Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Szellem. válasza po1son (#749) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem feltétlenül. A fel nem használt legálisan vásárolt kódokat cserélik! Nem veszik el a pénze az embernek. Egyébiránt pedig nagyon korrektek a 2F-nél.

[ Szerkesztve ]

(#752) Brekecs válasza Szellem. (#751) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Mikorra várható a Kis 2013-s magyar nyelvű termék megjelenése ?
A 2012-s Kis az nem kompatibilis a Win8-al ?

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#753) po1son válasza Szellem. (#751) üzenetére


po1son
addikt

Ezt nem is tudtam. :N

Brekecs@ én augusztus végére tippelek. :K

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#754) Brekecs válasza Szellem. (#751) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szerintem nekem csak szerencsém volt hogy adtak egy másik kódot mivel ezt írták a végén !

" Kérem, egy következő vásárlás esetén vegye figyelembe azt, hogy a gyártó az így beragadt dobozos kódokat nem cseréli ki, és a jövőben erre nekünk sem lesz lehetőségünk! "

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#755) po1son válasza Brekecs (#754) üzenetére


po1son
addikt

Akkor nem próbálkozok be avval, hogy veszek egy régi kulcsot és majd visszaváltatom.:DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#756) karburátor válasza Brekecs (#752) üzenetére


karburátor
tag

Hi.

KIS2013 megjelenésről tényleg semmi infó?

Üdv, Roli.

(#757) po1son válasza karburátor (#756) üzenetére


po1son
addikt

Múlt héten adták ki a végleges változatot.
Innen letudod tölteni.
Magyar nyelv az még viszont nincsen. :N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#758) karburátor válasza po1son (#757) üzenetére


karburátor
tag

Hi.

Az RC a végleges?

(#759) po1son válasza karburátor (#758) üzenetére


po1son
addikt

Teljesen mind1 melyik szeded le, mert úgyis frissíti magát az aktuális verzióra...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#760) HZoli87 válasza karburátor (#758) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Amit a kolléga linkelt azok nem a végleges verziók. RC=Release Candidate (kiadásra jelölt verzió). A többi pedig Windows 8-hoz Technology Preview. Augusztus végéről csiripelnek a madarak (aug.28.), hogy elrajtol várhatóan az angol, francia és a német lokalizált verzió. Magyar verzió természetesen később várható.

Addig a Kaspersky FTP-jéről a mai naptól elérhető ez a verzió:

kis13.0.0.3370en_za.exe

[ Szerkesztve ]

(#761) karburátor válasza HZoli87 (#760) üzenetére


karburátor
tag

Köszi.

(#762) TFSi válasza HZoli87 (#760) üzenetére


TFSi
őstag

Épp nemrég olvastam, hogy tegnap "leplezték le" az új termékeket, de a hivatalos megjelenés csak 28-tól várható... Gondolkodom, hogy feltegyem-e az általad linkelt verziót, bár már úgysem változtatnak a progin addig, hiszen ez már a végleges... :D

Egyébként köszi! :K

A topicot pedig talán át lehetne keresztelni Kaspersky termékek topicra, mert szerintem fölösleges újat nyitni... :)

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#763) ftc


ftc
nagyúr

Hol lehet a legolcsóbban beszerezni Kaspersky terméket? szeretném végre biztosan tdni a gépeim.

(#764) TFSi válasza ftc (#763) üzenetére


TFSi
őstag

A vírusirtós topic nagy része innen szokott vásárolni, nem csak azért, mert jók az árak, hanem mert megbízható is:

[link]

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#765) po1son válasza HZoli87 (#760) üzenetére


po1son
addikt

Hehe köszi, hogy kijavítottál. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#766) Szellem. válasza TFSi (#762) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Már korábban említettem neked, hogy nyugodtan felrakhatod, mivel nem változik a program maga. Amit kitesznek a honlapra ugyan ez lesz. Szóval, semmit sem vesztel csak nyersz ha bejön.

A topic nevét illetően már intézkedtem. :)

(#767) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok! Tömörített állományok vizsgálatánál a KIS 2012 teljesen belassítja a rendszert, mindegy milyen beállításokkal használom. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a gond, vagy ilyen a Kaspersky és kész? Illetve még azt, hogy KIS2012-es licenszel lehet-e majd váltani a 2013-as verzióra? Köszönöm

(#768) po1son válasza Qasam (#767) üzenetére


po1son
addikt

Lehet váltani 12ről 13ra. A tömörített állományokat meg hozzá kell adni a kivételekhez és így tudod megoldani.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#769) Qasam válasza po1son (#768) üzenetére


Qasam
aktív tag

Köszönöm a gyors választ!!!

(#770) po1son válasza Qasam (#769) üzenetére


po1son
addikt

Nincs mit. Egyébként érdemes a tömörített állományokat egy helyre pakolni és akkor elég a mappát a kivételekhez rakni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#771) TFSi válasza Szellem. (#766) üzenetére


TFSi
őstag

Már izzítom is Mester! :DD :C

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#772) Szellem. válasza TFSi (#771) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Helyes. :) Izzítsd, aztán számolj be gyorsan a tapasztalataidról. :)

(#773) andy83


andy83
aktív tag

A magyar nyelvű KIS2013 is augusztus végén jön?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#774) andy83


andy83
aktív tag

És az miért van, hogy a KIS2013 verziószáma a véglegesnél korábbi, mint az RC-nél?

13.0.0.3370 - végleges
13.0.1.4173 - RC

facebook.com/SzeretekMozizni

(#775) TFSi válasza andy83 (#774) üzenetére


TFSi
őstag

Nem valószínű az augusztusi végi magyar verzió, de angolul, németül, franciául 28-án jön, ftp-ről pedig már le is szedhető a végleges angol, nézz szét kicsit lentebb! :K

Amiket te linkeltél, az az RC verzió, és a Win8-ra készülő MP1-es, még béta állapotú telepítő.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#776) andy83 válasza TFSi (#775) üzenetére


andy83
aktív tag

Meg is van. :B
Köszi az infót! :K

facebook.com/SzeretekMozizni

(#777) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
Win7 64 az oprendszerem a legújabb frissítésekkel. KIS 2013 -at és Firefox böngészőt használok, amivel nem működik a Safe Money (olvastam a fórumban is, hogy csak ez explorerrel működik jelenleg). Az a kérdésem, hogy a banki műveleteket biztonságosan végezhetem firefox böngészőben virtuális billentyűzet használatával Safe Money nélkül, vagy biztonságosabb lenne a banki műveletekre ez explorert használnom Safe Money -val és virtuális billentyűzettel? Vagy más javasolt megoldás banki műveletekhez?

A KIS2013 -al melyik böngészőt a legcélszerűbb használni, már ha van ilyen?

Köszönöm előre is!

(#778) TFSi válasza Gaberking (#777) üzenetére


TFSi
őstag

Nem egészen, mivel a Safe Money virtualizál és a böngészés után nem marad nyom a gépeden. A Virtual Kb jó dolog, de önmagában még nem elég, ha nem érzed tisztának a géped.

Ha gondot okoz az IE-vel a banki művelet, akkor tudom ajánlani a Comodo Dragon inkognitó módját + Virtual Keyboard. Régen használtam Fx-et is fogalmam sincsen, hogy van-e védett mód benne... :(

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#779) Gaberking válasza TFSi (#778) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi a gyors választ!
Nem okoz gondot az IE -vel a bankolás. :) De a Comodo Dragon inkognitó módja + Virtual Keyboard biztonságosabb, az IE + Safe Money -nál?

(#780) TFSi válasza Gaberking (#779) üzenetére


TFSi
őstag

Körülbelül igen, de ennek ellenére én beletöröődtem, hogy IE alatt bankolok... :)

[link]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#781) po1son


po1son
addikt

Jó hír a róka fanoknak, akik KIS 2013at használnak!
Róka alatt is működik a safe money és ráadásul 64 bites rendszeren. :)
Ma raktam fel egyébként és rögtön a safemoney ablak jelent meg, amikor otp lapot akartam megnyitni. :)

szerk: ahogy gondoltam paypalnál is rögtön megjelent a safemoney ablak...
ez nálam már +1 jó pont a 2013nál...

viszont sajnos negatívumként meg kell említenem, hogy amikor teljes vizsgálatot nyomok a gépre, akkor még mindig előkerül a régi hiba, hogy a rar fájloknál nagyon lelassul a vizsgálat...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#782) TFSi válasza po1son (#781) üzenetére


TFSi
őstag

Ezt úgy lehet megoldani, hogy leveszed mondjuk 5MB a mérethatárt tömörített formátumoknál... :K

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#783) Szellem. válasza po1son (#781) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az érdekes, hogy nálad előjön a rar-os probléma, mivel hozzá sem nyúltam és simán végigtolta 40 perc alatt az egész gépet, pedig van rajta egy pár rar tömörített film. Szóval, szerintem ott más a probléma.

(#784) Qasam válasza TFSi (#782) üzenetére


Qasam
aktív tag

Levettem 5 MB-ra a tömörített állomány max. vizsgálati méretét és így már egyáltalán nem lassít be a KIS2012!!! Köszi, ez eddig nagy gond volt. :DD

(#785) po1son válasza Szellem. (#783) üzenetére


po1son
addikt

Ez globális probléma a KISnél valamiért... Mondjuk legyen ez a legkisebb gond vele. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#786) TFSi válasza Szellem. (#783) üzenetére


TFSi
őstag

Ez nekem is előjött sajnos, kb. 15-20MB felett vacakol a filmes tömörített állományokkal, baromi lassan nézi végig a cuccokat. De lehet pont ez a baj, hogy filmet néz a KIS, azért telik ennyi időbe... :DD

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#787) Qasam


Qasam
aktív tag

Ismeri valaki a következőt: "Trojan.Win32.Obfuscated.alqt". Tömörített állományú filmek letöltésekor megszakította a KIS a letöltést és karanténba zárta. Azért furcsa, mert négy ilyen filmben is megtalálta ezt a trójait letöltéskor. Talán csak téves riasztás, de ha valaki már látta akkor írjatok légyszi.

(#788) Mikulásbá válasza Qasam (#787) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez bizony hívatlan vendég,itt le van írva mi ez,s mire vigyázz:

Trojan.Win32.Obfuscated.gx is a malicious Trojan that can be found in several video codecs used to view video files. Once your system is infected with Trojan.Win32.Obfuscated.gx, you’ll get bombarded with fake system alerts meant to trick you into purchasing popular rogue anti-spyware programs. Do not click or download any product that is recommended on the Trojan.Win32.Obfuscated.gx fake alert message. If you have, remove Trojan.Win32.Obfuscated.gx as soon as possible before more damages occur. Try using a free removal tool, like SmitfraudFix, if this doesn't work, pay to get rid of Trojan.Win32.Obfuscated.gx

Trojan.Win32.Obfuscated.gx (Trojan.Win32.agent.akk) is a fake trojan designed to scare users and enforce them to purchase rogue anti-spyware products such as IEDefender and AntiSpyPro. Obfuscated.gx may already come bundled with another software or it may appear through your browser security holes. Obfuscated.gx may change desktop settings, hijack web browser and display an annoying icon in the system tray.

[ Szerkesztve ]

(#789) Qasam válasza Mikulásbá (#788) üzenetére


Qasam
aktív tag

Köszönöm Mikulásbá!!!! :R

(#790) HZoli87


HZoli87
veterán

Tölthető a Windows 8 kompatibilis 2013-as verzió.

Link

(#791) TFSi válasza HZoli87 (#790) üzenetére


TFSi
őstag

Köszönjük szépen! :C Windows 7-re érdemes feltenni a 13.0.0.3370-es változat helyett?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#792) HZoli87 válasza TFSi (#791) üzenetére


HZoli87
veterán

Én megvárnám míg frissítik a globális honlapot. Szerintem az angol verzió átugorja a 3370-es buildet és egyből a Windows 8 kompatibilis verzió lesz elérhető mindenki számára. Természetesen ha van egy kis szabadidőd, akkor nyugodtan feltelepítheted.

(#793) TFSi válasza HZoli87 (#792) üzenetére


TFSi
őstag

Úgy akarom feltenni az újat, hogy előtte leszedem a 3370-est, de sajnos még nincsen gyári eltávolító hozzá... Vagy tévedek?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#794) HZoli87 válasza TFSi (#793) üzenetére


HZoli87
veterán

Ezt használd hozzá: KavRemover 1.0.301.exe

(#795) TFSi válasza HZoli87 (#794) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi szépen, már csinálom is! :C :DD

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#796) TFSi válasza TFSi (#795) üzenetére


TFSi
őstag

Fent van, van benne egy-két eltérés a GUI-ban, sőt egyes moduljai gyorsabban dolgoznak (pl. Safe Money oldalbeállítás), de majd még később a tapasztalatokról. A böngészés talán még egy kicsit gyorsabb is, ilyen szempontból nem érzem, hogy van védelem a gépen, pedig próbáltam anélkül is. :C

Már csak az a kérdés, hogy miért nem eredendően a Win8 kompatibilis verziót kezdték el fejleszteni, minek kellett a 3370-es... :F

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#797) Gaberking válasza TFSi (#796) üzenetére


Gaberking
senior tag

Felraktam én is és ugyanazt tapasztaltam, amit írtál. Nálam a 3370-el a Firefox 14.0.1 -et nem tudtam megnyitni Safe Money módban, ezzel a verzióval tökéletesen működik!

(#798) GEPESZ66 válasza HZoli87 (#792) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Felkerült a KIS2013 a globális honlapra.

(#799) HZoli87 válasza GEPESZ66 (#798) üzenetére


HZoli87
veterán

Igen, köszi. :)

(#800) GEPESZ66 válasza HZoli87 (#799) üzenetére


GEPESZ66
veterán

2009-ben, amikor megjelent a Windows 7, akkor volt a Win7-Kaspersky Launch Party, s akkor sikerült igényelni néhány kereskedelmi, 1-éves kódokt.Azóta sikerult minden évben meghosszabbítani a licenc-et. Most letörlöm a KIS2012-őt, s megnézem, hogy elfogadja-e a kódot.Kíváncsi vagyok rá, ezért döntök talán úgy, hogy nem várom meg a magyar verziót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.