Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- bambano: Bambanő háza tája
- eBay-es kütyük kis pénzért
- CaNNa3IS: Kis előkarácsonyi muzsika csak nektek
- kraftxld: Diáklaptop - Dell Latitude 3140 - Királyunk ajándéka
- leslieke: leslieke farmerzsebe
-
LOGOUT
Pár mondatban a Lenovo ThinkPad sorozatú laptopjainak a jótállásáról:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tikakukac
titán
válasz
Coporno
#98717
üzenetére
Tablet defaultban IPS-es. Ezek tudnak dolgokat, sajnos, kis folt, ghost, átvezető kábelek elhalása a panelben. Ugyanez üveg nélkül a sima.
Nagyjából ez a necces rész. Simában rádió antenna kivezetés bír fedlapról törni, az kritikus. Meg bezel és palmrest, ez mondjuk nem nagy tétel, pár ezres, meg kis reszelés.
Tablethez ami nem nagyon van: akku és specifikus dolgok. Ezek elég szívások tudnak lenni.
-
thgergo
tag
válasz
Coporno
#94559
üzenetére
Ilyen különálló billentyűzetet használok X220 stílusú:
- Igazából ez egy USB vezérlővel ellátott X220/T420/T520/W520 billentyűzet. Emiatt sajnos az Fn+Ctrl swap se megy a BIOSban. Ha szétszeded látszik hogy elég sufnituning megoldást alkottak a Lenovóék, a minőségi laptop billentyűhöz hozzátervezték a minimális kasztnit.
- Érzetre talán keményebb a leütése mint a laptop billentyűzete, legalább az enyém ilyen. De lehet ugyanúgy sorozatként variálódik a minősége.
- Annyira kompatibilis hogy egy ilyenre cseréltem a T420-asom billentyűzetét. Egy csavar ami hiányzik belőle, memóriafedélnél nem tartja össze semmi a billentyűt és a memóriafedelet. Powergomb is rajta van, de a műanyag bütyköt a laptop billentyűzetéről kell levenni. -
joeetm
tag
válasz
Coporno
#94559
üzenetére
Én hirtelen felindulásból ~4 hete vettem egy t40 stílusút, numpad nélküli. [sk8845 a neve elvileg]
5000 jó magyar forintba került, a madárfogáson. Valószínűleg hamisítvány, vagy gyenge másolat, vagy gyenge utángyártás. Először nem tetszett nagyon, és most is vannak fenntartásaim, de valamennyire azért már elfogadom.
Nem sikerül úgy lefotóznom, de van benne egy kis púp a [ z u ] billentyűknél, használatban nem érzem zavarónak, csak esztétikailag, ha éppen úgy vetődik rá a fény, hogy nagyon látszik.
Továbbá van raja USB hub, amiről eddig csak egér volt hajlandó működni, pendrive esetén azt mondja hogy kevés az áramellátás.
Viszont jó rajta a kihajtható támasz, (2 méret), a kábel elvezetése, illetve ~2m a saját kábelje.
A mechanika teljesen más mint az ugyanilyen kiosztású és elrendezésű x41-ben.
Végeredményben a gépelési élmény nem érződik annyira rossznak.
Szóval összességében csak óvatosan
-
Coporno
aktív tag
válasz
Coporno
#55016
üzenetére
Továbbra is érdekelne a véleményetek arról, hogy mi akadályozhatja az X230-amat kikapcsolt állapotban a sárga USB-ről való telefontöltésben, ha egyszer BIOS-ban az Always On USB és az Always On USB Charge in Off Mode is engedélyezve van, illetve hogy BIOS-ban hogyan lehet eltávolítani egyes boot eszközöket a listáról.

Új hozzászólás Aktív témák
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Építő/felújító topik
- Okos Otthon / Smart Home
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Milyen TV-t vegyek?
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Formula-1
- A Cherry többé nem gyárt kapcsolókat
- Az igazi Nokia örökébe lép egy legendás európai okostelefon
- Azonnali informatikai kérdések órája
- További aktív témák...
- ThinkPad T15 Gen2i 27% 15.6" FHD IPS i7-1165G7 16GB 512GB NVMe ujjlolv gar
- Latitude 5430 27% 14" FHD IPS i5-1245U 16GB 512GB NVMe magyar vbill IR kam gar
- Latitude 5410 27% 14" FHD IPS i5-10310U 16GB 256GB NVMe magyar vbill ujjlolv IR kam gar
- LENOVO IDEAPAD 1 15 - Ryzen 5 5500U, 15.6FULL HD, 512 GB, 16GB, LENOVO Premium Care garis
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 4 i5-1345U 16GB DDR5 512GB SSD FHD+ Garancia 2027.11.10-ig
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


Pontosabban csak akkor tölt, ha tápegységen van kikapcsolt állapotban, de akkor teljesen mindegy milyen színű USB kaput használok, tölt mindegyiken. Ha leválasztom a tápról, akkor viszont nem hajlandó. 


