Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Szívesen betársulnék 3 gépes KIS 2012 licensre [link]. Ha valamelyikőtök tervezi a vásárlását, és lenne egy fölös license, akkor kérem jelezze felém.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#452) Szellem. válasza TFSi (#449) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Kicsit elhúzzák a "g" patchet. Eddig a 2012 alatt ez a patch ami ilyen sokára jön ki.
Kiváncsi leszek, hogy fent említetteken kívül mit javítanak még.
Bár, a 2012 jóval kevésbé bugos, mint a korábbi kiadások.

(#453) TFSi válasza Szellem. (#452) üzenetére


TFSi
őstag

Ha végre egyszer már kijavítják azt a nálam jelentkező hibát, hogy olykor sok képet tartalmazó ppt-nél, vagy doc fájlnál nem fogja összefosni magát a védelem, akkor nyert ügyünk van... Hála az égnek ez a hiba már régen jelentkezett... :DD

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#454) Szellem. válasza TFSi (#453) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Érdekes egyébként, mert ez a probléma nálam nem jelentkezik.
Minden programom legális, és épp a hétvégén csinált egy powerpoint prezit az asszony telepakolva képekkel meg videóval. Simán, tisztán megnyitja fagyás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#455) TFSi válasza Szellem. (#454) üzenetére


TFSi
őstag

90%-ban nekem is, sőt az összes programom legális. Nekem ezt anno eléggé összeszemetelt windows-szal is csinálta, meg az új telepítésnél is, bár itt már nem fagy ki örökre... Csak 2-3 percre áll meg az élet, de mondom 10-ből 1 eset max... :K

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#456) Szellem. válasza TFSi (#455) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Okés, én ebben nem kételkedem. De, megnézném, hogy mi történik ilyenkor és mi az ami kiválthatja.
Biztos megvan az oka. Nekem eddig nagy bajom nem volt a KIS 2012-vel. Nagyon jól sikerült.

(#457) TFSi válasza Szellem. (#456) üzenetére


TFSi
őstag

Egyszer készítettem egy naplózást is, amit elküldtem Kaspersky-nek, de valószínűleg nem kapták meg, mert valami újfajta küldési lehetőséget adtak meg, a KIS-Account-om küldőfelülete nem volt elég jó nekik... Itt fel is adtam a dolgot. A riportokban programerrort olvastam valamelyik komponensnél. Ha netán valamikor megint ezt csinálná, ránézek a körmére, de már hetek óta jól viselkedik... Ebben a topicban egyébként már írtam erről a bugról... :K :D

Anno a 2011 produkálta a véletlen szerű kifagyást szürke ikonnal, nos ebben az esetben is ez a helyzet azzal megfűszerezve, hogy viszi magával az op. rendszert.

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#458) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Na én is csatlakoztam a klubhoz :C Egyenlőre teszt időszak, de már nagyon égeti a zsebemet a pénz hogy 1 évre előfizessek TSFi fórumtárs által ajánlott webshopban.
Röviden: Tegnap raktam fel a BD IS 2012 után. Előtte igyekeztem a lehető legjobban lepucolni a gépről majd csak utána telepítettem a KIS 2012. Minden rendben ment a telepítéssel. Ismerkedni igazán nem kell a programmal jó pár hónapja volt már fent. Inkább egy kis memória frissítésre került sor. TFSi által kapott cfg-t használom és ez idáig semmi probléma nem volt egy gyors le is kopogtam. :D Ha esetleg van még valakinek cfg-je ami nem annyira magánjellegű azt szívesen kipróbálnám :K Rengeteg vírusirtót kipróbáltam már. Volt ami majdnem meg is felelt, de sajnos mindig valami: anomália vagy bug közbe szólt. Remélem a KIS 2012 személyében megtalálom a nekem megfelelő védelmet és akkor 1 évre biztos leteszem a bizalmam a produktumuk mellett. :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#459) po1son válasza Butcher-HUN (#458) üzenetére


po1son
addikt

Semmi sem tökéletes, mint ahogy a KIS 2012 sem, de jól választotál, mert ettől függetlenül ez az egyik legjobb védelem. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#460) Szellem. válasza Butcher-HUN (#458) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Üdv a Klubban! :)
Szakozs barátom meg ne gondold magad, mert jobb nincs a piacon.

(#461) Butcher-HUN válasza Szellem. (#460) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Köszönöm! :R Ha nem nagyon magánjellegű egy cfg-t dobnál nekem? Vagy egy link is jó ahol betudnám jól lőni a KIS 2012. TFSi oda adta a saját cfg-jét amivel nincs is bajom csak hát az ember kipróbálna több mindent. Angol webshop elfogadja a freemailt? Most akarom megvenni a Licencet vagy csináljak hotmailt? Illetve asszonynak van indamail. :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#462) Szellem. válasza Butcher-HUN (#461) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szakozs:

Én alapon használom a programot! Semmi gond vele. Úgy jó ahogy van! Nem kell elállítgatni.
Szerintem a freemail jó. Nem kell mást csinálnod.

(#463) po1son válasza Butcher-HUN (#461) üzenetére


po1son
addikt

gmail ;]
Amúgy próbáltad már azt, hogy te állítod be a KIS-t és nem cfg-ét kéregetsz? :DDD
Csak azért kérdem, mert nem egy was ist das beállítani a KIS-t ráadásul van magyar verzsőn is, ha csak az english lenne probléma :D

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#464) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Plag: Akkor így fogok tenni! Köszönöm. :R
po1son Természetesen magyar nyelvű ;] Azt hiszem elolvasom a használati útmutatót van jó pár kifejezés amit nem értek. Amúgy csak azért kérdeztem a cfg-t hogy össze hasonlítsam a gyári beállításokkal hogy a lehető legjobban lőjem be a programot. Mivel nem vagyok egy rendszergazda és a magyar support is azt ajánlotta hogy egy rendszergazdával állíttassam be biztos ami biztos. Persze ennyire nem vagyok troll csak gondoltam megkérdem a tapasztaltabbakat. :R
U.I: vásárlás utána mennyi idő kb míg megjön a Licenc?

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#465) Gaberking válasza Butcher-HUN (#464) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nekem 1 órán belül megjött a Licenc. :D

(#466) Butcher-HUN válasza Gaberking (#465) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Jó napot! freemail-t adtam meg neki. Most kapcsoltam be a gépet, E-mail megjött bizony hogy ott csücsült a Licenc kulcsom :C 3 PC / 1 year :)) Remélem nem bánom meg. Tegnap teszteltem és bizony azt kell hogy mondjam nagyon szépen fogja a kártevőket ;] Mindent részletesen kiír ez nagyon tetszik benne. Komoly beállításokat nem végeztem rajta egyedül 3 dolgon változtattam.
Levélszemét - blokkolónál: magasra tettem.
IM víruskereső: alapos vizsgálat
Reklámcsík blokkoló: Heurisztikus elemzés használata. :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#467) Szellem. válasza Butcher-HUN (#466) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem hiszem, hogy megbánod. Sőt!
El lehet játszani a beállításokkal. Javaslom, hogy böngészd át a kézikönyvét vagy a súgóját a programnak. Sok hasznos info van benne.

(#468) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Egy ismerősöm keresett meg azzal a kéréssel hogy ajánljak neki egy jó védelmi szoftvert a vállalkozásának ( weblapokat csinálnak cégeknek ) Mivel én Kaspersky párti vagyok ezért az oldalukon körül néztem. Találtam is egy ilyet hogy: Small Office Security 2
[link]
Bevallom kicsit csodálkoztam hogy kevés feature van benne. Hiányoltam az Anti-Phising technológiát
- Nincs felhő alapú védelem benne.
- Nincs URL tanácsadó
- Nincs fájl tanácsadó
Józan paraszti ésszel az ember azt gondolná hogy vállalatoknak szánt védelemnek erősebbnek kellene lenni mint az otthoniaknak. Aztán egy kicsit utána olvastam és írják hogy a Small Office Security 2-ben az IS 2011 motor teljesít és a köré van építve az egész szoftver.
A kérdésem lényege az lenne hogy nyugodtan ajánlhatom az ismerősömnek a SOS 2 ergo erős védelmet ad? Vagy nézzek más alternatíva után. :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#469) Szellem. válasza Butcher-HUN (#468) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

A másik topicban már válaszoltam.

(#470) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Na megjött a Patch G is... Nem tudom mit javítottak benne, az FF meg nem érint...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#471) po1son válasza Fire/SOUL/CD (#470) üzenetére


po1son
addikt

És a patch szokásosan az újraindítás után települ fel teljesen. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#472) Fire/SOUL/CD válasza po1son (#471) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, újraindítás után, amit szokásosan nem kér a Kasapersky. :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#473) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#472) üzenetére


TFSi
őstag

Eddig sem volt teljesítménygondom az FX 7-tel és a KIS 2012-vel, de ez a "G" patch érezhetően gyorsított FX 8 alatt mondjuk tegnaphoz képest. Alig érzem, hogy a viszonylag gyengécske lapimon Kaspersky van... Nem rossz... :DD

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#474) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Elnézést hogy pont ide a 2012-es verzióhoz írok. Azt szeretném kérdezni szerintetek ma hogy védene egy KIS 2011? Megállná a helyét a kártevőkkel szemben úgy hogy nincs felhő? Pusztán kíváncsiságból kérdezném. Köszönöm előre is a válaszotokat! :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#475) Szellem. válasza Butcher-HUN (#474) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

A 2011-ben i van felhő. KSN network a neve, ami ugyan ez a 2012-ben csak itt külön opcióként elnevezték Cloud Protection-nak.
Nem sok változás van a 2011 és a 2012 között. GUI, ráncfelvarrások, bugmentesítések, stb. Nyílván azért továbbfejlesztették a programot.

[ Szerkesztve ]

(#476) Butcher-HUN válasza Szellem. (#475) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

" Nem sok változás van a 2011 és a 2012 között. GUI, ráncfelvarrások, bugmentesítések, stb. "
Ez nem igazán értem. Ami meglepett hogy van KIS 2011-ben is felhő! :Y Pedig azt hittem hogy nincs. A KIS 2011-ben ugyan úgy működik felhő mint a KIS 2012-ben értem ez alatt a gyors védelmet és a definiciókat ugyan úgy kapná meg mint KIS 2012 esetében? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#477) Szellem. válasza Butcher-HUN (#476) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Azt értem alatta, hogy alapjaiban nem változott meg a program a 2011 óta.

Ui.: Jó a ModernWarfare 3 videód. :)

(#478) Narxis válasza Fire/SOUL/CD (#470) üzenetére


Narxis
nagyúr

The patch G eliminates the following problems:

* Some interface problems of Kaspersky Internet Security 2012 version 12.0.0.374.
* Problem of updating the program databases.
* Error concerning display of the license validity period after adding an additional activation code
* Error concerning display of the number of remaining days and the license expiry date.
* Error concerning display of detected and eliminated threats in the Security problems list
* Problems concerning Anti-Banner, Virtual Keyboard and Kaspersky URL Advisor display in Mozilla Firefox 8.
* Problem of the “Key file is corrupted” error during the program activation has been eliminated.
* Problem concerning “hanging” of MS Office Outlook 2007 during scan of large archives (larger than 30 Mb) embedded into mail messages by the Anti-Spam component.

Thanos was right.

(#479) Fire/SOUL/CD válasza Narxis (#478) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Thx! Végül 1 érint (azaz csak érintett), az utolsó, igaz ez 2010-es outlook-nál is megvolt.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#480) Alkukirály válasza Butcher-HUN (#476) üzenetére


Alkukirály
tag

Nálam KIS 2011 figyel, de abszolút semmi gond vele, sőt az első 2012-es verziókhoz képest nekem még gyorsabb is.

(#481) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdv srácok!

Sűrgős help kellene. Kipróbáltam én is a KIS 2012-t, nem igazán jött be. Eltávolítottam Revo-val, de persze visszamaradt pár fájl, gondoltam elférnek ott. 400KB Épp tolnám fel az AVG-t, erre beszól, hogy nem megy a telepítés amíg fenntwan a KIS... :W
A rendszervisszaállítás jutott eszembe, ott viszont egy csinos fehér ablak fogad és kész.
Ötletek a megoldásra? :F

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#482) HZoli87 válasza Petyyyyy (#481) üzenetére


HZoli87
veterán

(#483) Petyyyyy válasza HZoli87 (#482) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Köszi! De a siker csak részleges. Sajátgépben megmaradt a "Safe Run shared folder" és az új antivir. még mindíg ugyanúgy panaszkodik. :(

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#484) Fire/SOUL/CD válasza Petyyyyy (#483) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Rakd fel újra a kaspersky-t (nem kell frissíteni meg semmi egyéb), indítsd újra a gépet, futtasd rendszergazdaként, HZoli87 által javasolt eltávolítót, gép restart. Reméljük, így már kitakarítja magát.
Ha nem, akkor Registar registry Manager Lite telepít, futtat, rákeresel vele a kaspersky string-re és az összes megtalált bejegyzést törölteted vele. Ezt követően, egy fájlkezelővel a rendszerpartíciót kerestesd végig, szintén kaspersky string-re és a talált fájlokat/mappákat töröld, gép restart, ez fontos!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#485) po1son válasza Petyyyyy (#483) üzenetére


po1son
addikt

Hát, akkor vmi nagyon nincsen rendján, mert amit HZoli87 linkelt az a tuti megoldás. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#486) Petyyyyy válasza Fire/SOUL/CD (#484) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Erre az újratelepítésre gondoltam én is, csak már plafonon voltam és elvetettem. Megpróbálom akkor így és jelentkezem.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#487) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na üdv újra urak!

Fire/SOUL/CD ötlete a Registar registry Manager Lite-al segített, kipucolt mindent a gépről, akár mehetett is volna a másik antivírus. Csakhogy túl szép lett volna a történet. Nemtudom miért, de mint említettem megbolondult a rendszervisszaállítás ablak, amiben is semmi nem jelent meg. Követte példáját a "Keresés" is. Ablak megnyílik, kutya előjön és game over. Sehol egy árva felirat, egy gomb, tulajdonképpen teljesen üres ablak volt. Szóval valamit rendesen összegubancolt a program. Igen a KIS-re gyanakszom, mert más módosítás nem volt mostanában a gépen. Megvolt a windóz reinstall is.
Próbának szántam a dolgot, vajon gyorsabb e, mint amit előtte használtam. Gyorsabb is volt, de a válás macerás :DDD
Köszönöm a segítséget! :R

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#488) Narxis


Narxis
nagyúr

KMS 9.4.90 gyönyörűen működik, azt kell mondjam tudnak ezek a srácok ha akarnak. Kár, hogy android marketen még a 9.10.77 van amit legutóbb próbáltam is. Nagy különbség van a kettő között.

Thanos was right.

(#489) Butcher-HUN válasza Narxis (#488) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Üdv! Ha már felhoztad a KMS-t ( android ) nem tudsz / tudtok valami jó kis promot? Találtam egyet chip.de viszont magyar területen élők nem vehetik igénybe. Esetleg ha lenne valakinek egy fölösleges és elküldené nekem PM-be azt nagyon megköszönném :) :R

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#490) Fire/SOUL/CD válasza Butcher-HUN (#489) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Használj német proxy-t...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#491) po1son válasza Butcher-HUN (#489) üzenetére


po1son
addikt

free német proxy szerverek

Internet - Kapcsolatok - Helyi hálozati beállítások- Proxykiszolgálóhoz pipa és másolhatsz is egy német proxy ip-t...Utána elfogadod és kész is( talán várni kell egy kicsit)...
Mehetsz német prómora vadászni... ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#492) Narxis válasza Butcher-HUN (#489) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jah, ahogy írták német proxy kell. Am. találtam egy bugot, néha zárolja a telót ha telepítek egy appot. Beírom a biztonsági kódom és működik tovább, csak ilyenkor e-mailben is elküldi az adatokat, hogy milyen telefonszámmal használja az illető, vagyis én. :D Mondjuk legalább láttam hogy működik ez. Jobban aggódok amiatt, hogy elveszítem vagy ellopják a telót mint a vírusok miatt.

Thanos was right.

(#493) po1son válasza Narxis (#492) üzenetére


po1son
addikt

Legfőbb a biztonság. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#494) TFSi


TFSi
őstag

Én most szabadultam meg a KIS-től, mert tiszta telepítésnél is előjött a program hiba. Tegnap egy windows-os *.*pptx keresés közben fagyott halálra a rendszer, ugyanúgy, mint amikor olykor egy termetesebb prezifájlt megnyitok, úgyhogy likvidáltam.

A fagyás folyamat: elkezd scanelni a progi, majd beszürkül az ikon, és elszáll a védelem pár másodpercre, aztán visszatölt, de viszi magával a rendszert. Nem érdekel mi a gondja, nem logoltam, inkább a stresszmentesebb utat választom a védelemre. Azóta Comodo FW+ Norton AV van.

Ezzel együtt a KIS 2012-t kiemelkedően jó védelemnek tartom, és egy másik gépemen remélhetőleg tünetmentes lesz... :K

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#495) Piet


Piet
csendes tag

sziasztok

Manualis KIS2012 frissitesnel

[link]

ket file esetben azt irja a log-ban, h update file corrupt. Az info szerint 12.0.0.374 a.b.c, tehat nem tudja a legfrissebre felhozni. Tobbszor is probaltam, semmi valtozas. Talalkozott mar valaki hasonloval?

(#496) Narxis válasza TFSi (#494) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem tom, most én SP1-es 64bites Win 7-en SP1-es 64bites Office 2010(magyar) verzióval megnyitottam, szerkesztettem már szinte minden féle fajta fájlt, prezentációt, nemhogy fagyást de lassulást se tapasztaltam. Az biztos, hogy nagyon háklis a Kaspersky az egyéb védelmi programokra, vagy más programokra, hajlandó velük összeakadni ami miatt aztán anomáliák tucatjait idézi elő, pl. fagyás vagy erőteljes processzorhasználat. Legegyszerűbb az lenne ha a Kaspersky fórumon leírnád a bajod csatolva egy GSI reporttal. De persze csak ha utána akarsz járni. Én kukáztam pár progit és csak olyanokat telepítettem a tiszta Windows 7-re amiket legalább hetente egyszer használok, tehát semmi felesleges 3rd party app, ami van az friss mint harmat, friss driverek és nagyon észrevétlen az erőforrásokkal a Kaspersky IS 2012 pedig van mellette egy Malwarebytes Pro is.

Thanos was right.

(#497) Butcher-HUN válasza Fire/SOUL/CD (#490) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Hát én ehhez nagyon noob vagyok :DD Pontosan hogy is kell csinálni ezt a német proxy-t? Ha lennétek olyan szívesek és dobnátok nekem egy kulcsot azt nagyon szépen megköszönném! :R --->[link]<---

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#498) TFSi válasza Narxis (#496) üzenetére


TFSi
őstag

Nagyon kevés kiegészítő programot használok. A Tune-Up 2011 van és régebben pedig a 2010 volt, de ott is fagyott a cucc. Mbam Free van, az nem sok vizet zavar. A drivereim frissek és üdék, a gépem más védelemmel makulátlan, sőt a jelenlegi rendszerem is tiszta, szinte frissen telepített, pár hetes. A KIS valamivel nem fér meg, de már nem teszem vissza, hogy ezt kivesézzem...

Mondjuk régebbről van egy log fájlom, de én ezzel nem szórakozom... :K

Most már nekem is 64 bites rendszerre megy, más hardverkörnyezettel.. :D

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#499) Fire/SOUL/CD válasza Butcher-HUN (#497) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Megpróbáltam, de sajnos már lejárt a promo: [link]
Legközelebb időben szólj, ha ilyen gondod lenne...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#500) Butcher-HUN válasza Fire/SOUL/CD (#499) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Köszönöm hogy megpróbáltad! Legközelebb időben szólok. :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.