Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) XZoli


XZoli
aktív tag

Simán felment gyorsabb, idáig semmi akadás

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#1602) dodoroli


dodoroli
tag

Sziasztok!
Tud e valaki arra megoldást,hogy ha be akarok lépni a Routerem setupjá-ba mindegy milyen böngészőben,azt írja ki a böngésző,hogy kapcsolat alaphelyzetbe állt és félig meddig jelennek meg a beállítási paraméterek a routerben!?
Ha kilövöm a KIS 2013-mat akkor nincs ilyen gond minden rendben megjelenik.
Már olvastam külföldi fórumokon másnak is volt ilyen baja.
Mit kellene kikapcsolni a KIS-ben,hogy jó legyen a megjelenés?

(#1603) Szellem. válasza dodoroli (#1602) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az Anti-Banner funkció be van kapcsolva? Ha igen, akkor azt kéne kilőni.

(#1604) dodoroli válasza Szellem. (#1603) üzenetére


dodoroli
tag

A reklámcsikblokkoló kivan kapcsolva nálam alapból!

(#1605) papamaci791 válasza dodoroli (#1602) üzenetére


papamaci791
tag

Próbáltad a beállítások/webes víruskeresőben a kivételek vagy megbízható url-hez hozzáadni a routered címét?
Mi amúgy a routerd típusa?

[ Szerkesztve ]

(#1606) dodoroli válasza papamaci791 (#1605) üzenetére


dodoroli
tag

Tp -link TL-WDR4300 a routerem tipusa.
Nem próbáltam még,de mindjárt teszek egy próbát hátha,de jelzem ezzel semmi gond nem volt valamelyik frrissítés óta csinálja ezt a kaspersky!

(#1607) dodoroli válasza dodoroli (#1606) üzenetére


dodoroli
tag

Hozzáadtam a Megbízható URL-hez és ugyan az kapcsolat alaphelyzetbe állt!

(#1608) papamaci791 válasza dodoroli (#1607) üzenetére


papamaci791
tag

Sajna nincs több tippem. :F

(#1609) dodoroli válasza papamaci791 (#1608) üzenetére


dodoroli
tag

Ha a védelem elöl kiveszem a pipát akkor nem csinálja ,de ennek meg nincs értelme mert akkor nem véd a KIS.

(#1610) papamaci791 válasza dodoroli (#1609) üzenetére


papamaci791
tag

Igen, elég gáz megoldás :)
Több helyen olvastam a problémáról, de a router címét hozzá adták a kizárásokhoz v. megbízható url menühöz onnantól működött rendesen.

(#1611) dodoroli válasza papamaci791 (#1610) üzenetére


dodoroli
tag

Kizárásokhoz hová pontosan ?

(#1612) Mikulásbá válasza dodoroli (#1611) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#1613) dodoroli válasza Mikulásbá (#1612) üzenetére


dodoroli
tag

Nagy köszönet ezekért!

(#1614) HZoli87


HZoli87
veterán

2014-es magyar verziók!

KAV / KIS

------

"B" patch érkezése várhatóan szeptember 15.

[ Szerkesztve ]

(#1615) papamaci791 válasza HZoli87 (#1614) üzenetére


papamaci791
tag

Én feltettem ma, kb. 2 órával később ment vissza a 2013 :(
A gondok ott kezdődtek, hogy a routerem konfigurációs menüjébe már nem engedett be böngészőből. Kizárásokhoz hozzáadtam az ip-t, ez megoldotta.
Folytköv. fészbuk nem tölt be - ezt még túlélem :)
Egyéb oldalak betölt/ne tölt be véletlenszerűen. Kizárásokhoz hozzáadás nem segített, más se....

(#1616) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Én is feltettem pár órája,eddig minden rendben.Gyorsabb a 2013-as verziónál,ez biztos,minden téren.
Most megnéztem, router gondom sincs.Minden oldal gyorsan betölt,még nem találtam olyat,amit ne nyitott volna meg.
3 bank oldalát is teszteltem,ott sem volt semmi gond.Lefuttattam egy teljes keresést,16 perc volt.(1 db 256 GB-os SSD és 1 db 750-es HDD,kb. háromnegyedig tele)

Viszont én rátoltam a 2013-as verzióra egy az egyben!Semmi eltávolítás előtte!Még a licenc is simán átment.
Zemana is van a gépen,egyszerre ment a KIS-el,azt sem kapcsoltam ki a telepítés idejére sem.
Szóval eddig hibátlan a 2014-es.

Minden mail-fiókot azonnal nyit,sehol semmi fennakadás.

Mit teszteljek még?

[ Szerkesztve ]

(#1617) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Minden programom és játékom elindul és megy.
A Malwarebytes AM Pro is,sehol semmi akadás.(ez nem megy a KIS-el,csak a gépen van)

(#1618) TFSi válasza Mikulásbá (#1616) üzenetére


TFSi
őstag

Ez azért merész, még a Kaspersky szakmai fórumán sem tanácsolják a rátelepítést, és a bekapcsolva hagyott Zemana is eléggé meredek elképzelés volt. SSD-n valószínűleg tényleg gyors lehet a KIS, sőt kell is neki az SSD, különben fájlműveleteknél belassít. Kíváncsi leszek, hogy a következő pár hétben hogyan fog muzsikálni a program, remélem nem lesz vele gondod! :K

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1619) Mikulásbá válasza TFSi (#1618) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Bátraké a szerencse (?) :DDD

(#1620) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Nos,azóta a páros laposára is feltoltam,ott is KIS 2013+Zemana ment-és ugyanúgy,rá egy az egyben.Itt sem találok hibát,minden megy,indul,stabil az egész.
Itt csak egy SSD van a gépben,még a full keresés nem volt meg.

(#1621) szabeska


szabeska
addikt

Hali! Lehet már tudni, kb mikorra lesz kompatibilis a 2014-es verzió win 8.1-el?

F1

(#1622) HZoli87 válasza szabeska (#1621) üzenetére


HZoli87
veterán

Gondolom szeretnének elkészülni vele a Windows 8.1 startjára (október közepe).

(#1623) csaba1203 válasza Mikulásbá (#1619) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen én is kipróbáltam és kellemes meglepetés ért.Az első újraindítás után olyan,mintha fenn se lenne.Memória 28Mb,amit fogyaszt alapjáraton procit nem bántja.Meglátjuk pár nap után.Előtte NOD32 7-es triál-t nyúztam az nagyon jó lesz.

(#1624) Mikulásbá válasza csaba1203 (#1623) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem 280 MB az a memória?A Kaspersky szereti a RAM-ot használni.

(#1625) csaba1203 válasza Mikulásbá (#1624) üzenetére


csaba1203
addikt

Most kicsivel több de ez sem vészes :)

(#1626) Mikulásbá válasza csaba1203 (#1625) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én máshol néztem,de az a lefoglalás,az most 400 MB körüli.Igen,nem ugyanaz a kettő.

(#1627) csaba1203 válasza Mikulásbá (#1626) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam míg szöszmötölt gépíndításkor,akkor volt olyan 120MB körül azóta beállt stabilan.
Eset sem evett kevesebbet sokkal de a 7-esnek mintha redukálnák az étvágyát néha az is beérte nálam 20-30 MB-al :)

(#1628) dodoroli


dodoroli
tag

Sziasztok!
Meglévő most is aktivált KIS2013 kulccsal lehet ezt a 2014 KIS aktiválni?
Mondjuk úgy,hogy lecserélném egyiket a másikra.

(#1629) Mikulásbá válasza dodoroli (#1628) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én simán rátoltam és kulcs is "átment".Tehát igen.

(#1630) Alkukirály válasza dodoroli (#1628) üzenetére


Alkukirály
tag

Nekem is csont nélkül elfogadta, sőt még le sem szedtem a KIS 2013-t.

(#1631) papamaci791 válasza dodoroli (#1628) üzenetére


papamaci791
tag

Hivatalos licenc kompatibilitási lista. A megkezdett 2013-t folytatod a 2014-l még le nem jár.

[ Szerkesztve ]

(#1632) dodoroli válasza papamaci791 (#1631) üzenetére


dodoroli
tag

Köszönöm! Remek elfogadta! Így első blikkre szerintem nem rossz ez mintha fürgébb lenne a gép tőle.

(#1633) HZoli87 válasza HZoli87 (#1614) üzenetére


HZoli87
veterán

Ha már linkeltem, akkor teszek vele egy próbát, rég használtam Kaspersky terméket. 2 órája telepítettem, eddig minden a legnagyobb rendben, szépen fut.

Beállítások között nem vesztem el, valóban lebutították ebből a szempontból a programot. Reklámcsíkblokkolót és megbízható alkalmazás módot kapcsoltam be utólag.

Firefoxot frissítettem (23-ról 22-re), így minden beépülő működik, kár hogy nem oldották meg rendesen a támogatást. Ezen sajnos a közeli jövőben sem fognak változtatni. Hivatalos fórumon ment is az adok kapok (Pure szekcióban, kis idő után zárták a topikot), október közepére terveznek javítást, ami az újabb rókákat (23+) is támogatni fogja. Ez kicsit több, mint 2 hónap csúszás, de sebaj.

Gyors (30+ másodperc) és sebezhetőségi vizsgálatot már futtattam. Most itt lenne az ideje, egy teljesnek is. Valóban nem lehet állítani az ellenőrzött archívumok felső korlátját?

(#1634) csaba1203 válasza HZoli87 (#1633) üzenetére


csaba1203
addikt

Gyorsan lefutott a fullscan úgy,hogy közben ment mellette torrent,böngészés is.Nem hasalt el a netbook-om pedig nem egy erőmú :)

(#1635) HZoli87 válasza csaba1203 (#1634) üzenetére


HZoli87
veterán

Le is futott a teljes ellenőrzés, közben böngésztem. 2 magos CPU-t gyilkolta rendesen, akárcsak a legújabb Norton. Ennek örömére dobott is egy falsot a program. VT

(#1636) HZoli87 válasza HZoli87 (#1635) üzenetére


HZoli87
veterán

Meglepően jó a program, marad is fent.

Boot gyors, programok indítása gyors, böngészés is hibátlan (NIS mellett kicsit lassabb), fájlműveletek úgyszintén. Nincs összehasonlítási alapom, jó régen használtam az orosz csodát (2010-2011). Nem akarom elkiabálni, de hasonlóan pattogós a rendszer, mint Norton mellett.

Ez a hiba nálam is jelentkezik, magas prioritást élvez, közelgő patch elvileg javítja.

KAV 2014 takes almost 2 minutes to start protection

Támogatásnál Home Premium helyett Ultimate szerepel, majd javítják.

(#1637) dodoroli


dodoroli
tag

Sziasztok!
Na feltoltam én is ezt 2014 KIS-t elsőre jó még a router beállításai is rendben voltak tegnap,de ma már ismét azt írja ki Kapcsolat alaphelyzetbe állt,többszöri frissítés gombra bökve lett jó a felület csak!
Hiába adtam a webes víruskereső kivételei közzé akkor is kapcsolat alaphelyzetbe állt üzenet,talán felhasználónév jelszó páros ablak gyorsabban bejön, ennyi.Azt gondoltam hátha orvosolják ebben ezt a hibát.de nem, ebben is megmaradt mint a 2013 KIS-ben.

(#1638) HZoli87 válasza dodoroli (#1637) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam szerencsére működik (TP-LINK WR941ND).

--------------------------------------------------------

MÁS: újratelepítés után gondolom minden probléma nélkül beaktiválódik a program ugyanazon a gépen?

(#1639) dodoroli válasza HZoli87 (#1638) üzenetére


dodoroli
tag

Minden rendben feltelepült és beaktiválódott.

(#1640) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Aki esetleg ..... Az új Windows 8.1-re nem megy fel a KIS 2014!A 2013-as sem!Kompatibilis módban sem.
Most vagyok bajba,hogy mit is tegyek fel.

(#1641) szeva000 válasza Mikulásbá (#1640) üzenetére


szeva000
addikt

win8-at :D

(#1642) ƵøŁĭ válasza Mikulásbá (#1640) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán


:)
Mondjuk én csak addig használom ,még nem érkezik meg a kulcsom .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1643) Mikulásbá válasza ƵøŁĭ (#1642) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi,de nem.NIS ment fel,van még félévem,legalább azt is tesztelem.
Amúgy néztem ezt is,filóztam,tegyek-e fel valamit egyáltalán addig,míg a KIS kompatibilis verziója kijön.
Nem szeretek újra telepítgetni....ebben pedig nemigazán bízom.

[ Szerkesztve ]

(#1644) Mikulásbá válasza ƵøŁĭ (#1642) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

KIS kulcs?Tudok adni egy működő féléves promó kulcsot.
Nálam az a gond,hogy ma feltoltam a Windows 8.1-est.Erre még nem jó a friss KIS 2014 (a) sem...

(#1645) ƵøŁĭ válasza Mikulásbá (#1644) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nem ,hanem F-Secure mivel a Kaspersky még nem kiforrott .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#1646) Mikulásbá válasza ƵøŁĭ (#1645) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

W8-an semmi baja-nálam legalább is tökéletesen ment.

(#1647) HZoli87 válasza Mikulásbá (#1646) üzenetére


HZoli87
veterán

W7 alatt is rendben van az új verzió, rendeltem is belőle.

(#1648) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Nagyon kíváncsi leszek a végleges verziók tesztjére W8.1 alatt-most "kénytelen" voltam felrakni a NIS 2014-et,sebességben ez még mindig az egyik legjobb-de vajon nem ment-e e védelem rovására?(szerintem a KIS 2014-es most sem fog csalódást okozni,de jobban fogja a gépet)

[ Szerkesztve ]

(#1649) csaba1203 válasza Mikulásbá (#1648) üzenetére


csaba1203
addikt

Sokat javult a 2013-hoz képest de néha be tud akadni :)
NOD32-t ezért szeretem,mert simán megy vele minden nincs böngésző anomália,hogy nem támogatja az aktuális verziókat csak a következő patch-el stb.
Szóval lehet érezni azért a jelenlétét úgy,mint a Bitdefendernek nálam 1 hét után az is megfogta rendesen a gépet :)
Nem pehelysúlyú versenyzők de jó védelmet adnak cserébe.

(#1650) Bib


Bib
őstag

Sziasztok!Nagyon tetszik a KIS ,nincs valakinek tudomása valami promóciós ingyen lehetőségről?
Esetleg szivesen fogadnék priviben egy ilyen kulcsot.Köszönöm előre is a segitségeteket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.