Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Több kérés érkezett hozzánk azzal kapcsolatban, hogy a készüléknek végre legyen egy olyan topikja, ahol szakmai hozzászólások születhetnek felhasználóktól-felhasználóknak. Ez tehát nem az a topik, ahol kitárgyaljuk, hogy melyik készüléknél jobb, melyiknél rosszabb, nem szeretnénk semmilyen fikázást látni itt, ezért a topik kiemelt moderátori felügyelet alatt áll és minden egyes ilyen típusú hozzászólásért ban jár. Szeretnénk, ha ez a téma szakmai maradna és a valódi felhasználók oszthatnák meg egymás között a tapasztalataikat.

Polacheck

-- O --

ALAPSZABÁLY: A topicban a mai naptól fogva (2009. június 30.) tiltott téma a SIM unlock, valamint minden ezekkel kapcsolatos dolog említése, legyen szó linkekről vagy eljárásokról — programok említése megengedett, de azok felrakásának módjáról írni már tiltott.
A Jailbreak maga nem illegális, ezért 2011. január 27-től nem tilos erről a topikban beszélgetni, azonban ha azt tapasztaljuk, hogy mindezt arra használjátok, hogy utat nyissatok a Warezhez, azt a Prohardver! lapcsalád csapata már nem támogathatja. Az érdeklődőknek a szifon.com vagy az iphoneclub.hu weboldal megtekintését javasoljuk. Megértéseteket köszönjük!

Gubro

A topicban leggyakrabban felmerülő kérdések

Kérdés: A készülék kijelzője fölött látok a borítás alatt két kis “kivágást”, egy hosszúkásat, és egy kör alakút. Mik ezek?
Válasz:
Az egyik egy fénymérő, a másik pedig egy távolság-érzékelő. A fénymérő az Auto-Brightness funkció miatt van. Ha be van kapcsolva, akkor a készülék a kijelző fényerejét mindig a környezeti fényviszonyokhoz állítja. A távolságérzékelő pedig arra szolgál, hogy például telefonálás közben ha a fülünkhöz emeljük a telefont, akkor magától kikapcsol a kijelző, nehogy az arcunkkal, vagy a fülünkkel megnyomjunk valamit.

Kérdés: A Jailbreak és/vagy az Unlock garanciavesztéssel jár?
Válasz:
Elméletileg igen, hiszen megszeged a garanciális feltételeket. Az unlock témával a Prohardver! lapcsalád fórumain nem foglalkozunk.

Kérdés: Hogyan tudok minden adatot törölni a telefonról?
Válasz:
Settings/General/Reset/Erase All Content and Settings

Kérdés: Hogyan tudom a telefonkönyvet lementeni?
Válasz:
Az iTunes-ban az Info fülön lehet beállítani, hogy melyik alkalmazással szeretnéd szinkronizálni.

Kérdés: Van Copy/Paste funkció?
Válasz:
Igen, a 3.0 megjelenése óta alapfunkció a Cut/Copy/Paste. Az adott szövegrészt duplán megérintve előugrik egy menü, és itt állíthatjuk be a kijelölést is.

Kérdés: Van Magyar-nyelv támogatás?
Válasz:
Van.

Kérdés: Hogyan tudok fájlokat másolni a telefonra?
Válasz:
Az AppStore-ban több olyan program is található, ami arra alkalmas, hogy WiFi-n keresztül fájlokat másoljunk a telefonra. Az egyik legjobb talán a Discover. Telepítés után csatlakozzunk a WiFi hálózatunkhoz, majd indítsuk el a programot. Ezek után egy webböngészőbe írjuk be az iPhone IP-címét 8888-as porttal. Innentől egyértelmű.

Kérdés: Van lehetőség MMS küldésre/fogadásra?
Válasz:
A 3.0 óta alapfunkció az iPhone3G, és az iPhone3Gs készülékeken. Az első generációs készülékeken továbbra sem érhető el ez a funkció hivatalosan.

Kérdés: Lehet videót felvenni a kamerával?
Válasz:
Az iPhone3Gs gyárilag tud videót felvenni, és alapvető vágófunkciókat is tud. A korábbi modellek nem tudják ezeket hivatalosan.

Kérdés: Lefagyott a telefonom! Semmire nem reagál. Hogyan tudom újraindítani?
Válasz:
Lehet, hogy csak a futtatott alkalmazás fagyott le. Próbálkozz a Force Quit-tal: Nyomd a bekapcsoló gombot, amíg meg nem jelenik a csúszka, majd tartsd a Home gombot körülbelül 6 másodpercig. Ha nem segít, akkor Reset: Tartsd nyomva egyszerre a Home és a Power/Sleep gombot, amíg újra nem indul a telefon.

Kérdés: Mik azok a szervízmódok? (DFU, Restore)
Válasz:
A Restore-mód a Restore-hoz (Firmware-visszaállítás) használható. Ehhez kapcsoljuk ki a telefont, majd tartsuk nyomva a Home gombot, és csatlakoztassuk az adatkábelt. Egészen addig nyomjuk a gombot, míg az iTunes fel nem ismeri a telefont. Ezek után Windows alatt a SHIFT, OSX alatt az ALT gombot tartsuk nyomva, és kattintsunk a Restore-ra. Ekkor betallózhatjuk a kívánt firmware-fájlt.
A DFU (Deep Firmware Upgrade) mód hasonló, de itt több rendszerszintű ellenőrzés sem fut le, ha a készülék operációs rendszere valamilyen okból összeomlott, ez jól jöhet a javításhoz. DFU módba lépés:

-csatlakoztassuk az adatkábelt
-kapcsoljuk ki a telefont
-nyomjuk le egyszerre a HOME és a POWER gombot
-10 másodperc után engedjük fel a POWER gombot, és tartsuk a HOME-ot további 10 másodpercig.

Ha jól jártunk el, akkor a telefon képernyőjén semmi nem látszik, azonban az iTunes felismeri a telefont és a fentebb ismertetett módon betallózhatjuk a letöltött, eredeti firmware fájlt.

Kérdés: Honnan tudom letölteni az eredeti firmware-eket?
Válasz:
ITT megtalálod az eredeti, Apple által publikált fájlokat külön az iPhone-hoz, és az iPhone3G-hez.

Kérdés: Honnan tudom letölteni az eredeti firmware-eket?
Válasz:
ITT megtalálod az eredeti, Apple által publikált fájlokat külön az iPhone-hoz, iPhone3G-hez, iPhone3Gs-hez, és az iPod Touch 1G/2G-hez.

Használati útmutató
iPhone használat - bemutató videó

[ Gyűjtötte: C^^ ]

Everybody lies.

(#2) manchester85


manchester85
addikt

Na akkor: a másik a mikrofon, nincs flash, vedd le a fóliát, és hallani fogod. Igen, lehet ingyen letölteni programokat, úgy hívják, hogy appstore. Induljon a móka. :U

feketemark92!

Én a facebook messengert használom, abban minden további nélkül lehet.

xlife11!

Bendegúznak/norbesznek már béke poraira :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#3) feketemark92


feketemark92
csendes tag

Hellosztok!

Lehetséges valahogy Ipaddal vagy iphonenal a Facebookon üzenetben képet küldeni ?

(#4) xlife11


xlife11
senior tag

Üdv itt is :)

Nem túgyátok az inzstállúzst hogytudom férakni? :F :DDD

(#5) Blaise


Blaise
veterán

Éljen az új topic :)

(#6) h1ght3chzor válasza feketemark92 (#3) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Persze, hogy lehetséges. :)
Messengerrel csak katt a bal oldalon lévő kamera ikonra, és már tudsz is választani, hogy egy elkészített képet, vagy most szeretnél készíteni képet, azt akarod elküldeni.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#7) feketemark92


feketemark92
csendes tag

Köszönöm :)

(#8) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Dreamborad-os témáknál, hogy tudom beállítani, hogy normálisan mutassa az időjárást a képernyőn? Nem az ittenit mutatja, pedig ha rákattintok, illetve ha bemegyek az idöjárás app-ba, akkor jó, de a főképernyőn teljesen mást mutat.

(#9) jozsi252


jozsi252
veterán

Miért van hogy a gépem újratelepítettem, rádugtam iphoneom itunes-ra, majd rámentem hogy vásárlások átvitele a pc-re, erre az alkalmazások a telefonon összekeveredtek, mappákból kikerültek az appok illetve minden össze vissza volt. Pár hónapja amikor újrakellett rakni akkoris ugyanez történt.

Mi a fene okozott ilyet?

iPhone 13 Pro Max

(#10) eszgé100


eszgé100
őstag

Ahogy olvasgattam az 1 hsz-t még esetleg annyit, hogy jb-s telefonon nem szabad rányomni az Összes Adat Törlésére, ott csak a restore használható erre a célra

józsi252: le kellett volna menteni az iTunes libraryt, és újratelepítés után visszamásolni a mappájába.

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#11) joey04


joey04
titán

"5.1.1 JB
Hogyan tudom eltüntetni a kamera gombot a lockscreen-ről?
"

Szólj ha találsz megoldást! :R
nekem nincs olyan problémám vele mint neked, de szimplán ronda és fölösleges számomra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Totheground


Totheground
addikt

Friss ropogós topic. :DDD

Van olyan tweak, hogy a lockscreenen lévő kamera slide a Camera+-t indítsa, ne a default appot?

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#13) jozsi252 válasza eszgé100 (#10) üzenetére


jozsi252
veterán

Ez pedig a következő helyen található?

C -> Felhasználók -> Username -> Zene -> iTunes mappa --- ezt kell teljesen lementeni? és akkor ha köv installnál visszamásolom akkor megmarad minden beállítás, illetve appok is? Közbe most nézem hogy 1 gigát foglal a mappa.

iPhone 13 Pro Max

(#14) Smani


Smani
senior tag

:) csakhogymeglegyen

(#15) Tibee86 válasza Smani (#14) üzenetére


Tibee86
veterán

Ahhoz nem kell hozzászólni, hogy el tudd menteni :P

(#16) leroyclub


leroyclub
senior tag

Úgy dönöttem hogy most hogy van JB ki iktatnám az iTunes használatát. A biztonsági mentést ugyis cloudba csinálja. Csak a zenék másolására használtam. Megoldható hogy ugyanúgy a gyári lejátszójával játszam le a zenéket ha bemásolom valamelyik mappába?

(#17) linkoln001


linkoln001
tag

az iphone 4-emről elszállt a baseband, mit tudok ilyenkor csinálni vele? már szinte mindent probáltam. :(

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#18) mondomén válasza linkoln001 (#17) üzenetére


mondomén
őstag

Hova szállt? Ezt hol látod amúgy?

(#19) iLux


iLux
tag

Komoly, már a harmadik topikot kezdjük meg. :K

(#20) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Csakhogy visszataláljak! :)

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#21) jilian válasza joey04 (#11) üzenetére


jilian
addikt

Hát eddig próbálgattam a Springtomize-t de semmi.
Igen sajna ez benne van magában az 5.1.1 -ben. :(
Talán lesz egy tweak erre is. :K

(#22) xlife11 válasza jilian (#21) üzenetére


xlife11
senior tag

Pedig van ott opció a kameragomb eltüntetésére.Az nem működik? :F

(#23) linkoln001 válasza mondomén (#18) üzenetére


linkoln001
tag

szia! nincs imei szám, nincs wifi, nincs bluetooth, nem olvassa a sim kártyát konkrétan semmi nincs, ami kéne.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#24) manchester85 válasza linkoln001 (#23) üzenetére


manchester85
addikt

Imádom, amikor az iPhone dealerek a szakmai topikban keresnek vigaszt. :U

i6 Silver

(#25) jilian válasza xlife11 (#22) üzenetére


jilian
addikt

:(

(#26) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Valaki segítene és elmagyarázná, hogy hogy tudnék saját csengőhangot varázsolni az iphoneomra? (3G-m van) :) Köszi

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#27) Tibee86 válasza b4sxe (#26) üzenetére


Tibee86
veterán

(#28) b4sxe válasza Tibee86 (#27) üzenetére


b4sxe
aktív tag

full érthetetlen de köszi

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#29) iLux válasza b4sxe (#28) üzenetére


iLux
tag

Már nem azért, de ebben mi az érthetetlen? Írd le hol akadtál el és szívesen segítünk.

(#30) Tibee86 válasza b4sxe (#28) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha a techline-os leírás érthetetlen neked, akkor szerintem maradj a gyári csengőhangoknál.
Vagy akkor legegyszerűbb. Átkonvertálod .m4r-re amiből csengőhangot akarsz, lényeg, hogy 30mp-nél ne legyen hosszabb. iTunes-ba behúzod a hangok könyvtárba, majd szinkronizálod.

#32: :C :C

[ Szerkesztve ]

(#31) Smani


Smani
senior tag

Melyik az a progi amivel meg lehet nézni hány ciklus van az akksiban?

(#32) manchester85 válasza Smani (#31) üzenetére


manchester85
addikt

iTampon

i6 Silver

(#33) snooze válasza Smani (#31) üzenetére


snooze
veterán

batterydetective

GO Gunners!!!

(#34) jilian válasza manchester85 (#32) üzenetére


jilian
addikt

:DD :DD :C
Smani
batteryinfo

[ Szerkesztve ]

(#35) Mela Kehes válasza manchester85 (#32) üzenetére


Mela Kehes
addikt

:DDD

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#36) Turbomann válasza manchester85 (#2) üzenetére


Turbomann
tag

Mi van velem? Azt hittem szakmai topic lesz.;(

(#37) Smani


Smani
senior tag

Köszönöm.

150 ciklus.

(#38) mondomén válasza Smani (#37) üzenetére


mondomén
őstag

Így neked hány százalékos az akku?

@Turbomann
Mindig van aki unatkozik.

(#39) samgar


samgar
őstag

Volt egy ilyen kérdés mostanában, kameragomb eltüntetés lockscreenröl: nocameragrabber (cydia)

Oppo Find X5 PRO

(#40) iLux válasza samgar (#39) üzenetére


iLux
tag

Repot tudsz mondani?

(#41) Smani válasza mondomén (#38) üzenetére


Smani
senior tag

Nem tudom. Le is töröltem a fenébe mert meghülyítette az egész telefont az a progi.
Összekócolódtak az ikonok...

(#42) samgar válasza iLux (#40) üzenetére


samgar
őstag

Hoznia kellene alapból mivel BigBoss repo.

Oppo Find X5 PRO

(#43) iLux válasza samgar (#42) üzenetére


iLux
tag

Hát nekem nem hozza. Külön kell írni?

(#44) Smani


Smani
senior tag

Na úgy néz ki kezdenek talpraállni a szerverek...

ez ám az ár

(#45) InfiniteReality válasza iLux (#43) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Nem tudom volt-e már róla szó, de szeretnék egy kellemes tapasztalatot megosztani mindenkivel: az ITUNES tökéletesen telepíthető és használható a Windows 7 beépített XP mode-jával. Előnye, hogy mivel virtuális gépre telepítjük az ITUNES-t és annak library-jét, a jövőben bármikor változhat "alatta" a gép, az ITUNES erről nem fog tudni, nem kell deaktiválni/másik libraryt újra aktiválni, mentegetni stb. Elvileg integráltan is megy, azaz direktben a VPC által kiajánlott ITUNES-t indítjuk, ilyenkor nem is látszik a virtuális gép. Viszont ehhez a telefont így kell rágyógyítani az ITUNES-ra (és már nem fog menni "belülről").

Negatív tapasztalat, nem tudom találkoztatok-e vele: zenelejátszóban egy zenét otthagyva, ha töltőre dugjuk a telefont vagy csak rádugjuk az ITUNES-ra, elfelejti melyik zenénél és milyen pozícióban járt. Ráadásul akkor is elfelejti, ha bezárjuk az APP-ot hogy ne fusson mindig a háttérben.
Kiváncsi vagyok, hogy ezt a bosszantó hibát vajon mikor fogja az Apple kijavítani (IOS5.1 van, de az összes korábbin is ez volt).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#46) jilian válasza samgar (#39) üzenetére


jilian
addikt

Köszi
Megvan, sikerült.
DE!
Megprobàlnàd, hogy Springtomize- vél elrejted a
csuszkàt, akkor neked sem èrzèkeli az èrintèst a nyitàshoz?
Màs:
Kèt tweak kène,
1. ikonok szabad elrendezèse
2. a helyesìràs csak akkor èrvènyesüljön ha ràbökök
Mind2töt hasznàltam màr csal elfelejtett melyik volt az. :(((

(#47) reload.


reload.
csendes tag

nincs valami cydias tweak, amivel fruit ninja kozben le lehetne tiltani ezt az idota notification centert?

(#48) norbi2010 válasza reload. (#47) üzenetére


norbi2010
őstag

DisableNC Switch,ez elvileg full screen módban lévő appok-nál letitlja.

[ Szerkesztve ]

(#49) DanielK válasza joey04 (#11) üzenetére


DanielK
addikt

:Y Miért ronda? Nekem pl most jól jött! Gyors kellett a kamera app és meg is volt gyorsan. :K

(#50) paavoo válasza joey04 (#11) üzenetére


paavoo
aktív tag

(#51) Mela Kehes válasza DanielK (#49) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Engem nem zavar, pedig nem is azt használom. Illetve csak akkor, ha videót készítek, mert arra jó.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#52) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Zenéket, hogyan tudom teljesen letörölni a 3Gs-ről ?
Egy nagy lomtalanítás és feltöltést rendeznék, csak eddig azt tudtam elérni, hogy bele ment de ki nem... :DDD

előre is köszi, asuspc96 :R

(#53) S3cu


S3cu
tag

Sziasztok, akadt egy kis problémám, frissíteni akartam a JB-s 5.0.1-et, de a restore valami miatt nem sikerült, és azóta állandóan ahogy rádugom restrorolni akar ami nem is lenne gond, de 21-es hibával elszáll, szóval nem igazán értem mit kellene most tennem?

Előre is köszi

No Bass. No Fun.

(#54) samgar válasza paavoo (#50) üzenetére


samgar
őstag

Igen, 39-es hozzászólás [link]

Oppo Find X5 PRO

(#55) Smani válasza S3cu (#53) üzenetére


Smani
senior tag

DFU-ban próbáltad?

(#56) S3cu válasza Smani (#55) üzenetére


S3cu
tag

Abba próbálom betenni, de nem vagyok biztos benne, hogy sikerült, mert állandóan visszajön a iTunes logó, amit ahogy olvastam nem kéne látnom, de ahogy rádugom a telefont gépre rögtön dobja és kiirja, hogy recovery mode ban van

No Bass. No Fun.

(#57) S3cu válasza S3cu (#56) üzenetére


S3cu
tag

Na, most kaptam egy 1600-as hibát..kezdek aggódni

No Bass. No Fun.

(#58) joey04 válasza DanielK (#49) üzenetére


joey04
titán

pontatlanul fogalmaztam. nem is a gomb a gagyi, hanem a feloldósáv lett olyan nyomi. :D
ezt a nocameragrabber megoldotta (thx samgar és paavoo!). már csak a nyíl maradt kisebb, de ezt már valahogy "túlélem". :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) jilian válasza joey04 (#58) üzenetére


jilian
addikt

Ès ahogy èszrevette a kiíràs lehetösège
ugyanolyan nyomi maradt, mintha mèg ott lenne a gomb. :C

(#60) mondomén válasza S3cu (#57) üzenetére


mondomén
őstag

Nem kell aggódni, nekem is először 21, majd 1602 jött be. DFU majd át másik géphez és sikerült. Itt vannak a hibaüzenetek, szemezgess.:)

(#61) S3cu válasza mondomén (#60) üzenetére


S3cu
tag

Akkor kipróbálom másik gépen :K

No Bass. No Fun.

(#62) iLux válasza DanielK (#49) üzenetére


iLux
tag

Dupla home-ra ugyanazt éred el.

(#63) Ragnar95 válasza asuspc96 (#52) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ahol beállítod,h melyik zenéket szinkronizálja, szedd ki mindegyik elől a pipát v ha iOS5-ön vagy, akkor szedd ki az egész zenék szinkronizálásáról a apipát, majd telón töröld le a zenéket :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#64) S3cu válasza mondomén (#60) üzenetére


S3cu
tag

Ezer köszi, úgy tűnik itt elindult már, megvan az alma a töltési csíkkal :D :DD

A backup a másik gépen van, ha visszadugom az már vajon menni fog?

[ Szerkesztve ]

No Bass. No Fun.

(#65) rooney8


rooney8
aktív tag

Sziasztok
Egy olyan problémával fordulok hozzátok, amire ezidáig senki nem tudott ésszerű magyarázatot adni. Remélem nektek sikerül.
Szoval arról van szó, hogy van otthon egy wifi hálózat, amire rá van kötve kábellel egy PC és van egy laptop ami vezeték nélkül kapcsolódik. A problemám pedig az, hogyha megy a PC, akkor a szifonon kb. használhatatlan az internet a wifiről. Amint kikapcsolom a PC-t egyből "felgyorsul" a net a szifonon és csak úgy száguldanak a bitek. A laptopnak nem okoz problémát a PC, ott így is úgy is gyors a net.
Van valami ötletetek?

(#66) reload. válasza norbi2010 (#48) üzenetére


reload.
csendes tag

mukodik, koszi.

(#67) istvankeresz válasza rooney8 (#65) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Ip címek rendben vannak? Nincs ütközés? Gyanus, ha a PC ki van kapcsolva akkor jó a szifon. Fix ip nincs beállítva egyikre sem?

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#68) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Van itt olyan, aki feldobta az 5.1.1 (9B208) verziót, majd frissítette Absinthe 2.0.2-vel? Ha igen, mi a tapasztalat?

meg

(#69) mondomén válasza S3cu (#64) üzenetére


mondomén
őstag

igen

(#70) istvankeresz válasza peugeotmate (#68) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

JB-re gondolsz? Nekem kiírta, hogy nem ismeri fel az eszközt. 9B208-ra még nem jó a legújabb Absithe sem. Legalább is tegnap még nem boldogult vele. Szerencsére vissza tudtam térni a 9B206-ra

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#71) peugeotmate válasza istvankeresz (#70) üzenetére


peugeotmate
őstag

Igen, JB. Mára már kidobták a 2.0.2 verziót, ami a 9B208-at is viszi!

meg

(#72) Silverss


Silverss
aktív tag

Íjja szépen betelt a topik. :D

(#73) Kephamos


Kephamos
addikt

Szifon.com-on olvastam valami abszintról. Mi is az pontosan?

(#74) bobooo válasza Kephamos (#73) üzenetére


bobooo
addikt

Jailbreakelő program, ami segítségével az 5.1.1-et is akár tudjuk untethred jailbreakelni ráadásul a 2.0.2 már az újabbik 5.1.1-et is tudja jbzni az i4-ek esetében.. és már támogatott az i4S és az új iPad is untethred JBben

(#75) Kephamos válasza bobooo (#74) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor ez nem nekem való. Egyelőre annyira elégedett vagyok a rendszerrel, hogy szóba sem került a jb.

(#76) jilian


jilian
addikt

Kèt tweak kène,
1. ikonok szabad elrendezèse
2. a helyesìràs csak akkor èrvènyesüljön ha ràbökök
Mind2töt hasznàltam màr csak elfelejtett melyik volt az

(#77) Totheground


Totheground
addikt

Ez az unfold egész jól néz ki.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#78) peugeotmate válasza peugeotmate (#68) üzenetére


peugeotmate
őstag

Minden sima, nyugodtan fel lehet rakni.

meg

(#79) samgar válasza Kephamos (#73) üzenetére


samgar
őstag

Már bocs, de ha nem értetted meg a szifon.com-on, mi is az pontosan, nincs az az ember aki neked elmagyarázza. :U

Oppo Find X5 PRO

(#80) leka


leka
csendes tag

Jó estét kivánok mindenkinek,lene egy kérdésem lehet bután hangzik de nem tudom eldönteni ,hogy normális dolog -e ha a telefonom kikapcsolt állapotban rádugom hálozati töltésre és bekapcsol.
Mostanáig androidos telefonom volt,de ott nemtalálkoztam hasonloval mivel ha a samsung ki volt kapcsolva csatlakózhatad töltésre mert nem kapcsolt be,csak simán töltöte.
De az iphon az más,és nemtudom eldönteni hogy minden rendben vann-e?
1 hete vettem a telefonom 4S és most barátkozunk.Válaszotokat nagyon köszönöm.

(#81) Smani válasza samgar (#79) üzenetére


Smani
senior tag

Valami hasonló fogalmazódott meg bennem.

(#82) iLux válasza leka (#80) üzenetére


iLux
tag

Hello!

Összes iOS készülékem bekapcsolt eddig, ha kapott elég energiát hozzá.

(#83) Smani válasza leka (#80) üzenetére


Smani
senior tag

Ha minden igaz az összes Apple bekapcsol. (amelyik jó ;] )

(#84) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hatalmas problémám van: a szifon repóból a T-Mobile logót szeretném felrakni, de nem sikerül. Az internetbeállítások visszaállítása megtörtént, de így sem változott semmi. Ötlet?

meg

(#85) leka válasza iLux (#82) üzenetére


leka
csendes tag

Válaszodat nagyon köszönöm,szokatlan hogy kikapcsolt állapotban töltésre téve bekapcsolt de most már megnyugodtam.

(#86) mondomén válasza leka (#80) üzenetére


mondomén
őstag

Normális, akkor kapcsold ki mikor már rádugtad.:)

(#87) S3cu


S3cu
tag

Hali, valaki tudna mondani Telenoros APN beállításokat? Nem jelenik meg a hotspot funkcióm

No Bass. No Fun.

(#88) leka válasza Smani (#83) üzenetére


leka
csendes tag

Köszönöm ,Smani

(#89) leka válasza mondomén (#86) üzenetére


leka
csendes tag

o.k

(#90) leka


leka
csendes tag

Nagyon sok hozzászólást elolvastam,és nagyon sok kérdésre találtam választ is,nem csalodtam a váltással és mindig jó olyan emberek hozzászólásait olvasni itt a fórumon mind a tiétek.
Gratula csak igy tovább,és minden tisszteletem. :R

(#91) Smani válasza S3cu (#87) üzenetére


Smani
senior tag

Persze:

(#92) whited


whited
addikt

up, hogy visszataláljak :K

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#93) rooney8 válasza istvankeresz (#67) üzenetére


rooney8
aktív tag

Sehol nincs fix ip, auto-ra állítottam mindent. Nézegettem a router beállításánál a dolgokat, de nem igazán értek hozzá (ezert is állítottam automatára)

(#94) S3cu válasza Smani (#91) üzenetére


S3cu
tag

:R :)

No Bass. No Fun.

(#95) samgar válasza jilian (#76) üzenetére


samgar
őstag

2. ManualCorrect

Oppo Find X5 PRO

(#96) jilian válasza samgar (#95) üzenetére


jilian
addikt

:R

(#97) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült megcsinálnom az Ifile-ban! Köszönöm a segitséget! :D

(#98) Kephamos válasza samgar (#79) üzenetére


Kephamos
addikt

Köszönöm. Végre felfogtam, hogy szellemi fogyatékos vagyok. Azonnal orvoshoz fordulok.
szerk.:mégegyszer köszönöm, hogy felnyitottad a szemem.

(#99) istvankeresz válasza rooney8 (#93) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

A PC-den nem megy valami letöltés folyamatosan, ami lefoglalja a sávszélességedet? Milyen routered van?

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#100) Zjunior


Zjunior
veterán

up..

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.