Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HOMTOM HT20

Hozzászólások

(#101) ddsteel válasza golya32 (#100) üzenetére


ddsteel
aktív tag

A sima helyett? Vagy egyáltán? Nekem bejött, csak aztán jól megvették. A sima is teljesen bejött, a PRO-t csak kíváncsiságból rendeltem, de olyan átütően nem jobb, mint a sima, igaz, alig drágább.

(#102) golya32 válasza ddsteel (#101) üzenetére


golya32
aktív tag

A prot vettem meizu m5-t akartam lecserélni, de inkább maradok ennél annyira nem jobb a pro.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#103) ddsteel


ddsteel
aktív tag

Lett megint egy eladó sima HT20-asom, ha valakit érdekel, priviben megtalál.

(#104) hg6idn


hg6idn
csendes tag

Hülye kérdés, tudom, lehet itthon kapni hozzá autós töltőt, eddig nem találtam elég hosszú USB-t, a faragásig meg nem jutottam el, meg nem is túl elegáns:)

(#105) fundaluk válasza hg6idn (#104) üzenetére


fundaluk
tag

Vegyél egy szivargyújtó-USB átalakítót. Nekem is ilyen van, ebbe bele lehet dugni a gyári töltő kábelt és meg van oldva a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#106) pe00ar válasza ddsteel (#103) üzenetére


pe00ar
csendes újonc

Neked mar volt sima es pro is: eszrevettel valami kulonbseget az usb kialakitasa, vagy fedel megerositese kozott?
"A telefont megerősített és ellenálló, vastag gumi fedeles Samsung USB porttal láttuk el (a fülhallgató aljzat is teljesenvédett)."
Ezt a samsung dolgot es fedel megerositest csak a pro -nal irjak (az angol nyelvu leirasokban is), a tesztvideokon es a kepeken en viszont nem vettem eszre semmi kulonbseget a ketto kozott.

Mas:
A 15 szazalekos toltottseg utani 5 perc alatt lemerules nalam teljesen magatol megjavult. Viszont az autos toltesnel jottek elo erdekes dolgok. GPS hasznalata kozben Opel Vectraban tokeletesen mukodott a toltes, sot eleg gyakran le is vettem rola, mert hamar feltoltotte 100 szazalekra. Viszont Volkswagen Touranban szinten GPS -t hasznalva ki is kapcsolt a telefon, mert nem toltotte eleg gyorsan a szivargyujtorol, es baromira melegedett is a telefon (az Opelben nem). Mas telefonnal nem produkalt meg ilyet a Touran.
Nem vagyok autovillamossagi muszeresz, ugyhogy nem tudom, hogy most a telefon bolondult meg, vagy az auto.

(#107) ddsteel válasza pe00ar (#106) üzenetére


ddsteel
aktív tag

Szerintem a ház, töltőnyilás stb tök ugyanaz, abban nincs különbség. Nem volt az erősebb érzetre a PRO-nál sem.
A töltéshez: nyilván más A-rel tölt ott, ahol jobban melegedett, ott nagyobb volt az áram szerintem. Bár ennek ellentmond, amit irsz, hogy nem töltötte gyorsan. Vagy az volt, hogy a nagy áram miatt letiltotta a töltést, aztán ráengedte stb, melegedett, de nem igazán tölti biztonsági okokból.

[ Szerkesztve ]

(#108) fundaluk válasza pe00ar (#106) üzenetére


fundaluk
tag

Autók között lehet differencia. Nekem Opel Corsában bekapcsolt navigáció mellett szépen fel is töltődött. Ugyanilyen felhasználásnál Hyundai I30-ban éppen hogy csak tudta pótolni a képernyő és a navigációs program fogyasztását de azon felül tölteni már nem tudta. Kábé ugyanazon a szinten stagnált két óra hosszáig mint amikor bedugtam.

(#109) Sasy46


Sasy46
újonc

Messengeres chat fejek mennek nálatok? Beállitásokba engedélyezve van, a megjelenités más alkalmazások felett is kapott engedélyt. Letöltöttem egy régebbi verziót azzal se jó. Mi lehet az oka?

(#110) pezaa


pezaa
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi beállításokban szeretnék segítséget kérni tőletek.
Egy HOMTOM HT20 pro készülékről van szó, a készülékben két SIM található.

1.) beállítom a hívásoknál, hogy mind a kettő SIM kártyának a számát küldje el, de egy idő után ezt a beállítást elfelejti.
Be lehet ezt úgy állítani, hogy ne felejtse el?

2.) beállítom, hogy a hívásoknál ne legyen hangpostára átirányítás, de egy idő után ezt a beállítást is elfelejteni.
Be lehet ezt úgy állítani, hogy ne felejtse el?

3.) az eddigi telefonoknál, mikor a hívás kapcsolat felépült, finoman rezegtek egyet, ennél nem lehet ezt valahogy beállítani?

Előre is köszi!

(#111) fundaluk válasza pezaa (#110) üzenetére


fundaluk
tag

Egy telenoros meg egy telekomos SIM van az enyémben. Kikapcsolás-bekapcsolás után a Telekomos hívószámkijelzést elfelejti de a telenoros marad. Jó lenne tényleg tudni hogy mitől van ez mert a telekomos kártyáról hívott ismerőseim szoktak figyelmeztetni hogy már megint rejtett számról telefonálok.
A hívásátirányítási beállításokat azt viszont nálam nem felejti el.

(#112) jpisti


jpisti
senior tag

Hali mindenkinek!

Lenne egy olyan problémám az egyik HT20-assal, hogy hívás közben a hívott félnél nagyon zajos és sokszor érthetetlen, szakadozott hang halható csak. Kihangosítóról nincs ilyen gond, hangos és érthető hangja van.
A többi, hasonló készüléknél nincs ilyen jellegű probléma, tisztán és hangosan lehet hallani a másik telefonon is a beszélőt.
Tapasztalt már valaki ilyesmit?

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#113) fundaluk válasza jpisti (#112) üzenetére


fundaluk
tag

HT20-asnál szokták írni hogy óvatosan meg kell szurkálni tűvel a mikrofon nyílását mert a vízzáró szigetelés elzárhatja és az okozhat ilyen gondot. A Hangrögzítő alkalmazást ha elindítod ott van egy kis hangerőmérő és akkor ki tudod próbálni előtte-utána és látod hogy segít-e. Nekem épp ma panaszkodtak hogy nehezen hallanak (mondjuk érdekes mert előtte senki se mondta úgyhogy lehet csak valami hálózati hiba volt most). Úgyhogy én is megszurkáltam egy kicsit a biztonság kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#114) jpisti válasza fundaluk (#113) üzenetére


jpisti
senior tag

..azt akkor kell ha halk, de ez nem az, hanem zúg, zajos.

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#115) Esztike3


Esztike3
újonc

sziasztok!

azt szeretném kérdezni, hogy ha az Ali-n rendelek telefont vagy egyéb hasonló kütyüt, akkor azokba a magyar nyelvet utólag fel kell telepíteni, vagy benne van, vagy ti angolul használjátok? bocsi, kezdő vagyok ilyen téren. köszi a segítséget

(#116) jpisti válasza Esztike3 (#115) üzenetére


jpisti
senior tag

Általában van bennük magyar nyelv is, de hallottam már olyat, hogy csak kínaiul és angolul tudó ROM volt a készüléken.
A HT-20-on és a Pro-n is olyan ROM van amiben van magyar nyelv is!

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#117) Esztike3 válasza jpisti (#116) üzenetére


Esztike3
újonc

köszönöm szépen a választ!

(#118) jpisti válasza jpisti (#112) üzenetére


jpisti
senior tag

Közben vannak új fejlemények a zajos HT20-assal kapcsolatban: A zaj olyan, illetve nagyon hasonló ahhoz a gerjedéshez amit akkor lehet hallani amikor egy hangszóróhoz közel kerül egy olyan telefon ami a toronnyal kommunikál.
Ez a készülék 2db SIM kártyával üzemel egyébként. Innen jött az ötlet és kivettük belőle az egyik SIM-et és most nem zajos.
Szóval azoktól kérdezném akik szintén 2 SIM-mel használják, hogy náluk ez a hiba van-e?
(tehát amikor hívásban vannak akkor a másik félnél zajos, olyan mintha az a jellegzetes gerjedő hangja lenne min amit fentebb részleteztem!)

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#119) #00573696


#00573696
törölt tag

Sziasztom, egyik ismerosom szeretne venni, egy ilyen telefont. Meg nem volt okostelefonja, de fontos lenne neki az email es a bongeszes, strapabiro kivitel mellett. Van esetleg barmi ismert hibaja a telefonnak? Hivasok minosege lenne meg fontos, valaszokat elore is koszonom!:R

[ Szerkesztve ]

(#120) jpisti válasza #00573696 (#119) üzenetére


jpisti
senior tag

Szia! Én mostanában vettem 3db ilyen telefont és az egyikkel van ez a lentebb részletezett zajos kimenő jel, de már egy másiknál is tapasztaltam hasonlót amikor fémszerkezetek közé megy a tulaja hívás közben akkor az is pontosan ugyan úgy zúg! (ráadásul ez utóbbi fagyogatni is szokott)
A harmadikkal még nem tapasztaltam ilyesmit...
Én ezek után most azt mondanám, hogy inkább a BlackView BV7000Pro-t venném mint a Homtom HT20-at vagy a Pro változatát!
...nagyon zavar, hogy a 3-ból kettő is zajos...

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#121) #00573696 válasza jpisti (#120) üzenetére


#00573696
törölt tag

Rendben, koszonom!:R

(#122) ha5aws


ha5aws
tag

Sziasztok!
Megérkezett itthoni boltból a PRO verzió. Két hete nagyon szépem működik. [link] Nem sokkal drágább mint Aliról+vám, három nap alatt itt volt házhoz szállítva futárral. Hét végén sokat nyomkodtam Wifi érzékenység nagyon jó. Összehasonlítva egy laptoppal ami nem talált hálózatot a mobil gond nélkül csatlakozott. Hot spot kiváló autóban a fedélzeti rádió gond nélkül megy. Egy gondom van inkább szépséghiba, időnként általában naponta egyszer feldob egy hirdetést. Ezt ki lehet-e valahogy szedni a készülékből? Minden segítséget köszönök!
Üdv: Gábor

(#123) fundaluk válasza ha5aws (#122) üzenetére


fundaluk
tag

Amikor feldobja a reklámot akkor az értesítési sávból ne húzd ki hanem nyomjál rá hosszan. És akkor felhozza hogy melyik alkalmazás tette oda. És utána annak az alkalmazásnak le tudod tiltani hogy értesítéseket jeleníthessen meg. Nálam ha jól emlékszem az Appzároló meg a Go billentyűzet dobált hirdetéseket amíg le nem tiltottam őket.

(#124) ha5aws válasza fundaluk (#123) üzenetére


ha5aws
tag

Szia!
Köszönöm kipróbálom.
Üdv: Gábor

(#125) ha5aws


ha5aws
tag

Sziasztok!
Köszönöm az előző kérdés megoldódott a Go Keyboard dobálta a reklámokat. Most lenne egy másik kérdésem. Létrehozhatók csoportok a névjegyzékben, be tudok-e állítani különböző csengőhangokat?
Üdv: Gábor

(#126) Attee88


Attee88
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Sajnos én is ilyen problémával küszködök, mint Jpisti.
Két simkártya van a HT20-ban, és 5 hívásból 3 alkalommal nekem is gerjedő hang tapasztalható, nem értenek rendesen.
Erre valami ötlet van esetleg?
A segítséget előre is köszönöm!

Attee88

(#127) csepelball


csepelball
tag

A mai nap kerül hozzám egy ilyen telefon. Érdeklődöm, hogy milyen romot érdemes ráhegeszteni, ami megbízható? A gyári megfelelő vagy mindenképpen érdemes cserélni valamire a needrom-ról?

(#128) gtaki65


gtaki65
újonc

Sziasztok!

Van néhány gondom ezzel a telóval:
A kamera nem működik. Azt írja ki, hogy valamelyik alkalmazás használja. Alkalmazások/engedély -nél mindenhonnan kivettem a kamera hozzáférést. Nem hozott sikert. Gyári vissza beállítást is végeztem, azt gondoltam, hogy újra "szüz" lesz a telo és működni fog. Meglepet, nem ment továbbra sem a kamera. Kisfiam évnyitójára viszont valamiért megint működött. Ment a fotó + camera rendesen. Azóta ismét semmi. Lehet esetleg egy másik os -t telepíteni? A másik gondom vele, hogy gyakran előfordul, hogy a vonal túloldalán nem hallanak engem, csak zúgást. Valamiért gerjed. Szabvány gond? Szóval a kezdeti lelkesedésem ezzel a telefonnal jócskán alábbhagyott. A fentiekkel kapcsolatban Valakinek van ötlete/tapasztalata?
Előre köszi.

(#129) Jotz válasza jpisti (#120) üzenetére


Jotz
csendes tag

Hello,
Nálunk a gyereknek is van egy zajos, búgó HT20-a. Néha jó a telefonáláskor a hang, de sokszor nem, pedig egy SIM-el üzemel. (SD kártya viszont van benne). A nagy videomegosztón találni a hibajelenségről példát, ott azt írják, hogy 2G-s hálózaton jön elő a probléma. Keresgélek, hogy van-e valamilyen hidden beállítás, amivel a búgást legalább egy kicsit vissza lehetne venni. Vagy tudtok esetleg valami 2G/3G kapcsolgatós progit ? Amivel alapból letiltaná a 2G-t és ha végképp nincs 3G-s térerő (csak térgyenge van :) ), akkor visszakapcsolná egyszerűen a 2G-t és küldene legalább SMS-t, esetleg olyankor előkapja a headset-et, mert azzal állítólag nem jelentkezik a probléma.. (Azért kérdezgetek, mert most nem tudom kipróbálni a fentieket)
Köszi!

(#130) Jotz


Jotz
csendes tag

Sziasztok,

Megnézegettem a telót.
Tényleg csak 2G-nél jön elő az a búgás, gerjedés, ami miatt semmit nem lehet hallani a túloldalon, ez az oldal meg tök süket. Második SIM kártyánk nincs, nem is volt benne, attól függetlenül búg és az sem számít, hogy van-e benne SD kártya vagy sem. Ha a búgás jelen van és a HT20-on kinémítom a beszélgetést, a búgás egyből abbamarad a túloldalon és itt is lehet hallani a túloldalt.
Net-en itt-ott írják és a *#*#4636#*#* hívószámnál előjövő menüben ugyan tényleg ki lehet választani, hogy csak 3G-s hálózatot használjon a teló (wcdma only, és csak a következő újraindításig), de ez egy túrázásnál nem vigasztal, ha mondjuk a hegyimentőt akarom hívni és csak 2G-s hálózat van... :-(
Beszéltem a bolttal, ahol vettem a telefont, a mikrofon problémáról tudnak, azt mondták, hogy néha szokott gerjedni a mikrofon, azt tudják is javítani, de arról, hogy csak 2G esetében jelentkezik a baj, nem tudnak.
Amikor mondtam, hogy a mikrofon hangereje egyébként rendben van, (3G-n és pl viber-en valamint a hangfelvevőn is tök oké), akkor éreztem némi bizonytalanságot, hogy a tűvel kiszúrós módszer működhet-e. (amit nem tagadtak, hogy úgy javítják)
Szóval nemtom.... full backup és irány a szerviz?
Vagy szerintetek szúrjam meg a tűvel a mikrofont? Lehet, hogy tényleg használ úgy, hogy egyébként a mikrofon teljesen rendben lévőnek tűnik? Gyanús....
Köszi
Jotz

[ Szerkesztve ]

(#131) P.O.W.


P.O.W.
tag

Ha valakit érdekel van egy eladó HT20 Pro telom sárga színben. Hardveraprón fent van.

MSI MAG B550 TOMAHAWK, AMD RYZEN 5 5600X ,XFX RX 6700 XT 12GB, 4x8GB Kingston Renegade 3600Mhz DDR4, Corsair RM750 ,Noctua NH-U12S, Aerocool Aero One Eclipse RGB, AOC C32G2ZE 240Hz, Razer Deathadder Essential, Genesis Thor 300 TKL

(#132) bubu26


bubu26
újonc

Sziasztok vettem 1 homtom ht20 prot de ha beszélek rajta akkor elég halkan hallom a telefon másik végén lévőt. Láttam hogy már irták ,hogy ki kell bökni a hangszoronál de érdemes ? Nemigazán szeretném kibökni mert amilyen mázlista vagyok rosszabb lesz :) Valamiféle más megoldás esetleg ?

[ Szerkesztve ]

(#133) fundaluk válasza bubu26 (#132) üzenetére


fundaluk
tag

Ha jól tudom kibökni csak alul a mikrofonnál szokták, tehát ha téged hallanak rosszul a vonal másik végén. A hangszórónál felül nemigen lehet szurkálni. Ugyanez van egyébként az én HT20-amnál is, sajnos eléggé fülelni kell hogy halljam. Meg a csengőhang is halk. Sajna ez mind a strapabíró burkolat miatt lehet.

(#134) laszlo168


laszlo168
senior tag

Szert tettem egy ilyen telefonra, de van egy olyan gondom, hogy nem megy rajta a mobilnet.
Kell, vagy be lehet valahogy állita a netet? Vagy a telefon nem jó? Valakinek nem volt ilyen jellegü gondja vele.
a régi telefonba ment a net.

(#135) fundaluk válasza laszlo168 (#134) üzenetére


fundaluk
tag

Beállítások - Adathasználat - Jobb felső sarok 3 pötty - Mobilhálózatok - Hozzáférési pontok nevei

Itt állítsd be az APN-t (szolgáltatód oldalán le van írva mit kell pontosan megadni). Szerintem ennyi lesz a gond.

(#136) laszlo168 válasza fundaluk (#135) üzenetére


laszlo168
senior tag

Hálás köszönet, már működik is:)

(#137) ggorog


ggorog
csendes tag

HT20-am van, alapvetően semmi gond vele, miután a mokrofon előtt lévő gumimembránt kibuheráltam belőle. Most viszont a firmware frissítés okoz gondot, ebben kérném tisztelettel a segítségeteket.
A homtom.cc/DownFile oldalon ehhez a típushoz találhat egy új firmware-t, mégpedig egy
HOMTOM-HT20-Android_6.0-R13-20170824.rar
fájlba csomagolva. Ezt a fájlt azonban hiába másolom fel az SD-kártyára, vagy a belső memóriába, a telefon zip-fájlt keres s frissítéshez.
Valójában a frissítést csak az indokolja, hogy a napokban sokat lehet olvasni az Android Bluetooth szolgáltatásának sebezhetőségéről. Gondoltam, hogy egy frissítéssel esetleg megelőzhetem a problémát, és ez a fájl viszonylag frissnek tűnik.
Az automatikus frissítés azt mondja, hogy a rendszer naprakész. (A legutóbbi frissítés dátuma 2017.11.26.)
Megoldás, ha átcsomagolom zip-be? Hogyan tudom ezt megoldani?

(#138) terika82


terika82
újonc

Sziasztok! Homtom HT20 pro telefonom van. Eddig minden oké volt, de tegnaptól 83%-tól tovább nem lehet feltölteni!!! Valaki tud segíteni? :O :O

(#139) Sasy46 válasza terika82 (#138) üzenetére


Sasy46
újonc

Nekem ez rendszeresen előfordul, következő töltésnél más értékig megy, vagy ha kikapcsolva töltöd 100at fog írni

(#140) popprezoli


popprezoli
csendes újonc

Sziasztok, kb 3 honapja vettem a GEARbesten a telefont. Par kerdesem lenne, talan tudtok segiteni:
- utesallosag: ha leejtem akar 20 centirol is, ujraindul. Lehet, hogy az akksi mozog benne, rakjak be a hatlap ala egy zsebkendot, ha megfeszitse?
- beszedhang. Felvettem mar az ismertetett engineering modban a max hangerore, de nekem meg akkor is keves. Valami mas opcio?
- fenyero: napsutesben maxon lof@sz sem latszik. Opcio?
- akksi: 15% utan gyorsan lemerul. Kalibraltam (fel 100%ra, hard reset vagy mi, aztan lemerites teljesen es ujra fel 100%ra). Ez normalis?
Koszonom, sziasztok,
Zoli.

(#141) jpisti


jpisti
senior tag

FONTOS!!!

Senki ne vegyen ilyen fostalicskát! Nekem 3-ból 3 adta be a kulcsot. A zúgásról már volt szó, semmit nem javult a helyzet... ha egy kártyával használom és átteszem a másik slot-ba akkor átmenetileg javul a helyzet de hamar vissza romlik ismét. Most a legújabb, hogy az egyik telefonnak megadta magát a digitalizálója. vagy nem érzékel, vagy olyasmit is érzékel ami nincs. különösen a kijelző jobb alsó felében súlyos a helyzet, a "vissza" gomb egyáltalán nem megy. Leejtve nem volt, semmi különösebb dolog nem történt a készülékkel.
Ugyanez a készülék alig vesz fel töltést és nagyon hamar merül.
A 3-ból már csak egy tartja magát úgy ahogy, de az is zajosodik...

Szóval senki NE vegyen ilyen sz@rt!

A vok és a vagyok között pontosan egy "agy" a különbség!

(#142) Zsolko válasza jpisti (#141) üzenetére


Zsolko
csendes újonc

Azért ne ócsároljuk le rögtön. Mi zajosodik, a mikrofon, mikor beszélsz, vagy a hangszóró, mikor hallgatod? Én első körben csap alatt kimosnám a telót, szó szerint, mert elképzelhető, hogy por ment a membránokba, és az okozza a problémát. A vizet bírja, ha a szilikon tömítés jól van rátéve a hátlappal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#143) Kacsa1 válasza hoktar (#39) üzenetére


Kacsa1
újonc

Szia!

Hogy ment a rootolás? Nálam sehogy sem akar összejönni :(

(#144) csabi.jee


csabi.jee
újonc

üdv! van egy homtom ht20 pro-m. ha mozgatom akkor kikapcsol magától. ha fel-le vagy oldarra akkor nem.. ha előre-hátra akkor igen és hallok benne a kamera felé egy lemez mozgást. mi lehet a baja?

(#145) Jotz válasza Zsolko (#142) üzenetére


Jotz
csendes tag

Hello,
A mikrofonbúgásban a mosás nem valószínű, hogy segít.
Nálunk eltartott a sok próba, szervizelés, mikrofoncsere stb. vagy két hónapig, végül a szervizben arra jutottak, hogy nem fogják tudni megjavítani. (headset-tel vagy kihangosítóval jó volt, csak a saját mikrofonnal nem)
A búgás csak 2G hálózaton jött elő és az is akkor volt vészes, ha a térerő gyenge volt és rá kellett erősítenie a telefonnak. A hiábavaló mikrofoncsere után azt mondták, hogy ez tervezési hibának tűnik és simán lehet, hogy az összes HT20 ilyen (vagy legalábbis ez a széria) csak a városi homtom-osok nem valószínű, hogy találkoznak vele. Aki viszont sűrűn van térerőtlen helyen, annak ez több, mint gáz.
Úgyhogy a garanciában másik ugyanilyenre cserélést közösen elvetettük, pár ezret ráfizettem és egy PRO verziót adtak, azzal tényleg nincs semmi gond.

Egyéb: Valaki talált már valahol pontosan illeszkedő védőüveget a telóhóz? Én már 5 helyről rendeltem, de mindegyik minimum fél cm-el kisebb volt minden irányban.. :-(

(#146) Sittes86 válasza ggorog (#137) üzenetére


Sittes86
csendes tag

Ha még aktuális, én most frissítettem a Pro-mat, szólj, ha segítsek.

http://eznemflotta.hu

(#147) ha5aws válasza Sittes86 (#146) üzenetére


ha5aws
tag

Szia!
Mit tartalmaz a frissítés? Milyen részeket érint, frissítés után minden működik? Honnan tölthető le?
Üdv: Gábor

(#148) Sittes86 válasza ha5aws (#147) üzenetére


Sittes86
csendes tag

Egyelőre semmi újdonságot nem vettem észre, valószínűleg csak biztonsági frissítés vagy ilyesmi lehet.
Tökéletesen működik.
http://homtom.cc/DownFile

http://eznemflotta.hu

(#149) Sittes86


Sittes86
csendes tag

Másnak is csinál olyat, mikor a futó appokat bezárom ill. memóriát szabadítok fel, akkor néha visszaáll a gyári csengóhangra, háttérképre és a gyári billentyűzetre?
Esetleg valami megoldás, ötlet?

http://eznemflotta.hu

(#150) Sittes86


Sittes86
csendes tag

Most meg az átlátszó hátterű alkalmazásikonok a gyáriakon kívűl kaptak egy zöld hátteret és ennek meg nem találom a visszaállítását. :/

http://eznemflotta.hu

(#151) ha5aws válasza Sittes86 (#148) üzenetére


ha5aws
tag

Köszönöm!
Üdv: Gábor

(#152) hg6idn


hg6idn
csendes tag

Kiszerettem a HT-20-ból. Mechanikailag, hardver ügyben tök jó, mindenben megfelelő, de a szoftveres bakik megölnek... Az akkuval kezdődött, 1-2 hónapja csak kikapcsolt állapotban érem el a 70% töltést, ezáltal gyorsan lemerül, emiatt bekapcsolom az extra energiatakarékos módot, ami pár dolgot át állít a telefon életében, de szerencsére randomban:
- kijelző alvó idejét
- appokat, amiből push not. jönnek (eszközök, rendszerek felügyelete miatt) :W
- ébresztő hangerejét :W

Azt hiszem ez volt az utolsó noname kínai telefonom... Honor 8-on gondolkodom, törésálló tokkal, víz nem túl érdekes számomra.......

(#153) Sittes86


Sittes86
csendes tag

Az IP67 nem működött...
Összetört.

[ Szerkesztve ]

http://eznemflotta.hu

(#154) Worin


Worin
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni:
HT20Pro olyan szinten vírusos lett, hogy le kellett szednem a HOMTOM-HT20-Pro-Android_6.0-R10-20170830 rom-ot hozzá, mivel már el se indult.
Flash toolal telepítettem, ha már el lehetet cseszni jobban el is csesztem: Formát all + Downloaddal csináltam. Az Imei visszaálítás nem gond, már be is kapcsol, de vibrál a képernyő! Minden működik rajta , de a képernyővel nem tudok mit csinálni. Ezen a rom-on kívül nem találok régebbit.
Ha valaki tudna régebbi romot hozzá, esetleg ötlete lenne erre a hibára, megköszönném.

(#155) akos_g


akos_g
csendes tag

Sziasztok!

Faternak tavaly szeptemberben vettem a szuletesnapjara egy ilyen telefont. Egy pár hónapja azt kezdte el produkálni, hogy nem hajlandó 100%-ra tölteni. Több toltovel is ki lett próbálva, sikertelenül.

Ez valami tipushiba lesz, vagy gariban meg tudják csinalni? Eustockon vettem.

(#156) fundaluk válasza akos_g (#155) üzenetére


fundaluk
tag

Nekem ugyanezt csinálta. Aztán vagy kétszer feltöltöttem kikapcsolt állapotban és attól helyreállt. Vettem amúgy bele egy új gyári akksit de azzal is ugyanezt csinálta. Csak ez a kikapcsolás utáni töltés rántotta helyre. Szerintem valami belső kalibrációja mászik el.

(#157) akos_g válasza fundaluk (#156) üzenetére


akos_g
csendes tag

Rendben, kipróbáljuk. Köszi!!

(#158) fundaluk válasza akos_g (#157) üzenetére


fundaluk
tag

na közben épp tegnap elkezdte az enyém is ugyanezt a játékot megint. 76 százaléknál nem megy fentebb kikapcsolva töltés közben sem. Megpróbálom teljesen lemeríteni és utána tölteni.

(#159) Csorosz


Csorosz
aktív tag

Sziasztok.
Ha van valakinek alaplapja működő ht20 pro-hoz, érdekelne.
Még két éve horvátban vittem picit mélyebbre mint kellett volna. Egy csepp sós víz huzavágta. Viszont tele van képpel. A memóriacsipszét áthegeszteném az én bordomról, szóval nem gond, ha zajos, búg, ez az nem oké, csak induljon el, pc ismerje fel.
Köszi neketek. ;)

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#160) Joska gyerek


Joska gyerek
friss újonc

Sziasztok!
Láttam többen írtátok, h új hátlapot vettetek a telefonra. Hol lehet rendelni hozzá? Nézegetem a neten, de sehol sem találom...
A segítséget köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  HOMTOM HT20
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.