Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) fero02 válasza Norb3rto (#31999) üzenetére


fero02
veterán

Ez jó stuff baszod! :DD

(#32002) daninet válasza GrandeP (#32000) üzenetére


daninet
veterán

Nekem van egy itthon, ebayen kb postával 2500-3000.. Jó játék :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32003) GrandeP válasza daninet (#32002) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem akarom mondani h ezzel speciel átb@sztak téged... de az ilyen cumók, illetve a topshopposok, párszáz forintért vannak, max 1-2k a pijacon... ;] ;]

Az autós karceltávolító tollat, is már ezeréve veszem, de sajnálom rá a 400ft-ot... pedig annyira "eredeti" :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#32004) God Vazzeg válasza GrandeP (#31995) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tudod kiket vesznek fel rendőrnek?? Csomó ismerősöm, jelentkezett rendőrtisztire tavaly és idén is, elmondom kiket vesznek fel: 70kg alatti minél nyomorékabb, lehetőleg 2-es átlagú barmokat akik még önmagukra is veszélyesek. Egyik haver 190cm 120kg kopasz, nem felelt meg, fizikain (edz rendszeresen, nem semmi a gyerek) a másik srác 175cm 70kg körüli nagyon okos, 2 nyelven beszél, stb, nem felelt meg teszteken.

Régóta mondom hogy fizikailag olyan rendőrök kellenének akik TUDNAK és AKARNAK is intézkedni.

(#32005) daninet válasza GrandeP (#32003) üzenetére


daninet
veterán

szólj ha megtalálatad 1000 alatt újan.. nem fogod :)
mod: használt nem ér, mert a kopott golyókon nincs krómozás és feketére fogja a kezed mikor játszol

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32006) george11 válasza God Vazzeg (#32004) üzenetére


george11
senior tag

Akkor engem alapból dandártábornoknak vennének fel bazki :DDD :DDD :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#32012) DeltaPower válasza daninet (#32005) üzenetére


DeltaPower
őstag

ne hülyítsetek már vaze, ez egy marék csapágygolyóból egy erősebb mágnes közreműködésével megvan... és arról ziher nem kopik le a króm.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#32014) aXXon válasza george11 (#32013) üzenetére


aXXon
senior tag

Az ellenállás hasztalan... :O :O

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#32015) daninet válasza aXXon (#32014) üzenetére


daninet
veterán

Deltapówer: Nem acélgolyók, hanem olyan anyagból vannak mint a hangszórók hátulján levő mágnes, és az van krómozva..

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32016) george11 válasza daninet (#32015) üzenetére


george11
senior tag

neodímiJum?

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#32017) faragojof válasza george11 (#32013) üzenetére


faragojof
senior tag

;] Bemutatom a társamat:

Háháháháháháhááááá... Végetek van gyarló földlakók!! :Y

"Formicate Under Command of the King,,

(#32018) george11 válasza faragojof (#32017) üzenetére


george11
senior tag

Egy ilyennel bárhol bármikor bármit. :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#32019) aXXon válasza faragojof (#32017) üzenetére


aXXon
senior tag

Csak az asszony meg ne tudja, mi? :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#32020) daninet válasza george11 (#32016) üzenetére


daninet
veterán

ja az.. ugyanaz a matt grafit felület.. gondolom acélt tartósan mágnesezni nem túl egyszerű

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32021) george11 válasza daninet (#32020) üzenetére


george11
senior tag

Attól függ milyen acél. Mee a rozsdamentest az életbe sem fogja a mágnes :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#32022) george11


george11
senior tag

Na jóccakát mindenkinek

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#32023) aXXon


aXXon
senior tag

Eeeeeeeelső!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#32024) george11


george11
senior tag

mostmár tényleg alszok :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#32025) M_o_g_y_i válasza faragojof (#32017) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

36

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32026) george11 válasza M_o_g_y_i (#32025) üzenetére


george11
senior tag

A 7-est nem üti semmi. :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#32027) M_o_g_y_i válasza george11 (#32026) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

De, ez:

Na jó, tessék:

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32028) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32029) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Jóreggelt
:DD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#32030) GrandeP válasza csaszi72 (#32029) üzenetére


GrandeP
őstag

Hát ha ezzel a képpel neked jó!? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#32031) csaszi72 válasza GrandeP (#32030) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Vigyorból ítélve neked sem rossz. :C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#32032) GrandeP válasza csaszi72 (#32031) üzenetére


GrandeP
őstag

Inkább aztmondajd h hol a legolcsóbb a téli szélvédőmosó?

Nehogymá 1k-ért vegyek 5 litert... :O

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#32033) csaszi72 válasza GrandeP (#32032) üzenetére


csaszi72
aktív tag

téliszélvédőmosóbótba
korházuccán :DDD

szerk-hűtőbe nem köll fagyálló?!?

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#32034) Chaser válasza GrandeP (#32032) üzenetére


Chaser
titán

5k-ért 1 liter esetleg? ;] :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32035) Chaser


Chaser
titán

Nagyon eltűntél..ezek szerint erősen gondolkozol rajta....tudok többet is hozni, "mennyiségi kedvezménnyel" 6k/liter:D

szerk: Ha 1 konténerrel veszel akkor 7k/liter :Y

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32036) aXXon válasza Chaser (#32035) üzenetére


aXXon
senior tag

Ma van a szar poénok napja, vagy mi? :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#32037) Chaser válasza aXXon (#32036) üzenetére


Chaser
titán

Üzletrontó :((( :D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32038) TeeBee73 válasza aXXon (#31967) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bocs, nem úgy akartam fogalmazni. Csak aztat' akartam mondani, hogy ezek sem különbek, mint akik az előző ciklusokban leszerepeltek. Hazudnak reggel, éjjel, meg este. :(((

MOD: (#31991): Dzsordzsi: Elírták. Nem tórium, hanem TIBÉRIUM! :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#32039) Chaser válasza TeeBee73 (#32038) üzenetére


Chaser
titán

Te inkább az öccáz' ft-os hűtőn gondolkodjál, hogy jut el hozzám :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32040) alázógyík válasza aXXon (#32036) üzenetére


alázógyík
őstag

Lool! :C

(#32041) Chaser válasza alázógyík (#32040) üzenetére


Chaser
titán

Weak sectoros vinyót nem garizik a nagyker?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32042) aXXon válasza TeeBee73 (#32038) üzenetére


aXXon
senior tag

Ez így van, egyetértünk. Én meg pont arra próbáltam rávilágítani, amit te is felhoztál, hogy ha így áll az egészségügyi kassza, akkor hol van az a pénz? Mert amíg, ahogy te is írtad, az orvosnak kell megvenni a gézt, gyolcsot, fertőtlenítőt, addig egészen hihetetlen.

Nem tudom néztétek-e tegnap a híradót. Van több olyan kórház, ahol azt hiszem tán a csípőprotézist hozták fel példának, 2020-ra adnak műtéti időpontot. Az orvosigazgató mondta, hogy ember van, műtő van, szike van - pénz nincs.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#32043) aXXon válasza george11 (#32026) üzenetére


aXXon
senior tag

Na, találkoztatok daninettel? ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#32044) alázógyík válasza Chaser (#32041) üzenetére


alázógyík
őstag

Mennyi van belőle?
De megpróbálhatjuk.

(#32045) TeeBee73 válasza Chaser (#32039) üzenetére


TeeBee73
addikt

Mikor leszel kecsón?

MOD: aXXon: A Honvédet most veszi át az önkúormányzat. Jövőre államosítják, ergo, a Honvéd privatizálva lesz, mivel negatív mérlege van. Mehetek kapálni.
Mondjuk, nem gond, fálusi gyárék vagyok, gyeszót es szúrtam má'. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#32046) Chaser válasza alázógyík (#32044) üzenetére


Chaser
titán

Ilyen

Megmikrózni nem akarom, csak eladni, még asszem 1 éves sincs, ezt cseréltem a befürdött 500-asra nálad, samu vinyókkal nincs szerencsém. Elkönyveltem hogy ezen bukom az ár felét legalább, de a hdd krakk miatt ez most elmarad, csak gyorsabban elmenne ha nem lenne defektes.

szerk: TeeBee73: Ha minden jól megy már holnap.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32047) alázógyík válasza Chaser (#32046) üzenetére


alázógyík
őstag

Hááát, a 20db-ra nem hinném, de ha ráér neked, akkor próbacseresznye.

(#32048) Chaser válasza alázógyík (#32047) üzenetére


Chaser
titán

Ma lementek mindent róla, aztán legyalulom, feldobom apróba aztán ha nem megy el beviszem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32049) aXXon válasza TeeBee73 (#32045) üzenetére


aXXon
senior tag

Én speciel úgy hallottam, hogy a Honvéd teljesen meg is szűnik, hiszen pont azért építik a Nyíri úton azt a bazi nagy létesítményt is, hogy az Izsáki utat is bezárják, központosítás van, vagy mifene.

Mondjuk a Honvéd bezárásának sok köze nincs a 46 milliárd többlethez, hiszen az eddig tán teljes egészében a HM-hez tartozott, nem?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#32050) Norb3rto válasza Chaser (#32048) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ilyen árak mellet nyomatsz egy jó szöveget 2 napig nem lesz meg,amúgy ezeöccázat bárki ad érte ;] :DDD :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.