Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) blokad válasza Nordik (#8350) üzenetére


blokad
senior tag

Nekem már a zsebemben a jogsi :)

(#8352) LuckyL


LuckyL
őstag

Sziasztok!
Szeretnék teherautóra jogsit
kb. mennyi idő alatt lehet elvégezni?
Mennyire nehéz ez? (semmi tapasztalatom teherautókkal, furgont vezettem néhányszor, annyi)
B-s jogsim már vagy 10 éve megvan és sokat vezetek személykocsit

így is úgyis be fogok előbb utóbb iratkozni, csak kíváncsi vagyok...

valaki esetleg tud jó oktatót/iskolát ajánlani Debrecenben?

köszi, üdv

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8353) Winner_hun válasza LuckyL (#8352) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg itt kérdezz rá: Kamionok, fuvarozás, logisztika topik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8354) LuckyL válasza Winner_hun (#8353) üzenetére


LuckyL
őstag

thx.

cryptot minden termékemért elfogadom

(#8355) MaciG válasza LuckyL (#8352) üzenetére


MaciG
addikt

Nagyjából ugyanannyi idő mint személyautóra. A gyakorlati része attól függ mennyire érsz rá te és az oktatód. Mert lehet heti 8-10 órát is vezetni meg 2-3-at is. Összességében nem nehéz maga a vezetés, csak meg kell szokni a méreteket, ami egyénenként változó kinek mennyire megy. Elmélet se több ,mint B-nél azt meg csak meg kell tanulni.

BANZAII

(#8356) shteer


shteer
titán

én is túl vagyok a forgalmi vizsgán :)

már csak elsősegély

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8357) AMD Power válasza shteer (#8356) üzenetére


AMD Power
titán

Gratulalok hozza!:) Elsore meglett?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8358) MmDorian válasza shteer (#8356) üzenetére


MmDorian
őstag

annál nagyobb szopást a jogsival kapcsolatba nem tudok elképzelni, mikor megvan minden cask a köcsög eü-re kell várni...ha így csináltam volna, megőrültem volna.

más, a nyilaszöldnél szerintem gyalogos nem nagyon van, illettve értelmét nem látom, viszont nagyon jó ellen példa van rá a 18. kerületben a szarvas csárda térnél.

(#8359) shteer válasza AMD Power (#8357) üzenetére


shteer
titán

thx!
elsőre :K a végén azért megkaptam, hogy egy kézzel nem kellene kanyarodni meg kinyomott kuplunngal se - mondtam h megfogadom a tanácsokat

de semmi parás helyzet nem volt (egy jobbkezest nem kaptam meg egy robogóstól), szabályosan közlekedtem, a zuglói forgalom is velem volt :)

..szerintem jónak tűnik

(#8360) shteer válasza MmDorian (#8358) üzenetére


shteer
titán

nekem nem probléma, talán kisebb is volt a para
de így már elkezdem az eladó autókat nézegetni kicsit erősebben :)

0318: kresz
0429: rutin
0524: forgalmi

azt azért még hozzátenném, hogy a tanfolyamra 2009 végén iratkoztam be és a kresz oktatás is akkor volt :DDD aztán vhogy feledésbe merült az egész

..szerintem jónak tűnik

(#8361) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, mar csak egy egeszsegugy. Tulvagyok en is a forgalmin. :K

Budaors kornyekiek vigyazzatok magatokra. ;]

(#8362) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Üdv!

Most fogom elkezdeni kocsira a jogsit, és a csigavérnél tervezem a letételt! Van valami tapasztalat velük? Hallottam, h buktatják a népet, meg hosszú időbe telik náluk a tanfolyam.. ez igaz? :U

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8363) AMD Power válasza shteer (#8359) üzenetére


AMD Power
titán

Mekkora király vagy! Gratulálok. :R

Előtte is vezettél már gondolom....

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8364) Psychonaut válasza pottyantós (#8362) üzenetére


Psychonaut
addikt

Attol fugg, milyen oktatot kapsz. Van, akinek a tanuloit elbol meghuzzak, van, aki joban van a vizsgabiztosokkal. En is hallottam, hogy buktatjak a csigasokat, nem tudom, ebbol mennyi az igazsag, en harmadszorra mentem at (es termeszetesen csigas vagyok/voltam).

(#8365) pottyantós válasza Psychonaut (#8364) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Én is ettől tartok! De beszéltem egy haverral és állítólag tudna ajánlani egy oktatót aki rendes, jó fej, nem szívat! De ha ez se jön be....

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8366) Psychonaut válasza pottyantós (#8365) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hat akkor hajra, ha neki szemelyesen jo tapasztalatai vannak vele, akkor menj nyugodtan, de szerintem hallomasra (haverom baratja tanult nala) ne adj.

(#8367) AMD Power válasza pottyantós (#8365) üzenetére


AMD Power
titán

Ha Bp-i vagy akkor akar en is tudok ajanlani egy jo oktatot.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8368) MmDorian válasza pottyantós (#8365) üzenetére


MmDorian
őstag

az én oktatóm is nagy forma volt, türelmes. sokat mesél egy öregasszonyról, aki minden bizonnyal még a mai napig nála tanul.

zöld panda, dízeles. ha érdekel, pü.

(#8369) shteer válasza pottyantós (#8362) üzenetére


shteer
titán

én is náluk csinálom, minden para nélkül. oktatómat én is tudom ajánlani - korrekt fazon évtizedek tapasztalatával :)

..szerintem jónak tűnik

(#8370) shteer válasza AMD Power (#8363) üzenetére


shteer
titán

thx :) forgalomban nem, járműkezeléssel és műszakival természetesen nem volt gond ;)

a splash érzékeny jószág viszont, pedálokat szokni kellett

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8371) shteer válasza Psychonaut (#8361) üzenetére


shteer
titán

grat, sorstárs!
:))

..szerintem jónak tűnik

(#8372) Psychonaut válasza shteer (#8370) üzenetére


Psychonaut
addikt

a splash érzékeny jószág viszont, pedálokat szokni kellett
Egy 10 eves Swiftben viszont nem megszokni kell, hanem gepeszkedni. :DDD :D

(#8373) AMD Power válasza Psychonaut (#8372) üzenetére


AMD Power
titán

Én is azon tanultam. Egy régi Swiften. 3 hengeres 1.0 benzines... nem is volt egy álom. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8374) pottyantós


pottyantós
aktív tag

óóóó köszi az ajánlásokat! Jobban utána járok annak az oktatónak, de ha nem jönne össze szívesen fogadnék 1-2 tippet! :) :R :R Bp.-i vagyok, pontosabban pestszentimrei!

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8375) shteer


shteer
titán

újabbfajta elsősegélykönyvre lenne szükségem kölcsönbe :) nekem csak 9x-es van, azóta pedig ha jól tudom volt változás

..szerintem jónak tűnik

(#8376) Psychonaut válasza shteer (#8375) üzenetére


Psychonaut
addikt

Minek az neked? Tanfolyam eleg a vizsgahoz, mindent elmondanak, bemutatnak. Ha megsem, itt talasz segitseget.

(#8377) shteer válasza Psychonaut (#8376) üzenetére


shteer
titán

ja jólvan :) voltam tanfolyamon pénteken, jegyzeteltem és a slide-okat is megkaptam :) de bőszen ajánlotta a doki a könyv elolvasását

nagy móka volt a tanfolyam :)

szerk: találtam a magon hozzá tételeket, könyvet. elég is lesz :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8378) Psychonaut válasza shteer (#8377) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem mondod, negy ora tomeny unalom, raadasul nem birom az ilyen dolgokat hallgatni sem, nemhogy nezni... :(

Magon vannak tetelek? Koszi, jol fog jonni. :D

(#8379) shteer válasza Psychonaut (#8378) üzenetére


shteer
titán

unalom??? akkor rossz helyen voltál :D

nekünk egy fiatal doki tartotta, krvajó volt :)

..szerintem jónak tűnik

(#8380) Poonkie válasza shteer (#8360) üzenetére


Poonkie
tag

Gratulálok, szép tempó! :)

Ha valaki most kezdi el, van ideje akármikor menni, jó az oktatója, akkor hamar meg lehet csinálni mindent, mindenkinek sok sikert :) Én is hamar túl voltam az egészen, igaz előtte már volt kismotor jogsim :)

[ Szerkesztve ]

(#8381) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Van valami oldal a neten ahol rendszerezve vannak a kresz szabályai segédmotorra? (pl.: segédmotorra kell-e láthatósági mellény lakott területen kívül, szabad-e vele a bicikliúton közlekedni, vagy kötelező-e rá irányjelző,stb.)

BANZAII

(#8382) Tomate


Tomate
veterán

B-s jogsit szeretne tesóm kezdeni. Budapesten tudtok korrekt és netalántán még jó árakkal is rendelkező iskolát?

Köszi! :R

(#8383) sagesz93


sagesz93
addikt

Hi
Hétfőn megyek forgalmi vizsgára :)
Végre eljött az idő. Az oktatóm azt mondta szégyen lesz ha megbukok.. Hat reméljük a legjobbakat.
Mar minden más megvan halistennek, fostam az elsosegelytol de lazán meglett...
Így visszagondolva egész hamar meglettek a dolgok, ápr. Elsején voltam az első KRESZ órán.

(#8384) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, a lustasagomnak hala majd' 1 evvel az elso KRESZ-oram utan, de mehetek az Okmanyirodaba en is a rozsaszin kartyamert.

[ Szerkesztve ]

(#8385) sagesz93 válasza sagesz93 (#8383) üzenetére


sagesz93
addikt

Na, meglett a forgalmi, nem volt egy nagy dolog :)
10:05-kor elindultunk, 10:35-kor már vissza is értünk, érdekesség hogy előttem eddig 3-an buktak.

(#8386) shteer válasza Psychonaut (#8384) üzenetére


shteer
titán

grat Neked is :)

..szerintem jónak tűnik

(#8387) shteer válasza sagesz93 (#8385) üzenetére


shteer
titán

meg Neked is :)

..szerintem jónak tűnik

(#8388) Psychonaut válasza sagesz93 (#8385) üzenetére


Psychonaut
addikt

Rendes biztost kaptal, mi 45 percet mentunk. :)

(#8389) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Hallottam hogy van valami önkéntes továbbképzés amivel csökkenteni lehet a büntetőpontok számát. Tudtok erről valamit? Hol kell erre jelentkezni, miről szól, hány órás, mibe fáj, van-e a végén vizsga, ha igen milyen?
Előre is köszi.

(#8390) AMD Power


AMD Power
titán

De jó újra rakni "magamba" a sok sok km-t :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8391) Ramius válasza dave93 (#8389) üzenetére


Ramius
őstag

Ha összegyűlik 12 pont, akkor kapsz egy levelet, és közlik, hogy van ilyen tanfolyam, amit ha elvégzel akkor azt hiszem 8 ponttal csökkentik a meglévőket. Azt, hogy ez ingyenes-e vagy nem, azt nem tudom. Gondolom nem. Közlekedési felügyeleten érdeklődj, szerintem ugyanott, ahol a kresz vizsgát csináltad. Többet nem tudok róla.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8392) Psychonaut válasza dave93 (#8389) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jogsihoz kapott kis kek konyvben talalsz rola par sort.

[ Szerkesztve ]

(#8394) Winner_hun válasza AMD Power (#8390) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lábbusz rulz?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8395) anulu


anulu
félisten

hosszú húzás-halasztás után végre a csillagok úgy álltak/nak, hogy ma el tudom kezdeni a kresz tanfolyamot. cimbora 1.4-es swiftjén gyakorolgattam kb 3 órát nálunk a kertben. elindulás, megállás, kanyar, akármi. ennyi az össz "vezetési" tapasztalatom. Spuri suli tűnt árban meg melóhelyhez közelségben jónak, szóval ők lettek. valakinek van tapasztalata róluk? mindenképpen majd nagy (hosszú / széles) autón szeretnék forgalomba menni, mert amit kinéztem sajátnak, az is hasonló paraméterekkel rendelkedik (hosszú, mint a vonatfütty :DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8396) Anubiss


Anubiss
tag

Üdv!
Aki Pécs környékén él, az melyik autósiskolát ajánlaná? Elsőre nekem azt mondták, hogy Van+. Nagyon ellentmondásos véleményeket hallottam róla eddig. Igazából csak az érdekel, hogy van-e "kuporgás" (5-en 1 kocsiban, óránként sofőrt váltva), meg, hogy jó fejek-e az oktatók.
Másik: télen érdemesebb megtanulni vezetni, vagy nyáron?

Előre is köszönet!

(#8397) anulu válasza Anubiss (#8396) üzenetére


anulu
félisten

az útviszonyok miatt szerintem inkább télen. részemről sajnálom, hogy így alakult, akkor akartam volna

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8398) jerry311 válasza anulu (#8395) üzenetére


jerry311
nagyúr

oszt mivan a Bubaruval?

(#8399) anulu válasza jerry311 (#8398) üzenetére


anulu
félisten

majd ha nagy leszek és gazdag, és fent tudom tartani a 12-18l fogyasztása mellett, majd akkor. szóval egyelőre nem :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8400) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Megyek hétvégén Horvátországba. Mire figyeljek? Minek kell nálam lenni mindenképp?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.