Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] ez itt van tolem 2-3 percre

több drón kell ;P

(#502) flegga92 válasza hobizoli (#500) üzenetére


flegga92
senior tag

Mosógépet kinyitni, ráülni a WC-t meg lábtartónak használni :DDD

(#503) KROK640 válasza hobizoli (#499) üzenetére


KROK640
veterán

Jól néz ki nagyon a második, DE : Árulja már el nekem valaki, hogy mi a francért kell mediterrán házat építeni egy nagyon nem mediterrán helyen???
Amúgy a lépcsőn ahol korlát sincs, de van tükör, szerintem hetente kétszer leesik valaki.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#504) KROK640 válasza hobizoli (#501) üzenetére


KROK640
veterán

Na ez, szerintem nagyon is éri! :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#505) hobizoli válasza KROK640 (#504) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez is jo [link]

több drón kell ;P

(#506) KROK640 válasza hobizoli (#505) üzenetére


KROK640
veterán

Hm, tényleg jót találtál Zolikám! :)
EZ nagyon jól néz ki.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#507) opr válasza hobizoli (#505) üzenetére


opr
veterán

Az ára ennek is röhejes, de cserébe ez legalább rendben van.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#508) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Ingatlan?! Ne! - Balásy Zsolt

több drón kell ;P

(#509) KROK640 válasza hobizoli (#508) üzenetére


KROK640
veterán

2:06 190-ről 220-ra, az egy 15% ... az nekem pont 30% :D Melyik részvényalap hoz sokkal többet? Szükség esetén abba is be lehet költözni?
De több helyen is érzek hibát abban amit mond. pl Németországban megálltak az ingatlan árak emelkedése, OK, mert ott már tetőzött a dolog (Japánban már sok éve) de ez nem jelenti azt, hogy BP-n is mindjárt esni fog ... (más miatt gondolom azt, hogy fog hamarosan, de ennek pl az egyik oka, hogy egyre kevésbé vonzó ebben az országban élni).
4:14-től a magyarázata teljesen zagyvaság... ha 1 M ftos bérletidíjjért adok 100 milliót, akkor 2 Millióért miért adnék csak 20 Millát? És mitől esne le egy 100 milliós ingatlan értéke 20 Millióra egyik pillanatról a másikra? Ki fizetne egy 20Milliós ingatlan bérletért havi 2Millát? Ha senki, akkor nincs 2M beszedhető bérletidíj. Ha az ingatlan értéke esik, akkor a bérletidíj is esik.
11:11-nél meg összehasonlítja az ingatlan legszarabb időszakát, a részvények legjobb időszakával, hogy bizonyíthassa az igazát, ennek ellenére a magyarázata nekem még ígyis kétes.
Úgy érzem, hogy a kitételét mindenáron bizonyítani akarja, ezért ködösít, speciális/követhetetlen példákat hoz fel, nagylelkűen átlép dolgokon.

Az egyetlen dolog ami szerintem ér valamit, hogy a GDPvel mozog a kiadási ár, és az ingatlan ára ettől feljebb mehet.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#510) hobizoli


hobizoli
nagyúr

(#511) KROK640 válasza hobizoli (#510) üzenetére


KROK640
veterán

A soha... SE kategóira

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#512) hobizoli válasza KROK640 (#509) üzenetére


hobizoli
nagyúr

aranyosan nezve 95-rol 110-re az is 30%....?

a 2 millio az a 100 milios lakas 2%-a, a 10% bankbetetkamat meg 100 millional 10 milliot jelent
tehat nem er annyit befekteteskent a 100millios lakas effektiv, mert nem hoz aranyosan annyit
csak ha 20-t erne es akkor hozna a 2 milliot, es ebbol lenne 5 db-d, akkor lenne aranyban a 10% betetkamat hozamaval, amiben ekkor ugyanugy 100 milliod all es szinten 10milliot hoz
igy mar erted?

tipikus peldaja amikor tavaly arultak egy budan a XII ker Kissvábhegy-n egy 100m2-s tenyleg szep atom panoramas lakast 150millioert, vagy berelheto is havi 320k-ert
150 millioert akkor pl a kispesti lakotelepen vehettel 6-7 lakast
6 lakassal es havi 140k/db-val szamolva befolyik neked abbol 840k
kifizetsz abbol a 320k-t ezert a panoramas lakasert
ugyanannyi penzed all ingatlanban, ugyanabban a kecoban laksz, de nem vetted meg, hanem berled, es van meg 500k-d zsebben
vagy ~70millioert veszel 3 panel lakast, abbol kifizeted a 320k-t azert + marad rezsire is, es maradt 80 milliod masba fektetni
70 milliot elkoltve laksz a 150 millios lakasban
megkerestem most 350k/ho mar: [link] (szerintem ez ugyanaz)

reszvenyeknek is vannak kiemelkedoen jol teljesitok

pl 2017-ben a Tesla arfolyama 20USD is volt
ma ez ugy 240, hogy kozben volt mar 5:1 split, azaz 1db reszveny helyett kaptal 5-t 1/5-d aron 2 eve, aztan most augusztusban is egy 3:1-s is
ugyanannyi volt a portfoliod erteke, csak 5x ill 3x tobb lett darabban a konnyebb kereskedhetoseg miatt
azaz a 2017-s arfolyamat nezve ez 3500+ lenne split nelkul, ami kb 150x-s hozam
ennyit semmilyen ingatlan nem hoz

vagy az AMD reszveny 2015dec31-n volt 2.87USD volt az arfolyama, aztan bejott a Ryzen dolog 2021 januarban azaz 5 evvel kesobb 90 felett volt mar, es felment 120 fole is egy idore
~30x hozam

vagy mennyi is volt tavaj januarban a foldgaz arfolyama....?

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#513) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na kifutottam a szerkesztesi idobol
lehet megsem ez a kegli volt, mert abban Pest fele is volt panorama, 3 tok egyforma epulet van itt, amik kicsit mas-mas fele neznek [link]

van egy masik is itt 500k/ho-ert, ami 1 eve is fent volt ennyiert tokugyanezekkel a kepekkel
tuti befektetes lehet, ha 1 ev alatt sem vettek ki es csak viszi a rezsije a penzt

de ha odamennel egy 250k-s arajanlattal ;] , akkor meg o lenne besertodve :DDD
es nezd meg, CRT kepcsoves TV van a lakasban

OK, lehet venni egy LED TV-t, de ez is mar elmond vmit... :U

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#514) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#515) hobizoli


hobizoli
nagyúr

legalabb atirnak a szovegben levo arat is....: [link] :DDD :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#516) KROK640 válasza hobizoli (#515) üzenetére


KROK640
veterán

Laza ... 89Milláról 115millára ugrott az ára.
Vagy az is lehet, hogy aki addig elolvassa az viheti 89-ért is. :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#517) hobizoli válasza KROK640 (#516) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja.... es kozben 89-ert sem vittek el fel-egy eve, most 115-ert sem allnak erte kilometeres sorokban, ha meg mindig elado

de odamennl hozza, azzal kezdenek, hogy nagyon sok erdeklodo van ra, hogy ezzel motivaljanak a magasabb arra :DDD :DDD :DDD


kb mint az lakas, amit tavaj osszel ugy hirdettek, hogy az egyik kepen belogott a karacsonyfa az ajtonal
de befektetoknek ajanlott
tuti vetel lehet, ha 10+ honapja hirdetik ;]

több drón kell ;P

(#518) KROK640 válasza hobizoli (#517) üzenetére


KROK640
veterán

Nagyon sokingatlanra rásütik, hogy tuti befektetés... főleg az a régi házban lévő lakás, ami mellett épp most építenek egy új házat, és a zaj miatt 1-2-3 évig max nagyon nyomott áron lehet eladni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#519) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#520) opr válasza hobizoli (#519) üzenetére


opr
veterán

Ez a lyuk azzal a jó kis 80-as évekbeli káddal mitől lesz luxus? Attól, hogy kirámolt hozzá egy IKEA-t, meg van légkondi? :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#521) hobizoli válasza opr (#520) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a lokacio miatt leginkabb
ahhoz kepest ez manapsag nem is draga

kulsobb keruletekben egy hasonlo 40-45m2- kegli is siman van 150k akar butorozatlanul es klima nelkul is, ide meg max bedobalod a cucciadat a szekrenybe es kesz

kollegam 180k-ert berel egy 50m2-s lakast a 9ker-ben a Ráday utcaban korfolyosos hazban, ahol napfeny nuku, meg kornyeken megallni nem lehet autoval kb az egyiranyu utca hegyektol

több drón kell ;P

(#522) KROK640 válasza opr (#520) üzenetére


KROK640
veterán

Szerintem egész jól néz ki, főleg a kilátás. Meg ugye "Marina life" rögtön dob rajta havi 40-et ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#523) hobizoli válasza KROK640 (#522) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg megnezed a kornyeken milyen arak vannak amugy, akkor nem is veszes....

Havanna ltp-n is talalsz kozel ennyiert kiado lakast, aztan az egy panellakas kulvarosban :DDD

több drón kell ;P

(#524) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] ;] ez jopofa

több drón kell ;P

(#525) KROK640 válasza hobizoli (#524) üzenetére


KROK640
veterán

mi a fa..., előbb azt hittem valami kertes ház, aztán meg látom, hogy egy 10 emeletes tetejére épített ház. :Y

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#526) hobizoli


hobizoli
nagyúr

IRODÁNK KIEMELT AJÁNLATA


.....akkor képzeld a többit ;]

több drón kell ;P

(#527) KROK640 válasza hobizoli (#526) üzenetére


KROK640
veterán

Nos, tekintsünk el attól, hogy a ház félig le van bontva (melléképületek) és egyetlen helység (a fürdőszoba) kivételével az összes szobában az az érzésem, hogy le kéne dózerolni. A WC (ami lehet h egyben van a fürdővel, nem mert alaprajzot mellékelni) ajtja a szabadég alá nyílik és akkora rés van az ajtó alatt, hogy egy macska beférne alatta. Ha ez egyben a fürdő is, akkor az év cca 300 napján a fürdés elég kellemetlen tevékenység lehet.

Na, de a teljesség igénye nélkül szemezgessünk a leírásból :
- Átlag gázfogyasztás info : Nincs gáz bekötve az ingatlanba. Tehát ha nem akarsz palackkért járogatni, akkor rögtön vár rád egy sok százezres beruházás.

- "mivel Zalakaros csupán 15 km, de Keszthely is elérhető 20 percen belül kocsival." - Zalakaros tehát 15km, Hévízre meg kocsival ugyan 20 perc az út, de máshogy nem is érdemes nézni, mert a buszjárat olyan szar hogy pár óránként egyszer megy, akkor is mindenhol megáll

- "A Hévíz-Balaton repülőtér 3km! " - tehát a sport és kisgépek állandóan a fejed fölött zúgnak majd

- "a kínált ingatlan után 100 méterre már a földekre, erdőre vezető földútba torkollik." - magyarul erősen faluszéle, ne lepődj meg ha téli estéken hazafelé a kapuban vár a róka vagy a vaddisznó

- "Ugyanakkor pár száz méter a központ, ahol bolt, posta, orvosi rendelő, óvoda, iskola ( alsó tagozat ) működik" - tehát egy kis falu, ahová maximum ovodás gyerekkel érdemes költözni, mert amint a világvégi falusi iskolából kinő vagy ingázhat a városba, vagy állhatsz tovább

"Ami felújításra került: Új a villanybekötés és vezetékelés, 3 fázis fogadására is alkalmas órával. Megtörtént a vízcsövek cseréje, újak a szennyvízelvezetők és a csatorna hálózathoz történt csatlakozás. Gáz elérhető a telken." - ez igen dícséretes, ezt megnézve már eldózeroni sem érdemes, de legalább nem olyan reménytelen pénztemető mint elsőre gondoltam

"Különlegesek a régi, kazettás ajtókeretek, néhány helyiségben jó állapotú gerendás a mennyezet." - tehát egy skanzenben fogsz lakni

"gazdag vízivilágú környék" - ez el is hiszem. A falut megnézve google mapson, Balaton közelsége ide vagy oda, feltűnt, hogy sok az elhanyagolt, romos épület, és rengetegen felázás nyomait is láttam. Gondolom a talajvíz az oka.

Legalább az ára nem vészes, szűk 20 Milláért a Balaton közelében máshol nemigen lehet házat kapni, ráadásul mindezt úgy, hogy két nagyon költséges dolog, a vízcsövek cseréje és a villanyvezetékelés elvégezve. Az más dolog, hogy szerintem ennek az árából inkább a maradék házat is le kellett volna bontani.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#528) opr válasza KROK640 (#527) üzenetére


opr
veterán

Ez egy jó elemzés volt, le a kalappal.
Külön tetszik, ahogy megoldottad az ingatlanzsargon - magyar fordítást, azazhogy "gazdag vízvilág" = folyamatosan a talajvízzel fogsz szopni.
Ez egy annyira szép megfejtés és találat, hogy az állam leesett. Egyrészt eddig nem ismertem, másrészt baszki, zseniális, bullseye.
Lassan addig magasztallak, hogy hót ironikusnak tűnik a hsz, de nem az. Nagyon nem. Ez tényleg szép volt. :R :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#529) hobizoli válasza KROK640 (#527) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg ha megnezed a teto vonalat a saroknal, akkor latszik, hogy nem nyil egyenes felfele, hanem meg van rogyva, azaz siman kellhet egy uj teto is ra pluszban


voltam ma itt Zalavar-ban ilyen eves szokasos de iden idoben elorehozott Mindenszentekkori temetojaraton, mert lakik itt rokon is, meg a zalavari temetoban is van rokon eltemetve, tenyleg beugrottunk hozzajuk csak 5 percre es go tovabb, a nagymuter sirkovenek javitas aranak rank esot reszet kp-ban odaadni neki

szoval aszondja az anyam huga, hogy szomszedjukban allo hazat most vettek meg 5.5millioert ugy, hogy csak a front fal van meg, meg az oldalsok egy darabig, hatso fal vagy tiz eve ki van dolve, meg nyilvan ott teto is leszakadva
utca felol nem is annyira latszik, mert hosszukas a haz es vmi fa is takarja, de a hatso resze az total KO

azert neztem csak meg, hogy errefele mennyi az annyi ;]

több drón kell ;P

(#530) KROK640 válasza opr (#528) üzenetére


KROK640
veterán

Köszönöm :)
Mondtam már, hogy egy ideig ingatlanosként dolgoztam?? :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#531) KROK640 válasza hobizoli (#529) üzenetére


KROK640
veterán

Igazad van, ezt hirtelen észre sem vettem!
A kémény vonalában is van egy gyanús pukli előről, gondolom az egyetlen még meg nem rogyott gerenda miatt.

Egyébként alaposan megnézve : "Használati beosztása: Az előszobából jutunk a fürdőbe" a képek alapjn azonban az a helység amiben a wc van egyértelműen a szabad ég alá nyilik (vagy ha nem, akkor az előszoba összeomlott). Tehát szerintem inkább a fürdőbe lépnk be (a képek alapján reális) vagy ott is be lehet menni. Mindenesetre nem túl vendégség kompatibilis, hogyha bárki hazajönne/bejönne akkor lehetőleg ne végezz a wc-n kis és nagy dolgot (előtte se a szagok miatt) és a fürdőzés is ki van zárva.

Az a frontfalas ház meg amit írtál, egynesen meredek, mert nyilván leginkább a telekért kellett a vevőnek, de ma már egy bontás is több millió.
Debrecen szélén volt egy hasonló kincs, alaposan benőve gazzal, pár hete kigazolták és lebontották, de előtte a 2000-es években vagy 10 évig eladó volt, az utóbbi 10 évben meg kb gazdátlan (már nem is árulták, vagy legalábbis nem látszott a ráfestékszórózott "Eladó : 06XXXXXXXXX" felirat. Ahogy elnéztem valami kisajátítás lehet a dologban, mert a földmunkák alapján szerintem felüljáró/elkerülő lesz majd a helyén.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#532) opr válasza KROK640 (#530) üzenetére


opr
veterán

Tényleg, ezt már el is felejtettem. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#533) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :K

több drón kell ;P

(#534) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#535) KROK640 válasza hobizoli (#533) üzenetére


KROK640
veterán

Ilyen pecó és csak fekete-fehér TV-re telik neki? ;]
79 900 000 Ft havonta azé' kicsit erős.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#536) opr válasza KROK640 (#535) üzenetére


opr
veterán

Még pár hónap, és az kb 600 euro lesz. ;] :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#537) hobizoli válasza KROK640 (#535) üzenetére


hobizoli
nagyúr

FB sokan benezik az elado/kiado hirdetesi csoportot, az eladoban is siman talalsz kiado lakashirdeteseket
de ez a kegli szerintem rendben van
kertben is gondozott, nem az a csak "majd vmi no ott magatol" kategoria

több drón kell ;P

(#538) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD

több drón kell ;P

(#539) KROK640 válasza hobizoli (#538) üzenetére


KROK640
veterán

O, hát nekünk is a szemben lévő telket ezért kínálja a tulaj 28M-ért, egy (valójában két) elbontantó házzal, mert hogy társasházat lehet oda építeni. Arról nem szól, hogy építési engedélye nincsen és nem is lesz, lévén a falu legbefolyásosabb embereivel szembe akarja ezt felhúzni, akik eléggé egyértelműen kifejezték (már eddigre), hogy erről szó sem lehet! (HELYES!)
Ezen dolgok ismeretében a 28Milles telekre amin van két lebontandó ház is, az életben nem húzhat fel egy darab egy szintes háznál többet, ugyanis e felett önkormányzati szinten lesz azonnal megtorpedózva a dolog.
OPR-nek mond talán valamit, hogy FŐ u, alkotmány sarok.
Ugyanez a tulaj korábban romkocsmát akart, de nem a megfelelő emerekkel szemben ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#540) opr válasza KROK640 (#539) üzenetére


opr
veterán

Büdös életben nem fognak ott semmi társasházat engedni, nagyon helyes módon. Amint beindul az a dominó, nem lehet megállítani, plusz a nép meg is nyúzná azt a barom polgit, aki engedélyt adna rá. Hamarabb lesz plusz 5 utca, mint hogy egyetlen társasházat is engedjenek építeni, és ez így van jól. :K

Ui/szerk: még amikor én ott laktam, már akkor volt olyan marha, aki oda társasházat akart, és folyamatosan ezen pörgött meg ezért kampányolt éveken át, pedig az már nagyon nem ma volt, 2005-ben költöztem el. Akkor is simán ki volt amúgy röhögve, mert amúgy nem is lehetne úgy megoldani, hogy meg is érje, plusz a csatornarendszer se bírná el, ha egyszercsak egy utcában nem 50, hanem 300 család lakna. Büdös életben lesz ott ilyen baromság, és ez így van jól.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#541) hobizoli válasza KROK640 (#539) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezek a 190millios arak ezert is rohejesek


de mindig van par UFO, aki ebbol akar csilliardos lenni

több drón kell ;P

(#542) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

ugyanettol mukitol egy masik hirdetes

ez 3.ker a Hajogyari szigetnel van, az kis hid balra az oda vezet, ez a K-híd

minden ev aug elso heteben kicsit nagyobb buli az aktualis Sziget fesztival miatt :DDD

epulet elott az a sinpar a szentendrei HÉV-é :DDD

1,3misi/m2 arert szep nyugodt kornyek :DDD
ez a kemeny meg ha muemlek, le sem lehet bontatni se kb

több drón kell ;P

(#543) opr válasza hobizoli (#542) üzenetére


opr
veterán

Igen, a 10 percenként arra járó hév, plusz a hajógyári szigeten az ezer disco, plusz a sziget évente egyszer biztos, hogy megfűszerezi az életet... Ha nekem fizetnének érte, akkor se lennék hajlandó ilyen helyen lakni...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#544) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] München garzonkéró
mondjuk a leirasban lent az 2043-s datum nem nez ki tul jol :DDD

masik: [link]

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#545) opr válasza hobizoli (#544) üzenetére


opr
veterán

Esetünkben ez konkrétan azt jelenti, hogy akkor kiraknak a picsába és kész? Buktad a kérót?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#546) hobizoli válasza opr (#545) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nemtom, szerintem ez vmi berleti jogos kero lehet


2020-s epitesu: [link]
itt se lenne sokkal olcsobbabb

a warmmiete a rezsivel egyutti

több drón kell ;P

(#547) KROK640 válasza opr (#540) üzenetére


KROK640
veterán

Én is abban bízok, hogy sosem lesz itt társasház.A beinduló dominó meg főleg nem kellene. Pont a falusias vonzó jellegét veszítené el azonnal.
Ami a plusz utcákat illeti, annak sem örülök, mostanság nagyon beindult a korábbi utcahosszak derekán kialakuló plusz utcák, a beépítettség pedig nagyon erősen megnőtt. Szerintem ha most erre járnál, rá se ismernél a falura, hogy milyen sok extra utca lett.

Van most is olyan marha (lehet, hogy ugyanaz?) aki társasáházat akar, mert csillagászati áron árulja a telket, mondván társasház lesz ráépítve (engedély meg sehol és nem is lesz remélhetőleg). A csatornarendszerre nem is gondoltam, de ez is jogos. Sőt, nemrégiben az extra utcák miatt az elektromos rendszert is bővíteni kellett. 2011-ben pedig az internet lett alulméretezett, még 2005-ben a legmagasabb elérhető sávszél felett valamivel jött, addigra 2011-ben a papíron 16Mbites net 3,5-4-et ment, és 4Mbitnél magasabbat senkinek sem kötöttek. (szerencsére a T tavaly januárban zsír új optikát húzott, 2Gbitig rendben vagyunk)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#548) KROK640 válasza hobizoli (#542) üzenetére


KROK640
veterán

Mondjuk eléggé magasan van ahhoz, hogy a hév túlságosan ne zavarjon, de a kilátás messze nem olyan pazar, és a sziget meg a sok disco miatt a környék sem lehet egy álom

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#549) KROK640 válasza hobizoli (#544) üzenetére


KROK640
veterán

Az első valami visszabontott felújított panel lenne? Mert nekem nagyon úgy tűnik.

A másodiknak az erkélyéről a látványról ez jut eszembe

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#550) KROK640 válasza hobizoli (#546) üzenetére


KROK640
veterán

2003-ban volt egy kulcstartóm, az tudott ilyen minőségű fényképeket készíteni.
De ez már az előző hirdetésekre is igaz.
Ennyire nem erősségük a kép készítése?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.