- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- moha bácsi: VIII. Viharsarki Hobbi Elektronika Találkozó Békéscsaba 2025.06.14. szombat
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jim-Y
veterán
Szerintem SPA-nál senki sem szokott foglalkozni azzal, hogy mi van ha nincs engedélyezve a js. Mint ahogy előttem is írták akkor megette az egészet a fene. Ha gyakorlás céljából csinálnád akkor én vmi olyasmit csinálnék hogy detektálnám hogy ki van kapcsolva a js, kitennék egy üzenetet, hogy engedélyezze a user, vagy ha nem akkor itt egy link egy másik alkalmazásra ami csökkentett funkcionalitással bír. Magyarán az SPA alkalmazásba nem tenném bele annak kezelését hogy mi van ha nincs js.
-
DNReNTi
őstag
Ha nincs engedelyezve a JS futtatas, akkor az egeszet megette a fene. Erre szoktak hasznalni amugy a
.no-js
(vagy barmilyen mas tetszoleges, de beszedes) CSS osztalyt a dokumentumon, amit a JS azonnal levesz. Ha nem veszi le, akkor nem fut a JS, tehat meg tudsz jeleniteni mondjuk egy alert-et, hogy draga user, tessek ma' engedelyezni a JS-t 2017-be legyen kedves, vagy haladjon tovabb. En egyebkent ezzel siman nem foglalkoznek, akinel le van tiltva a JS az nem akar internetezni. -
PumpkinSeed
addikt
if(endGame){
clearInterval(refreshIntervalId);
endOfTheGame();
}
else{
var refreshIntervalId = setInterval(moveBall, 1);
}Így is próbáltam. De mintha az endGame-nek adott true érték semmit nem érne, mert a most megírt endOfTheGame() függvénynek elvben minden objektumot le kellene pusztítania az oldalról, de semmi nem történik, csak megy a végtelenségbe a labdám.Úgy működik, köszönöm.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! Asus Prime A320M R5 1600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050 Ti 4GB Rampage SHIVA TT 500W
- LG 48C2 - 48" OLED EVO - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- Csere-Beszámítás! Prémium vizhűtéses számítógép! I9 11900K / RTX 3090 / 64GB DDR4 / 1TB SSD
- Lenovo ThinkPad 40AF docking station (DisplayLink)
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Western Digital SN850X NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest