Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39101) Rics22 válasza gabe_ (#39089) üzenetére


Rics22
tag

HOL?
én 6k+-t fizetek csak a netre. :(((

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#39102) Maxon válasza TeeBee73 (#39099) üzenetére


Maxon
tag

:DDD

(#39103) Maxon válasza Rics22 (#39101) üzenetére


Maxon
tag

15Mbit-net+ alap tel =6100ft T-home :K

(#39104) gabe_ válasza Rics22 (#39101) üzenetére


gabe_
őstag

Tréhómnál.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#39105) Ramius válasza GrandeP (#39095) üzenetére


Ramius
őstag

Minek az neked?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39106) KTU válasza gabe_ (#39089) üzenetére


KTU
addikt

gondolom azért, mivel új előfizető lettél

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39107) GrandeP válasza Ramius (#39105) üzenetére


GrandeP
őstag

Há me, mé ne?! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39108) Ramius válasza GrandeP (#39107) üzenetére


Ramius
őstag

Mert ha valami zenét keresel akkor fent van visszamenőleg a honlapon, hogy mikor mi szólt.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#39109) GrandeP válasza Ramius (#39108) üzenetére


GrandeP
őstag

:R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#39110) gabe_ válasza KTU (#39106) üzenetére


gabe_
őstag

Még nem. Majd március elején, ha lemondom a fiberinvitelt... (Csak tájékozódom)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#39111) gabe_


gabe_
őstag

Szeegény parlamenti képviselők 6 éves szakadt audikkal kell járjanak. Pofám leszakad. :(((

Sovány szakácsban sose bízz!

(#39112) george11 válasza gabe_ (#39111) üzenetére


george11
senior tag

Én 1,4-es F astra-t tennék mindegyik segge alá.
Azzal is el lehet járni melóba nem? ha már eccer csóróság van, akkor ezt kapják :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39113) gabe_ válasza george11 (#39112) üzenetére


gabe_
őstag

Ozt még hogy panaszkodik, hogy kopott, karcos meg hidegben vagy beindul vagy nem. Hogyajóqrva anyjukat! :W Biztos épp nyaralt valahol, vagy a 33. cége ügyeit intézte, ahelyett, hogy a parlamentbe ülésezett volna mikor osztogatták az újakat... :DD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#39114) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Eltéved a rendőr az erdőben. Hirtelen elébe toppan az erdő jó tündére, és így szól:
- Rendőr, te egész életedben mindig szerencsétlen voltál. Most kívánj valamit!
- Jó estét kívánok!
:DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39115) bartucc válasza GrandeP (#39069) üzenetére


bartucc
addikt

Hát már kb sehol, hála az elmúlt 3,5 év kemoterápiáinak, sugárkezelésének, és gyógyszereinek... Örülök hogy megvagyok ahogy most. Még az előtte lévő időkről beszéltem, amikor jártam hetente min. kétszer úszni, meg nyarakat végigtúrázni hegyekben, meg tájfutás.

george11: hát milliós végkielégítéssel nem jó üzlet. De most komolyan, mutass valamit, ami államilag van finanszírozva, és hibátlanul működik. Semmi se az, de még átlag szintet se ütjük meg sehol. Nem lázongás, meg kétségbeesés, tény. Hanem, mi életmódtanácsokat adunk, meg telefonbuzulunk, te meg politizálsz :P

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39116) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ide is bekoszonok mar, ha nem gond!
Kicst elvesztem mostansag.

...

(#39117) bartucc válasza Devid_81 (#39116) üzenetére


bartucc
addikt

Nem tudom ti a békéscsabai topicban hogy nyomtátok, de ide nem az ilyen jellegű képekkel kell beköszönni. Bezzeg a dzsordzsi, az tudja :DDD

Szerk: :R (bár kiváncsi lennék, mit láthatott, hogy ilyen fejszerkezetet virított hírtelen :D)

Chaser: van egy cserélhető TP-LINK TL-WN321N-em, bármilyen antennás PCI wlan kártyára. Valamiért usb nem szereti, másik gépnél nem volt gond vele.

Daninet: a lexus szépnek nem szép, de cserébe drága. ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39118) Devid_81 válasza bartucc (#39117) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jajj en kerek elnezest! :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#39119) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Idióta :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#39120) Devid_81 válasza Norb3rto (#39119) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem volt terv, pusztan csak idiota barom a gyerek :D

...

(#39121) daninet válasza bartucc (#39117) üzenetére


daninet
veterán

[link] [link] [link]

megyek sztenderre rakom magam :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39122) D@ni88


D@ni88
addikt

(#39123) Devid_81 válasza daninet (#39121) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A kozepso bassza ki a biztositekot nalam :D
Persze a tobbi sem rossz!

...

(#39124) aXXon válasza DeltaPower (#39060) üzenetére


aXXon
senior tag

Krumpli, tojás, csirkemell. Jah és egyél hozzá kenyeret és minden este tolj be két sört. Én olyan girnyó voltam mint bartucc. Nézz most rám...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39125) aXXon válasza Chaser (#39057) üzenetére


aXXon
senior tag

Azért 5 hónap alatt 23 kg nagyon jó teljesítmény, főleg, hogy nem kínozta magát halálra. Kimondottan rövid időnek minősül.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39126) daninet válasza Devid_81 (#39123) üzenetére


daninet
veterán

Nálam is az :K :K Ment a recska pakkba :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39127) M_o_g_y_i válasza george11 (#39112) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:P

Kivennéd a s.ggem alól??? :DDD

Lóph@xt nekik, nem autót!
Járjanak BKV-s járművel. Amíg még vannak... :(((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39128) bartucc válasza aXXon (#39124) üzenetére


bartucc
addikt

Ezt inkább bóknak veszem :D Egyébként azóta szedtem fel kb 7 kilót ;)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39129) fero02 válasza Devid_81 (#39123) üzenetére


fero02
veterán

Hnap jöhet velem a dokihoz anyajegy vizsgálatra, utána meg velem mélyen beható apajegy vizsgálatra. :K ;] :DDD

(#39130) aXXon válasza bartucc (#39128) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem sértésnek szántam, csak viszonyítási alapnak ;) :B

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39131) bartucc válasza aXXon (#39130) üzenetére


bartucc
addikt

Tudom :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39132) Chaser válasza bartucc (#39117) üzenetére


Chaser
titán

Nincs pci a gépben, nincs pci wlanom se emiatt:)

aXXon: Volt hogy 3 hónap alatt fogytam 30 kg-t:D Most havi 4-5-öt tervezek mint mcs, lassan de biztosan, már csak 8-9kg kell, én nem akarok 60kg-os lenni megint, 85kg körül pont jó. El kéne menni edzeni is, de ahhoz nincs energiám, meg nem is szeretek a sok "gyúrós" között lenni. Fekpadnak meg nincs itthon hely. Marad a fekvőtámasz mint régen:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39133) george11


george11
senior tag

E!

;]

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39134) aXXon válasza Chaser (#39132) üzenetére


aXXon
senior tag

Hogy csináltad?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39135) aXXon válasza george11 (#39133) üzenetére


aXXon
senior tag

ET szám módosítást tudsz?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39136) Chaser válasza aXXon (#39134) üzenetére


Chaser
titán

Kevés kaja, sok meló, sok thaibox ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39137) george11 válasza aXXon (#39135) üzenetére


george11
senior tag

Attól függ miről mire? (csökkenteni nem nagy kaland, növelni már más téma)

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39138) aXXon válasza george11 (#39137) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem tom, téged ajánlottalak, mint szakértőt a témában. Valami Roland a csávó.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39139) george11 válasza aXXon (#39138) üzenetére


george11
senior tag

Ezzel nem vagyok ki a vízből :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39140) daninet válasza Chaser (#39132) üzenetére


daninet
veterán

Nekem a kocogás sokat segített.. Nem kell nagy táv, de azt magas pulzussal, kicsi sprint, kicsi kocogás. Napi 15 perc. Ha jól csinálod a seggeden veszed a levegőt a végére és nagyon sokat le lehet vele dobni. Csak be kell tartani. Illetve ahogy aXXon írta csirkemell tojás stb, kenyérből valami tömörebbet teljes kiörlésűt.
Nálam ez a recept még a sok sörivás mellett is tartom a súlyom bár tény, hogy összeestem de nem híztam :K

Más:
Élni tudni kell

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39141) fero02 válasza daninet (#39140) üzenetére


fero02
veterán

Lófaszt!

Csirkemell rizzsel, napi 4-5*, mellé rántott karaj és zöldséges rizs, vagy burgonya püré (nem poros), meg jó sok folyadék.

Emellett szigorúan minimális mozgás (retyóta meg boltba).

Ja, most nézem, h nem a lufisodás a cél?! :DDD

(#39142) aXXon válasza george11 (#39139) üzenetére


aXXon
senior tag

Majd felhív, azt elmondja, hogy mi a baja, kérdezett, én meg más felni istent nem ismertem, gondoltam, ha más nem, majd megmondod neki, hogy ki az ő embere.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39143) george11 válasza aXXon (#39142) üzenetére


george11
senior tag

Hát, ha valamit meg lehet oldani felnivel, azt meg tudom csinálni. ;)
Amit nem, az meg felejtős, mert életveszély lesz belőle.
Ha túl kicsit ET-vel vette, és kilóg a kocsi alól, akkor megcopta, mert elég keveset lehet leszúrni a felfekvő részből(max 4-5mm).

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39144) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Apa belép a lánya szobájába és az ágyon meglát egy vibrátort:
- Mi ez, lányom?
- Apa, 41 éves vagyok, nincs barátom. Kell valami öröm az életemben!
Másnap a lány a konyhában találja az apját, egyik kezében egy pohár bor, másik kezében a vibrátor.
- Te mit csinálsz, apa?
- Borozgatok a vejemmel...

...

(#39145) daninet válasza Devid_81 (#39144) üzenetére


daninet
veterán

Vótmá? (témához kapcsolódóan)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39146) george11


george11
senior tag

elsőbb vagyok, mint grándepuntó :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#39147) alázógyík válasza george11 (#39146) üzenetére


alázógyík
őstag

Olyannincsen. :N ;]

(#39148) Agyasima


Agyasima
senior tag

Kinek mi a szerencseszáma?

Mostanában kevés a muflon...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#39149) DeltaPower válasza Agyasima (#39148) üzenetére


DeltaPower
őstag

Jó kép, itt ezen még nem néz ki olyan leharcoltnak, mint a wikin

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39150) daninet válasza DeltaPower (#39149) üzenetére


daninet
veterán

Photoshop :U Amugy szúrnám a leharcoltat is ;]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.