Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#324) m.jeno válasza sensor060 (#322) üzenetére


m.jeno
senior tag

1. Menü képernyő - Útvonal - Útvonal létrehozása - a kék zászlóra bökve olyan kezdőpontiot adsz meg amilyet akarsz és oda tervezel útvonalat ahova akarsz.
2. várat magára- de lehet, hogy nem is lesz mert a 3D képnyő egy két dolgot másként kell, hogy kezeljen, itt el kell döntened, hogy akarod nézni a 3D tájat, vagy csak az út nyomvonala érdekel.
3. ez igaz, hogy nincs, de én és többen vagyunk szerintem, akik 3D-ben közlekednek és az északi irány nem érdekel vezetés közben.
4. egyenlőre tényleg nincs, de valamelyik skinben majd megjeleni, ettől még működik,
viszont külön van választva a fő hangerő, a navigáció,stb..
5. Beállítások - kijelző - Jelenlegi háttérvilágítás - beállítható aksi használatánál éjjel és nappal, töltés esetén éjjel és nappal - ez a GJmpp 1.10-nél biztosan, az alpabanmost nem néztem.
6. POI egyenlőre valóban a kedvencekbe menti, de a meglévő saját poi-dat erről a linkről megnézheted, hogy hogyan tudod a poik közé betenni.

Tehát nem biztos, hogy minden "nyűg" nyűg, csak meg kell szokni az újat.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.