- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Klaus Duran: JBL wave beam 2
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: Keychron M6
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sol4r: DDR2-es processzorok összehasonlítása "azonos" órajelen
- GAI: Retro GPU-k mindörökké: a végleges koncepció, és a szereplők bemutatása
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
iPhone felhasználók szakmai topikja
Új hozzászólás Aktív témák
-
#48138511
törölt tag
válasz
smallcurrant #302278 üzenetére
Nem tudom mire gondolsz. Valaki úgy vált, hogy iPhone-on is Google, Microsoft appokat használ (email, naptár, felhő, jegyzet, emlékeztető, fotók…), más teljesen vált Apple szolgáltatásokra és beépített reklámmentes appok.
Egyébként Apple appokba is be lehet kötni más dolgokat, csak az olyan felemás. Pl. Mail app és Gmail fiók felállásban nincs push, Mail és Microsoft variációban van. Files-ba felvehető a OneDrive, de letölthető az app is.
Nekem Apple szolgáltatások vannak többnyire. Mail, Notes, iCloud Photos, 50 GB iCloud (hide my email funkció szuper), Keychainben a jelszavak, Notes, Reminders, Music, Shazam, Health, Fitness, Maps, néha Arcade játék és TV+ sorozatok. Beépített billentyűzet, ébresztő, névjegyzék is, Safari (Wipr adblocker), Files, Pages, Numbers, Keynote. Shortcuts app sok hasznos dologra képes, pár Widget, néha még Sirinek is akad jó napja, AirDrop másik Apple eszközzel, kisegítő lehetőségekben is erős az Apple. Weather app lett gyengébb amióta adatforrást cseréltek (poén amióta amerikairól európaira) Apple Pay!A böngésző adblockert leszámítva ez mind Apple megoldás. Aztán ha még veszel más Apple terméket, akkor jön igazán a kényelem, iPhone, AirPods, Mac, Watch… és ha iPhone-os ismerősökkel iMessage és FaceTime, megosztások kényelmesen.
Másnak meg nem tetszik az iCloud alapvetően miért szinkronizálás elven megy, miért nem tud úgy fájlokat, csengőhangot másolni, másik böngészőt, billentyűzetet, email appot telepít, Windows és Chrome miatt nem érdekli az ökoszisztéma. Vannak még fix dolgok pl. rejtett szám szűrés nincs, a szolgáltatónál kell kérni, nincs reverse wireless charging és nem tudom micsodák és a többi az előbb linkelt hozzászólásban.
Amit akarsz próbálj ki a céges készülékeden, diktálás, parancsokkal és fókusz módokkal szórakozni, melyik kategóriában milyen app válik be.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Motoros topic
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Assassin’s Creed Shadows teszt
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Opel topik
- Két billentyűzettel indít a beviteli eszközök piacán a be quiet!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Spórolós topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natúr Titán Független
- Iphone 13 Pro Max 128gb 82%
- BONTATLAN iPhone 16 Pro Max 256GB Független Fehér Titán
- Samsung Galaxy A12 64GB Blue független mobiltelefon, dobozában, nagyon szép állapotban
- Apple Iphone 12 BLUE 128GB független mobiltelefon, dobozában, újszerű állapotban
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W dokkoló (3TR87AA)
- Turbózd fel a gaming élményt most! Rèszletre is! 0% THM
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A03 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A41 64GB, kártyafüggetlen, 1 év garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest