Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) po1son válasza tyan (#200) üzenetére


po1son
addikt

nálam sem jelzett a kis :(

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#202) Fire/SOUL/CD válasza tyan (#198) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Újra működik az 1 gépes akció (is): [link] :C
Erről az oldalról meg nyugodtan vásárolhatsz, korábban is páran egyből megvették és minden normálisan lezajlott,, az egy jó webshop. 5000 Ft meg nem pénz érte. :N

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#203) TFSi válasza tyan (#195) üzenetére


TFSi
őstag

Nekem ugrott rá a KIS, úgyhogy jó lesz vigyázni ezzel az oldallal...

Más: a Wi-Fi-s védelem témában, amit nemrég kérdeztem tud valaki valami okosat mondani? :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#204) Narxis válasza TFSi (#203) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az igazi Wifi védelem VPN-nel kezdődik, gondolom KIS-nél ez a "védelem" annyit jelent, hogy figyelmeztet ha nem jelszóval védett hálózatra lépsz fel.

Thanos was right.

(#205) TFSi válasza Narxis (#204) üzenetére


TFSi
őstag

Annyit csinál VPN használata előtt, hogy feldob egy ablakot, hogy milyen hálózati típusba soroljon és én mindig a publicot választom, mivel az véd a legjobban. Igazad van, hogy a VPN a legjobb wifi védelem, de mi van akkor, ha nem engedik a VPN használatát...? Akkor hogyan szűri a wifit, netán titkosít, mint a COMODO Trustconnect? Ha jól gondolom, akkor a sima Comodo FW is ugyanúgy szűri a wifi forgalmat, semmi extra a KIS-hez hasonlóan, csak a marketing szöveg van... Vagy netán tévedek? :F

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#206) po1son válasza TFSi (#205) üzenetére


po1son
addikt

Sziasztok!
Ma volt egy rendszer újratelepítés nálam és hát így értelemszerűen a KIS is újra lett telepítve.
A problémám az, hogy feltelepítettem és amikor megjelenik az aktiválás ablak, akkor én oda beírtam azt a kulcsot, amit vásárlásnál kaptam.
Most viszont újra 365 nap van és gondolom egy új licensz.
Mit csináltam rosszul? Hogy kellet volna ?
Én naiv úgy gondoltam, hogy ez ugyan úgy megy, mint a játékoknál, hogy megveszem és azt a kulcsot kell használni újratelepítésnél, amit vettem.
Várom a segítségeket.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#207) HZoli87 válasza po1son (#206) üzenetére


HZoli87
veterán

Ha jól tudom, körülbelül 1 hónap után kezd visszaszámolni, így ajándékba hozzácsatolja a 30 nap próbaidőszakot. Vagyis nálam így volt a KAV előfizetésemnél és a pár hónapja ajándékba kapott KIS-nél is. Amíg nem telik le az ajándékba kapott időszak, addig az újratelepítés után mindig 365 napról kezd visszaszámolni, utána már rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#208) TFSi válasza po1son (#206) üzenetére


TFSi
őstag

Ha több licenszest vettél előfordulhat, hogy a nem használt licenszből aktivált be és nem a meglévő regisztrációt folytatja. De vannak nálam kompetensebbek is a témában, biztosan írni fognak! :K

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#209) po1son


po1son
addikt

Vagyis, akkor nem rontottam el semmit :F
Amit kapok vásárlásnál aktivációs kódot azt kell használni újratelepítésnél ennél az ablaknál mindig kép ?
Egyébként köszönőm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#210) TFSi válasza po1son (#209) üzenetére


TFSi
őstag

Igen. :K Ha pedig elfogadta a kulcsot, akkor mi a gond? :DD

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#211) po1son válasza TFSi (#210) üzenetére


po1son
addikt

Nem értetem miért kezdte újra 365 nappal :(
Mondjuk még mindig nem értem, mert akkor aktiváltam a kulcsot, amikor lejárt a próbaidőszak. Szóval hozzá adni nem adhatott semmit...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#212) HZoli87 válasza po1son (#211) üzenetére


HZoli87
veterán

Regisztrálj itt, majd add hozzá a kulcsodat (Manage activation codes). Utána már látni fogod az előfizetésed pontos időintervallumát.

Na itt a lejárt KAV licencem, itt is hozzácsatolt majd 1 hónap bónuszt:

[ Szerkesztve ]

(#213) po1son válasza HZoli87 (#212) üzenetére


po1son
addikt

Regisztrálva vagyok és a kód is már ott van. :)
19.08.2012 vagyis még több, mint 1 évig jó a kulcsom :C
Köszönőm a segítséget :R
Végre megnyugodtam :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#214) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Egy kis segítséget kérnék, olyan emberkéktől, akik vásároltak már OTP-s Maestro kártyával erről a webshopról... (ha lehet egyáltalán)
Nekem "sajnos" nincs ilyen kártyám, ismerősöm szeretne vásárolni onnan Maestro-val (Kaspersky-t), de nem tudja bizonyos bankkártya adatoknál, hogy mit kell megadni ezen kártya esetén)

Aki tud segíteni, azt kérem privbe jelezze és ott "elbeszélgetünk"... THX!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#215) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#214) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tárgytalan, megvettem neki én...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#216) szeva000


szeva000
addikt

Ma elzavartam a haverom a briteknél KIS-ért...Gyorsan vett is 9db licenc-t(dobozos verzió 3X3gép) 65 fontért :)

(#217) knor82


knor82
csendes tag

Nah, megvettem én is a http://store.v3.co.uk/p23341-kaspersky_internet_security_2012_1-pc_1-yr oldalon. Magyarországi webshopokban 12k Ft, itt meg 5k, hát nem mindegy.. (12-t nem adtam volna ki érte, de 5-öt simán.)

(#218) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Korábban mára mondta a support a magyar verzió megjelenését.Lehet, hogy nem lesz belőle semmi!?

(#219) cigam válasza GEPESZ66 (#218) üzenetére


cigam
félisten

1-2 nap csúszás nem a világ ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#220) po1son válasza knor82 (#217) üzenetére


po1son
addikt

Hát nem mind1, én is úgy vagyok vele, hogy 5000 ezer forint a max pénz, amit kiadok a számítógépem 1 éves védelméért.
Egyébként 2010-es licensz, szóval szerintem ezért ennyire olcsó.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221) cigam válasza po1son (#220) üzenetére


cigam
félisten

Mármint mi 2010-es? Még a linkben is 2012 szerepel, mint ahogy a számlán is, amit kaptam a vásárláskor.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#222) po1son válasza cigam (#221) üzenetére


po1son
addikt

Nem régiben vásárolt KIS licenszem v3-ról...

Egyébként meg teljesen mind1, hogy milyen kulcsot kaptunk, mert mindegyik KIS verzióhoz tudjuk használni. Talán a régebbi verziókhoz nem lehet használni, de ki az a ..., aki régebbihez használná ? :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#223) cigam válasza po1son (#222) üzenetére


cigam
félisten

Jééé.... Ez de furi.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#224) po1son válasza cigam (#223) üzenetére


po1son
addikt

Számlán nekem is 2012 van...

1. Regisztrálj itt (kaspersky honlapja)
2. Manage activation codes
3. Hozzá adod a kulcsot, amit kaptál vásárlásnál.
4. 2010 :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#225) cigam válasza po1son (#224) üzenetére


cigam
félisten

Jaaa. Azt nem is néztem. Sejtettem, hogy nem egy malomban örünk :D

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#226) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Tegnap rákérdeztem a magyar support-nál, hogy mikorra várható a magyar verzió, de még nem válaszoltak.Ahogy korábban írtam, 08.15.-ét adták meg a megjelenés várható időpontjának..Van-e frissebb infótok?

(#227) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#226) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Most kaptam a választ.Jövő hétvége körül várható.

(#228) po1son válasza GEPESZ66 (#227) üzenetére


po1son
addikt

Örülünk neki. :))
Mai nap megijesztett a KIS.
Rendszerfelállás után piros felkiáltó jellel fogadott egy kis üzenet , hogy sérült vagy rossz a kulcsom.
Egy frissítés kellet csak neki. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#229) szeva000 válasza po1son (#228) üzenetére


szeva000
addikt

ez nem XP alatt volt?Én ott vettem észre tavaly is ilyen jellegű gondokat.

(#230) po1son válasza szeva000 (#229) üzenetére


po1son
addikt

Win7-em van, szóval ez nem op rendszer függő.
Nyomtam neki egy update-et és fél perc múlva már jó lett. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#231) TFSi


TFSi
őstag

Már két hete ismét a KIS 2012-t használom, legutóbb is csak azért váltam meg tőle, mert hozta az addig szokásos hibáit, egy-két oldal betöltődésénél szétfagyott a rendszer, ill. olykor-olykor kb. 8-10 másodpercre spontán leállt a védelem és beszürkült az ikon...

A "c" patch utáni verziót használom, ami pár napja megkapta a "d" patchet is és a fent említett hibák már egyáltalán nem jelentkeznek.

Rendszerterhelése nem számottevő a napjainkban már viszonylag gyengének számító laptopomon. Egy-két oldal betöltődését megfogja, de ez sem zavaró mértékű, mert 80%-ban villámgyorsan töltődnek az oldalak. Hozzá kell tennem, hogy FX felhasználó vagyok Adblock Plus-szal és NoScript-tel.

A "d" patchel, az FX kiegészítők már 12.0.0.415-ös verziószámot írnak, szóval úgy tűnik jó lesz a progi és ahogyan írtam már a tűzfala és a proaktív védelme is majd 100-as a clt teszt szerint (330/340)!

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#232) cigam válasza TFSi (#231) üzenetére


cigam
félisten

Miért nem a KIS WEBszűrőjét használod? Ráadásul az böngészőfüggetlen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#233) po1son válasza TFSi (#231) üzenetére


po1son
addikt

De egy vmi sajnos soha sem változik a KIS-nél.
Darabolt rar fájloknál a vizsgálat mindig behal vagy iszonyúan lassú...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#234) cigam válasza po1son (#233) üzenetére


cigam
félisten

Melyiknél gyors? Gondolom mind1ik kitömöríti valamelyik temp könyvtár legmélyére, aztán átfésüli a tartalmát.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#235) TFSi válasza cigam (#232) üzenetére


TFSi
őstag

A KIS Anti-Banner-jét is használom, de gondolom Te nem erre gondolsz, bár akkor fogalmam sincsen, hogy mire, hiszen a web-antivirus természetesen erős védelemre van állítva. A web-antivirus csak a Explorer veszélyes scriptjeit szűri ki.

poi1son: nálam a filemknél szokott behalni... De ez nem zavaró, amint ezt teszi, le kell állítani a scant, majd amikor tényleg leáll, nem csak a GUI szerint, akkor tovább folytatni.

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#236) Szellem. válasza TFSi (#235) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Vagy a másik megoldás, hogy levesztiket a full scannél a kitömörítendő fájlok méretét max.7-10 megára és megoldódik a probléma.

(#237) cigam válasza TFSi (#235) üzenetére


cigam
félisten

MOst nemtudom megnézni, de pont azért választottam a KIS-t, merthogy beépített reklámszűrője van, ami a tapasztalataim alapján elég jól dolgozik. (Mivel nem FF-ot használok, az adblock kiesik, ráadásul veszettül fogja a gépet)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#238) TFSi válasza cigam (#237) üzenetére


TFSi
őstag

Akkor az Anti-Banner-ről van szó, mégis jól értettem. Lehet, kipróbálom azt, hogy letiltom az adblock-ot, hátha lesz valami pozitív változás, mert csak nem jó, ha két progi ugrik egyszerre a reklámokra... De lehet, hogy ökörségeket beszélek... :DDD

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#239) cigam válasza TFSi (#238) üzenetére


cigam
félisten

Szerintem ekkor az adblock nagyjából "üresjáratban" fut, merthogy a KIS a már megszűrt tartalmat küldi ki a FF-nak(azon belül is az ad-block-nak)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#240) TFSi válasza cigam (#239) üzenetére


TFSi
őstag

Most, hogy leszedtem az adblockot feltűnt, hogy a reklámok kerete megvan, amit az ABP azért szépen eltüntetett. Itt a prohardveren is a hirdetmény keret megvan. Eddig összezárta ezeket az ablakokat. Lehet visszamegy az ABP, persze ugyanúgy kiegészítve az Anti-Banner-rel.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#241) cigam válasza TFSi (#240) üzenetére


cigam
félisten

Ki kéne próbálni, hogy mekkora terhelést mutat/milyen gyorsan jön be egy oldal, amikor az egyik ki, a másik be van kapcsolva.
(Magyarul letesztelni, hogy a kis reklámszűróje, vagy az ad block terheli-e jobban a gépet.)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#242) po1son


po1son
addikt

Nálam az Adblock és Kis reklámszűrője együtt fut és nincs semmi gond. :K
Sokan panaszkodnak rá, hogy lassít, de én még nem vettem észre.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#243) HZoli87


HZoli87
veterán

Készül a "E" Patch:

1. internal features
2. Problem with large log files (GUI freeze/hangs after detecting large number of objects)

(#244) cigam válasza po1son (#242) üzenetére


cigam
félisten

Jó, hát egy i3-at még szép. hogy nem fog meg. Viszont sokan vannak akik még csak 1 magos konfigot tartanak otthon...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#245) po1son válasza cigam (#244) üzenetére


po1son
addikt

Még május előtt egy 4 éves konfigom volt és azon se tapasztaltam lassulást.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#246) Jim74 válasza Fire/SOUL/CD (#202) üzenetére


Jim74
nagyúr

Milyen gyakran vannak ilyen promók? Két hónapon belül lejár a családban a liszensz és vennék 3 gép-1 évest. A havonta vannak, akkor nem kapkodok...

(#247) TFSi válasza Jim74 (#246) üzenetére


TFSi
őstag

Ez a Kaspersky esetében nagyon kiszámíthatatlan, de próba szerencse...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#248) TFSi


TFSi
őstag

A KIS 2012 csak IE-ben és a FX-ben tudja kezelni az online bankolást safe módban? Áttértem a Chrome-ra (Comodo Dragon), de nem találom, hogy kompatibilis lenne-e a szolgáltatás... Vagy csak egyszerűen futtassam Safe módban a Dragont? A virtuális billentyűzet az aktív, azzal semmi gond.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#249) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Nekem update után is csak 12.0.0.0.374 (a,b,c) a verziószám. Ez rendben van?

(#250) Fire/SOUL/CD válasza Jim74 (#249) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Indítsd újra a gépet, aztán egyből lesz D is...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.