Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) HZoli87


HZoli87
veterán

Nincs is jobb védelem, ha letiltjuk a webes forgalmat. :)

Felhasználók ezreivel babrált ki a Kaspersky

(#1152) B@ldrick válasza Expulso (#1150) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

"Dátum: Ma (87)" sorban kellene lenni mint itt.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#1153) klambi


klambi
addikt

szevasztok! hogy tudom leállítani a programot? Mert ha task managerrel lövöm ki újraindul.... erre milen megoldás van?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#1154) Expulso válasza B@ldrick (#1152) üzenetére


Expulso
tag

akkor jól emlékeztem, hol kellene lennie. az első frissítésig ott is volt, azóta hiányolom.
lehet tudni mitől van ez? tökéletesen megy a gép és a program is, ezt az apró hibát leszámítva.

van más is akinél hasonló a helyzet és a frissítés részleteinél nem jelzi a letöltött frissítés méretét?

klambi - nálam task manager-ben sem lehet kilőni, az önvédelem nem engedi.

HZoli87 - köszi, bíztam benne hogy kapunk valami korrekciót a malőrt tekintve. én azt hittem megbolondult a rendszerem és órákon át viaskodtam vele. teljes rendszer-újratelepítés lett a vége. :DDD

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#1155) HZoli87 válasza Expulso (#1154) üzenetére


HZoli87
veterán

Legalább van egy friss rendszered, ami száguld. :DDD

Ilyen hiba sajnos a legjobbakkal is előfordulhat ...

(#1156) HZoli87


HZoli87
veterán

KAV/KIS 2013 MP1 Patch F Testing

Must be fixed next:
- Scheduler scan settings reset
- Mouse and keyboard stop working after install/uninstall product
- Supporting Connected Standby technology
- Script Checker removed
Also fixed some dumps and perfomance.

(#1157) motacilo válasza HZoli87 (#1156) üzenetére


motacilo
aktív tag

"Script Checker removed"
Ez vajon mit jelenthet? Így orvosolják a java problémát?

(#1158) HZoli87 válasza motacilo (#1157) üzenetére


HZoli87
veterán

Jó kérdés, nem tudom. :)

Sajnos nem fűztek hozzá bővebb magyarázatot. Ha végeztek a teszteléssel és mindenki számára elérhető lesz a frissítési szervereken, akkor leteszteled, remélem megoldja a JAVA problémát.

(#1159) TFSi válasza HZoli87 (#1158) üzenetére


TFSi
őstag

Nekem is gondom van a JAVA-s scriptekkel, de ez a script checker removed szöveg nem túl megnyugtató... :(((

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1160) Szellem. válasza TFSi (#1159) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ha így oldják meg a java problémát, hogy eltávolítják a script checkert, akkor az a számomra eléggé tré megoldás. Szerintem ottt valami nagyon nem stimmel.

(#1161) TFSi válasza Szellem. (#1160) üzenetére


TFSi
őstag

Szia Plag! :)

Tudod nekem már a maradék hajam hullik ki, hogy az erős védelmek mindig valami hosszan tartóan bosszantó hibával akarják bizonygatni a prémium mivoltukat. A hócipőm tele van ezzel a sok bughalmaz szeméttel, amiért még pénzt is fizetek és én vagyok a balf*sz, ha pl. egy konferencián ilyen butaságok miatt nem működnek a dolgaim, vagy éppen zavaró mértékben belassul az op.rendszerem. Hiszen egy átlag user honnan is tudná, milyen kompromisszumok árán lehet egy jó védelmet beállítani...

Én megértem azt, hogy ilyen sokféle hardverkörnyezethez nincsen igazi alternatíva, csak szerencsés esetben, ideiglenesen jól működő állapotok, de néha, mint most is, nagyon tud zavarni a dolog... :(((

:)

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1162) Gaberking válasza TFSi (#1161) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!

Teljesen igazad van, hasonló okok miatt vettem meg a Bitdefender Total Security 2013 -at, pedig a KIS 2013 5 gépes licencből volt hátra kb. 180 nap még akkor.
A BTS2013 -at kb. 2 hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#1163) Szellem. válasza TFSi (#1161) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szia! :)

Nem voltam egy hétig, mert snowboardozni voltam, így 1 napja követem a fórumot.:)
Szóval, sajnálatos ami Kaspersky táján megy. Én éppen ezért álltam át más védelemre. Te pontosan tudod, hogy a favoritom volt és még a mai napig is a nagy szerelmem, de a kapcsolatunk már nem a régi. Hiába a sok és komoly védelmi vonal, ha bughalmaz a program. Sajnos ezen a téren nem változott a program és nagyon úgy nézem, hogy nem is fog. Hiába adnak ki irdatlan sok patchet ha továbbra is problémás a program. Amit meg feljebb olvastam, hogy kiveszik a script checkert az meg elszomorító. Normálisan meg kéne csinálni és nem lenne gond vele. Számtalanszor az történik, hogy kiadnak egy nem kellően kitesztelt programot és utána orba-szájba foltozzák. Tudom, hogy nincs tökéletes hiba nélkül való program, de ami Kaspersky-nél megy az több mint durva. Hiába használsz erőművet akkor is észre lehet venni a programot a bugokról meg nem is beszélek.

Átálltam a BD Win8 Security-re és eddig hibátlanul megy nálam. Nem fogja a gépet és észrevehetetlen nálam. Láttam, hogy másnál voltak gondok, de nálam nem. Ha egy BD-nek vagy másnak sikerül viszonylag normális terméket kiadni, akkor ez a Kaspersky-re még inkább érvényes kéne, hogy legyen. Sajnos, nem így van.

(#1164) lupu500


lupu500
tag

BitDefender Internet Security 2013-t akarok feltenni a gépemre. Tud valaki valami olyan oldalt ahól elmagyarázzák a progi beállításait?
Üdv

(#1165) Gaberking válasza lupu500 (#1164) üzenetére


Gaberking
senior tag

Kaspersky Antivirus és Internet Security Fórum -ban? :C :C :C :DD :DD :DD

[Próbáld meg itt!]

(#1166) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#1163) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tényleg minden tisztelettel :R : De azért kérdezd már meg valakitől(nem Tőlem), hogy ez a Script Checker mit is takar... (Arról nem is beszélve, hogy a D elég közel van az R billentyűhöz) ;]

UI: tényleg minden tisztelettel, nem szándékom, hogy ezen kérdésemen bárki megsértődjön. :R

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1167) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#1166) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szia!

Tisztában vagyok vele, hogy mi is a script checker. Ettől függetlenül akkor sem értem, hogy bizonyos problémákat nem oldanak meg a programban.
Persze, védhetjük a Kaspersky-t, de ettől még a hibák nem oldódnak meg.
Szidni nem akarom, mert ahogy írtam, nagyon közel áll hozzám. Sőt!

Ezt meg nem értettem:
"(Arról nem is beszélve, hogy a D elég közel van az R billentyűhöz) "

A válaszodon, meg nem sértődtem meg. :R

(#1168) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Érezhetően van teljesítményjavulás a KIS esetében.
Vagy lehet az új hardver miatt van, de tény pörgősebb lett sokkal.

(#1169) motacilo válasza Szellem. (#1168) üzenetére


motacilo
aktív tag

Nálam 3 gépen is fent van és nem komoly a rendszerterhelése (nem egy webroot, de nem rossz :) )
Hozzáteszem nem erős gépek (Celeron proci, 2 GB RAM, Atom proci 2GB RAM viszont SSD-n fut és az sokat jelent!)

(#1170) Szellem. válasza motacilo (#1169) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az elöző gépemben is egy Samsung SSD volt egy négymagos Phenom 2-es AMD procival de picit észre lehetett venni.
Jelen esetben az új gépemben észrevehetetlen!Mondjuk a vas is pörög rendesen.

(#1171) motacilo válasza Szellem. (#1170) üzenetére


motacilo
aktív tag

Szerény véleményem szerint egy ilyen sokrétű és erős védelem esetén botorság azt várni, hogy észrevehetetlen legyen, Nyilván sok függ a beállításoktól is, ha minden apró cseprő dolgot figyeltetni akar a paranoiás felhasználó, akkor fogadja el, hogy terheli a rendszert. Tapasztalatom szerint egy full scan (mindenre kiterjedően) a telepítés után, sokat javít a KIS "lelki egyensúlyán" (és a felhasználóén is).

(#1172) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Már 3 éve KIS-t használtam, de mióta újratelepítettem a gépeket (WIN8, ill. WIN7), nem tudom eldönteni, hogy rakjam-e fel továbbra is (van még néhány hónap vásárolt licenc-em), vagy térjek át a Microsoft vírusírtójáról az F-Secure-ra, vagy a NOD 6-ra (újságos kóddal).

(#1173) lupu500


lupu500
tag

Szeretnék vírusirtót váltani most AVG van fent. Ezért aki ismeri úgy a Norton I. Security-t mint a Kaspersky I.Security-t ossza meg velem tapsztalatait. Próbálkoztam a Bitdefenderrel is de az bizonytalanul működik volt időszak mikór nem volt hajlandó frissíteni magát ezért váltottam AVG-re. Jó dolgokat olvastam a NIC-ről és a KIS-ről is ezért szeretném valamelyiket feltenni.A gépem nem valami erőgép ezért az a progi kellene amelyik kevésbé terheli háttérből a gépet. Köszi előre

(#1174) Szellem. válasza lupu500 (#1173) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szia!

Már fentebb írták neked, hogy általános vírsírtós kérdésekben itt érdeklődj:
Melyik a legjobb vírusírtó
Ha kimondottan a Kaspersky termékekkel van gondod vagy kérdésed, akkor azt itt megbeszélhetjük.
És nem kell ugyan azt a postot kétszer feltenni két különböző topicban főleg, ha az egyiknek semmi köze hozzá..
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1175) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#1167) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A D és az R szomszédos a billentyűzeten, azaz sima elírás is lehet, azaz nem Scrpt Checker removeD, hanem Script Checker removeR is lehet, ez utóbbi esetben meg más értelmet kap a dolog teljesen.

Azt eddig sem játszotta el soha a Kaspersky, hogy kiszed egy védelmi mechanizmust anélkül, hogy ne helyettesíteni mással. Olyanra már többször volt példa, hogy elsők közt bevezetett valamit, de aztán idővel kiszedte vagy korlátozta mert nem volt értelme, előbbire tipikusan jó példa a láthatatlan portok, utóbbiral x64 alatt a System Watcher.(MS PatchGuard-ot nem lehet megkerülni)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1176) #73959936


#73959936
törölt tag

KIS 2013 és segítséget kérek.
Kértem már régebben is, de akkori problémában nem tudtak segíteni. (basegui.ppl hiba)

Most azt kérdezném, h.jelen szoftver mellett kinek milyen rendszer-optimalizáló van fenn és működik helyesen?

Nekem advanced systemcare volt fenn, de nem szerették egymást, pl.gond.a spam szűrök miatt sem.

Na köszönettel: Csaba

(#1177) Szellem. válasza #73959936 (#1176) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Én a magam részéről nem használok semmilyen rendszer optimalizáló szoftvert. Fölöslegesnek tartom!
Amit rendszerkarbantartásra használok, az a Windows 8 saját lemezkarbantartója és a CCleaner. Ezek a számomra bőven elegendőek.
Ha megengeded, neked sem javasolnék mást.
A CCleanerrel semmi baja a KIS-nek.

(#1178) po1son válasza #73959936 (#1176) üzenetére


po1son
addikt

CCleaner használj... Itt olvashatsz is róla...
Amúgy meg a legtöbb rendszer-optimizáló félig meddig egy parasztvakítás...
Én havonta egyszer lefuttatom a CC-ét és bőven elég... Ha optimizált rendszert, akarsz akkor az alábbi dolgokat tudom tanácsolni... Msdnről származó legálisan aktivált op rendszer-t használj és ne a kalóz win7 2012 edition-t... :DDD Ne használj crackelt programokat... Szinte minden fizetős programot lehet helyettesíteni ingyenessel...Legújabb frissítések és driverek mindig legyenek telepítve... A géped erősségének megfelelő védelmet és programokat használj... Csak olyan programok legyenek telepítve, amiket használsz..
Tudatosan internetezzél... Ha ezeket betartod, akkor van egy remek oprendszered, amihez nem kell semmilyen szoftver, hogy optimizáld...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#1179) #73959936


#73959936
törölt tag

Köszönöm a válaszokat ! Hát igen, 1 kicsit nehéz mindazt betartani, amit illene...Gondolok itt legális szofver, a gép erősségének megfelelő programok stb.

Igazából 1 se nem túl régi, se nem új gépem van, pár éve raktam össze, dual core proci 3 ghz.-en és ugyanennyi ram. xp a mai napig, legális, valahogy nem fájt a fogam a tört újabb op.rendszerekre, meg persze a gép sem akarná szerintem...Van pár illegális szoftver is, de én is kezdem belátni, felesleges, mert helyettesíthetők ingyenessel...

A kis 2013 kicsit nagy hozzá, be is van lassulva rendesen, de JÓL működik, véd, szerintem jól tettem h.megvettem és megszerettem.

És majd 1 éve torrenten élek, a gyerekek csinálnak egy-s-mást a gépen még, közösségi oldal stb.

Üdv.szép napot Csaba

[ Szerkesztve ]

(#1180) #73959936


#73959936
törölt tag

És igen: annak ellenére h.ennyire fogja a gépet stb.én is gondolkodtam h.váltok bitdefenderre, mert nagyon olcsón meg lehet most venni, attól függ, hogy hol, de 3.5 és 4.5 e.Ft az semmi 1 éves használatért, csak az angol felület miatt nem vettem meg, mert attól félek nem tudnám konfigurálni úgy, ahogy kell pl.tűzfal.

Üdv. Csaba

(#1181) aiminet válasza #73959936 (#1176) üzenetére


aiminet
tag

Megtaláltad hibát basegui.ppl

itt:
http://support.kaspersky.com/kav2012/error?print=true&qid=208286551

Nekem is hasonlo volt problémám, most már jo lett ki kell torolni Free Studio 5.5.0 programot!!!!!!

(#1182) truptik válasza #73959936 (#1180) üzenetére


truptik
csendes tag

Rossz topikra írtam.

[ Szerkesztve ]

Have gun, will travel. Paladin.

(#1183) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
A fiam gépén próbáltam a Kaspersky Rescue Disk 10-et.
Mivel WIFI-n kapcsolódik a gépe, a Kaspersky Rescue Disk-ben be kellene állítani a kapcsolatot.
Ehhez sajnos nem értek.
Le van-e valahol írva, hogy hogyan kell beállítani a WIFI kapcsolatot?
Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm!

(#1184) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#1183) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
A másik fórumtémában már kaptam választ.

(#1185) tyan


tyan
senior tag

Ma újrapakoltam a rendszeremet, mert már le volt amortizálva. eddig a KIS2013 angol változatát használtam. A kérdésem az lenne, hogy a magyar kiadással nincsenek gondok? Felrakhatom azt?

(#1186) Szellem. válasza tyan (#1185) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Jelen esetben felrakhatod. Nem találkoztam a magam részéről olyannal, ami az angol változattól elütne.

(#1187) tyan válasza Szellem. (#1186) üzenetére


tyan
senior tag

Köszi, felrakom a magyar kiadást. :R

(#1188) motacilo válasza tyan (#1187) üzenetére


motacilo
aktív tag

Nálam dec. vége óta megy 3 gépen, a java problémát leszámítva semmi problémát nem tapasztaltam. Egyedül használom, még a MBAM-ot is levettem mellőle. (Annyira bízom benne és magamban ;) )

(#1189) tyan válasza motacilo (#1188) üzenetére


tyan
senior tag

Kösz a válaszod. Már felraktam a magyart, jól megy.

(#1190) Narxis


Narxis
nagyúr

Cloud ide vagy oda elég durva, hogy napi 1 frissítés van hétköznap, legalábbis ikonjára húzva az egeret azt írja, hogy tegnap reggel 6:19-es az adatbázis.

Thanos was right.

(#1191) TFSi válasza Narxis (#1190) üzenetére


TFSi
őstag

Érdekes a dolog, az egy szer biztos, viszont ez nem azt jelenti, hogy napi egyszer frissít, csak annyit, hogy az adatbázis dátumát nem változtatják. Nálam két óránként frissít, és mindig leszed egy pár 100 KB-os állományt, ha változik a dátum, ha nem.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1192) Narxis válasza TFSi (#1191) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja az lehet, régebben lehetett nézni kategóriánként, hogy mikor frissült, webfilter, antispam, adathalász adatbázis, stb.

Thanos was right.

(#1193) Qasam válasza Narxis (#1190) üzenetére


Qasam
aktív tag

Én is észrevettem, hogy az adatbázis dátuma ritkán változik. de utánanéztem és meg tudom erősíteni TFSi hozzászólását. Attól, hogy az adatbázis dátum marad, attól még települnek frissítések.

(#1194) TFSi


TFSi
őstag

Egyébként jöhetne már az F patch, bár még erősen bugzik, ahogyan olvastam a beta topicot a kaspersky-éknél... :U Egyébként az is igaz, hogy ilyenkor erőltetett menetben nyomják, és akár már a héten kijöhet a dolog, feltehetően hibamentesen...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1195) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Windows 8 alatt, valakinek sikerült elővarázsolnia a KIS telepítése után a Kaspersky Now programot?
Ha igen, hogyan és miként?
Telepítés után hiába kattintok erre a képre:

Nem történik semmi az áruházban.

(#1196) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#1195) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]
Ahogy látni fogod, csak bizonyos régiókban érhető el. A megoldás annyi, hogy a Vezérlőpult\Óra, nyelv és terület\Regió/Hely megadása segítségével állítsd át átmenetileg pl Egyesült Államokra a helyet és utána már menni fog a dolog. [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1197) HZoli87 válasza TFSi (#1194) üzenetére


HZoli87
veterán

Elkezdték a szórását a mai napon.

(#1198) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#1197) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hozzám még nem ért el...(mármint ha a Patch F-re gondolsz)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1199) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#1198) üzenetére


HZoli87
veterán

Igen, arra gondoltam. Kell egy kis idő, míg mindenki megkapja.

(#1200) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#1199) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

remélem nem. :DDD
(Amíg az első béta lejött a béta szerverről, akkor nem volt 10 sec, hogy minden védelem indult/működött. A 2. béta után kell 1 perc, mire a KIS életbe lép) :W

UI: 19.x FT FF-el nem megy a beépülő... :))

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.