Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Mikulásbá válasza szeva000 (#1500) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha pl.torrentezel,sok szemét oldalt kiszűr a MBAM.

(#1502) TFSi válasza Qasam (#1499) üzenetére


TFSi
őstag

Ha mégis kipróbálod, mindenképpen tedd a KIS-ben a Trusted Application-ök közé, és pipáld ki az összes kizárást!

[link]

Mikulásbá: amennyiben támadásról van szó, azokat a KIS is blokkolja. Az MBAM sok olyan IP-t is a fekete listára tesz, amelyek amúgy nem sok vizet zavarnak, pláne nem támadnak.

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1503) Mikulásbá válasza TFSi (#1502) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azt írja : "potenciálisan rosszindulatú" webhelyeket blokkol.Nekem ezekre sincs szükségem,csak blokkolja nyugodtan.

(#1504) szeva000 válasza Mikulásbá (#1501) üzenetére


szeva000
addikt

ehhez nem mbam kell....hanem egy normális hardveres tűzfal,ami nekem van :)

(#1505) Mikulásbá válasza szeva000 (#1504) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Van a KIS-ben is elég jó tűzfal.

(#1506) szeva000 válasza Mikulásbá (#1505) üzenetére


szeva000
addikt

van hát,de nekem ne pattogjon :D...még az életben nem kellett fognia semmit egy hardveres tűzfal mellett :)

(#1507) Mikulásbá válasza szeva000 (#1506) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Milyen hardveres tűzfalad van?

(#1508) szeva000 válasza Mikulásbá (#1507) üzenetére


szeva000
addikt

CISCO SA520,de nem is kell ide ilyen házilag.Egy linksys WRT54GL-re feltoltam egy DD-WRT fw-t ,azzal is próbálgattam,elég jól muzsikált...Gyakorlatilag végigtámadtatam nagyon sok portot és nem kellett a kasperskynek dolgoznia :)
Az sa520 is azért van,mert céges :)

(#1509) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Sziasztok!

Valaki tapasztalt már e olyat ,hogy Win8 rendszeren teljes rendszer vizsgálat során a rendszer összeomlott ?
Ma történt ez velem miközben a húgom böngészős játékkal játszott .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1510) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Szeretnék 2 dolgot kérdezni.

1; Most 2013-as IS-em van, amit egy 2012-es key-el licenszeltem, amit szépen el is fogadott. Nos ha kijön a 2014 1-2 hónapon belül akkor fogok tudni frissíteni rá, vagy ez hogy működik? Lehet IS-en belül a komplett program modult frissíteni 2014-esre, vagy le kell törölnöm, le kell szednem kaspersky weboldaláról a 2014-eset ha kijön, majd beírom a licensz kódot és kész?

2; Nem rég óta használom a Kaspersky IS-t, még nem állítottam át semmilyen beállítást. Az lenne a kérdésem hogy kell-e valamit állítani a tűzfal vagy vírusírtó részen, vagy minden jó ahogy alapból van?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#1511) szeva000 válasza jozsi252 (#1510) üzenetére


szeva000
addikt

szinte bizta,hogy a 2012-es kulcsokkal nem fog menni a 2014....Én kipróbáltam jópárat,egyet sem fogadott el...azután másnap kínomban mégegyet és az ment :D
de nagyon nem is izgatott,mert ment vissza gyorsan a 2013-as,mert a 14-nél katasztrófa lassú lett a banki utalás és egyéb fizetéseim.

(#1512) jozsi252 válasza szeva000 (#1511) üzenetére


jozsi252
veterán

De még a végleges nem jött ki, abba már lehet hogy javítva lesz ez a hiba. Fura ez hogy van amelyiknél működött, volt amelyik key meg nem. Mindenesetre írtam 1 mailt a Kaspersky-nek, ha válaszolnak akkor beírom ide, és akkor megfogjuk tudni a hivatalos választ.

iPhone 13 Pro Max

(#1513) jozsi252


jozsi252
veterán

Meg is kaptam a hivatalos választ a Kaspersky-től.

"Tisztelt xy!

Jelenleg még nincs pontos információnk, hogy a 2014-es verziók a régebbi
licenceket miképp fogják kezelni, de az eddigi gyakorlat alapján nagy
valószínűséggel a meglévő aktivációs kódjával probléma nélkül fogja tudni
használni az új programot.

Üdvözlettel,
--
xy"

iPhone 13 Pro Max

(#1514) Mikulásbá válasza jozsi252 (#1513) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ennek én is örülnék,ha így lenne!

(#1515) Deichler


Deichler
csendes tag

Élmény volt a Kaspersky:
Hát, ez a Kaspersky Internet Security 2013 egy lótúrót sem ér. Idejöttem, hátha találok megoldást arra, hogy ne legyenek nyitott portok, mire az egyik zseni azt írja, hogy ez normális és keressünk más védelmet, ha ez nem tetszik. Számomra ez nem tűnik normális dolognak. Lehet, hogy védett a nyitott port is, de úgy gondolom, a nyitott ablak felhívás a betörésre. Más... Van egy keylogger szoftverem, amit csak azért tartottam meg, mert jó tesztelő. Háttérben rejtőzve fut, így tudtam vele ellenőrizni, hogy mi folyik a gépeken. Ha kalóz kulcsot adok meg neki, akkor lopakodva küldi az infót a szoftver készítőjének és azonnal jelzi, hogy hamis kulcs. Nos, ez a szuper Kaspersky meg sem nyikkan és ki-be enged bármit. Oké, vannak megbízható szoftverek, de aminek nem kell a netre menni és mégis menni akar, akkor azt én szeretném letiltani, ugyanis gyanús, ha egy internethez semmi köze szoftver megindul kifelé. Szeretem látni és szabályozni, hogy mi merre megy. Ennek a keylogger szoftvernek az a sajátossága, hogy a tűzfalakat képes megkerülni, mert a többsége nem reagál semmit és észrevétlenül ki tud menni és vissza is tud térni. A vicc, hogy iszonyat régi szoftver. Az F-Secure esetén beállítom, hogy minden alkalmazásnál kérdezzen, nem bízom meg semmiben, és ezt a szoftvert is blokkolja, bár nem jelez. Arra gondoltam, hogy teszek kísérletet Kaspersky váltásra, mert olcsóbb, de azt hiszem, maradok inkább a drágább F-Secure-nál. Megjegyzem, ennek a szoftvernek a blokkolására csak az Outpost Firewall Pro volt képes. Az AVG Internet Security-t sem hatotta meg. Felvetődik a kérdés, ha ezt a szoftvert kiengedi, akkor mi mással teheti ugyanezt.

(#1516) TFSi válasza Deichler (#1515) üzenetére


TFSi
őstag

Szia!

Hirtelen sok információt közölsz, de számomra elveszik benne a lényeg. Először is milyen beállításokkal használod a KIS-t? Mivel tesztelted a tűzfalát?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1517) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Protection components now use Kaspersky ZetaShield technology, which offers effective detection of exploits. [link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1518) Mikulásbá válasza ƵøŁĭ (#1517) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Erre utaltam (#1486) alatt,csak akkor nem találtam és a neve sem jutott eszembe.

(#1519) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Kaspersky AVZ Antiviral Toolkit Version: 4.41 released
The main modifications:

[+ +] Manager scheduler - the scheduler support v2 (Vista, Win7, Win8)
[+] New command line parser is difficult, requiring the attention of releasing binaries
[+ +] The new command set-language script for custom WMI queries
[+ +] Connected to the ability to view information about a file in the Kaspersky Application Advisor
[+ +] In a study support system introduced additional checks that are stored in the database updated
[+ +] The script language of the new features AddFileInfoToXML, AddDataToXML, WMI_Init, WMI_Query, WMI_Fetch, WMI_GetField, WMI_Free, SleepMS, GetComputerIP, ClearXMLData
[+] Changed the logic of the command to delete a file - there was a second parameter specifying the mode in which the redirector should perform removal
[+] The conclusion in the study protocol data system shared resources (optional, default is off)
[+] Display data in XML protocol on all the running processes, without filtering (optional, default is off)
[+] The Wizard and troubleshoot added a pop-up menu that lets you select all pukto, remove and invert the selection
[+] Added encryption of files in quarantine for preventing their removal Antivirus
[+ / -] In skriptyazyke changed the logic of ExecuteScript - script at any level is allowed to change the settings AVZ
[-] Fixed a problem with the fact that the description of the file in the quarantine did not get information about its attributes

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1520) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Kaspersky Lab will release KIS 2014 at 15:00 on August 5th in Kuala Lumpur. :))

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1521) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hali+

A KIS-ben, hogyan tudom megoldani, ha két fájlt szeretnék tiltani a tűzfalban? Se ki- se be ne engedje a forgalmat.

(#1522) XZoli válasza RaPiDsHaRe (#1521) üzenetére


XZoli
aktív tag

alkalmazásfelügyelő (minden program) -> kiválasztani a blokkolni kívánt programot->alkalmazásszabályok->hálózati szabályok->engedélyek

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#1523) RaPiDsHaRe válasza XZoli (#1522) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Köszönöm.

Meg a tűzfalnál kerestem, nem hiába nem találtam :W

(#1524) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok! Na ilyenkor mi van? :DDD

(#1525) dbius válasza Qasam (#1524) üzenetére


dbius
veterán

Nézeteltérés... :DDD

(#1526) ƵøŁĭ válasza Qasam (#1524) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Reboot vagy kapcsold ki a védelmet manuálisan és vissza . (általában valamelyik megoldja)

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1527) Qasam válasza ƵøŁĭ (#1526) üzenetére


Qasam
aktív tag

Igen, restart volt, megoldotta csak az a bosszantó, hogy minden héten megcsinálja. De hát ez legyen vele a legnagyobb baj. :)

(#1528) po1son válasza ƵøŁĭ (#1520) üzenetére


po1son
addikt

Tehát augusztus 5-én jön a teljes verzió a 2014 KIS-ből?! :)
Remélem a régebbi kulcsokat elfogja fogadni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1529) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Valószínűleg igen . A magyar verzióra pedig várni kellesz ,mint eddig is .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1530) po1son válasza ƵøŁĭ (#1529) üzenetére


po1son
addikt

Legrosszabb esetben is már biztos lesz Magyar nyelv szeptemberbe. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1531) Narxis


Narxis
nagyúr

Végleges KIS 2014?

Thanos was right.

(#1532) po1son válasza Narxis (#1531) üzenetére


po1son
addikt

Kipróbáltad már? :F

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1533) ƵøŁĭ válasza Narxis (#1531) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nem, ez csak egy RC-hez tartozó A patch.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1534) ƵøŁĭ válasza ƵøŁĭ (#1533) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Most olvasgattam több fórumon ,hogy ez a végleges . Bár a RN-t megnéztem és még számos hiba van a termékben .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1535) XZoli


XZoli
aktív tag

Nekem simán nem fogata el a 2013 kasperskytől online vásárolt kulcsomat a béta, letörlés után meg nem ment fel a 2013 KIS telepítési hibábal leállt :O

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#1536) TFSi válasza XZoli (#1535) üzenetére


TFSi
őstag

Mi volt a hibaüzenet, vagy melyik szakaszban történt az install fail?

Narxis: elméletileg a végleges indiai-angol verzió, de mivel hivatalos support még nincsen hozzá, csak egy majorgeeks-es kiszivárogtatás, ezért szerintem nem az igazi a dolog... :)

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1537) XZoli válasza TFSi (#1536) üzenetére


XZoli
aktív tag

Már mindegy pendrive bedug reinstall :((

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#1538) TFSi


TFSi
őstag

A 2014-es termékek esetében a saját fórumuk szakértői azt ajánlják, hogy érdemes megvárni a W8.1 kompatibilis MP1 verziót (megjelenés valamikor aug. vége), ahol a most megjelenő verzió bugjai is foltozva lesznek. Addig is tartsunk ki a 2013-as termékek mellett.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1539) dnsi válasza XZoli (#1535) üzenetére


dnsi
aktív tag

Nekem megy a 2013-as kulcsal.

(#1540) po1son válasza dnsi (#1539) üzenetére


po1son
addikt

Aláírás alapján te már nem a bétá a verziót használód a 2014ből. :)
Valószínűleg a véglegesbe már megoldották a régebbi kulcs problémát.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1541) ƵøŁĭ válasza dnsi (#1539) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Lehet jobban járnál ha később rakod fel ,hiszen:
-sok hiba van még benne ( javítva lesz)
- nem legális itthon a kis14.0.0.4651en-in

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1542) dnsi válasza ƵøŁĭ (#1541) üzenetére


dnsi
aktív tag

Angliában élek itt szerintem az.Vagy tévedek?

(#1543) Mikulásbá válasza dnsi (#1539) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Persze,mivel már nem béta,megkapta a hivatalos végleges státuszt.Még RC korában használtam a 2014-est,semmi más kulcsot nem fogadott el,a régebbi 91 napos trialokat sem,sem végleges kulcsot.

Vajon a 2012-es kulcsokat is elfogadja?Ezt nézte már valaki?

(#1544) ƵøŁĭ válasza dnsi (#1542) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Tévedsz,mivel ha az említett telepítővel raktad fel akkor az illegális ,hiszen a használatára csak India jogosult .
(Jogi szemszögből.)

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1545) Narxis


Narxis
nagyúr

Na nálatok, hogy szuperál a KIS 2014? Vagy még senki sem váltott? :)

Thanos was right.

(#1546) TFSi válasza Narxis (#1545) üzenetére


TFSi
őstag

Hivatalosan még nem jelent meg. A megjelenés időpontja a jó kérdés/bármelyik nap kategória. A TP még eléggé bugos volt, de a végleges angol-indiai verzió "a" patch-csel sem a legjobb. Talán érdemes várni a "b" patch-re, vagy inkább az MP1-re.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1547) Greenebola


Greenebola
senior tag

License Compatibility of Kaspersky Lab Products’ Versions

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#1548) Mikulásbá válasza Greenebola (#1547) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Na ezt vártuk néhányan...... :DDD

(#1549) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok!
A 2014-es IS-ben a tömörített állományok vizsgálati méretét hol lehet beállítani, ha egyáltalán lehet?
Ugyanaz a gond még mindig vele, pl. egy nagyobb tömörített fájlt órákon át is vizsgál, viszont pozitív, hogy maga a program észrevehetően gyorsult.

(#1550) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok!
Na ezzel meg mi a baja a KIS-nek? :W
A webes kereső alapon megy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.