Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Ben-

    veterán

    válasz Tibee86 #132391 üzenetére

    Szomorú vagy sem, ez van, el kell fogadni. Ha nem tetszik és te jól boldogulsz telefon nélkül, még mindig megteheted, hogy kidobod az ablakon és többé nem veszel telefont. :U
    Elhiheted, én se örülök neki, mert nem egészséges dolog, de ez van.
    Csak néhány egyszerű, hétköznapi példa:

    - Nem ér el a családod, ha elfelejtettek felírni néhány dolgot, akkor nem veszed meg a boltban. Rossz esetben vissza kell érte menned, ezzel pedig időt és energiát (is) vesztettél.
    - Nem ér el a főnököd, pedig fontos dolgot szeretne közölni / kérni.
    - Rengetegen (köztük én is) a jegyzeteiket, listáikat, kedvenc zenéiket, fotóikat a mobiltelefonjukon tartják és szeretik, ha ezekhez bármikor hozzáférhetnek
    - Rosszul lehetsz, megtámadhatnak, azonnal szükséged van mentőre, rendőrre, tűzoltóra...

    és még lehetne milliót példát, akár ennél rendkívülibbeket is írni. De szerintem ezt nem kell ragozni. Tudom, nem mindegyik életbevágóan fontos, de egyik se elhanyagolható és szvsz ma már nem lehet telefon nélkül normálisan élni. Elvárás, hogy bárhol, bármikor bármilyen helyzetben elérjenek és nem egyszer b@sztam már rá amiatt, hogy nem értek el és potyára elutaztam Győrbe, nem kevés pénzért. (csak hogy egy személyes példával is előrukkoljak ..)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés