Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Jim74 válasza Fire/SOUL/CD (#250) üzenetére


Jim74
nagyúr

És tényleg... :R :C

(#252) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hmmm, 10 napig nem voltam gép közelben, most meg keresem a magyar KIS2012-t, de valahogy nem találom... Nem úgy volt, hogy 15.-én jelenik meg? Megint csúszik a dolog?

Jim74 #241
kaspersky-nél ez a jelenség ismert, azaz nem mindig figyelmezteti a user-t, hogy újra kellene indítania a gépét, patch érkezése után. Anniyt tehetsz, hogy ha aránytalanul nagy frissítés érkezik, akkor a magadtól újraindítod a gépet...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#253) Jim74 válasza Fire/SOUL/CD (#252) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót. :R

(#254) po1son válasza Fire/SOUL/CD (#252) üzenetére


po1son
addikt

magyar kaspersky support azt mondta, hogy jövő héten jön. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#255) Fire/SOUL/CD válasza po1son (#254) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát (ahogy olvasgattam, nem csak ebben a topikban) a magyar support már sok mindent mondott, (legutoljára 18.-át) aztán semmi, remélem erre a hétre értették a jövő hetet... ;]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#256) po1son válasza Fire/SOUL/CD (#255) üzenetére


po1son
addikt

Múlt héten mondta a magyar support, hogy erre a hétre jön a magyar verzsőn.
Szóval, ha késne is, akkor se sokat. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#257) Szellem. válasza po1son (#256) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Én nem várok rá, mert az oroszok az 5 éves tervüket nem mindig időre készítik el.
Felment vissza az agol. Eddig teljesen jó.

(#258) GEPESZ66 válasza Szellem. (#257) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Mai napon azt válaszolta a magyar support, hogy információval nem rendelkeznek, de szeptember közepéig megjelenhet a magyar verzió.Egyre inkább kitolódik a dátum.Mi a fenét szórakoznak ennyi ideig az oroszok.A PANDA, NORTON esetében szinte a világnyelvekkel egyidőben megjelenik a magyar verzió.

(#259) Szellem. válasza GEPESZ66 (#258) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szuper!

Ezért kell az angolt használni. Nem olyan nehéz kezelni az angol terméket. Egyébként, mindíg ezt csinálják a ruszkik!

(#260) Fire/SOUL/CD válasza GEPESZ66 (#258) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Én az amerikai supportot "kínoztam meg", a Live Chat-en keresztül...
Mikor írtam/kérdeztem hogy Hungarian nyelven mikor jelenik meg, 1 perc szünet után visszakérdezett, hogy Central Europe? :))
(Aztán azt írta, hogy az amcsi support ezt nem tudja)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#261) tyan válasza GEPESZ66 (#258) üzenetére


tyan
senior tag

Már régóta nem kínlódok a magyar verzióval, felraktam az angol KIS2012-t és ez is marad még akkor is, ha kijön a magyarszki. :)

(#262) Rommel6600


Rommel6600
őstag

KIS 2012ből lehetséges 7PCre venni hosszabbítást?
Jelenleg 3gépes licencem van, az jár le hamarosan, de a hosszabbításnál csak 1, 3 és 5PCre tudnék venni. Ahova a Kaspersky irányít, ott 5PCre £44.99 (~14500Ft) lenne az 1éves hosszabbítás, de ahogy említettem inkább 7re kéne.
Szerintetek ez lehetséges, vagy ennyi PCvel már nem vagyok jogosult a Home verzióra, hanem valami Office cuccot kéne megvennem?
Az egyik hazai disztribútornak is írtam, kíváncsi leszek, hogy majd mit válaszolnak :F

(#263) cigam válasza Rommel6600 (#262) üzenetére


cigam
félisten

Nem home/office kérdése, csak nem jellemző ennyi gép otthon. 1-2 gép felett pedig már olcsóbb a cégeknek szánt mennyiségi konstrukció/központi kezelhetőség.

Úgy nem jó ha veszel 2db 3gépest, és 1db 1gépest? Ahol én vettem (store.v3co.uk) ott összesen 87.93 (22'786Ft) lenne, és kapsz ajándékba egy O&O MediaRecovery 6-ot.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#264) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehetne legolcsóbban 2 éves - 3 gépes liszenszet venni?

(#265) TFSi válasza Jim74 (#264) üzenetére


TFSi
őstag

De, innen:

[link]

A fórum tagjainak nagy része innen szokott vásárolgatni. Én is így tettem. Megbízható, gyors és korrekt oldal. A legjobbak között van. A fizetés után 2 percen belül már meg is volt a kód!

Lehet forintra is átkonvertálni és a rendelésnél ügyelj arra, hogy csak a szoftvert vedd meg a kiegészítő szolgáltatásokat, termékeket ne, pláne ha nem is akarod! :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#266) Jim74 válasza TFSi (#265) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, de itt nem látok 2 éves liszenszet.

(#267) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Most néztem a Kaspersky nemzetközi oldalát.Kezdik feltölteni a világnyelvek mellett ez egyéb nyelvű 2012-es szoftvereket.Talán előbb-utóbb a magyar is köztük lesz.

(#268) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Két észrevétel a Kaspersky 2012-es termékeknél:
1.: Valamiért iszonyat módon elkezdi foglalni a helyet a gépen. Azt látom, hogy naponta 100 megákkal kevesebb a helyem, és nem jöttem rá, miért.
2.: A Malwarebytes Antimalware-t új telepítésnél szépen leszedi, mert inkompatibilis szoftvernek jelzi.

Nálatok is előjöttek ezek a problémák?

(#269) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#268) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. szerintem a riportok miatt van, töröld őket, majd konfigold a létrehozásukat, vagy tiltsd le
2. Utólag telepítve az MBAM-ot nem szól... (Már ha így értetted, és nem úgy, hogy MBAM-ot követően telepíted a KIS-t...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#270) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#269) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ez okés, csak nonszensznek tartom az ilyen mértékű riportolást.
Az igaz, hogy ha utólag telepítem az MBAM-ot, akkor semmi gond. Ettől függetlenül a GetSysteminfo kijezli, hogy nem inkompatibilis. És ugye furcsállom, hogy eddig nem törölte, most meg igen.

(#271) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#270) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Olvastam a fórumon (Kaspersky-n), hogy valakinél több mint 10G-s volt a report mappa... :DDD Szóval melegen ajánlott azt rendesen karbantartani, megfelelő beállítással vagy épp letiltással (már amit lehet)

Saját tapasztalatból ezt nem tudom megerősíteni, mert mindig később pakoltam fel az MBAM-ot, de ha mindenképp utólag szeretnéd a Kaspersky-t telepíteni, akkor használd azt a "bűvös" kapcsolót... [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#272) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#271) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Igen, ezt én is olvastam, de nem hittem volna, hogy ez nálam is jelentkezik. A 64 gigás Samsung SSD-n, Kaspersky nélkül 48 Giga szabad hely volt. Namost ez 2 hét alatt lement 44,9-re! Most lszedtem és és 47,9 a szabad hely!

A kapcsolót köszönöm. Ismerem. :)
Megoldható hogy utólag telepítem az MBAM-ot, de ettől függetlenül nem véletlen jelzi nem kompatibilisnek.

Apropó egy magán kérdés:

Te ugye telepítesz gépeket könyvtáraknak, és egyébb cégeknek. Mik az általánosan használt AV-k, amiket felraksz nekik?

(#273) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#272) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Kapcsolót azért javasoltam, mert feltételeztem a SKIP gomb nem oldotta meg a dolgot...

Ahol nincs pénzügyi keret üzleti változatokhoz, ott CIS-t (mert ez üzleti célra is ingyenes) illetve ha külön kérik akkor MSE (10 gépig üzleti célra is ingyenesen használható) Ahol van keret más kergetők beszerzésére/vagy már évek óta használják, ott viszont elég széles a paletta, az ismertebb gyártók közül szinte bármi előfordul

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#274) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#273) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem, nem oldotta meg. Sőt! Szépen fogta magát és leszedte automatikusan!

(#275) TFSi válasza Szellem. (#274) üzenetére


TFSi
őstag

A riportprobléma nekem is jelentkezett, de jól beállítva a logolást már nem csinálja. Az MBAM-t nem bántja egyelőre. Persze akkor, amikor feltettem a KIS 2012-t, rögtön dumált, hogy inkompatibilis szoftver, de aztán leszedtem és újraraktam a KIS telepítése után...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#276) szmi válasza Szellem. (#274) üzenetére


szmi
tag

Hello!nekem nem szedte le a Malwarebytes-t,pedig telepítéskor aktív volt a védelme,sőt nem is figyelmeztetett rá.Később is jól elvoltak együtt.

(#277) po1son


po1son
addikt

Nem tudom, hogy miért, de a KIS nálam újra elkezdte azt, amit régen, vagyis egyszer csak egy nem kívánt időpontban elkezdi a procit 80-90%-on használni.... Mit csináljak, hogy befejezze ?! Ha jó helyen olvastam KIS fórumon, ott azt ajánlják, hogy egy reinstall általában megoldja...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#278) Szellem. válasza szmi (#276) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem tudom, melyiket raktad fel, de biztosan szól rá, függetlenül, hogy aktív-e a védelme. A régebbi verzió lehet nem szól rá, bár arra nem emlékszem!

(#279) Narxis válasza po1son (#277) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezt valamelyik patch-nek már meg kellett volna oldania, böngészés közben némelyik honlap okozta, nálam ilyen nem volt de azt sajnos észrevettem mikor frissített...eléggé terhelte a procit.

Tegnap le is szedtem(szűz Windows 7-re volt telepítve), szép volt, többnyire jó volt, remek védelemnek tartom, a 2011-es verzióhoz képest mindenképpen előrelépés és jobb mindenben, de még mindig vannak bugjai, nálam pl. a kiegészítői a Chrome-ot is megakasztották ha több link volt az oldalon vagy egy szövegmezőbe akartam írni, pl. itt a PH!-n, néha eltelt pár másodperc mire elkezdhettem írni. Kicsit az is zavaró, hogy 64biten nem lehet teljesértékű a safe run,safe desktop pedig nincs is, illetve Fire fórumtárs említett még valamit ami nincs 64biten Kaspersky-nél.

Továbbra is az etalon nálam a Norton ami remek védelem mellett minimális rendszerterhelést ad, de emellett persze szoktam a Kaspersky-t is ajánlani.

Thanos was right.

(#280) po1son válasza Narxis (#279) üzenetére


po1son
addikt

Nálam nem böngészés közbe, hanem játék közbe csinálja, ami nagyon idegesítő... :W
Pedig be van állíva ez a játék profil, de vmit mégis csinál, ami biztos, hogy nem frissítés és vizsgálat...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#281) szmi válasza Szellem. (#278) üzenetére


szmi
tag

Hello!Innen szedtem le az angolt:[link] meglepődtem én is mert 1x már feltettem igaz akkor 32bites win7-re és ott bejelzett a nod scan-ra,de települt.

[ Szerkesztve ]

(#282) Rommel6600 válasza Rommel6600 (#262) üzenetére


Rommel6600
őstag

Visszairt a kaspersky.co.uk support egy napon belul, hogy ha 7 pcre kell, akkor bizony meg kell vennem 5+3PCre, mert csakis 1, 3 es 5PCs kiszerelesben ertekesitenek.

(#283) cigam válasza Rommel6600 (#282) üzenetére


cigam
félisten

Hm. Nem olvastad #263-at?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#284) darál0w


darál0w
Jómunkásember

üdv.

1 gyors kérdés.

telepítés után virtual keyboard és URL advisor "gombokat" importált a böngészőmbe a kaspersky. hol lehet eltávolítani őket?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#285) po1son válasza darál0w (#284) üzenetére


po1son
addikt

böngésző függő.
én rókát használok és ott így kell beállítani:eszközök -kiegészítők -kiterjesztések - és itt már látni fogod, a kas beépülő kiegészítőit, ahol le tudod tiltani.
remélem tudtam segíteni :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#286) darál0w válasza po1son (#285) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kereshettem akkor a kaspersky beállításai között. :DDD

nem is gondoltam, hogy bővítmény lesz a böngészőhöz...köszi a tippet. ;) :R

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#287) Rommel6600 válasza cigam (#283) üzenetére


Rommel6600
őstag

De, olvastam, csak annyit irtam, hogy visszairt a support...
Egyebkent nem olcsobb, megoldom ugy, hogy veszek egy 5gepest.

(#288) cigam válasza Rommel6600 (#287) üzenetére


cigam
félisten

ja, oké
5+3 licence hogyér van?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#289) Narxis válasza po1son (#280) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nálam játék közben abszolút jó volt. :) Esetleg nézd meg, hogy be van-e pipálva valami olyasmi, hogy rendszerterhelés esetén megossza az erőforrásokat... nem tudom már az angol nevét se mert már letöröltem a gépről.

Thanos was right.

(#290) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Megjelent a KIS2012 magyarul.
http://products.kaspersky-labs.com/

(#291) cigam válasza GEPESZ66 (#290) üzenetére


cigam
félisten

Szuper! köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#292) po1son válasza GEPESZ66 (#290) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a hírt :))
Már fel is raktam :C

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#293) bubogabor


bubogabor
tag

Sziasztok aki ért a kaspersky hez hogy tudnám bealitani az utorrentet hogy aktiv legyek ha bekapcsolom a stealt modot akkor passziv vagyok azt szeretnem hogy stealth mod mellet aktiv legyek nincs ruterem digi netem van. Segitseget elöre is köszönöm

Windows 10 Enterprise Kaspersky Internet Security 2019 & Malwarebytes' Anti-Malware

(#294) Rommel6600 válasza cigam (#288) üzenetére


Rommel6600
őstag

Nemtom, de a mostani license-em miatt nem is nagyon akarok máshol vásárolni mint a kasperskynél amit felajánl, ott az 5PC 45font, a 3PC pedig 40.
Ez már 20% kedvezményt tartalmaz, de attól félek, hogy ha másutt venném vagy nem működne, vagy tök újat kellene vennem nem pedig hosszabbítást!
A jelenlegi licensemet egy bank adta a netbank mellé, így mivel nem én vettem örülök, hogy ha egyáltalán elég hosszabbítást vennem, és vehetek 5gépest mert a mostani az 3ra szól.

(#295) creed30 válasza GEPESZ66 (#290) üzenetére


creed30
aktív tag

Szia!
Lennél olyan kedves és leírnád hogy a linked segítségével hogy tudom a magyar verziójú KIS 2012-t letölteni? :U
Előre is köszönöm! :R

(#296) Fire/SOUL/CD válasza creed30 (#295) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

KAV 2012 12.0.0.374 (a) - Magyar
KIS 2012 12.0.0.374 (a) - Magyar

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#297) creed30 válasza Fire/SOUL/CD (#296) üzenetére


creed30
aktív tag

1000 köszönet! :R
Azért az nem semmi milyen aktív fórum életet élsz :DD

(#298) GEPESZ66 válasza creed30 (#297) üzenetére


GEPESZ66
veterán

http://products.kaspersky-labs.com/hungarian/homeuser/kis2012/

(#299) Jim74


Jim74
nagyúr

Van már valakinek tapasztalata a magyar 2012 KIS-vel?

(#300) Fire/SOUL/CD válasza Jim74 (#299) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam kifogástalanul megy, nem találok semmilyen eltérést az Angol változathoz képest, kivéve, hogy Magyar... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.