Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Fire/SOUL/CD válasza GEPESZ66 (#100) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezt nem tudom biztosan, csak tippelgetek, de nem lehet, hogy angol nyelvű az OS/IE9 a cégnél és ez miatt esetleg az IE9 a területi beállítások miatt próbál "intelligens" lenni? :U
Vagy Nálad is azonos nyelvű OS/IE9 fut, mint a cégnél?
Tényleg nem tudom mi okozhatja...

Szerk
Az egyik gépemen W7 x64 Ultimate Angol van, magyar nyelvet telepítettem fel a WU-ról hozzá, ott sem irányít át...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#102) Narxis válasza GEPESZ66 (#99) üzenetére


Narxis
nagyúr

Munkahelyi proxy?

Thanos was right.

(#103) GEPESZ66 válasza Narxis (#102) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Igen.De a mai napig minden rendben volt.

(#104) Narxis válasza GEPESZ66 (#103) üzenetére


Narxis
nagyúr

Lehet állítottak rajta. :)

Thanos was right.

(#105) GEPESZ66 válasza Narxis (#104) üzenetére


GEPESZ66
veterán

www.kaspersky.eu

(#106) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok!

Az állandó jellegű, háttérben futó rootkitscant ki lehet valahogyan kapcsolni? Számomra eléggé zavaró, hogy minden egyes indítás után egy fél órával elkezdi terhelni a rendszert a fölösleges ellenőrizgetéssel... :(((

A várva várt "b" patch ismét lekési az aktuális Mozilla FX verziót, jelen esetben a 6-ost... Hogy mennyire gyűlölöm ezt az új marketingmaszlagos számozást... Én eddig azt hittem, hogy a Mozilla nem konzumidiótáknak gyárt böngészőt... :( :(((

Egyébként szerintem a legtöbb átlagusert baromira nem érdekli, hogy az adott szoftver 4, vagy 28 verziószámú... Azt se tudja, hogy a saját böngészője most éppen hol tart ilyen téren... Működjön gyorsan és megbízhatóan... :K

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#107) Fire/SOUL/CD válasza TFSi (#106) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Settings/"nagyítós fül" :DDD /bal oldalt General settings és a Perform regular rootkit scan elől kiszeded a pipát.
Ez esetben viszont melegen ajánlott, hogy a Full-/Custom- és Critical ares scan esetén viszont kapcsold be.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#108) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#107) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi a gyors választ Fire! A full és a custom scannél már jó ideje beklikkeltem az opciót... :DDD

Egyébként az Idle scan-t érdemes kikapcsolni? Szoktam full scant nyomni havonta egyszer-kétszer+ MBAM full és quick scan... :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#109) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !
Van egy Kaspersky internet security 2011 1pc 1év kódom eladó, ha valakit érdekel írjon privit ! ( Ár: 5500ft )

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#110) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

A Kaspersky 2012-es kiadások magar verzióinak várható dátuma: Augusztus 15.

(#111) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Újra működnek a Kaspersky 2012-ő beépülő moduljai FF5 alatt!

(#112) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#111) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hogy érted, hogy "újra"? :F

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#113) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#112) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Úgy ahogy írtam, mivel eddig nem működtek a toolbarok, mivel le voltak tíltva FF5 alatt! FF5 alatt mivel le voltak tíltva, így a keresési eredményekben sem jelezte a megbízható ill. megbízhatatlan weboldalakat. Most már megy minden.

[ Szerkesztve ]

(#114) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#113) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az "újra működnek" meg a "mivel eddig nem működtek" között van különbség...
Azért nem értettem a korábbi hsz-od, mert az "újra" azt sugallja, mintha valaha is működtek volna a KIS2012 beépülői FF5-be...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#115) Pyriel


Pyriel
tag

Sziasztok!

Érdemes megvenni a PURE-t, vagy elég a KIS is? Az érdekelne még, ha 2012-es cuccot akarok használni, azt kell feltétlenül megvegyem, vagy ha most veszek egy 2011-est, annak a kulcsával is tudom használni a 2012-est?

Előre is köszi!

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#116) Fire/SOUL/CD válasza Pyriel (#115) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Ha kellenek a Pure Extra szolgáltatásai, akkor nem sok választásod van(bár vannak ingyenes alternatívák helyettük), ellenben a Pure kulcsok nem működnek KAV/KIS-el...

2. Igen, a 2011-es kulcs jó a 2012-eshez is...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#117) Pyriel válasza Fire/SOUL/CD (#116) üzenetére


Pyriel
tag

Köszönöm az infót!

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#118) po1son


po1son
addikt

Sziasztok!

Lehetőségem van venni egy DVD tokos magyar KIS 2011 dvd/cd-vel/és benne a aktivációs kóddal.
Az a kérdésem, hogy a kódot probléma nélkül tudnám használni a 2012-es KIS-hez?
Olvasgattam a topikot és egy ehhez hasonló kérdés már meg is van válaszolva, de bizonytalan vagyok ettől függetlenül.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#119) GEPESZ66 válasza po1son (#118) üzenetére


GEPESZ66
veterán

100%, hogy tudod használni.

(#120) po1son válasza GEPESZ66 (#119) üzenetére


po1son
addikt

Köszönőm a gyors választ. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#121) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Szerintem megőrült a Kaspersky IS 2012-m. Nézzétek meg ezt a képet tele rakta ilyen kis Kaspersky-s ikonnal ez mitől lehet? Válaszotokat előre is köszönöm!

<<<[link]>>>

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#122) Fire/SOUL/CD válasza Butcher-HUN (#121) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem lehet, hogy az FF5-t úgy pakoltad fel, hogy teljesen eltávolítottad az FF4-et előtte? :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#123) Butcher-HUN válasza Fire/SOUL/CD (#122) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Az a gáz hogy még a FF3.6 van fent XD. Viszont most meg nem csinálja há mi van ezzel a KIS-el? :DDD :U

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#124) Fire/SOUL/CD válasza Butcher-HUN (#123) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mióta megkapta a patch B-t, azóta lehetnek ilyen gondok (de csak lehetnek), legegyszerűbb ilyenkor egy repair-t "futtatni". [link]
(De ha elmúlt a gond (pl 1-2x újraindítottad a gépet), akkor ne reparálj) :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#125) Butcher-HUN válasza Fire/SOUL/CD (#124) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Honnan lehet leszedni a B patchet? Vagy magától updatel? Ja most elmúlt lekopogom de a gépet nem indítottam újra csak a FF-t.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#126) Fire/SOUL/CD válasza Butcher-HUN (#125) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Magától kellene frissülnie(már elérhető, nem kell beta szerver), kb olyan +15 megával nagyobb, mint az átlagos frissítés. Lehet, hogy észre sem vetted, hogy lejött. Mondjuk nem figyelmeztet a KIS, hogy restart kellene utána. Ellenőrizd, kattints a support-ra a KIS főképernyőjének alján.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#127) Butcher-HUN válasza Fire/SOUL/CD (#126) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Cseles ez a KIS 2012! :DD ( a.b ) és egy szót sem szólt hogy frissítette magát :N igaz 40mbit netem van talál azért nem vettem észre a sávon. Amúgy mikor jött ki a B patch dátum? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#128) Fire/SOUL/CD válasza Butcher-HUN (#127) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Pár napja, 14.-én.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#129) Butcher-HUN válasza Fire/SOUL/CD (#128) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Köszönöm a segítséget! :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#130) Nhorbee válasza Butcher-HUN (#121) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Én nem tapasztaltam hasonlót csak akkor, ha az url advisor-ban bekapcsoltam, hogy minden url-t ellenőrizzen. :D Abban az esetben tényleg produkál ilyeneket. Megoldás: URL Advisor->
Settings->Only in search results

(#131) Fire/SOUL/CD válasza Nhorbee (#130) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor sem tapasztalhatsz ilyet, ha igen, akkor gebasz van... ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#132) Nhorbee válasza Fire/SOUL/CD (#131) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Nálam ha minden url-t csekkel, akkor minden egyes link mellé odateszi a szürke/piros/zöld ikont ami néha érdekesen sikerül.

De ugyan ez volt a szitu még a patch nélküli KIS-vel és a bétával is. Mind FF-al mind pedig chrome-mal

De különösebben nem zavar, mert nem használom csak a keresésekben. :DDD Mindenesetre ha van valami gebasz, akkor kíváncsi lennék, hogy mi az. :F

[ Szerkesztve ]

(#133) Fire/SOUL/CD válasza Nhorbee (#132) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, tudom mi ez a jelenség, patch B után jelentkezik egyes usereknél, általában akkor, ha az FF5-öt tiszta telepítéssel rakták fel(FF korábbi verziót teljesen (beállításokkal együtt) eltávolították előtte) avagy kézi buhera folytán, amikor kísérletet tett a user manuálisan, hogy az FFEXT mappát csak úgy bemásolja az FF extensions mappájába...

Nyomj egy repair-t, és remélhetőleg megjavul a dolog, Nálam semmi gond nincs vele...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#134) Nhorbee válasza Fire/SOUL/CD (#133) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Mint írtam nálam a jelenség már korábban is fenn állt. ;] Lehet, hogy patch B váltotta ki a user-ek többségénél de nálam nem ez a helyzet.

(#135) TFSi


TFSi
őstag

Nekem továbbra is makrancoskodik egy-két oldalnál, 100%-on járatja a procit és ritmikusan a ventilátort, néha meg fogja magát és megszűnik létezni pár másodpercre, ilyenkor elszürkül az ikon, a Windows csörömpöl, hogy gond van, és megszakad a hálózati kapcsolat, majd újraindul a védelemmel együtt.

Ok, hogy nem tiszta telepítés, de az előtte fent lévő irtók mindegyikét a saját removerükkel szedtem le... Más védelem ilyen hibákat nem csinál.

Ettől függetlenül le nem cserélném, pláne a támadásos eset után... :K

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#136) Nhorbee válasza TFSi (#135) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Nekem ezen a "baki"(?)-n kívül eddig semmi bajom nincs a kasperskyvel. Abszolút észrevehetetlenül, csendben végzi a dolgát. (remélem ;] )

(#137) TFSi


TFSi
őstag

Most vettem észre, hogy a KIS 2012 megzabál 20GB-ot (!) a C: meghajtón... Lehet mégiscsak száműzöm addig, amíg nem kapok új gépet igazán tiszta Oprendszerrel... :(((

Vagy lehet, hogy a bugok miatt csinál ekkora logokat?

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#138) Fire/SOUL/CD válasza TFSi (#137) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem lehet, hogy csak úgy próbaképp bepipáltad a nem kritikus események naplózását (Log non-critical events) és megfeledkeztél róla?
Töröltesd a reportokat és állítsd be, hogy milyen időközönként takarítson.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#139) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#138) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi a választ Fire! A beállításokkal ez esetben nem volt gond. Most éppen szürke a KIS tálcaikon, fut az MBAM Free Full Scan... Próbaképp lehet visszateszem a PAP2012-t, hátha jött új build.

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#140) Rage47


Rage47
veterán

Van pár KAV példányom, ha valakit érdekel, írjon.
[link]

(#141) po1son válasza Rage47 (#140) üzenetére


po1son
addikt

KIV nincs esetleg? :F

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#142) Rage47 válasza po1son (#141) üzenetére


Rage47
veterán

Mindenkinek az kell?:D Én nem szeretem, mert tűzfalakkal csak gondom volt eddig, router elég... de majd utánanézek.

(#143) po1son


po1son
addikt

Szerintetek ez az oldal mennyire megbízható link ?
4700 Ft egy évre a KIV.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#144) Gaberking válasza po1son (#143) üzenetére


Gaberking
senior tag

Azt az oldalt nem ismerem, de én Innen vásároltam, ez megbízható oldal és itt is hasonló áron is van :K

[ Szerkesztve ]

(#145) po1son válasza Gaberking (#144) üzenetére


po1son
addikt

Köszi:)
Tényleg hasonló árban van, habár majdnem 1k-val drágább.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#146) Gaberking válasza po1son (#145) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szívesen!

£17.5217 és £17.95 - nem olyan sok az... ;)

[ Szerkesztve ]

(#147) Fire/SOUL/CD válasza po1son (#145) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

lett egy új topik indítva a promoknak, akcióknak, ha van kedved, néha nézz be oda is, ott is linkelve lesznek ilyen dolgok: [link]
Én az arra érdemes promokat biztosan folyamatosan linkelni fogom és lehet, hogy más progi is felkelti az érdeklődésed...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#148) po1son válasza Gaberking (#146) üzenetére


po1son
addikt

Igazad van, de én ezt nem értem, hogy most mennyit kell fizetni érte.
Jobb sarokba van egy olyan, hogy pénznemet választ.
És itt szinte mindegyik pénznemnél más akció van vagyis euronál 50% fontnál 55% svéd koronánál meg 68% stb.
Most ha megveszem, akkor melyik valuta szerint fogja számolni ? Vagy ezt ki lehet választani vásárlásnál?
Előre is köszi :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149) Gaberking válasza po1son (#148) üzenetére


Gaberking
senior tag

Mikor én vásároltam, forintot választottam és az arra vonatkozó akció szerint számolt, gondolom más valutánál is hasonlóan történhet.

(#150) HZoli87


HZoli87
veterán

Készül a "C" Patch:

Fixed issues:
1. internal optimizations
2. high CPU usage when visiting some sites
3. can't open SSL sites in Google Chrome with 'Scan encrypted connection' enabled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.