Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#11250) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja hát nyilván az olcsóbbaknál ilyen részletekre figyelni kell, hogy egyszerre egy jelforrás legyen csak bekapcsolva!

Nekem olyan van, amiről fentebb beszúrtam képet! Az árát nem tudom, mert én csak kaptam! De ezen mint látható is, kapcsolók vannak, ergo nem keverednek a jelek! Azt is át lehet kapcsolni, hogy melyik jele menjen a TV felé, illetőleg, hogy melyiket melyikkel kapcsolja össze, egy esetleges felvétel miatt!

(#11252) cigam válasza Intruder2k5 (#11251) üzenetére


cigam
félisten

Egy fél modulátor ára.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11253) kabelmania27 válasza Intruder2k5 (#11251) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, a tied jófajta, mert minden lehetséges irányt lehet kapcsolni:) Ha jól emlékszem a tévének az egyik bemenetére volt a műholdvevő kötve a másikra a videó, a műholdvevőből kijövő scart volt elosztva tévére és videóra (két scart csatlakozója volt), de a kapcsoló hiánya miatt nem ment problémamentesen aztán szét is szedtem.

[ Szerkesztve ]

(#11254) Intruder2k5 válasza cigam (#11247) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A modulátornak van - vagy legalábbis lehet - még egy-két hátránya!

Például egy kellően sok csatornás analóg kábel TV esetén nehéz lehet neki szabad frekit találni, ahol nem is zavar semmit! Mondjuk, itt, IPTV mellett ez nem gond!

Ezen kívül - ha jól látom - ehhez is kell még egy közösítő, ha csak nem akarod mindig átdugdosni, hol ezt, hol a kábel TV-t!

Az RF kimeneten esetleg már lehet minőségromlás, még ha ez egy ilyen zárt rendszer esetén minimális is!

És nem utolsó sorban ez megint egy plusz áramfogyasztó, még a scart osztó/közösítő egy passzív eszköz!

[ Szerkesztve ]

(#11255) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

(#11256) 313313


313313
addikt

Volna egy kérdésem, remélem tudtok rá válaszolni:
Adott egy valószínűleg analóg előfizetés kábel tv-re, kérdés az lenne, hogy DVB-T/C vevővel ellátott tv-n be tudom-e hangolni a csatornákat, vagy felejtős?
Albérletben ilyen adás van, TV nyilván adott, kipróbálni jövőhét elején tudom csak, az még odébb van...
Másik kérdés, ha nem megy az analóg adás hangolása a tv-n, akkor mennyibe kerül hűségidőn belül digitálisra váltani?
Előre is köszönöm a válaszokat.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#11257) cs-robert válasza 313313 (#11256) üzenetére


cs-robert
csendes tag

Persze, be tudod hangolni. Attól, hogy DVB-T/C-t tud, attól még tudja az analógot is. Valahol a menüben biztosan van analóg hangolás menüpont.

Nekem például Panasonic TV-m van. Az én TV-mnél a TV gomb megnyomásával lehet váltani az analóg és a DVB-T adók között. Nem írtad, hogy milyen TV-d van, de a leírásában biztosan benne van, hogy lehet.

(#11258) 313313 válasza cs-robert (#11257) üzenetére


313313
addikt

Samsung T24B301EW monitor tv-m van, még csak hdmi-t használtam rajta :D
Nem lesz nagyon gagyi, pixeles az analóg adás rajta, "nem fog ütközni" a 4:3, 16:9?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#11259) cs-robert válasza 313313 (#11258) üzenetére


cs-robert
csendes tag

Ez csak akkor derül ki, ha kipróbálod. Azért könnyen előfordulhat, hogy azon a TV-n nem lesz valami jó a kép.

(#11260) 313313 válasza cs-robert (#11259) üzenetére


313313
addikt

Ettől tartok én is, mind1, jövőhéten kiderül, aztán birkózás főbérlővel, hogy a semmiért nem fizetek 7k-t...
Mondjuk azt se tudom még milyen csomagok vannak benne, elvileg net+tv, de tv tutti analóg..
Hűségidő alatt lehet kötbérmentesen módosítani a szerződést, vagy ez felejtős? Gondolok itt analógról digitálisra....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#11261) gógyi


gógyi
aktív tag

Most szeretnék invilág digitális xxl csomagra váltani, három tévénél van valamilyen megoldás, hogy ne kelljen még két plussz beltérit béreljek?

(#11262) Ace Ventura válasza gógyi (#11261) üzenetére


Ace Ventura
addikt

nincs

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#11263) cigam


cigam
félisten

Azthiszem találtam egy bug-ot az IPTV box programjában:

Beállítok egy figyelmeztetést, hogy kapcsoljon az adott műsorra. Ezután megnézek egy "tegnap tvje" műsort, aminek a végén visszakapcsol EPG-re. Mikor eljön az átkapcsolás időpontja, nem történik semmi. Az EPG marad bekapcsolva, és nem kapcsol át a beállított műsorra.

Két kérdés/kérés:
- kiprobálná más is?
- kinek kellene címezni a hibajelentést? (Amit anno írtam az ÜFSZ-nak (jelszavas profilok) arra sem reagáltak)

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11264) jozsi252


jozsi252
veterán

Na újabb köröm lesz az invitellel. Ugye okt végén jár le a hűségem, illetve a bérleti szerződés is, mert úgy hosszabbítottam hogy 1 tv-t béreltem. Erre most küldenek papírt hogyha nem bérelem tovább 12 hónapra akkor vissza kell szolgáltatnom a TV-t, vagy ha ez nem történik meg, akkor egy kártérítési díjat kell kifizetnem, és úgy maradhat nálam. Alapból úgy szól a szerződés hogy a 24 hó lejárta után, megvásárolhatom a készüléket ha igényt tartok rá. Akkor ott semmi nem volt leírva hogy tovább kell bérelnem, vagy kártérítési díjat kell fizetnem.

Kb 1.5 hónapja felhívtam őket, ahol a hölgy azt mondta hogy tizen pár ezret kell fizetnem és akkor enyém lehet. Remélem nem találják ki hogy a kártérítési díj 30-40e ft :((( De nem értem hogy miért nem tudják leírni a papírra hogy vagy bérelem tovább 12 hónapra x összegért, vagy megvásárolhatom x ezerért. :(

Másik dolog amit leírtak, hogyha nem hosszabbítok akkor a számlám végösszege megnövekedhet, mivel a mostani "kedvezményes" díjat csak hűségidő alatt biztosítják. Köszönöm ismét.

Felhívom őket, erre nem tudnak segíteni semmiben, majd visszahívnak 24-48 órán belül.
Komolyan mondom..

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#11265) Intruder2k5 válasza jozsi252 (#11264) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#11266) jozsi252 válasza Intruder2k5 (#11265) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem ez nem így volt. Amikor 1.5 hónapja felhívtam őket, és ott említettem hogy mennyibe kerülne megvásárolni, ott mondták hogy 13e ft lenne. Ha jól emlékszem akkor ezt az összeget mondták éppen. Ha nem hiszik el, akkor mondom hogy nyugodtan hallgassák vissza a beszélgetést, mert úgyis minden rögzítve van. Szóval amikor megkötöttem a szerződést, ott semmilyen 3. évről nem volt szó, meg kártérítési összegről sem. Szimplán arról volt szó hogy a 2 év lejárta után egy jelképes összegért megvásárolhatom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#11267) Intruder2k5 válasza jozsi252 (#11266) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na ja... Csak más Neked a jelképes, és más nekik! :)

De ez így igaz, ha van róla hangfelvétel - már pedig kell lenni - akkor vissza kell hallgattatni!

(#11268) jozsi252 válasza Intruder2k5 (#11267) üzenetére


jozsi252
veterán

Közben találtam egy régebbi levelezést az invitellel, ami tavaly decemberi.

Saját kérdésem

Invitel válasza

Ezek után tényleg hihetetlen ez a hozzállásuk.. Ez az előre meghatározott összeg lenne a 13k kb.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#11269) albiosz válasza jozsi252 (#11268) üzenetére


albiosz
őstag

Sose értettem mi a jó ebben a bérlésben. 24 hónapig mennyit fizettél nekik havonta? Meg még most is kérnek kötbért... Röhej. Gondolom ha összeadod, akkor kijönne egy középkategóriás tévé simán.

(#11270) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Sziasztok ...

Először is elszámolok tízig és akkor megpróbálom összefoglalni :W

Invitel szerződésünk van és lejárt a hűségidőszakunk még júliusban és mint naiv ügyfél bementem az Invitelhez, hogy esetleg tudunk e módosítani valamit mert a jelenlegi 5megás internet plusz telefon (igaz az telefon+ jelentsen is bármit) már kicsit kevés és hát most elég kedvező árakat láttam invitel táján.

Jelenlegi csomag 8990 HUF ugyanez most új belépőknek kb 2013 HUF ami kemény 2990 re emelkedik 2014 januártól ...

Ügyintéző nézte, hogy mit tehet mert meg kell nézni, hogy technikailag lehet növelni vagy sem .... visszahív mondta.

1 nap eltelik visszahív.

Azt mondja hogy sajnos ahol lakunk ott csak max 8megás internetet tudnak garantálni de mivel olyan csomag nincs így nem tudnak sebességet növelni és sajnos mivel nem vagyunk új előfizetők így nem is tudunk új csomagra váltani és így sajnos ez most nekünk - annak ellenére hogy sosem késtünk befizetéssel és hűséges előfizetőik voltunk - marad ahogy van ... azaz 6 ezerrel többet fizetek mint az új kitudja milyen (valószínüleg boldog, és elégedett) előfizető .... Ja és hiába mondom le az előfizetést 3 hónapig nem tudnak ugyanarra a címre bekötni új előfizetést .... F**k

Na itt egy kicsit elborult az agyam, nem túl felhasználóbarát hozzáálás ez az Invitel részéről.... de hát mivel más szolgáltató nincs így elviekben tudnak ilyennel szivatni ...

És akkor a kérdés tényleg van ilyen 3 hónapos periódus amíg nem kötnek újra ?! van aki hasonló szopórollerre került ?!

Segítsetek ....

Ja gyorsan lemértem a mobilnetet amit tulajdonképpen csak azért tartunk ha esetleg beszarik az ADSL akkor legyen BCP az fényévekkel gyorsabb (igaz van adatkorlát) de kvázi ingyen van ...

Same shit, different day!

(#11271) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11270) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Igen, ilyen kivárási idő a felmondás után valóban van, nem csak az Invitel-nél, más szolgáltató is hasonlóképpen jár el! Ez semmi más, csak szívatás!

Kábelszolgáltató nincs felétek?

[ Szerkesztve ]

(#11272) Orcsi válasza Intruder2k5 (#11271) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Semmi ... a digitális világ szélén lakunk .... marad a mobilnet 3 hónapig és utána újra szerződés ?! ez mennyire gáz ....

és tudja valaki hogy ez hova van leírva ?! ÁSZF ?!

[ Szerkesztve ]

Same shit, different day!

(#11273) cigam válasza Orcsi (#11270) üzenetére


cigam
félisten

nem túl felhasználóbarát hozzáálás ez az Invitel részéről....

Sajnos mindegyik szolgáltató ilyen. A meglévő ügyfelekre tolyik, az újjaknak kedvez, és a felmondás után 3 hónappal számítasz új előfizetőnek.

Említetted a mobilnet sebessége egész jó nálad. Nem alternatíva (arra a 3 hónapra) a mobil előfizetés használata mindigtv-vel? Esetleg műholdas TV?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11274) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11272) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezek szerint sajnos igen! Illetve némi esély még van arra is, hogy ha bejelented a lemondást, akkor majd megkeres az Invitel valami egyedi ajánlattal! Amikor én leléptem tőlük, akkor is így tettek... Igazából kaptam olyan ajánlatot, ami kedvezőbb volt, mint a honlapon lévő, új előfizetőknek szóló csomagok, csak hát akkor nálunk a ktv még kedvezőbb volt, így nem tudtak visszatartani ezzel sem!

(#11275) Orcsi válasza cigam (#11273) üzenetére


Orcsi
aktív tag

mobil előfizetés + mindigtv?! ez hogy működik ?! milyen műholdas net van ami rentábilis ?!

Same shit, different day!

(#11276) Orcsi válasza Intruder2k5 (#11274) üzenetére


Orcsi
aktív tag

igen de ahogy mondtad ott piaci verseny volt mivel volt ktv mint alternativa .... mondjuk itt is van ktv egy utcányira de azt mondták, hogy hozzánk már nem fogják elhozni (rubicom ?! ilyen lehet ) de ezt gondolom az invitel is tudja és e szerint cselekszik ..

[ Szerkesztve ]

Same shit, different day!

(#11277) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11275) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A MindigTV sima tetőantennával, szerencsésebb esetben még szobaantennával is fogható, 7 csatorna ingyenesen, és bármelyik LIDL-ben vagy TESCO-ban tudsz venni hozzá "beltérit", ami utána esetleg megmaradhat TV backup-nak, illetve jó lehet USB-s médialejátszónak is!

Net esetében pedig nem műholdas volt a felvetés, az csak a TV-re vonatkozott! Ha jól tudom, a műholdas DIGI-t hűség nélkül kötik be...

[ Szerkesztve ]

(#11278) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11276) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, de ugye nekik is csak jobb, ha az Invitelnek fizetsz, mintha senkinek se, vagy éppen másnak! Lehet a felmondás után majd elgondolkodnak ezen kicsit! Akik a felmondásokat intézik, azok már kicsit más jogkörökkel rendelkeznek, ők adhatnak jobb ajánlatokat, szemben a "mezei" ügyfélszolgálatossal!

RubiCom már nem szolgáltat kábelen, én is hozzájuk mentem anno, de felvásárolta a kábeles részüket a UPC, így most ott vagyok, Fiber Power 60-as nettel!

(#11279) Orcsi válasza Intruder2k5 (#11277) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Ja bocs TV az van UPC Direct (mondjuk ők is begyemben vannak és csak azért maradnak mert lehet felvenni adást meg megállítani a műsort és kisgyerekekkel ez nagy áldás ....) azt hittem hogy van valami szuper megoldás hogy internet ami féllábas és használja a műholdat meg a mobilnetet egyszerre és így költséghatékonyabb.

Same shit, different day!

(#11280) Orcsi válasza Intruder2k5 (#11278) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Fiber power ... mázlista ...

Same shit, different day!

(#11281) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11279) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Költséghatékony műholdas net? Az még nem ma lesz! :)

Hát jahh, nem is panaszkodom! :)

[ Szerkesztve ]

(#11282) Orcsi válasza Intruder2k5 (#11281) üzenetére


Orcsi
aktív tag

gondoltam az elmúlt 2 év hűségidő alatt változott ennyit a világ videót streamelünk a marsról meg minden ... de úgy látom itt Csomádon még az 5megás netet is alig ugorjuk meg .... mondom én hogy szopóroller .... :O

Same shit, different day!

(#11283) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11282) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor nem is vagyunk messze, csak két település... :)

Csomád pedig világváros, vagy világközség, vagy mifene... Nem régen a rádióban volt téma, ugye nincs iparűzési adó, és több világcég is ott székel! Jól hangzott, hogy tudom is én milyen cég három székhelye, HongKong, Belfast, és Csomád! Csak ezek szerint normális net nincs... :)

[ Szerkesztve ]

(#11284) Orcsi válasza Intruder2k5 (#11281) üzenetére


Orcsi
aktív tag

és mindeközben [csomádon] az erdő szélén

Same shit, different day!

(#11285) Orcsi válasza Intruder2k5 (#11283) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Csak hát nehéz ezeket a cégeket elérni már csak a Net lefedettség miatt is ;)

Same shit, different day!

(#11286) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11284) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha van más is hasonló cipőben, össze kellene fogni, és megkeresni UPC-t, hogy húzzák már be azt a 100 méter kábelt, ,mert lenne mondjuk 10-15, vagy éppen 20 új előfizető! Területi képviselő lehet tudna ebben segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#11287) Orcsi válasza Intruder2k5 (#11286) üzenetére


Orcsi
aktív tag

csak jó lenne tudni ki a kábelszolgáltató itt csomádon ...

Same shit, different day!

(#11288) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11287) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

RubiCom volt, így tehát ott is UPC lett!

(#11289) cigam válasza Orcsi (#11287) üzenetére


cigam
félisten

Esetleg a Telekomtól is kérhetnél ajánlatot. Nekik is van ADSL-jük Csomádon.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11290) Intruder2k5 válasza cigam (#11289) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Csak sajnos ez így nem igaz! Anno amikor én akartam lelépni Invitől, ezt ugyanúgy megtaláltam, fel is hívtam őket, és ott mondták, hogy nem szolgáltatnak netet Invitel hálózaton, Invitel területen! Aztán be is mentem Veresre ügyfélszolgálatra, és ott is ugyanezt mondták! Akkor mondtam is nekik, hogy miért írják ki a weboldalra, jó lenne ezt korrigálni, de szarnak rá!

Bezzeg fordítva megy a dolog, Invitel simán ad T-Com területre netet...

[ Szerkesztve ]

(#11291) jozsi252 válasza albiosz (#11269) üzenetére


jozsi252
veterán

Inviteltől felhívtak ma, és letisztáztam velük ezt a dolgot. Ez az egész levél amit küldtek nem ér semmit. Mivel a levélben arról volt szó, hogyha nem hosszabbítok, és kell a tv akkor 30k-t kell fizetnem. Megkérdeztem hogy ez mégis hogy van, utánajárt és mondta hogy 13 190ft-ot kell fizetnem. Megkérdeztem és azt mondta a hölgy hogy nem 30k-t kell, hanem 13k-t ahogy mondta is 1-2 hónapja nekem a kollégája.
Azt még mindig nem értem hogy miért írták bele a levélbe. Na mindegy lényeg hogy megtudtam velük beszélni, és utánatudtam járni az ügynek.

A kérdésedre pedig az a válaszom hogy összesen 36k-ért hozzájutottam egy Samsung P2770HD monitor/tv-hez. Edigital utoljára forgalmazott ára 79k. Azóta hogy forgalmazták eltelt egy kis idő, de még akkor is lehet mondani hogy ilyen olcsón, sehol sem tudtam volna hozzájutni egy tv-hez, amit monitorként is tudok használni.

Orcsi
Nem tudom hogy azóta megtaláltad-e de ha kiválasztasz 1 csomagot, majd lefele görgetve az apró betűs résznél fel van tüntetve hogy

"*Az ajánlat 2013. augusztus 26-tól visszavonásig érvényes. Az ajánlat 24 hónapos, határozott idejű szerződéssel, ADSL és IPTV technológiával lefedett szolgáltatási területünkön belül meghatározott területeken érhető el, új (akik az elmúlt 90 napban nem rendelkeztek előfizetői szerződéssel az Invitelnél) lakossági előfizetők számára. "

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#11292) Orcsi válasza jozsi252 (#11291) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Ok köszi a tippet ... reménytelen a helyzet ... marad a mobilnet, vagy a UPC noszogatása ... már csak 6 házat kéne áthidalni ... ha valaki tudja ki a UPC területi képviselője Csomád vonzáskörzetébe azt megköszönném.

Same shit, different day!

(#11293) Intruder2k5 válasza Orcsi (#11292) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt így sajnos nem tudom, de esetleg írhatsz nekik facebook-on, hátha ott tudnak segíteni, hogy miként lehetne beindítani egy ilyen gépezetet! Esetleg kellene hozzá néhány nyilatkozat a környékből, előfizetési hajlandóságról, vagy nem tudom...

Vagy próbálkozhatsz NEKI is privit írni, bár nem tudom mennyire figyelik ezt!

Sokadik megoldásként megkérdezheted a upconline@upc.hu címen is, hogy van-e esetleg remény ilyen fejlesztésre!

[ Szerkesztve ]

(#11294) poli27 válasza Orcsi (#11292) üzenetére


poli27
veterán

Priviben küld már el a címet hol lax, megnézem, mert sejtem miért nincs ott....

(#11295) poffsoft


poffsoft
addikt

Csak hogy tovább öregbítsük invitel hatalmas hírnevét :
"Tisztelt Üfsz!

Telefonos megkeresésükre -miszerint hűség kötelezettségem nem lévén változatlan havidíjjal (8177.-)a jelenlegi Komfort adsl 4M előfizetői csomagom internet sávszélességét 10M-re emelik- megerősítő választ adtam.

Azonban honlapjukon a jelenlegi lakossági ajánlataik és akcióik megtekintése után szembesültem azzal, hogy ez az ajánlat finoman fogalmazva sem kedvező ajánlat.

Ezért az újraszerződési igényemet ezennel VISSZAMONDOM."

Válasz : Invitelnek joga van olyan toborzó kedvezményt adni, amilyet akar, én nem esek ebbe a körbe. Ha nem tetszik, menjek a békéltető testülethez [hozzáteszem, igen, megyek. Ráérek.]
Mivel írásban is benyújtottam a visszamondást, határidőn belül (szep. 04-én) ezért azt tudomásul veszik, további egyeztetés céljából vegyem fel a kapcsolatot az üfsz-szel. [WTF?]
Szeptember 5-én beállításra került az új szolgáltatás (2012 JAN IN-ADSL 5M) [WTMF?], 24 hó hűséggel, 9000 ft listaárral [OMG! WTFG???], de ebből 2000 ft kedvezmény lejön, így marad a vége a bruttó 8177 ft.

A tények: több mint 10 éve előfizető, kb egy éve lejárt hűségszerződéssel (bár ha csak 1 napja járt le, akkor sincsen jelentősége)
Invitel keresett meg (direktmarketinges telefon): lejárt a hűségem, mi lenne, ha marad az előfizu díja, de 10M-re emelik a sávszélt. Ehhez képest lett 5M (megjött közben a szerződés is), szóval szerintem van miről beszélgetnünk a békéltető testület előtt.
Ez lehúzás vagy nem ??? :W

Miheztartás végett : Invilág-L díjcsomag: telefon és 10M ADSL és Mindigtv extra (30 csatornával) 6390 ft ( volt a múlthéten, most változtak az árak, amint látom (bár a honlap szerint aug 26-án kezdődött akció): 8989 ft a full havidíj...
Invilág-M : telefon+ 5M ADSL + Mindigtv extra (17 csat): 4390 ft (most változtatták: ezt is: 5789 ft)

Amit pl nem értek: ha 10M-t lebeszéltük, miért 5M került a szerződésbe?
Milyen díjcsomag az a "2012 JAN IN-ADSL 5M" , hol a rákban vannak a nyílvános kondíciói?
Egy 2012 januári akció hogyan tud szerződni 2013 szeptemberben?

Ja, és vajon egy percig is komolyan gondolták, hogy ezt tudomásul veszem, és maradok előfizetőjük?
Birkák, gerinctelen egyéb jószágok. És szolíd, visszafogott voltam.
:Y

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#11296) poffsoft


poffsoft
addikt

sszameg, dupla..
Na mindegy, békéltető elé szívesen elmegyek, de nem az akciós díj miatt : ha 10M-ről állapodtunk meg, szerintük teljesen rendben van az 5M teljesítés ezek szerint.....

Ja, az elnézést szó meg sem fordult a fejükben, hiszen az ismeretlen...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#11297) cigam válasza poffsoft (#11296) üzenetére


cigam
félisten

Kérd ki a telefonbeszélgetést, hisz rögzítik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11298) Intruder2k5 válasza cigam (#11297) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Állítólag ki nem adják, esetleg ők visszahallgatják! Pont a minap írta valaki - de lehet a UPC topikban volt -, hogy azt mondták neki, nem adják ki, sőt az ügyfél meg sem hallgathatja! Ami mondjuk felettébb érdekes...

(#11299) cigam válasza Intruder2k5 (#11298) üzenetére


cigam
félisten

Akkor ez +1 tétel a békéltetetőtestület felé. ([link])

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11300) Intruder2k5 válasza cigam (#11299) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Köszi, legalább ezt is tudjuk! Mármint alátámasztani is... :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.