Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Hegasus


Hegasus
senior tag

Sziasztok!
Megvettem a 2013-as internet secutrity csomagot, és nagyon tetszik, rögtön talált is 4 trójait, (még régi fájlokban, amiket szerencsére nem nyitottam meg csak 8 éve utoljára) amit az eset nem talált. :C

De viszont egy problémába ütközök, mégpedgi chrome-ot használok, és chromeban nem engedi megnyitni a google oldalakat és a facebookot sem... amikor megvettem azt hiszem engedte, mert nem voltam bejelentkezve, de azóta nem tudom megnyitni ilyen hibaüzenettel:

Ez a weboldal nem érhető el
A https://encrypted.google.com/ weboldal lehet, hogy ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött.
Hiba: 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Ismeretlen hiba.

mit a teendő, hogy megnyissa és belépve maradjak a google fiókommal? :F visszaolvastam itt is és itt nem találtam, és a neten is utána kerestem, de mintha annyival letudnák, hogy kilépek a chrome-ból, bezárom a kasperskyt és utána elindítom a chrome-ot és utána a kaspersky és így tényleg működik, de ez egy rossz vicc ha ez a megoldás...

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#1302) HZoli87


HZoli87
veterán

Elkezdődött a 2014-es termékek tesztelése.

Link

What's new:
1. Optimization of the user interface, settings, etc. according to the custom research.
2. Touch Screen support.
3. More banks and web stores support.
4. The ability to select the browser when working with Safe Money.
5. Connected Standby Technology Support.
6. Reduced computer resources usage.
* It's not all – we will be reporting about new features added.

Known problems:
1. User interface is not completed (details are in the topic «KAV/KIS 2014 - Polling: New GUI»).
2. Reports are not completed.
3. More detailed info will be presented to the appropriate Bug-report topics.

[ Szerkesztve ]

(#1303) ƵøŁĭ válasza HZoli87 (#1302) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1304) motacilo válasza ƵøŁĭ (#1303) üzenetére


motacilo
aktív tag

Újabb Metro! Ha ilyen ütemben épülnének a bp-i metróvonalak is! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1305) HZoli87 válasza ƵøŁĭ (#1303) üzenetére


HZoli87
veterán

Itt vannak a további képek:

Link

(#1306) Peace válasza Peace (#1298) üzenetére


Peace
nagyúr

Még mindig semmi, nem vagyok nyugodt.

(#1307) kirkri válasza Peace (#1306) üzenetére


kirkri
addikt

Már éppen kérdezni akartam, hogy alakul-e valami.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1308) GEPESZ66 válasza ƵøŁĭ (#1303) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ez csak angolul érhető el?

(#1309) ƵøŁĭ válasza GEPESZ66 (#1308) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Yes,sir. :DDD

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1310) HZoli87 válasza ƵøŁĭ (#1309) üzenetére


HZoli87
veterán

Ruszki verzió is elérhető, hátha ettől valakinek megjön a tesztelési kedve. :)

Telepítő mérete szépen megnőtt (KIS esetén 250MB+).

[ Szerkesztve ]

(#1311) ƵøŁĭ válasza HZoli87 (#1310) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Orosz verziót nem számoltam ,de ki tudja 1-2 bátor ember lehet elsajátította az orosz nyelvet a 20. században . :R

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1312) Szellem. válasza HZoli87 (#1305) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

A képek alapján tetszik a GUI. A megnövelt telepítő aggályokat vet fel. Persze, lehet telenyomták adatbázissal, de ahogy látom a GData és társai sorsára jut a program.
Itt igazán a belső fejlesztések lesznek érdekesek, meg a bugok száma.

(#1313) dbius válasza dbius (#1300) üzenetére


dbius
veterán

Választ továbbra sem kaptam, a válaszadásra ígért 48 óra pedig már egy ideje eltelt. Remélem jövő hét közepéig nyögnek valamit.

Azt már látom, hogy a NIS-hez képest a laptopomat fogja a KIS 2013 - trial -, de számomra átláthatóbb/egyértelműbb a KIS beállítási felülete, ill. a tűzfal szabályok is.

(#1314) Peace válasza dbius (#1313) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálam se semmi ezidáig....

(#1315) Expulso


Expulso
tag

KIS 2013 még el sem készült de már bonyolódik a 14 beta. Hajrá Kaspersky, úgy hiszem ezúttal nyugodt szível hagyom ki a tesztelési fázist.

Ráadásul hogy ezt a METRO GUI -t mi a fenének kell erőltetni? :(

[ Szerkesztve ]

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#1316) dbius válasza Peace (#1314) üzenetére


dbius
veterán

Én most ismét írtam nekik - jeleztem, hogy 10-én már írtam, de nem kaptam választ - , bár hétvégére tekintettel nem hiszem, hogy válaszolni fognak.

Szerk: Hogy on is legyek. Azt vettem észre, hogy a laptopot akkor fogja vissza a KIS, amikor keresést futtatok vele, egyébként csak alkalmanként érzem úgy, hogy lassabb a gép, mint a NIS használata mellett.

Firefox 19.0.2-be beépült kiegészítőkre azt írja, hogy nem kompatibilis ezzel a verzióval - bár a kompatibilitás ellenőrzése ki van kapcsolva -, de nem is működnek a kiegészítők. Másnál is így van? Maga a program frissült az f patchre, tehát "naprakész".

Van egyébként valamilyen ajánlás a beállítások módosítására, hogy a gyári beállíásokhoz képest mik a javasolt módosítások? Én pár alapbeállításon "finomítottam", de jó lenne tudni mik az esetleg javasolt módosítások.

[ Szerkesztve ]

(#1317) dbius válasza dbius (#1316) üzenetére


dbius
veterán

Na, a második emailemre kaptam is választ, meg is lepődtem.

Tömör és lényegretörő volt: Miért nem aktiváltam eddig? Illetve, hogy egy éven túli fizetésekre nem tudnak ránézni... :U

Vazze azért nem aktiváltam eddig, mert alkalmi vétel volt (20 dodó a 3gépes, 1 éves licenc) és akkor volt máshoz érvényes licencem, ami most járt le, valamint mivel a kaspersky oldalán olvasható infók alapján - mikor megvettem akkor keresgéltem ezzel kapcsolatban - nem lesz vele gond későbbi aktiválás esetén sem.

"An unused activation code can be activated at any time"

Nyilván nem 10 évre akartam bespájzolni, de pl. norton serialok is kb. 6 évig aktiválhatóak.

Közben írtam a my kaspersky accounton keresztül a kaspersky supportnak is, meg választ a webshop supportnak.

Így most már két helyről várok választ.

(#1318) Fire/SOUL/CD válasza dbius (#1317) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hét közben szerencsére 2 gépen is kellett aktiválni új kulcsot, mindkettő kulcs a szóban forgó webshopon lett véve frissen KIS 2013-hoz(biztosan onnan, mert én rendeltem meg, mielőtt KIS-t telepítettem volna). Az elsővel (1 gépes licenc) semmi gond nem volt(előtte nem használtak KIS-t így Account sem volt), simán beaktiválta magát. A 2. esetben (itt egy korábbi 1 gépes commercial kulcs volt és 3 gépes commercial lett véve újonnan), addig nem lehetett beaktiválni, amíg a korábbi kulcs nem lett kitörölve az account-ból illetve az egész account-ot nem töröltem, utána az is szépen beaktiválta magát.

Szóval mivel vesztenivalód nincs, így te is próbáld meg, hogy az acc-ból minden kulcsot törölsz, majd magát az acc-ot isd, gép restart, KIS frissít, majd ezt követően próbáld meg megetetni a kulccsal.
(Ha így sem jársz sikerrel, akkor azok a kulcsok már valóban nem érvényesek, minimum a tárgyév végéig be kellett volna aktiválni őket, ami nem járt volna hátránnyal, mert ha azonos típusú kulcs volt mint elődje, akkor hozzáadta volna a napokat az addigihoz...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1319) dbius válasza Fire/SOUL/CD (#1318) üzenetére


dbius
veterán

Most már megvárom a kaspersky válaszát is, majd utána meglátom mi lesz.

Viszont ha korlátozzák a kulcsok aktiválhatósági idejét, akkor azt nem ártana nagy betűkkel, jól láthatóan feltüntetni a faq-ban, mert jelenleg csak azt lehet találni, amit már írtam:

"An unused activation code can be activated at any time"

(#1320) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Mostanában annyi gond van a Kaspersky-vel, érdemes ennek ellenére kínlódni vele (3 évig használtam)?
Decemberben, mikor felraktam a WIN8-at, maradt a Defender, ill. 1 hónapja a NOD6-ot próbálgattam, de ott meg a műveletközpont villogása zavart, amit még nem oldottak meg a fejlesztők. Most ismét a Defender van a gépen. Talán a F-Secure-t lenne érdemes kipróbálni még újságos kóddal.

(#1321) Peace


Peace
nagyúr

A mai napon rájuk förmedtem(cleverbridge és creativemark supporton egyaránt), hogy 1 hete ba**nak választ adni, és kicsit kiakasztónak tartom a dolgot. Most jött az előbb egy egy soros válasz egy bizonyos Chris-től, hogy próbáljam a következő serial-t(szintén 3 gépes), és lássanak csodát, működik. Szóval a kálvária véget ért, de ez az 1 hét eléggé elfogadhatatlannak tűnik. Kérdés mi lett volna, ha ma nem írok rájuk újra mérgemben... :(

(#1322) ƵøŁĭ válasza Peace (#1321) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

A mai világban ki kell állni magunkért nagyon , gratulálok . :C

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1323) dbius válasza Peace (#1321) üzenetére


dbius
veterán

Nekem is Chris válaszolt tegnapelőtt, azóta semmi.

(#1324) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok! A Kaspersky kiegészítői kompatibilisek már a Firefox 19. ... -es vagy a 20-as bétával? Köszönöm!

(#1325) Peace válasza Peace (#1321) üzenetére


Peace
nagyúr

Válaszolt ismét, és végre elnézést is kért, szóval egy fokkal jobb a helyzet, de azért így is neheztelek még:

"That was our misunderstanding, apologies. We misunderstood the original problem and were asking Kaspersky why you couldn't use the other code (who never gave us an answer!)."

(#1326) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

A napokban megjelent a Pure 3.
Röviden: Össze sem lehet hasonlítani a KIS 2013-al! Sem problémák, sem gépfogás terén.

(#1327) Fire/SOUL/CD válasza Qasam (#1324) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Semelyik Kaspersky sem kompatibilis a 19-es FF-el, betákkal meg eddig sem volt és nem is lesz kompatibilis(nem is kell)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1328) Kácsa válasza Szellem. (#1326) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Kipróbáltam,egész jó. Most is az van a gépen. Nagyon tetszik a böngészőbe beépülő "pasword manager".
Gyorsabbnak tűnik a gép mint KIS alatt. Amit nem javítottak a gépkikapcsolásnál való 4-5 mp. gondolkodási idő, ami a KIS - ben is jelentkezik.

ZoLee

(#1329) Szellem. válasza Kácsa (#1328) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Tegnaphoz képest semmi változás. Jelen helyzetben valóban pattogósabb a gép és olajozottabban megy minden. Érdekes, hogy a Pure esetében sokkal kiforrottabb a program.

(#1330) Kácsa válasza Szellem. (#1329) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Kár,hogy a fél éves Facebook promó nem elérhető számunkra.

[ Szerkesztve ]

ZoLee

(#1331) Szellem. válasza Kácsa (#1330) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Próbáltam kicselezni a facebook promós lehetőséget, de nem volt rá lehetőség sajnos.

(#1332) ƵøŁĭ válasza Szellem. (#1331) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ha netalántán sikerül is megszerezni kódot ; telepítőt s mivel adott országunkra nem érvényes a promo egy adott idő múlva blokkolják a kulcsot .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1333) labeda válasza Szellem. (#1331) üzenetére


labeda
aktív tag

Szeretném kérdezni: a magyar nyelv elérhető hozzá? Jelenleg KIS 2013 van a gépemen.

[ Szerkesztve ]

(#1334) Kácsa válasza labeda (#1333) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Jelenleg csak angol nyelvű van (Pure 3.0). Pure.

[ Szerkesztve ]

ZoLee

(#1335) labeda válasza Kácsa (#1334) üzenetére


labeda
aktív tag

Köszönöm!

(#1336) HZoli87


HZoli87
veterán

KAV/KIS 2013 MP1 Patch G Testing

Must be fixed next:
- System hang on shutting down and booting OS
- Support FF19 and Chrome 25 (Safe Money)
- Problems related to working with websites
* "Pichincha.com" and "https://www2.bancobrasil.com.br/aapf/login.jsp"
- Problems with the Java on Win8
- System stops responding while copying/extracting files
- Cannot connect to xBox through Windows Media Center
- Problems with connecting SQLExpress 2008
- Rootkit scan hang
Also fixed some dumps and perfomance.

(#1337) Fire/SOUL/CD válasza Peace (#1325) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Annyi fejlemény, hogy újabb 4 Kaspersky-t aktiváltam be gond nélkül, a korábban linkelt webshop-tól vásárolt kulccsal. Olybá tűnik, hogy ritka "anomáliáról" van szó

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1338) tyan


tyan
senior tag

Jól látom, hogy a Kaspersky PURE 3.0 minimum 3 PC-re vásárolható meg? 1 PC 1 éves licensz nincs is belőle?

(#1339) labeda válasza tyan (#1338) üzenetére


labeda
aktív tag

A Daemia nevű magyar forgalmazótól én is ezt a választ kaptam. Magyar nyelvű verzió sem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1340) dbius válasza Fire/SOUL/CD (#1337) üzenetére


dbius
veterán

Nos, végül az én problémám is megoldódott, de nem a creativemark jóvoltából. Náluk a support kimerült annyiban - azon kívül amit már leírtam -, hogy biztosan azért nem működik, mert 2013 január 1 előtt aktiválnom kellett volna régiókorlátok miatt. - halkan jegyzem meg, hogy nekem nem azért problémázott, mert az én régiómban nem érvényes a kulcs (erre a faq szerint külön hibaüzenet van és az EU egyetlen régiónak tekinthető...), hanem azért, mert egyáltalán nem tekintette érvényesnek a kapott kulcsot -

Így írtam a Kaspersky supportnak, mellékelve a számlát, fizetésről szóló emailt, a kulcsot tartalmazó emailt. A választ nem kapkodták el, egy héttel az ügy indítása után írtam nekik ismét, hogy továbbra sem tudom aktiválni a terméküket és segítségre volna szükségem.

Tegnap este válaszoltak végre, röviden, tömören: próbáljam ki az alábbi kulccsal....

A lényeg, hogy a két kulcs egyetlen betűben különbözött, amiből úgy tűnik, hogy esetemben eleve rossz volt a kiadott kulcs a creativemark részéről, tehát korábban is hiába próbáltam volna azzal aktiválni bármit is... :(

KIS2013 magyar trial verziója az "új" kulcsot gond nélkül megette, mai nappal indult az egy éves licenszidőszak.

Kézzel hozzáadtam ezt a módosított kulcsot a my kaspersky accountban, amiből kiderült, hogy ez a kulcs még a KIS2011-hez lett kiadva.

Szóval működik végre, de nem a creativemark supportnak köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

(#1341) kirkri válasza dbius (#1340) üzenetére


kirkri
addikt

Jó sokáig elhúzódott az ügyed.

21 éve a Prohardveren! ™

(#1342) dbius válasza kirkri (#1341) üzenetére


dbius
veterán

Igen, de a trial addig is ment. De tanultam, akármilyen akciós valami, nem fogom "betárazni".

(#1343) Fire/SOUL/CD válasza dbius (#1340) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Lényeg az, hogy megoldódott a probléma. Az, hogy ki hibázott, azt már nem lehet kideríteni(lehet, hogy a Kaspersky adott ki rossz kulcsot, tehát ők írták el azt az egy betűt/számot alapban stb)

Én még sosem futottam bele ilyenbe szerencsére, pedig sok cuccot telepítek és aktiválok és továbbra is attól a webshoptól fogom beszerezni a kulcsokat. (Spájzolni kulcsot meg valóban nem érdemes)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1344) drr válasza dbius (#1316) üzenetére


drr
őstag

Van egyébként valamilyen ajánlás a beállítások módosítására, hogy a gyári beállíásokhoz képest mik a javasolt módosítások?

Ez engem is érdekelne... ESS-ről váltottam és nem igazán vagyok képben...

(#1345) Szellem. válasza drr (#1344) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szerintem teljesen jó alap beállításon, ahogy feltelepült.Én a magam részéről kikapcsoltam az Antispam modult, mert nekem nem kell. A threats and exclusions menüben pipáld ki ezt:

Magam részéről még beállítottam olyat, hogy a full scan esetében az új és módosult fájlokat vizsgálja:

Kb. nálam ennyi.

(#1346) drr válasza Szellem. (#1345) üzenetére


drr
őstag

:R :R :R

Értem, egyszóval nem kell paranoiásnak lenni, alapból is rendben van minden beállítás :)
Remélem nem fogok csalódni a KIS-ben. Tőlem bigottabb NOD-ost keresve sem lehetett találni. Annyira biztos voltam a védelmében, hogy nem is olvastam utána hol tart a konkurencia... Egyébként Qasam ültette bele a bogarat a fülembe, aki gyerekkori cimborám és komám is :D

(#1347) Szellem. válasza drr (#1346) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem kell parásnak lenni. Én meg bigott Kaspersky rajongó vagyok, csak sajnos az elmúlt időszakban inkább kritizáltam a hibái miatt. Ezzel persze, nem akarom elvenni tőle a kedved. Van akinek szépen muzsikál és ahogy fentebb olvashattad már készül a "g" patch ami sok hibát orvosol. Szóval, alapjában véve nem rossz program.
Ha meg kell segítség itt rendelkezésedre állunk. :R

(#1348) drr válasza Szellem. (#1347) üzenetére


drr
őstag

:R :R :R

(#1349) dbius válasza Fire/SOUL/CD (#1343) üzenetére


dbius
veterán

A lényeg valóban az, hogy megoldódott a dolog. A többi meg "changelog" :)

(#1350) drr


drr
őstag

No kérem, eddig bírtam idegileg... A KIS úgy megfogja a gépemet, hogy élni nem bír...
Szóval maradok én a jól beváltnál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.