Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) szeva000 válasza Gaberking (#650) üzenetére


szeva000
addikt

semmi köze a 2kulcsnak egymáshoz.Ha feltelepíted az 5gépest vagy a kukcsot kitörlöd és megadod a mostani helyett 1évről indul.
a másikkal meg kitörölheted,ha nem használod.

(#652) Gaberking válasza szeva000 (#651) üzenetére


Gaberking
senior tag

az frankó...
úgy gondoltam, hogy a 3 gépen, amin már rajta van a KIS, 131 nap + 1 év lesz...

(#653) po1son válasza Gaberking (#652) üzenetére


po1son
addikt

Ilyen nincsen... :N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#654) andy83 válasza Gaberking (#652) üzenetére


andy83
aktív tag

A licencidő akkor fog indulni, amikor az adott licenccel az első gépen aktiválod a KIS-t.

OFF:
Kaspersky ONE, néztétek már? Az ötlet nem rossz... :K

facebook.com/SzeretekMozizni

(#655) Narxis


Narxis
nagyúr

Február 10-es KIS installer

Benne vannak "g"-ig a patchek, angol nyelvű. A magyar nagyon le van maradva, asszem abban csak "a" volt, bár nem mostanában néztem.

Thanos was right.

(#656) Kácsa


Kácsa
aktív tag

Megjelent a "h" patch,Firefox 10 alatt működik a virtuális bill. meg az url.-tanácsadó.

ZoLee

(#657) po1son válasza Kácsa (#656) üzenetére


po1son
addikt

végre. :C

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#658) cer


cer
tag

Üdvözlet Mindenkinek!

Kaspesky licensz vásárlás előtt állok és szeretném kikérni mindenkinek a véleményét, aki használt 2011-et és 2012-t, hogy a 2012-es verzió miben jobb a 2011-nél?

Virusazonosításban van-e különbsége a kettő között, jobban azonosít-e a 2012 mint a 2011?
A tűzfala a 2012-nek mennyivel jobb a 2011-nél, jobban megfog-e bármit mint a 2011?
Esetleg erőforrás használat tekintetében van-e különbség a kettő közt?

Röviden, a leglényegesebb kérdés, hogy vírusazonosítás és tűzfalvédelem tekintetében van-e számottevő javulás a 2012-ben a 2011-eshez képest? Tudja-e a 2011-es azt amit a 2012-es?

Előre is köszönöm Mindenkinek!

(#659) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Sziasztok

Vírusmintát,milyen címre tudok küldeni?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#660) HZoli87 válasza ƵøŁĭ (#659) üzenetére


HZoli87
veterán

Ide: newvirus@kaspersky.com

Segítség hozzá.

(#661) ƵøŁĭ válasza HZoli87 (#660) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

:R

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#662) HZoli87


HZoli87
veterán

Közeledik a 2013-as verziók béta tesztje.

Bővebben itt.

(#663) Deck


Deck
titán

Van itt olyan aki kipróbálta vagy tesztelte már a KIS 2013 bétát, és tudna véleményt mondani róla? :) Összehasonlítás érdekelne, a 2012-hez képest :) :))

PS5

(#664) Fire/SOUL/CD válasza Deck (#663) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

W8 CP alatt van (lehet) értelme kipróbálni, mivel W8 alatt tesztelnek vele dolgokat jelenleg, W7-es gépet leamortizálja(W8 alatt nem próbáltam)
Nincs mit jelenleg összehasonlítani a KIS2012-vel

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#665) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#664) üzenetére


HZoli87
veterán

Már nyugodtan telepíthető Windows 7-re is, sőt a kettővel előző buildnél kérték is, hogy ne Windows 8 alatt teszteljék a szoftvert. De nem érdemes élesben használni.

(#666) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#665) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Próbáltad a gyakorlatban, vagy csak elméleti tanács? Én igen, valóban csak bátor aligátorok tegyék fel (W7 alá is) ;] Nálam azt játszotta el, hogy úgy korrektül 1 perc alatt indultak a programok, esélyem nem volt tesztelni, hisz nem tudtam semmit elindítani :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#667) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#666) üzenetére


HZoli87
veterán

VirtualBox alatt próbáltam az eggyel előző buildet, Windows 7 alatt. Csak IE8 volt amit használtam, azzal nem volt gondja, indult egyből (1-2 másodperc). Nem sok különbséget fedeztem fel a 2012-es verzióhoz képest, de ez nem is baj, finomítsák a jól bevált dolgokat.

(#668) Deck válasza Pyriel (#625) üzenetére


Deck
titán

Kaspersky Pure 2 Total Security

[ Szerkesztve ]

PS5

(#669) GIhe


GIhe
tag

Valaki tudna segíteni :

Van egy KIS 2011 magyar dobozos verzió .

Múlt héten xp több frissítésen ment át , illetve a KIS 2011 is .
Egyszer csak belassult az xp ,de úgy ,hogy könyvtárakat és mappákat is nagyon lassan nyit meg .A többiről már nem is beszélve .
DE ha kikapcsoljuk a KIS -t akkor minden gyors és szép .

(#670) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Van egy problémám:
KIS/KAV2012. Újra lett telepítve, friss gépre, és nem frissül fel az "a" patch-ről a "h"-ra. Sehogy sem.
Már visszagörgettem az adatbázisokat, stb., de semmi. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi a megoldás?

(#671) Szellem. válasza Szellem. (#670) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szóval, brámit csinálok, nem hajlandó frissülni a program.

(#672) Kácsa válasza Szellem. (#670) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Igen,én is jártam így,sok mindent próbáltam : visszagörgetés korábbi adatbázisra , KIS újratelepítése, de nem javult. Végül is újrahúztam a lapost biztonsági mentésből,így most már jó lett.
Viszont ha jól emlékszem,a Firefox-al babráltam valamit,miközben a KIS a frissítést töltötte le és utána volt,hogy nem frissült "a" -ról "h" patch-ra.

ZoLee

(#673) po1son válasza Kácsa (#672) üzenetére


po1son
addikt

Akkor lehet mondani, hogy gyakori probléma, mert már nálunk is volt ilyen probléma, hogy tiszta telepítés után nem akart frissülni... Aztán egy újratelepítés megoldotta a problémát.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#674) Szellem. válasza Kácsa (#672) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Köszönöm a választ!
Ma valami más lehet. Újrahúztam a gépet backupból. Friss KAV telepítés és angol. a,b,c patch van fent a többi sehol. Ezek után nem hinném, hogy nálam lehet a gond.

(#675) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#674) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Inkább itt válaszolok, ha már egyszer van külön topik a Kaspersky-nek
(Többieknek előzmény: [link])
Na szóval nem vagyok meggyőződve teljesen, hogy ez bug (persze ettől még lehet), mert a Kaspersky updater-t (külön utility) is kipróbáltam, az valami 330MiB+ cuccott töltött le és abban a patchek is benne vannak, ennek ellenére hiába állítottam be a KAV-ot, hogy abból a letöltött update mappából frissítse magát, a patchek-et akkor sem rakta fel...

Ha ez bug, akkor tényleg érdekes bug és valamit akkor valóban nagyon elxartak... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#676) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#675) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Köszönöm, hogy foglalkoztál a problémával!
Abból gondolom, hogy egyértelműen bug, mert a hugom gépén a KAV-on "h" patch van! Még 11-es az FF és a beépülő moduljai tökéletesen működnek.
Na most, tegnap FF11 volt a gépemen. KAV-ot frissítettem 2-szer is és gép restart meg volt. Az FF 11-be nem épült be, pedig tiszta telepítés volt a gép. FF frissült 12-re és ott még inkább nem ment a dolog. Sajnos tegnap óta sem ment feljebb a patch téma. Frissítettem a gépet, restart, de semmi változás. A hugommal most nézettem meg a gépét. Ott is frissítés, restart és maradt "h" patch!

Csak azt nem értemn, ezt mi okozza?

(#677) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#676) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Abból gondolom, hogy egyértelműen bug, mert a hugom gépén a KAV-on "h" patch van!"
De a húgod gépére is ezt a legújabb KAV telepítőt tetted fel, vagy az egy régebbi?
Nem véletlenül kérdem, mert én előhúztam a kalapból egy közel 1 éves KAV telepítőt(még anno valamikor letöltöttem, aztán megmaradt egyik mappában) és az most is felpakolta az összes patch-et, de ez az új KAV nem csinál semmit...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#678) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#677) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem, sajnos régebbi telepítő volt ami felment a gépre. 3 hetes. Akkor ment, de a telepítő nincs meg. A 2F honalpjáról szedtem le.

Ha megvan ez a telepítő (gondolom KAV 2012) megoszthatnád velem. Remélem, magyar!

(#679) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#678) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez sajnos angol, amit találtam, de megnézem, hátha valamelyik újság DVD mellékletén lesz valami.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#680) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#679) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Találtam egy telepítőt, ami 2011.07.18.-án lett letöltve. Szóval, nem mai darab.

Jelen esetben, ez nem mai darab, de ez sem húzza fel a többi patchet! Így egyértelmű, hogy bugos a dolog. Sem a KIS, sem a KAV nem csinálja meg. Nem tudom elképzelni most már, hogy mi lehet a gondja. Leszed 128 megát, de marad "a" patch!

(#681) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#679) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Már megpróbáltam minden eshetőséget, de semmi sem változtat a dolgon.
Jelen esetben írok az ügyfélszolgálatnak. Más nem maradt!

Visszaállítottam a rendszert backupból és a fentebb mutatott régi telepítővel is megpróbálkoztam tiszta rendszeren. Sajnos az eredmény változatlan.

(#682) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#681) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Vagy a Kaspersky fórumba is megkérdezheted, hátha. Őszintén szólva nincs kedvem megint egy régebbit kipróbálni, mert a lassú netem miatt mire letöltöm a telepítőt, meg még frissít 130 megát az közel 1 órámat venné el, ma meg inkább lazítok egy kicsit...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#683) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#682) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nézd, így is sokat segítettél. Ott valami más van, mert amit belinkeltem az a legrégebbi telepítő. Régebbi nincs, maximum a technical realease, de az meg nem jó.
Megírtam a problémát az ügyfélszolgálatnak. Biztosan nem nálam van a probléma, hanem a Kaspersky tájékán. Ha nálad is előfordult ez, akkor bug.
Annyit megtettem, hogy hivatkoztam rád. Maximum ha van kedved időd, Te is leírhatod nekik rám hivatkozva.

Sajnos azért ez elszomorító. Ez nem függ össze a mostanában előjött általános internetes problémával.

[ Szerkesztve ]

(#684) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#682) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Megvan a hiba oka. Nem nálam volt.
Idézet a support leveléből:
"A probléma úgy tűnik, hogy nem a te készülékedben volt. :-) Páran - de nem mindenki - már tapasztalták a hibát múlt péntek óta. Az új i.
patch-csel kibocsátása során történt valami malőr, ami miatt ideiglenesen le is leállították az új patch terítését."

Ennyit erről

(#685) Kácsa válasza Szellem. (#684) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Így van,megjelent az "i" patch,Firefox 12 alatt működik az Url-tanácsadó és a virtuális bill.
Nekem épp most frissítette magát.Mellesleg frissen telepített rendszer,működik a frissítés "a"-ról "i"-re. :K

ZoLee

(#686) szucsgyuri


szucsgyuri
csendes tag

Üdv!

Nálam sajnos nem akarja az igazat, nem települ a "h" és az "i", marad az "a".

(#687) TFSi válasza szucsgyuri (#686) üzenetére


TFSi
őstag

Nálam sem megy h-ről i-re, de a külföldi kaspersky fórumon is írták, hogy gond van egyes felhasználóknál az i-re történő frissítésnél, úgyhogy most dolgoznak az ügyön, addig nincsen i patch a nagytöbbségnek... Amúgy május 10-i határidőt adtak arra, hogy mindenkinél lefrissüljön a cucc...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#688) Kácsa válasza szucsgyuri (#686) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Érdekes,nekem tegnap felfrissítette magát "a"-ról "i" patch-ra,171 MB -ot töltőt le.

ZoLee

(#689) Szellem. válasza szucsgyuri (#686) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem vagy egyedül. Nálam is ez a probléma még mindig!

(#690) TFSi válasza Kácsa (#688) üzenetére


TFSi
őstag

Május 10-ig van még idő... :K

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#691) Alkukirály


Alkukirály
tag

Ma frissült nálam i-re.

(#692) TFSi


TFSi
őstag

Nekem is most jött le az "i" patch kb. 19 MB állományt húzott le a h-s KIS...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#693) po1son válasza TFSi (#692) üzenetére


po1son
addikt

Itt is meg volt. Viszont szokásosan kell egy resi. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#694) Szellem. válasza TFSi (#692) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Itt is megvan az 'i' patch. Szándékosan nem frissült mindenkinek a program. Visszavonták a patcheket. Nyílván csak annak, akinek nem települtek még fel. Aztán ost engedik megint.

(#695) szeva000


szeva000
addikt

hi!
Tudni lehet arról valamit,hogy a KIS2011 és 12 kulcsok jók lesznek majd a jövő évi verzióhoz is?(akkor vennék olcsón még most,mivel 3-4hónap múlva lejár a licenc)

(#696) Menotti válasza szeva000 (#695) üzenetére


Menotti
aktív tag

Egy évet biztos tudsz ugrani.Én a 2010-zel tudtam használni a 2011-et,a tavalyi (2011) kulcsal a 2012-t.az ideivel meg remélem a 2013-t is fogom tudni...

[ Szerkesztve ]

(#697) po1son válasza szeva000 (#695) üzenetére


po1son
addikt

Én 2010es kulccsal használom a 2012őt.
Egyébként hol tudsz és mennyiért? Nekem is már csak 98 napom van.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#698) Alkukirály válasza szeva000 (#695) üzenetére


Alkukirály
tag

Szia, jók lesznek. :K

(#699) po1son válasza Alkukirály (#698) üzenetére


po1son
addikt

Viszont a 10es és régebbik már elvileg nem jók. :U

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#700) Alkukirály válasza po1son (#699) üzenetére


Alkukirály
tag

Ez kimaradt az előzőből, itt lehetne körülnézni.

http://www.computersworth.com/manufacturer.cfm?manid=202&cheap=Kaspersky
http://www.cheapsoftwaresonline.com/kaspersky

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.