Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Jiayu G2F

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:08:40

LOGOUT.hu

JIAYU G2F

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) lhausz


lhausz
csendes tag

Immáron egy hete használom kis Jiayu G2F-et , mert az előd G2H nem bírta a vizet .
Miért ez : Méret - nem akartam 4.5 col fölé menni , de azért szerettem volna minimum 1 GB RAM-ot.
Néztem az G4S-t , és volt is kezemben - Nekem kicsit nagy volt, és a hangminősége hullámzott.
Néztem Motorola G Dualt ( Dual sim kell ..) és lehet ha lehetne kapni LTE változatot (ebbe lehet plusz SD kártyát tenni ...) de kicsit drága és a tesztelt Moto G-re sem esett le az állam :( (Hangminőség)

És akkor jött G2F - gondoltam ha nem jön be, akkor eladom ..
Tmallbox-tól jött, nem az első telefonom, a tréfát most nem úsztam meg, de így is 32 körül volt a vége .
Amit tapasztaltam, és ami iszonyúan tetszik ..

- Iszonyú jó hangmínőség - Veri a Jiayu G2H-t , Moto G, defy-t, G4S-t .. !!!
- Szép kép, pontos jó touch érzékelő
- Gyors , nagyon gyors .. (Ok rendben az előző gép egy MTK 6577 volt,de akkor is ..)
- Akksi 3x 12-14 órás töltés után kezd magához térni . sokkal lassabban merül .
- GPS - EPO kezelése nagyon jó, gyorsan stabilan tölti le az adatokat, G2H kicsit instabil volt , és gyorsan talál poziciót, és tartja ...(G2H néha elment tévútra :P)

Most rendeltem hozzá képernyő védő fóliát, sajnos csak minimum 6-ot lehetett, legalább lesz tartalék, vagy ha valakit érdekel 2-3 db.... ha megjött

Silikon tok : Milyem a gyári ? Mert úgy látom egyenlőre csak az van.. esetleg egy fekete nincs valakinek eladó? Szivem szerint egy S-Line-t vennék rá,de nincs ..

Egyenlőre ennyi ..

Lhausz

(#152) CoolBoy323 válasza lhausz (#151) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem volt hozzá gyári tok és fólia is!

A gyári tok (szilikon) rohadt jó!!!! Eddig talán legjobb, amit láttam...

Amúgy imádom a telefon én is, bitang jó!!
WCDMA-som van, de a kijelzőn nem veszem észre a "gagyi" felbontást!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy tudtok valami megoldást, amivel a hangerő gombokkal tudnám a kijelzőt felébreszteni?

(#153) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Érdekes jelenséget tapasztalok: minden ok nélkül lecsökken a csengőhang. Feltettem a Volume Locker neű appot, ami elvileg arra van kitalálva, hogyha az ember véletlenül megnyomja a hangerő gombokat, akkor rákérdez, hogy tényleg változtatni akarok, de más app hangerő változtatása esetén is kérdez. Amikor a tárcsáztam egy számot, felbukkant az ablaka! Pedig nem értem a hangerő gombokhoz. Mi a fene okozhatja ezt? Nincs semmilyen app fent a telefonon, ami a hangerőt birizgálná.

(#154) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Urak, ha valakinek lenne fölös pár órája csinálni egy battery testet, nagyon hálás lennék. Fontos lenne frissíteni előtte az Antutu testert, mert ez az új verzió teljesen másképp számol. A teszt időtartama 5-6 óra is lehet, és utána teljesen lemerítve kapjuk vissza a telefont, szóval este/éjszaka, hajnali töltéssel érdemes.
A teszt indításakor a legalsó, 90%-os lenne az igazi, de az tart legtovább.
Ha valaki bevállalja, hálás lennék! :)

CoolBoy323 - Én a saját telefonomon a Wave to unlock appot használom, ami a közelségi szenzor birizgálásával éleszti fel, és meg vagyok vele elégedve.
Volume gombos élesztésre ezt találtam de nem próbáltam ki. Jókat írnak róla. Remélem valamelyik megoldással szolgál! :)

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#155) Anonymus23 válasza Blizzardking (#154) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én szívesen megcsinálom, itt figyel az asztalomon, mert a vevő csak 1-2 napon belül jön érte...
Mit kellene csinálni (Ja SIM az nincs benne)?

;) - The Power of the Light Side

(#156) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#155) üzenetére


Anonymus23
veterán

Megtaláltam, elindítottam ami a 90% feletti töltöttséget kéri (most vettem le a töltőről).

;) - The Power of the Light Side

(#157) Blizzardking válasza Anonymus23 (#155) üzenetére


Blizzardking
őstag

Letöltöd az imént linkelt Antutu testert, feltöltöd a telefont csutkára, bekapcsolod a wifit, hogy ki tudjon találni az internetre, és elindítod az Antutu testert. A "test battery" opciót választod, és nyomsz egy "start test" gombot. Az ezutáni ablakból a legalsó lehetőséget pöttyözd be. Eztán elszüttyög magában órákon át, és a végén generál egy pontszámot, ami minél több annál jobb. Én kilőttem a vibert is, mert nem tudom hogy reagálna ha közben kapnék üzenetet, és nem akartam megkockáztatni hogy négy és fél óra szenvedés után újra kelljen kezdeni.

Köszönöm hogy megcsinálod! :R

Szerkesztve; Ok :)

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#158) cicur99 válasza Blizzardking (#154) üzenetére


cicur99
tag

Én is vizsgálom a G2F battery töltését. Érdekes volt tapasztalni az alkalmazott kis teszter segítségével, hogy 15%-os merültségről a 100% töltöttségig (a telefon által kijelzett értékek) 1226 mAh-át nyomott bele a töltö kb 600 mA árammal.
A 100% kijelzéssel egyidőben a kontoll LED zöldre váltott a telefonon. Ezután még 3/4-órán keresztül töltődött a telefon 250 mA-el. Ezek az értékek még elég távol vannak a battery névleges 2200 mAh-ás kapacitásától.
Nyilván a későbbiekben (töbszöri töltési kisütési ciklus után) változni fognak az értékek.
Megfigyeltem még, hogy a töltés első fázisában, amikor 600-700 mA-es a töltő áram, pulzus üzemben töltődik, 12 mp-ként egy pillanatra leesik a töltőáram nullára. Az előzményekből mindenesetre kiderül, hogy a battery állapotát nem megfelelően jelzi a készülék. Nem tudom, hogy hol lehetne kalibrálni a készüléket.

A vizsgálatot ezzel a teszterrel végeztem

[ Szerkesztve ]

(#159) Blizzardking válasza cicur99 (#158) üzenetére


Blizzardking
őstag

Vannak olyan appok, amik kiírják az aksi pólusain a feszültséget. Azzal meg lehetne nézni, hogy hány voltnál vált át a zöld led. Nekem is gyanús ez az egész, ezért kértem a tesztet.
Az hogy a vége felé a töltési görbe laposodik (kisebb árammal tölti) az normális, a Li-ion akksikat így kell tölteni.
Mikor új volt a saját telóm (egy Lenovo s750) felvettem egy ilyen görbét kiváncsiságból. Ebből is látszik hogy a végén lassabban tölt, kb 80-80%-nál esik le a töltőáram.
Mivel LI-ion aksinál nem lehet csepptöltés, egyszer lekapcsol a töltő, csak lehet hogy azt senki nem várja meg mert már 4 órája azt írta ki hogy 100%. Ez egybevág lhausz véleményével, akinek ezek szerint sokkal tovább volt töltőn a telefonja mint ameddig kiírta hogy 100%, és jobb is lett tőle.
Az általad bemutatott műszer hiányában nem tudom valóban mennyit pumpál bele a töltő, de nincs hiányérzetem. A Jiayunál viszont sajnos van, kisebb kijelzővel, modernebb chipsettel és combosabb aksival nem bírja úgy mint kéne.
Ha valóban töltés vezérlés okozza a dolgot, túl hamar lekapcsolja a töltést, azt remélhetőleg lesz olyan ROM ami megoldja.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#160) CoolBoy323 válasza cicur99 (#158) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Li-ion akksi nincs kisulesi ciklus. Ezt a hulyeseget el kellene mar felejteni... Ni-Mhnal volt ilyen anno, h 3x le kellett meriteni teljesen, majd egesz ejjel tolteni, h megtanulja mekkora. Na ezt Li akkuknal nem kell!!!!!

Nem is szabad lemeriteni teljesen, de nem is tudod, mert az elektronikaja megakadalyozza!

Kalibralni nem lehet.
Olyat tudsz, h teljesen feltoltod, es akkor egy battery stat wipe-ot csinalsz. De ez sem egy olyan megoldas, ami atombiztos, inkabb placebo a tapasztalatok alapjan :))

(#161) Anonymus23 válasza Blizzardking (#157) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kb 2 órája megy a teszt és 33%-nál van az akksi.

;) - The Power of the Light Side

(#162) Blizzardking válasza Anonymus23 (#161) üzenetére


Blizzardking
őstag

Olyan 20% körül fogja befejezni.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#163) Anonymus23 válasza Blizzardking (#162) üzenetére


Anonymus23
veterán

15%-nál fejezte be, 3912 pont. Nem tudom ez jó vagy rossz, vagy normális eredmény.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#164) Blizzardking válasza Anonymus23 (#163) üzenetére


Blizzardking
őstag

Sajnos elég harmatos. Nekem párszázzal több lett, de az lényegtelen, alig valamennyi a különbség. Illene legalább 6-7000 körül lennie a kijelző és az akku kapacitása alapján... Egyetlen összehasonlítási alapom van a családban, a saját Lenovo s750-esem, ami szintén 4 magos MTK, csak az eggyel előbbi eresztésből (MTK 6589), 4,5"-es kijelzővel, és 2000 mAh-s akkuval, és sokkal jobban szerepelt. Maga a teszt is vagy 7 órán át tartott. Nem gondolom hogy sokat fogyasztana a teló, sem azt hogy gagyi akkuval adnák, inkább valami töltés-menedzsment beli dolog lehet a ludas. Egyébként ha túl gyorsan töltődik adott árammal - túl meredek a töltési görbe - az meg arra utal, hogy kicsi az akku kapacitása. Fogok csinálni ezzel is egy töltési görbét % és volt szerint is. :(((

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#165) CoolBoy323 válasza Blizzardking (#164) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Tul gyorsan nem tud toltodni, mert van egy szabalyozo elektronika a teloban.

(#166) Blizzardking válasza CoolBoy323 (#165) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nem így értettem. Hanem ha van két aksi ami bírja mondjuk a 700mA-rel történő töltést, és az egyik hamarabb feltöltődik mint a másik, teszemazt 3,8-ról 4,2V-ra, akkor a lassabban töltődőnek nagyobb a kapacitása. Az amit cicur99 írt a #158-ban, hogy a műszer szerint 1200mAh-t nyomott bele, de a telefon szerint felment 15%-ról 100%-ra, az elég lelombozó. :(

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#167) CoolBoy323 válasza Blizzardking (#166) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Azert ne vegyuk keszpenznek annak a "muszernek" az eredmenyet ;)

(#168) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nekem most van összehasonlítási alapom:
Van egy Umi X1 Pro, ami elvileg egy 2050 mAh-ás akksival jött, nagyobb kijelző, de ugyanaz a hardver.
A feleségem használja, és kb 2 nap alatt meríti le, ebből kb 6-8 óra wifizés, FB, meg neten bóklászás a 2 nap alatt. Péntek reggel feltöltötten indult el, tegnap este volt 20%-on a fenti használat mellett.

Itt van ez a G2F, felraktam tölteni ugyancsal Péntek reggel, délután levettem, megmutattam az új tulajnak, majd wifit bekapcsolva felraktam a polcra, másnap délután körül már 20% körül volt ez is, használat nélkül.
Vagy az akksi gagyi (tényleg csak fele akkora mint amilyennek írják), vagy valami nem kerek a használat során, de ahogy látom nem egyedi eset. Én most a cappa72 féle romot raktam rá, de szerintem az eredeti sem jobb ettől (főleg mert ahogy olvastam abból lettek kiherélve a kínai appok).

kb 1,5 órára van töltőn, 15%-ról 68-ra ment fel. Nem a hozzáadott töltőt használom, hanem egy a tabletemhez kapottat (5V 2A).

Megnéztem most a gyári töltőt, az 5V 1A. Számít?

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#169) Blizzardking válasza CoolBoy323 (#167) üzenetére


Blizzardking
őstag

Persze, nyilván van benne hibalehetőség. De szerintem ennek a telefonnak sokkal tovább kéne bírnia egy ekkora akkuval. Szoktam nézelődni THL topikokban is, és egy 5 inches kijelzőjű, 8 magos procival szerelt T11 a picivel nagyobb akkujával kétszer ennyit bír.
Nyilván onnan indul ki minden ilyen dolog, hogy az embernek érzetre kevés valami. Utána megpróbál referenciák, összehasonlítási alap után nézni, hogy az "érzés" konkrét formát öltsön. Azért kértem a tesztet, mert tudni akartam, hogy az én készülékem hogy viszonyul mások ugyanilyen készülékéhez. Most jön az, hogy más típusú, hasonló chipsetes/akkus telefonokhoz képest milyen.
Ha lesznek rá romok, akkor az is kérdés lesz, hogy az mennyit számít. Rom és rom között is hatalmas különbség lehet akkuidőben. Egyszóval próbálok tájékozódni, összehasonlítani, és ebből a szempontból cicur99 kommentje a rossz előérzetemre erősített rá.
De abban igazad van hogy balgaság lenne készpénznek venni akár egy usb stick-es 15 dolláros műszert, akár egy antutu tesztet. De valami irányadó dolog akkor is kell, ha nem bír ki a cucc egy napot se :(

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#170) Anonymus23 válasza Blizzardking (#169) üzenetére


Anonymus23
veterán

Elkunyeráltam az asszonytól a mobilt (Umi X1 Pro), és ezen is lefuttatom a tesztet, most töltőn van, majd kiderül.

;) - The Power of the Light Side

(#171) Blizzardking válasza Anonymus23 (#170) üzenetére


Blizzardking
őstag

Király vagy, szerintem 6000 fölött lesz.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#172) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Akkor én hiába vettem másik aksit! a telóval van a baj vagy mi? az enyém még ettől is rosszabb hamar merül!

pedig nagyon jó kis teló fogásra gyorsaságra!

(#173) Blizzardking válasza Vjankovics82 (#172) üzenetére


Blizzardking
őstag

Milyen romokat próbáltál?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#174) Anonymus23


Anonymus23
veterán

15:50-kor elindítottam a tesztet, 98%-os akkunál. Umi X1 Pro.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#175) cicur99 válasza Vjankovics82 (#172) üzenetére


cicur99
tag

Az új akksival változott valami?

(#176) Vjankovics82 válasza Blizzardking (#173) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Vagy 4 romot kipróbáltam a needromról de nem érdemes egyik se indul el TD-s verzió mind!

(#175) cicur99 az új aksi holnap jön meg a mobilamb.eu oldalról csütörtökön rendeltem este! akkor majd kiderül mi változikŰ!

én is próbáltam az antutu testert és 3262 pont lett elég kevés 90%-ról kezdtem kb 2 óra hossza volt és lemerült 10%-ra!

(#177) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#174) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nos úgy tűnik a feeling becsapott.
~18:20-kor (2,5 óra) befejezte a tesztet, 4476 pont, 15%-nál.
Ez sem jobb mint a Jiayu G2F.
A wifi sokat ehet, mert az mindig ki van kapcsolva a feleségemnél, amikor nem használja, és így elég sokáig elmegy. Elég sokat cseveg a telefonon, mivel sok mindenki (család, barátok) azonos flottában vannak, így naponta akár 1-2 órát is, de az közel sem meríti ennyire.

;) - The Power of the Light Side

(#178) colonia


colonia
aktív tag

Nekem Jiayu F1-em van de nemsokára megérkezik a G2F.
Szerintetek át lehet tenni az F1-ből az akkut?
Csak kiváncsiságképp, hogy azzal meddig bírja az akkumulátor meg az eredetivel.

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#179) Anonymus23 válasza colonia (#178) üzenetére


Anonymus23
veterán

Elvileg egyforma a két akksi.

;) - The Power of the Light Side

(#180) colonia válasza Anonymus23 (#179) üzenetére


colonia
aktív tag

Akkor majd kipróbálom! :)

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#181) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Sejtem miert megy a vergodes itt :)

Furcsa, h 100%on van a telo, tolton, de nem mutatja h toltene tovabb... Pedig de, mert nem merul...

Amugy nekem 1. Hasznalatkor kb 4 ora kijelzoidot tudott!

Volt anno egy tablazat a dualos topikban valamelyik akksi tesztelo programmal kapcsolatban. Akinek van kedve, ideje, megkeresheti :)

(#182) cicur99


cicur99
tag

AnTuTu Battery Test 90%-ról 18%-ra My JY-G2F: 5358
Android ver (ezzel érkezett a teló a MiniDeal-től) Kinai appokat nem találtam eddig benne.

[ Szerkesztve ]

(#183) CoolBoy323 válasza cicur99 (#182) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ilyen friss romjuk honnan van? :Y

(#184) Vjankovics82 válasza CoolBoy323 (#183) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Nekem ettől még frisseb volt egy pár nappal a to2c-ről rendelve! mikor romot akartam rátenni kérni akartam tőlük és azt mondták nincsen!

(#185) CoolBoy323 válasza Vjankovics82 (#184) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mentsd le, oszd meg a nagyerdemuvel ;)

[ Szerkesztve ]

(#186) Vjankovics82 válasza CoolBoy323 (#185) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Le van mentve Mtkdroiddal! de nem tudom mit vegyek ki belőle hogy az imei szám vagy más ne legyen benne!

csak nekem ott van a CN a dátum után gondolom hogy tele van Kínai appokkal!

(#187) CoolBoy323 válasza Vjankovics82 (#186) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ja, ez nem is olyan új... benéztem, bocsi :U a sok telefon használatának átka (G2F, Mi3, OnePlus One, Hongmi Note, G4 amik most kéznél vannak :DD)

nekem 0606-os van...

amúgy CWM-mel kell backup-olni mindent, kivéve a data-t ha jól rémlik, de korábban írta Cappa is, hogy hogy kell...

[ Szerkesztve ]

(#188) ottobacsi


ottobacsi
tag

Sziasztok!

:O :W

Elhalálozott a két hetes TD-s G2F-em......
Asszem megsült....
Amikor töltőn volt és úgy ment róla film, vagy jáccottam vele, mindig nagyon melegedett.
Most a telenoros MyTV-n néztem a vb döntőt, és most egy picikét még forróbb volt mint szokott mikor megfogtam, levettem a hátulját hogy hűljön, aztán eccercsak se kép se hang....
Most akkor küldjem vissza a Minideal-nek?

(#189) CoolBoy323 válasza ottobacsi (#188) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

1: kinai toltot sosem hasznalunk!!!!!!
2: toltes kozben nem bactatjuk a telefont

Erre a gari sem vonatkozik amugy, de hatha mazlid lesz, es cserelik/javitjak

(#190) Blizzardking válasza CoolBoy323 (#189) üzenetére


Blizzardking
őstag

"2: toltes kozben nem bactatjuk a telefont"

Már miért ne, amikor van benne egy szabályozó elektronika? ;)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#191) ottobacsi válasza CoolBoy323 (#189) üzenetére


ottobacsi
tag

LG 1A-os töltővel töltöm, meg egy MinWa 1A-ossal, a sajátját ki sem vettem a dobozából.
A filmnézés meg megkívánja a töltőt, mert nélküle nem bírna ki egy 1.5 órás filmet se.
Nekem az is furcsa, hogy valaki írta, hogy 2-3 napig bírja az akksija, ha nem nyúl hozzá akkor 4-5-6 napot is.
Én ha nem nyúlok hozzá csak egy kevés telefonálásra meg némi böngészésre, akkor se bír 30-40 óránál többet...
A gyári romban lehet a hiba?
Legfőképpen a melegedést nem értem, mikor videó közben is csak 1 magot használ, néha-néha ébred csak a többi, közben meg olyan, mintha túl lenne terhelve.

(#192) ottobacsi


ottobacsi
tag

:DD Közben életrekelt...el kezdte venni a töltést, és nagynehezen be is kapcsolt.
Most a notebookra volt rádugva, és valószínű azért kapcsolt ki, mert nem győzte tölteni, ugyanis ha film megy rajta és az 1A-es töltőre van dugva, akkor is csak szintentartani tudja, max. 4-5%-ot töltődik, és forrósodik mintazállat.
Ezek a gondok nem lehetnek a romnak a hibái?

(Kezdem visszasírni a Defyt, azzal nem voltak ilyen gondok...igaz hogy lassú volt, de a kijelző színei szebbek voltak, no és a G2F hangja a Defyéhez képest katasztrófális, bár kezdem már megszokni)

(#193) ottobacsi


ottobacsi
tag

A lényeget elfelejtettem, nem az akksi melegszik, hanem az akksi fölötti rész, a simkártya tartó lemezen akár mikro tükörtojást is lehetne sütni olyan forró.
Jól kitalálták hogy azzal vezetik ki a hőt belülről, csakhát onnan nem visz az út tovább...

(#194) CoolBoy323 válasza Blizzardking (#190) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

az nem azt jelenti!

azért nem szabad cseszteni, mert pl a kijelzőnek sem tesz jót... olvassatok kicsit többet, pl a dual simes topikban volt róla sokszor szó

(#195) lhausz válasza ottobacsi (#192) üzenetére


lhausz
csendes tag

Hangmínőség - katasztrofális ?
Engem pont a hangmínősége ami nagyon megfogott, igaz WCDMA-s telfon , és nem TD-s..
Teszteltem - ugyanazt a számot hivtam Defy-ról (párom telefonja) - ugyanaz a szolgáltató, és a G2F-nek jobb volt a hangja .. Nálam elég kritikus volt a hanghívás mínősége, és ebben nem csalódtam ..és a képe is jó !

Tegnap este döntő közben elindítottam egy akksi tesztet : 6454 pont ..(valamikor hajnali 2-kor fejezte be .. a multimedia tesztre neha felriadtam :) )
Hattér : akksi 2050mAh - G2H ból származó G2H-ban feltöltött akksi ..
További teszt várható G2H-ban G2F -ben töltéssel, 2200/2050 mAh akksival, csak kicsit időigényes, amint lesz lehetőségem +csinálom ..

Lhausz

(#196) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nálam már nincs itt a telefon, de még egy tesztet tegnap futtattam, de ilyen 3600 pont körül volt (kevesebb mint előtte).
A hozzáadott 2200-as akksi szerintem nem okés. Főleg ha egy 2050-essel majd 2x annyit bír.
Néztem alin 6-8 dollár egy 2050, vagy 2400-as (közte van sok 2200-as is) akksi,
illetve ilyen 5-6 dollár a külső dokkolós töltő, ha esetleg valaki ilyesmiben gondolkodna.

;) - The Power of the Light Side

(#197) Vjankovics82 válasza ottobacsi (#193) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Nekem ugyan ott forrósodik! :W

és egy felugró üzi van neked hogy vedd ki az aksit? de most jön az új aksi szerintem semmi nem fog változni!

(#198) ottobacsi válasza lhausz (#195) üzenetére


ottobacsi
tag

Bocsánat, azt nem írtam hogy a "NAGY" hangszórójának a hangjával nem vagyok megelégedve (halk is és torz is), a másikkal nincs bajom, az nagyon jól szuperál.

Vjankovics82: egyszer már nekem is produkálta amikor már az akksi is 49 fokos volt.
De ilyenkor sem az akksi melegedett, hanem csak átmelegedett a teló többi részétől.
Valamit ki kellene már találni erre a hősugárzó problémára, mert attól félek, hogy egyszer tényleg megsül....
Milyen akksit rendeltél?

Anonymus23: Fentebb Coolboy-nak írtam, hogy az én akksim se bírja túl sokáig, ha abszolút nem nyúlnék hozzá akkor talán elmenne 2-3 napot....

[ Szerkesztve ]

(#199) cicur99 válasza CoolBoy323 (#189) üzenetére


cicur99
tag

"CoolBoy323 - kinai toltot sosem hasznalunk!!!!!!"

Honnan lehet tudni egy adott töltőről, hogy a kínaiaknak nincs köze hozzá. A nevesebb Brand-ek is gyártatnak Kínában. Ezzel az erővel kimondhatnák azt is - kínai telefont ne használjunk. Ha telefont tudnak gyártani, akkor AC adaptert is, ami áramköri szempontból egy kicsit kisebb kihívást jelent.

(#200) Anonymus23 válasza ottobacsi (#198) üzenetére


Anonymus23
veterán

De az meg akkor manapság természetes. Ha normál használattal 1,5 napig kibírja, akkor nem feltétlenül értem (magamat is belevéve), hogy mi a gond az akkuidővel.
Igaz én nem próbáltam valós körülmények között, mivel nekem céges kétkártyás van, és ezért a pár napért nem költöztem át a másik telóba.
Nekem az volt a furcsa, hogy 1,5 nap alatt úgy lemerült, hogy csak be volt kapcsolva, és a wifi ment.

Egyébként a hangszórót be lehet lőni az MTK Engineering nevű appal.

;) - The Power of the Light Side

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Jiayu G2F
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.