Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) hobizoli válasza KROK640 (#700) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat azert eleg sok maganszallasnal egesz nap le voltak huzva a redonyok, szoval hiaba muxik a furdo, meg a hotelek, a maganszallasok 70-80%-a az most ugy nez ki meg be van csukva...legalabbis nagy mozgast nem lattunk

egyebkent most megneztem kb Hévizzel egy szinten van arban a szallas is meg az ingatlan is

-------

a kiulos ponyvas teraszos ettermekbol is a setalon meg a furdo korul kb 3-4 volt nyitva este
de olyan arakkal, hogy besza-behu...OK mondjuk most minden IS draga lett

mondtam a tobbieknek hogy rendeljunk a szallasra 5-6 csaladi pizzat, pia van, ugysincs nyitva kb semmi erdekes....aaaa en nem eszek szemetet
ja OK, ceg fizeti, akkor haddszoljon... bar nyilvan akkoris van egy budget

mert tegnap az az ebed 6 szamjegyure sikerult a "Kemencés Csárda"-ban, aztan ment a nyigas, hogy annal lehet vmi occsobbat kene nezni, mert nem fogunk beleferni meg egy olyannal

jaaa, hat lehet nem 3000-ert kene egy gulyaslevest enni, meg melle 12700-ert rantott libamajat... mert azert akadt 1-2 emberke, aki volt ekkora arc
sajat zsebbol persze sosem venne meg :U

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#702) hobizoli válasza opr (#699) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem en vezettem.... mert bar ugy volt 12-n megyunk, de tegnap indulas elott kb egy oraval hivta fel a szervezot ket emberke is, hogy aaaa ok inkabb megsem jonnek, ugyhogy 3 auto 4 ember per auto helyett 2 auto 5 ember per auto felallasban megyunk
....háááátőőőőő :U

a szintiboy béla meg kb a ott szallovendeg nyugdijasoknak zenelt inkabb, a 60-70-80-s evek zeneit tolta nekik
mi csak "kulsoskent" kajalni mentunk be oda, meg utana lentre bowlingozni

Baratsag Hotel vagy vmi ilyesmi volt a neve annak
recepcio etterem meg a bowlingpalyas reszen kivul mondjuk mast nem lattam belole :DDD

több drón kell ;P

(#703) opr válasza hobizoli (#702) üzenetére


opr
veterán

Uhhhhh, az az autos szitu azert kemeny. Meg fel orara se szivesen rakok be 5 embert egy atlagos kocsiba, es valahogy van egy olyan erzesem, hogy nem igazan erre kitalalt naccsalados-kulonuleses gepekkel mentetek. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#704) hobizoli válasza opr (#703) üzenetére


hobizoli
nagyúr

egyik vas egy S-MAX volt a masik egy mk7 Golf TSI :DDD

több drón kell ;P

(#705) opr válasza hobizoli (#704) üzenetére


opr
veterán

Nagyon off itt, de errol eszmembejutott pont Hajduszoboszloi haverom, akik ugy talan 2012 korul talaltak ki, hogy mindenki elszabadul az asszonytol, es csak a kanok oten lemennek egy hetre a balcsira. Egy 307 cc-ben. Oten. Merthogy mekkora buli mar kabrioval balcsira menni. Hazafele harman mar inkabb vonattal mentek, ko-papir-olloval dontottek el, ki nyeri az anyosulest. :DDD

Erted, kabrio. Hatso ulesen. Harom darab megtermett kangyerek. Azt mondta a hatul ulo harom srac egyontetuen, hogy eleteben nem fajt meg annyira egyszerre a fule, a terde, a segge, a dereka, a valla meg a vadlija, mint az utan az ut utan. Plane, hogy vegig nyitott tetovel mentek, mert amugy nem fertek be. Es ugye nyar is volt, tehat mire odaertek, ugy leegett mind, hogy azzal kezdtek, hogy a fejukre boritottak egy fel tubus testapolot. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#706) KROK640 válasza hobizoli (#701) üzenetére


KROK640
veterán

Kemencés? Jól van ti se találtatok már nagyon drágább helyet ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#707) hobizoli válasza KROK640 (#706) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:DDD

de tenyleg nem volt sokminden nyitva most meg, csodalkoztunk is rajta
a Baratsag hotel setaloutcajan is, a sarkon a furdonel mukodott 2 etterem este 6 korul, oszt hello
a tobbi mind zarva volt meg most :U

valszeg ok ezen arak miatt tudnak igy kisebb turista forgalom mellett is nyitva lenni :K

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#708) opr válasza hobizoli (#707) üzenetére


opr
veterán

Ezt amugy borzaszto olvasni. 15-20 evvel ezelott rabokhettel a naptaron kb barmilyen datumra, ami nem valami tipikusan nem vendeglatos datum (tehat pl karacsony meg ilyesmi kivetelevel), es mindegy mire boktel, ha akkor atmentel Hajduszoboszlora, olyan elet volt, hogy az valami hihetetlen. Olyat, hogy marciusban ne legyenek nyitva az ettermek meg ilyesmi nem is nagyon hallottam. Jo, nyilvan, vihar+jegeso kozepen nem volt ez, de amugy tenyleg evszaktol fuggetlenul barmikor erdemes volt leugrani.
A varos evszaknak megfeleloen "fel volt oltoztetve", mindenfele diszitesek midnenhol, volt nyitva vagy 4-5 kulonbozo party hely, ettermek tomkelege, stb.

Teljesen el vagyok szomorodva ettol, amit most irsz. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#709) KROK640 válasza opr (#708) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem az első "csalódás" 2010-ben volt a május 1 Szoboszlón, nem volt valami erős, aztán az aug 20 szintén az volt, de olyankor mindenki Debrecenben van, mi is átmentónk inkább oda. Amúgy tényleg bármikor pezsgő város volt, viszont az utóbbi időben észrevettem, hogy télen a Szilfákon kevesebb dolog van nyitva. Viszont nem jártam be a hotelsort, így ott nem tudom mi van. A fürdő az megy télen is, legalábbis látok előtte autókat szép számmal, meg ki és bejönni is láttam embereket. Még hétköznap is, bár a covid utáni fellendülés már alaposan visszább esett, január elején pl (de hát január eleje) a termál fürdő előtt is bőven lehetett parkolóhelyet találni ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#710) hobizoli


hobizoli
nagyúr

5 millió

több drón kell ;P

(#711) Revolit válasza hobizoli (#710) üzenetére


Revolit
senior tag

Azt hittem forint, mondom nem rossz ez. Aztán láttam, hogy NY, mondom oh ez nem forint lesz, aztán mondta is, hogy 5millió$ Szép... valakinek a kocsibeállója volt régen, de házként eladhatja 5 misiért :D

(#712) dellfanboy válasza hobizoli (#710) üzenetére


dellfanboy
senior tag

location, location, location

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#713) hobizoli válasza dellfanboy (#712) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez is 5 misi ;]


ez kicsit tobb, mert kozel a vizpart :K

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#714) KROK640 válasza dellfanboy (#712) üzenetére


KROK640
veterán

location, location, location

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#715) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#716) opr válasza hobizoli (#715) üzenetére


opr
veterán

Ahhoz kepest, hogy az isten segglyuka mogott van kettovel, zero infrastruktura, munkalehetoseg, kulturalis elet, tenger ~800km, meg a helyi fizeteseket figyelembe veve... Hat ez valami kib@szott draga volt ahhoz kepest, amit ad.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#717) hobizoli válasza opr (#716) üzenetére


hobizoli
nagyúr

140m2
ezzel az a "baj" igazabol, hogy ezt itt sem csinalnak meg ennyibol

pedig valszeg a minimalber meg az epitoipari jomunkasember orabere ott a magasabb

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#718) hobizoli


hobizoli
nagyúr

inside smallest rents in NYC :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#719) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok
Ismerősöm a GamaHome nevű céggel becsültette fel a lakását és őket is akarja megbízni a lakás eladásával. Sosem hallottam még róluk, megbízható cég szerintetek? :U

[ Szerkesztve ]

(#720) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#721) opr válasza hobizoli (#720) üzenetére


opr
veterán

Lakj faluban, de maradj 50nm-es panelben jeligével.
Azaz hogy oldjuk meg, hogy egyszerre minden hátrányt egybegyúrjunk egyetlen ingatlanban.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#722) KROK640 válasza opr (#721) üzenetére


KROK640
veterán

Viszont Ausztriában van, és szép. nem mellesleg nem panel, hanem tégla, bár tényleg panelszerűnek látszik.
Az árát megnézve : 81.669,- euró (385,8 EUR/Ft 2023.03.27-i MNB közép árfolyamon számolva = 31.507.900,- Ft. Ennyiért már lassan Debrecenben sem nagyon kapsz panellakást, nemhogy Pesten!

"Lokalizáció:
Krieglach egy kis mezőváros, amelyet Peter Rosegger szülővárosaként ismernek, jelenleg körülbelül 5400 lakosa van. A Kluppeneggerhof vagy az erdei iskola túraútvonala, a Rosegger múzeummal, valamint az Alpl kis sípályája is kitűnő kikapcsolódást ígér. Ingyenesen látogatható, természetes fürdő- és csónakázó tó is található Krieglachban. Nagy sportcentrum, koncertterem, zeneiskola, Hofer, Spar, bank, pékség, bútorbolt, acélgyár, Kolbacher építőipari beruházó cég, és még számtalan szolgáltató és cég találta meg otthonát ezen a mesés kis helyen. A Mariazellbe vezető hitéleti túraútvonal (06B) is Krieglachon keresztül vezet. Az S6-os gyorsforgalmi út bekötőútja pár perc alatt elérhető a központból. Spital am Semmering csodálatos sípályái 13 perc autóval. Félúton Bécs és Graz között, mindkét nagyváros 1 óra autóútra található." - ez teljesen jó szerintem.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#723) hobizoli válasza KROK640 (#722) üzenetére


hobizoli
nagyúr

egy másik

több drón kell ;P

(#724) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#725) KROK640 válasza hobizoli (#723) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem az előző jobban tetszett és árban is sokkal barátibb :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#726) hobizoli


hobizoli
nagyúr



:DDD

több drón kell ;P

(#727) KROK640 válasza hobizoli (#726) üzenetére


KROK640
veterán

Ez a kollégiumi szobámra emlékeztet ...

azt hiszem meg is van kivülről

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#728) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD

több drón kell ;P

(#729) KROK640 válasza hobizoli (#728) üzenetére


KROK640
veterán

OK, hogy leégett (vagy mi lett vele), d 30 Milláért ezekután??? :Y

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#730) hobizoli


hobizoli
nagyúr

(#731) hobizoli


hobizoli
nagyúr

90 miller

több drón kell ;P

(#732) KROK640 válasza hobizoli (#731) üzenetére


KROK640
veterán

Az első kép alapján azt hittem, hogy Donyeckben van ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#733) dellfanboy válasza hobizoli (#731) üzenetére


dellfanboy
senior tag

wtf :Y felét se, adnám érte...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#734) KROK640 válasza hobizoli (#731) üzenetére


KROK640
veterán

Amúgy azt nézem, nagyon kis zenekedvelő lehet a tulaj, a kötelező hangfalak szinte minden helységben jelen vannak, és persze egy szinti is van. A berendezett konditeremről bezzeg nem rakott képet. ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#735) hobizoli


hobizoli
nagyúr







öööööö....kinek mennyire jött ki a 40/40-d rész? :DDD

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#736) KROK640 válasza hobizoli (#735) üzenetére


KROK640
veterán

Na tehát akkor : Neki van 4/40-ed rész. Egy másik tulajnak van 24/40-ede az él benne. Ezekszerint hiányzik még 12/40-ed. Ennek sorsa ismeretlen.
Alighanem az exének van 24/40-ede, elvégre ő lakik benne. Biztos szép elválás lehetett, ha be sem engedik a lakásba.

Na most ez azt jelenti, hogy aki megveszi annak lesz 4/40-ed része egy olyan házban amelynek a tulajdonosai vitában állnak egymással, és a telek is közös egy másikkal. Onnantól kezdve, hogy nem lehet beleköltözni számomra egy forintot sem ér! Pláne, hogy ezt így később eladni is kb lehetetlen lesz. Szóval akárki akármennyit is ad azért, az szószerint ablakon kidobott pénz lesz.

Egyébként itt a környéken is volt egy ilyen ház, igaz ott csak hét részre volt osztva, mindenkinek 1/7-ed kivéve annak aki benne lakott annak 2/7-ed. Évekig mint a hercehurca, a pereskedés az egymás feljelentése stb, mire nagy nehezen mélyen áron alul eladták. A végére senki sem örült. maximum az új tulaj, de igazából az sem, mert egy 1950-ben épült komfort nélküli ház volt, ami nemigazán volt rendbetartva, mondhatni elhanyagolt állapotú. Az új tulaj meg bele sem költözött, befektetési céllal tartogatja, szóval most még úgy 15 éve már üresen is áll és tovább romlott az állapota. Szerintem ott már csak a telek lesz befutó, mert arra a házra nagyon sokat kellene költeni. Egyszer jártam benne úgy 15 éve, nekem úgy tűnt, hogy 1950 óta semmi nem változott benne, se a padló, se a bútorok, de szerintem még meszelve sem nagyon volt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#737) hobizoli válasza KROK640 (#736) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de b+... ha az 1/10-t 14misiert arulja
akkor az egesz haz 140millio es 69m2, ami 2 millio/m2?

több drón kell ;P

(#738) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Szuper lehetőség....

több drón kell ;P

(#739) KROK640 válasza hobizoli (#737) üzenetére


KROK640
veterán

jah, hogy az a 4/40-ed ára az a 14 misi, nem az egész házé? :Y
Pedig a kép alapján valami ősrégi rom lehet.
Fúúú... hát akkor szerintem ezt élete végéig árulni fogja. (Azt hittem 1,4M-re jött volna ki amit ő akar érte, de annyit sem adnék érte!)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#740) KROK640 válasza hobizoli (#738) üzenetére


KROK640
veterán

Ezt nemrég pont te linkelted, írtam is rá, hogy olyan mintha leégett volna (vagyis igazából inkább mint ami szétázott) és hogy ezen mi 30 Milla?
A felét ha megkapja érte akkor rohanjon máris aláírni, mert az is élete lehetősége lesz.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#741) hobizoli válasza KROK640 (#740) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jaaaj nem ezt akartam... nemtom miert ez lett a linken :U
mingyáá megkeresem

na, ezittaz

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#742) KROK640 válasza hobizoli (#741) üzenetére


KROK640
veterán

Ez ez egy felvizesedett dohos borzalom, és még fürdőszoba sincs benne.
Na meg nemtudom miért vannak elájulva a bauhausoktól, de szerintem majdnem mind ronda.
A lépcsőházat elnézve meg még kb a szagokat is érzem ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#743) hobizoli válasza KROK640 (#739) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link] ez is kb annyi, mint a 40/40 :DDD

több drón kell ;P

(#744) KROK640 válasza hobizoli (#743) üzenetére


KROK640
veterán

Ez legalább nagyon jól néz ki!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#745) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD

több drón kell ;P

(#746) KROK640 válasza hobizoli (#745) üzenetére


KROK640
veterán

Sajnos ez a tartalom jelenleg nem érhető el.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#747) hobizoli


hobizoli
nagyúr









mi van itt frissen felujitva?

tusolo a vadnyugati Saloon lengoajtokkal...meg a reluxa

több drón kell ;P

(#748) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link]

több drón kell ;P

(#749) KROK640 válasza hobizoli (#747) üzenetére


KROK640
veterán

Szóval egy körfolyosós retek, ahol a tusolóból kifolyó víz áztatni fogja a parkettát ... értem én

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#750) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Üdv. Sajna úgy albérlőket kell keresnünk a lakásunkba júl-tól. Nem igen követtem az elmúlt években az albérlet árak alakulását, és 2021 okt. óta ugyanazon az áron adjuk ki a lakást, ami szerintem teljesen korrekt ár. Igazából azt szeretném megkérdezni, hogy alakultak az albi árak azóta? Lehet/kell vajon emelni? Röviden, a lakás Bp. IX. kerületben van, Belső-Ferencvárosban, Corvin és Mester utca közt, közel a körúthoz. Új építésű (bár nem tudom mikortól lehet annak hívni, kb. 2004 körüli). Am. konyhás nappali kamrával+2 külön szoba, mind külön nyíló az előszobából, fürdő + külön WC, és mindkét oldalon (nappali és a hálószobák oldalán) erkély van (10 és 15nm-esek), amik belső udvarra néznek (mindkettő). Maga a lakás erkélyek nélkül 79nm. Liftes, 3.emeleti, van parkoló is a mélygarázsban. Klíma van az egyik szobában, házközponti fűtés mérőórával. Gépesített és részben bútorozott. Szerintetek mi lehet kb. az ideális kiadási ár ilyen paraméterekkel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.