Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56301) 8th


8th
addikt

Esküszöm a macskától jobban félnék. :D

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56302) shteer válasza 8th (#56301) üzenetére


shteer
titán

Jóhogy :D

..szerintem jónak tűnik

(#56303) 8th válasza shteer (#56302) üzenetére


8th
addikt

:DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56304) shteer válasza 8th (#56303) üzenetére


shteer
titán

Meleg lesz ma is*



*de nem itt ;]

..szerintem jónak tűnik

(#56305) 8th válasza shteer (#56304) üzenetére


8th
addikt

Lassan hajnal kettő van és 25°C-ig ment le a hőmérséklet aztán lassú emelkedésnek indult. [link] Már most érzem micsoda élvezet lesz reggel hegesztő gúnyába bújni és a szabad ég alatt konténert lemezelni. Ráadásul a szomszédok mocsár részegen vonyítanak az udvaron mert péter napot ünnepelnek. Reggel hétkor lesz az ébresztőjük. Kíméletlenül felsikít majd a kezemben a nagyflex. :DDD :DDD :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56306) shteer válasza 8th (#56305) üzenetére


shteer
titán

Na, megfőttél már? :D én szabadnapon vagyok és sört vedelek bent a kellemesben

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#56307) Gyuri27 válasza shteer (#56306) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nektek már mindegy. Jobb ha gyurtok vazze. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#56308) 8th válasza shteer (#56306) üzenetére


8th
addikt

Negyed tizenegyig bírtam aztán abbahagytam. Kegyetlen melegem volt már. Nem láttam hegeszteni patakokban folyt a szemembe az izzadságom a pajzs alatt.

Szerencsére jól halad még két reggeli műszak és készen lesz aztán jöhet a vastag lóvé ami 1:1 odaadok majd a fogorvosnak. Még lehet kevés is lesz. :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56309) 8th


8th
addikt

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56310) shteer válasza 8th (#56309) üzenetére


shteer
titán

:))

..szerintem jónak tűnik

(#56311) 8th válasza shteer (#56310) üzenetére


8th
addikt

Betonozni? Anyámnak sem. :N
Nem fehér embernek való az.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56312) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#56313) 8th válasza zoltanz (#56312) üzenetére


8th
addikt

Na ha ezt megosztom megint kapok egy 30 napos tiltást facén. De leszarom. :DDD

szerk: ezt is megosztanám de nem merem... :))

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56314) shteer válasza 8th (#56313) üzenetére


shteer
titán

Majd átbeszélik a szomszéd csajjal :D

..szerintem jónak tűnik

(#56315) shteer válasza 8th (#56313) üzenetére


shteer
titán

Akkor oszd már meg ezt is :D

..szerintem jónak tűnik

(#56316) Gyuri27 válasza shteer (#56315) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már majdnem olyan beteg vagy mint Andris. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#56317) 8th válasza shteer (#56315) üzenetére


8th
addikt

[link] :P

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56318) shteer válasza 8th (#56317) üzenetére


shteer
titán

Nabaszki :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#56319) 8th válasza shteer (#56318) üzenetére


8th
addikt

:DDD :DDD :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56320) zoltanz válasza shteer (#56318) üzenetére


zoltanz
nagyúr

:))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#56321) shteer válasza 8th (#56319) üzenetére


shteer
titán

:D

..szerintem jónak tűnik

(#56322) shteer válasza Gyuri27 (#56316) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#56323) Gyuri27 válasza shteer (#56322) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dikk csávó tényleg beteg vagy. Megsütött a nap ásás közbe. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#56324) shteer válasza Gyuri27 (#56323) üzenetére


shteer
titán

Me? :)

..szerintem jónak tűnik

(#56325) 8th


8th
addikt

Jó duma. :D

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56326) shteer válasza 8th (#56325) üzenetére


shteer
titán

:D

..szerintem jónak tűnik

(#56327) 8th válasza shteer (#56326) üzenetére


8th
addikt

Nem kell ezt túlbonyolítani [link] :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56328) shteer válasza 8th (#56327) üzenetére


shteer
titán

:K

..szerintem jónak tűnik

(#56329) 8th


8th
addikt

Hajnali fél ötre 26°C-ig "ment le" a hőmérséklet a délutáni ~38°C-ról. Alig aludtam valamit, fáradtabban ébredtem mint ahogy lefeküdtem. Tavasszal a klímás cimbi itt kezdi a szezonját az is biztos pedig ennél a háznál nem akartam klímát telepíttetni. De olyan buzi meleg nyarak vannak, hogy úgy néz ki muszáj lesz.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56330) Gyuri27 válasza 8th (#56329) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aki megteheti annak kb 10 éve kellett volna. Egyre melegebb a nyár. Itt is laza 26-27 fok van. És megint kezd felmelegedni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#56331) 8th válasza Gyuri27 (#56330) üzenetére


8th
addikt

Ahogy én látom manapság luxuscikkből szükségletté lépett elő a légkondi. Ilyen genyó meleg éjszakák után érzem azt, hogy bármennyi pénzt megér, hogy az ember kipihenten tudjon nekiesni másnap a munkának ne úgy mint a mosott szar.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56332) shteer válasza 8th (#56331) üzenetére


shteer
titán

hasznos :K csak akkor használjuk ha muszáj, de 27 foknál már én is bekapcsolom

mondjuk ha a tetőtérbe nem fűtene folyamat ~2000W akkor lehet az se melegedne át :D

..szerintem jónak tűnik

(#56333) Gyuri27 válasza 8th (#56331) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt pofázom. Már vagy 10 éve.

Optimus? te mennyé vissza. De nagyon gyorsan. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#56334) darál0w válasza 8th (#56331) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

eddig nem volt, mert az asszony nem bírja....a gyerek se szereti...kocsiba kibaszottul leszartam, mert nem fogok 80 fokban lehuzott ablakkal közlekedni, hogy a testem mellett a fülem is gyulladjon be...szoval az éven már nem engedtem, hogy nemleges választ kapjak, mindenre volt kontra érvem....szoval már van, és örülök neki...

legjobban meg akkor fogok, amikor egyetemen pár hét mulva beindul az élet, kisebb bulikákkal, ami idehallatszik...csukott ablaknál nyilván, mint a szauna olyan volt....szoval dupla öröm lesz ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#56335) 8th válasza darál0w (#56334) üzenetére


8th
addikt

Itt az volt a fő csapásirány, hogy amíg nincs gyerek kibírjuk légkondi nélkül de borulni látszik a terv. Múlt éjjel kimaradt az összebújva alvás is. :D

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56336) darál0w válasza 8th (#56335) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gyerek most is itt fekszik mellettem....

nyakig betakarozva :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#56337) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#56338) shteer válasza Gyuri27 (#56333) üzenetére


shteer
titán

Neked már megint mi fáj? :D

..szerintem jónak tűnik

(#56339) 8th


8th
addikt

Tipikus... :DD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56340) Gyuri27 válasza shteer (#56338) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne feszegesg a pofonláda tetejét. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#56341) 8th


8th
addikt

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56342) 8th


8th
addikt

:DDD :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56343) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#56344) shteer válasza zoltanz (#56343) üzenetére


shteer
titán

Egész gyorsan :D

..szerintem jónak tűnik

(#56345) 8th


8th
addikt

Pont így vagyok ma én is. [link] :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56346) Gyuri27 válasza 8th (#56345) üzenetére


Gyuri27
félisten

Arra gondoltál-e hogy néhány kilót ledobsz?

Amd - Radeon - Ryzen

(#56347) 8th válasza Gyuri27 (#56346) üzenetére


8th
addikt

37°C van. Ha zörgő csontú etióp lennék ezen az sem segítene.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56348) 8th


8th
addikt

:P

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56349) 8th


8th
addikt

:C :C :C

LINK

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#56350) shteer válasza 8th (#56349) üzenetére


shteer
titán

:DDD

nem főttél még meg? :P

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.