ebberek bal***** és nem hiszik el, hogy nem működik minden alaplapban. "Az én alaplapom ájemdés meg az ecc az nagy királyság" aztán meg jön a mekkora egy rohadék vagyok, hogy eleve szar ramot adtam el.
Akkor van nagy pofára esés amikor belerakom a szerverbe, és elindul a ram teszt :D Utána meg jön a google meg a bizonygatás, hogy de az Ő alaplapja igenis kezeli az ecc-s ramokat...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#26050) bubi92 válasza K6000 (#26049) üzenetére


bubi92
őstag

az éces ramokat:d?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.