Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Greenebola


Greenebola
senior tag

Hoppá hoppá Delirious akcióban :C

emudelirium.blogspot.com infó

emudelirium.nidocom.hu KIS 2012 Magyarítás fórum (regisztráció szükséges)

Köszönet Delirious :R

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#52) TFSi


TFSi
őstag

Át is tápászkodtam ebbe a topicba... :K

Szóval rendben vannak ezek a szabályok szerinted?

[link]

Valamint nemrég kérdeztem az AnchorFree HotSpot Shield megbízhatóságáról. Valóban meg lehet bízni a VPN szolgáltatásban, vagyis biztosan nyújtják ezt, amit elvár a user (anonimitás, nehézkes lehallgatás stb.)?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#53) Fire/SOUL/CD válasza TFSi (#52) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A szabályok rendben, ez szinte olyan, amit alapban automatikusan szokott a KIS létrehozni.

A VPN az admin-ok rémálma, egy biztonságos rendszert/hálózatot sec-perc lehet leamortizálni, ha egy user VPN-t használhat. ;]
Nem tudom mihez kell, de azt azért tudd, hogy csak kontrollálni lehet (pláne ha titkosított kommunikációt használ és általában azt), felügyelni nem(vagy megengeded, hogy kimenjen a netre vagy letiltod). Ha egy proginak engedélye van "kimenni a netre" és azt titkosított kapcsolaton teszi, akkor az adatforgalmat nem lehet szűrni, igazából azt lehet mondani, hogy az a progi kontrollálhatatlan. (Nagyon fapadosan fogalmaztam, de lényeg így érthető)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#54) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#53) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi a válaszod, de szerencsétlenségedre újabb kérdéseket vet fel bennem... :DDD

Meglepett, hogy a VPN-en belül nincsen szűrve a forgalom, ez nagy gáz. Alapvetően azért használom olykor, mert nincsen kedvem ahhoz, h lehallgassák az msn beszélgetéseimet, fájlküldéseimet, vagy éppen a skype-ot. De ezek szerint ez a védelem is egy gyenge lánszem, ezentúl fogalmam sincsen mit használjak VPN helyett... :(

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#55) Szellem. válasza TFSi (#54) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

"nincsen kedvem ahhoz, h lehallgassák az msn beszélgetéseimet, fájlküldéseimet, vagy éppen a skype-ot."

Szerintem kicsit túlparázod a dolgot.
Nézd, én két gépen két programot használok: KIS 2012 és ESS 4.2. Mind a két program megfelelő védelemmel szolgál. Használom a azokat a dolgokat, amiket Te és semmi bajom nem volt belőle. Ha valaki érti a dolgát, és be akar törni a személyes szférádba, akkor be is fog törni, ha pedig nem, akkor értelemszerűen nem.
Bizonyára vannak kirívó esetek, de nem kell teljes mértékben parával hozzáállni ezekhez a dolgokhoz.

(#56) Fire/SOUL/CD válasza TFSi (#54) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ahogy Plag is írja, ez már tényleg para a köbön... :DDD Ezért nem kell VPN...
(Nem mellesleg pl a legtöbb beszélgetés nem azért kerül illetéktelen kezekbe, mert lehallgatják, meg betörnek stb, hanem mert a user elfelejti kikapcsolni a beszélgetések naplózását ai IM progigban, aztán valamelyik kedvenc családtag meg elolvassa/lemásolja ;] )

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#57) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#56) üzenetére


TFSi
őstag

Igazad van, viszont annyi csak a célom, hogy ezáltal az összes védelmi megoldást megismerem, legyen az FW, AV, VPN, encrypter, vagy bármi egyéb. Érdekel a téma, és ebből kifolyólag keresem ezekre az elrugaszkodott kérdésekre a választ. Köszönöm szépen, hogy egyáltalán szóra érdemesnek találjátok a hóbortomat... :DDD Szóval jelenleg bele vagyok csavarodva a betörések fajtájába, lehallgatásokba stb... :DD

Keresem a legtutibb megoldást, és a KIS vagy a PURE nagyon érdekel. Mégha találnék is hozzá egy jól árazott 3 useres licenszet, tiszta Hawaii lenne... :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#58) Szellem. válasza TFSi (#57) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nézd, tényleg nem szabad ennyire parára venni ezt a dolgot. A gyártók kicsit túlspirázzák ezt a kártevős dolgot, és ebből fakadóan a saját terméküket favorizálják, hogy neked bizony erre szükséged. Mindez puszta marketing. Természetesen nem akarom alábecsülni a fenyegetések valószínűségét, de ha egy ember ésszel használja a gépét, és betart alapvető, minimális szabályokat, akkor fölösleges egy gépet agyonterhelő alkalmazást felrakni.
Elég régóta foglalkozom a víruskeresős és vírusok témájáva. Én sem MSE, sem NOD32, sem Kaspersky vagy más program alatt nem kaptam be semmit, és természetesen az esetleges kártevőriasztások is akkor jelentkeztek ha laca026 tesztoldaláról vagy máshonnan szedtem le mintákat! Ma már a legál Windows 7 és Vista elég bitonságosnak mondható. Ha a külső alkalmazásokat ( Pl. Adobe, Java, stb...) kellően sűrün frissíti az ember éa odafigyel ezeknek a sérülékenységére, akkor tényleg lehetetlen bekapni vírust!
Azt gondolom, Te is vagy már olyan tapasztalt, hogy tudod, mit kell csinálni! Nem hinném, hogy neked erőforrászabáló és végelen sok termékre lenne szükséged. :)
Jó a Kaspersky, szeretem is, de nekem elég az AV belőle. Szerintem neked is, de én ezt nem akarom helyetted eldönteni. :) Például én sosem használtam a KIS vagy PURE extra megoldásait. Maximum kipróbáltam csak, de szükségem sosem volt rájuk!

[ Szerkesztve ]

(#59) TFSi válasza Szellem. (#58) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi Plag a válaszodat!

Alapvetően már nem is a vírusmentesség számít most nálam újkori parának, hanem a tűzfalas védelem, ill. az, hogyha bárkivel chatelek, vagy szóban beszélek a neten, akkor könnyűszerrel senki se pofátlankodhasson bele... Szóval ennek a témakörnek a megoldásai érdekelnek. Erről szerettem volna kérdezni a véleményeket, amelyre persze részben már választ is kaptam... :K

Egyszóval kíváncsi vagyok arra, hogy miként lehet kivédeni a szándékos és nemszándékos vírusfertőzésen kívüli fenyegetéseket.

A KIS 2012-vel egyébként most csináltam clt tesztet és 330/340 az eredmény. nagyon elégedett vagyok!!! :))

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#60) Szellem. válasza TFSi (#59) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nézd, akkor viszont vagy a KIS vagy a PURE a jó választás. Ha nem terhelik a géped, és tetszik, akkor ez a kettő, ami jó lehet.
Bár, azt még mindíg nem tudom, hogy a PURE mitől ad jobb védelmet a vírusok tekintetében, mint a KIS.

(#61) TFSi válasza Szellem. (#60) üzenetére


TFSi
őstag

Ez jó kérdés... Bár vagy az a helyzet, hogy az alapbeállítások nem ugyanazok, vagy pedig az, hogy a VB raptesztje megbízhatatlan és még Languy bácsi is megbízhatóbb a légből kapott mintáival, mint ez a nagy cég... :DDD

Találtam egy jó ajánlatot, mi a véleményed? :D

[link]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#62) Szellem. válasza TFSi (#61) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Én ebay-en keresztül nem vennék ilyeneket!
Ha használja az ürge és letiltják, akkor buktad!

(#63) TFSi


TFSi
őstag

Ettől az oldaltól becsavarodik az avp.exe FX 5 alatt... Még nem néztem a mélyére a dolognak idő hiányában... Ötlet?

[link]

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#64) HZoli87 válasza TFSi (#63) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam egyik böngésző sem nyitja meg az oldalt (IE9 és Fx5 - tartalomkódolási hibára hivatkozva).

(#65) Fire/SOUL/CD válasza TFSi (#63) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam is ugyanaz a helyzet, mint HZoli87-nál... (FF4 és IE9)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#66) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Mi a legújabb adatbázis verziója a KIS esetében?
Nekem:
2011.06.27. 9:25:00
A signatúraszám: 6277946

Ja és KIS 2012-ről beszélünk.

(#67) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#66) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az, ami Nálad is.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#68) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#66) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azaz már nem (most frissült) 15:20:00 és 6281312 minta...

#69
Nem rossz az "időzítés", csak ma valamiért reggel frissült utoljára, valamiért napközben nem. Épp miután válaszoltam, rá nem sokkal automatikusan frissült.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#69) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#67) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Akkor ezek szerint rossz az időzítési modul? A szerveren más az idő, mint itt!
Nekem is most frissült arra, amit beírtál utólag!

[ Szerkesztve ]

(#70) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok, mégpedig érdemes-e lecserélni a KIS2011-et a 12-es verzióra?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#71) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#65) üzenetére


TFSi
őstag

A másik gépemen CFW+BitD Antivirus 2011 és nem megnyitható az oldal. A KIS 2012-vel futó lapimon sem FX5 sem IE9 nem javult a helyzet, több mint fél óráig tekerte a procit, amíg végül újraindítottam a rendszert... :(((

Egy hete van fent a KIS, de egyéb hibát nem tapasztaltam. Remélem ez is hamar megoldódik... Valahogy..

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#72) HZoli87 válasza bajtokarpi (#70) üzenetére


HZoli87
veterán

Ha nem gond a magyar nyelv hiánya, akkor szerintem érdemes.

(#73) bajtokarpi válasza HZoli87 (#72) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

A 11-est is angolul használom, így szerencsére ez nem probléma. Lehet, hogy megpróbálkozom vele. Köszönöm a segítségedet!

battletag: bossi#2666

(#74) TFSi válasza TFSi (#63) üzenetére


TFSi
őstag

Továbbra is fennáll a probléma, félő, hogy egyéb oldallal is előjöhet, és ahogyan írtam IE9 alatt is rosszalkodik nem csak FX 5 alatt.

Processexplorerrel megnéztem, de én ehhez alig értek, esetleg más diagnosztikai progit érdemes kipróbálni?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#75) HZoli87


HZoli87
veterán

Elkezdődött a "b" patch tesztelése, a megfelelő helyen megtaláljátok.

Some fixed bugs:
1. Graphical bug in network monitor
2. Compatibility with Firefox 5
3. Also problem of input text in some sites from VK in Firefox
4. Showing thumbnails of KIS in Windows 7 taskbar
5. Credits list
6. Improved Self-Defence
7. Compatibility with Windows Recovery

(#76) TFSi


TFSi
őstag

Sikerült rájönnöm a Windows 7 Professional alatti WU hibára, amit a KIS 2012 "okoz"... :))

A lényeg az, ami a csatolt képen is látható, hogy a titkosított kapcsolatok ellenőrzését nem érdemes bepipálni, mert akkor a WU hibaüzenetet generál, és a felajánlott súgótartalom köszönőviszonyban sincsen a megoldással... :DDD :(((

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#77) szmi


szmi
tag

Halihó!Feltettem a KIS 2012-öt és a magyarítást minden jó,csak a felhő alapú védelem nem akar müködni. ,a beállitásoknál elfogadtam a részvételt, nem értem miért nem müködik. .Valakinek valami ötlete esetleg?Köszi!

(#78) bubogabor válasza szmi (#77) üzenetére


bubogabor
tag

Nekemse muködik nemtudom miért feltelepitettem akkor müködött kp 1 percig utána nem

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#79) szmi válasza szmi (#77) üzenetére


szmi
tag

Újraraktam,semmit nem változtattam meg és most müködik! :F

(#80) bubogabor válasza szmi (#79) üzenetére


bubogabor
tag

Rájöttem a hibára ha skint változtatom pl angolrol magyarra akkor müködik ha bezárom tálcára és ujra nézem nem müködik csak ha átállitom a skint akkkor megint jó

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#81) szmi válasza bubogabor (#80) üzenetére


szmi
tag

Hello!Tényleg így van,de akkor a magyarítással van a baj...

(#82) bubogabor válasza szmi (#81) üzenetére


bubogabor
tag

Szerintem a gyari skinnel van problema nem a magyarositásal vagy a program valamelyik részével ki tudja én csak erre jöttem rá

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#83) dnsi válasza bubogabor (#82) üzenetére


dnsi
aktív tag

Nekem az angol van fent és tökéletesen megy.:)

(#84) szmi válasza bubogabor (#82) üzenetére


szmi
tag

Hello!Már befejeztem a kínlódást a programmal, visszaraktam a NIS-t.Majd ha kijön hivatalosan magyarul adok neki még 1 esélyt.Egy valamire volt jó a kipróbálás: rájöttem a NIS tökéletesen végzi a dolgát.Ellenőrzés után nem talált semmit a Kaspersky,pedig mindent a legmagasabbra állítottam.

(#85) bubogabor válasza szmi (#84) üzenetére


bubogabor
tag

Énis befejeztem uninstall ment viszza a nis 2012 beta nagyon megvagyok elégedve vele

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#86) Rage47


Rage47
veterán

Ha veszek egy KAV 2009-et, akkor használhatom a kulcsát a 2012-vel?

(#87) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Üdvözlet! KIS 2012 védi jelenleg a gépemet. Nagyon meg vagyok vele elégedve és jövőben nem lesz váltás az biztos. Egy kérdésem lenne hogy ha újra akarom telepíteni a programot meglévő rendszerre maga az eltávolításának melyik a legegyszerűbb módja? Advance Uninstaller 10-et használok a programok eltávolításához mert ezzel ki lehet törölni a megmaradt file-okat. Vagy van a KIS-nek egy saját programja amivel még el lehet távolítani. Azt nem tudom hogy milyen sorrendbe kell használni a programokat!? Ergo 1x Uninstall majd a KIS programját lefuttatom vagy elég a KIS eltávolítója? Elnézést ha hülyén fogalmaztam kicsit hulla vagyok... válaszotokat előre is köszönöm! :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#88) HZoli87 válasza Butcher-HUN (#87) üzenetére


HZoli87
veterán

(#89) Butcher-HUN válasza HZoli87 (#88) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Köszönöm! :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#90) TFSi


TFSi
őstag

Mivel a beta időszakban nem volt még meg a remover eszköz, ezért nem sikerült megfelelően eltávolítani a KIS 2012 beta-t (értsd: Win7 uninstall). Erre a nem tiszta rendszerre tettem fel újra a már végleges KIS-t, de nem volt hibátlan a működése...

Aztán eszembe jutott, hogy mi lenne, ha már kipróbálnám a kész remover tool-t és láss csodát, a visszatelepítés óta nem produkál hibát a KIS 2012!

Mikor jön egyébként a "b" patch pontosan? Azt tudom, hogy már tesztelik.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#91) HZoli87 válasza TFSi (#90) üzenetére


HZoli87
veterán

Nincs dátumhoz kötve, így bizonytalan az érkezése. Ahogy olvasom, elég sok a gubanc vele.

(#92) Narxis


Narxis
nagyúr

KIS 2012 + SP1-es Outlook 2010 + gmail account-nál nem dobál hibákat az Outlook? Konkrétan Az IMAP-parancs nem küldhető el a kiszolgálónak a kapcsolat megszakítása előtt. üzenetet?

Van egy kód: 0x8004DF00 de előtte 0x800CCC0D volt asszem.

Gugliztam már de sokat nem mondott.. valami akadályozza a kapcsolatot.

Thanos was right.

(#93) Fire/SOUL/CD válasza Narxis (#92) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tiltsd le, majd engedélyezd újra a gmail webes felületén az IMAP-ot, remélhetőleg ezzel meg is oldódik a dolog. Ha nem, akkor töröld, majd hozd létre újra az IMAP fiókod az Outlookban.
(Nem KIS hiba, az SP1-ben bizonyos biztonsági összetevők nem működnek együtt a régi beállításokkal, ezért van szükség újraengedélyezni az IMAP-ot, így az Outlook is újrakonfigolja/frissíti a beállításait.)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#94) Narxis válasza Fire/SOUL/CD (#93) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kösz, a fiók törlése segített.

Thanos was right.

(#95) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
Most látom, hogy frissült a Kaspersky oldala. A 2012-es termékek eltüntek az oldalról.Vagy csak én nem találom?

(#96) Fire/SOUL/CD válasza GEPESZ66 (#95) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát lehet, hogy rég voltál a honlapjukon inkább. Én nem látok semmi frissülést és a 2012-es termékek is letölthetőek/elérhetőek. Nem lehet, hogy ki kellene üríteni a sok böngésző cache-t, meg törölni a sütiket? ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#97) GEPESZ66 válasza Fire/SOUL/CD (#96) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Beírom azt, hogy www.kaspersky.com, s ekkor az www.usa.kaspersky.com oldalt hozta be nekem, csak nem vettem észre.

(#98) Fire/SOUL/CD válasza GEPESZ66 (#97) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

:F átirányít a böngésző egy másik oldalra? Milyen böngészőt is használsz?
(Nálam IE9 és FF4 nem csinál ilyet) :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#99) GEPESZ66 válasza Fire/SOUL/CD (#98) üzenetére


GEPESZ66
veterán

IE9 a munkahelyen, de megpróbálom ezzel este otthon is.

(#100) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#99) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Otthon nem irányít át az amerikai oldalra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.